logo
 • Пн.-Пт.: з 9:00 до 19:00
 • Сб.: з 9:00 до 18:00
logo

УЗД молочних залоз — це високоінформативний метод діагностики з граничною безпекою, що дає змогу вивчити структуру тканин органу та визначити наявність патологічних змін. УЗД молочних залоз у Києві проводять у TomoClinic на обладнанні експертного класу. Ультразвукове дослідження застосовують як окремий метод, і в комплексній діагностиці. Обстеження молочних залоз у клініці здійснюється з обов’язковим оглядом регіональних лімфовузлів.

Переваги
Апарат експертного класу
Висококваліфіковані лікарі
Комфортні умови
Експертний висновок
Додаткові методи діагностики
Прийнятна вартість

Показання до УЗД молочних залоз

 • болючість, нагрубання молочних залоз;
 • виділення із сосків;
 • зміни контурів та форми молочних залоз;
 • видимі зміни шкіри грудей;
 • травми грудей;
 • мастит;
 • асиметрія молочних залоз;
 • різні форми мастопатії;
 • кісти, фіброаденоми молочних залоз;
 • вагітність та її планування;
 • період лактації;
 • збільшення пахвових та підключичних лімфатичних вузлів;
 • наявність у грудях силіконових імплантів;
 • будь-які новоутворення та ущільнення, які були виявлені у процесі самообстеження грудей;
 • профілактичний огляд (до 40 років — один раз протягом року, після 40 років — двічі).

Протипоказання до УЗД молочних залоз

В УЗД грудних залоз немає особливих протипоказань, воно проводиться навіть вагітним і жінкам, що годують. Це абсолютно безпечний вид діагностики із високим рівнем інформативності. Не існує рамок та обмежень до кількості проведення УЗД молочних залоз.

Підготовка до УЗД молочних залоз

Процедура обстеження молочних залоз не потребує спеціальної підготовки. Єдиний фактор, що впливає на результати УЗД молочних залоз, — день циклу, у який воно проводиться. Щоб отримати максимально точні результати діагностики, призначають процедуру на 5–12 день менструального циклу (якщо тривалість циклу становить 28 днів). Якщо тривалість циклу більша цього період, то дослідження призначають на 7–14 день циклу.

Клімакс, вагітність та період лактації — умови, коли УЗД молочних залоз можна робити у будь-який день циклу. В екстрених випадках також не враховують день проведення дослідження. До екстрених випадків належать: різке хворобливе відчуття у грудях та підвищення температури, виявлення новоутворень у процесі самообстеження.

У другій половині менструального циклу УЗД грудних залоз не рекомендується проводити через гормональні зміни. Внаслідок цього картина діагностики може бути неповною.

Як роблять УЗД молочних залоз?

Процедура обстеження грудних залоз займає не більше 20–30 хвилин і водночас абсолютно безболісна. Жінка роздягається до пояса та займає горизонтальне положення на кушетці, поступово закладаючи на потилицю по черзі обидві руки. На груди та на датчик УЗД-апарата наноситься спеціальний гідрогель. Лікар-маморадіолог досліджує за допомогою датчика молочні залози, пахвові западини, надключичну та підключичну область. На екрані з’являється зображення, отримане під різновекторним впливом звукових хвиль.

У процесі проведення УЗД молочних залоз лікар оцінює:

 • стан шкіри грудей та підшкірної клітковини;
 • густину залозистого шару, його ехогенність;
 • дифузні чи осередкові зміни у молочній залозі;
 • стан регіонарних лімфовузлів;
 • стан проток молочної залози та наявність у них різноманітних включень;
 • великі кровоносні судини залози та навколишніх тканин;
 • осередкові зміни в залозі згідно з міжнародною класифікацією Bi-RADS;
 • характер кровотоку в органі (під час проведення додаткової доплерографії).

У разі виявлення в залозі осередкових змін оцінюється їхній характер, добро- або злоякісність. Чіткий висновок щодо характеру новоутворення можна зробити лише, посилаючись на дані пункційної біопсії. Лікар-сонолог робить фотофіксацію виявлених утворень у залозі та додає знімки до протоколу дослідження. На підставі отриманих даних спеціаліст функціональної діагностики складає висновок УЗД молочних залоз та видає його пацієнтці.

Результати УЗД молочних залоз

Розшифрування УЗД молочних залоз показують мамологу. Мамолог — спеціаліст із мамології (розділ медицини, присвячений діагностиці, профілактиці та лікуванню патологій молочної залози).

У TomoClinic працюють досвідчені фахівці в галузі мамології. Наші лікарі розшифрують результати УЗД грудних залоз і дадуть відповіді на всі супутні питання. За результатами діагностики часто призначаються додаткові аналізи, пункційна біопсія, УЗД органів малого тазу. Для відстеження динаміки стану пацієнтки та оцінювання проведеної терапії лікар може рекомендувати повторно зробити УЗД молочних залоз через певний час.

Висока кваліфікація лікарів TomoClinic дає змогу надавати комплексний висновок пацієнту, враховуючи всі види мамологічних досліджень: УЗД молочних залоз, а також у разі потреби мамографію, трепан-біопсію, МРТ молочних залоз.

Переваги УЗД молочних залоз у нашій клініці

 1. У TomoClinic ультразвукові дослідження здійснюються на сучасному апараті експертного класу TOSHIBA APLIO 500 (Японія).
 2. У нашій клініці можна провести додаткові дослідження та здати необхідні аналізи для уточнення діагнозу, отриманого внаслідок УЗД-діагностики.
 3. Наші фахівці мають великий досвід роботи та постійно підвищують кваліфікацію.
 4. Наші лікарі надають максимально точні результати досліджень, а також видають експертний висновок після УЗД.
 5. У клініці працюють кваліфіковані мамологи, здатні розпізнати патології молочних залоз на ранній стадії.
 6. Ми забезпечуємо комфортні умови проходження всіх процедур та досліджень із наданням психологічної підтримки нашим пацієнтам.
 7. Доступна вартість УЗД молочних залоз.

Лікарі

Хочете зробити УЗД молочної залози у Києві? У TomoClinic в Голосіївському районі здійснюють прийом кваліфіковані спеціалісти функціональної діагностики. У нашій клініці ви можете не тільки пройти діагностику, а й отримати консультацію досвідченого мамолога, який поставить точний діагноз та призначить лікування. Записатися на УЗД молочних залоз можна за телефонами, вказаними на нашому сайті або через форму зворотного зв’язку.

Часті запитання
Чи можна побачити рак на УЗД молочних залоз?

На УЗД грудних залоз можна знайти новоутворення, але неможливо точно визначити його характер. Для встановлення точного діагнозу рак молочної залози необхідно пройти додаткове обстеження (мамографія, біопсія, МРТ). Остаточний висновок може зробити лікар-мамолог на підставі всіх отриманих результатів досліджень.

Чим відрізняється мамографія від УЗД молочних залоз

Річ у тім, що в ультразвуці звукові хвилі високої частоти після відбиття від тканини грудей вловлюються у вигляді відлуння, на основі якого створюється зображення. Ультразвук точно розрізняє тверді утворення (вузлові) та кісти, заповнені рідиною (прості чи складні кісти). Він також використовується як допоміжний спосіб візуалізації під час клінічного обстеження грудей лікарем. У жінок до 40 років переважає залозиста тканина, тому методом вибору буде проведення УЗД молочних залоз. Цей варіант безпечніший і для вагітних.

Водночас мамографія — золотий стандарт скринінгу раку грудей. Він демонструє значну чутливість та специфічність у цьому напрямі. До того ж, за допомогою дослідження можна відстежити зміни грудей патологічного характеру, пов'язані з онкологією, що допоможе вилікувати та врятувати життя багатьох пацієнток.

Чи можна робити УЗД молочних залоз під час грудного вигодовування?

Цей метод діагностики абсолютно нешкідливий і не має протипоказань. Його можна використати навіть під час лактації.

Ціни
УЗД молочних залоз
Вiдгуки
Лілія
Зробила узд молочних залоз В TomoClinic. Зразу зорієнтую по ціні, ціна - середня по Києву, але дуже гарний апарат. Ви можете знайти нижчу ціну, але чи знайдете гарну якість? Томоклінік взагалі не схожа на клініку, тут ти почуваєш себе наче вдома. Дружні адміністратори, які привітно тебе зустрічають, висококваліфіковані лакарі, які відповідають тобі на всі запитання (іноді навіть банальні). Я не очікувала діагностику, а прийшла на назначений час і мене одразу прийняла лікарка. Обстеження грудних залоз проходило біля 25 хвилин, при остеженні я задавала хвилюючі мене запитання, на які повністю отримала відповіді. Дуже рекомендую TomoClinic! Все таки приватні клініки - це сервіс, якість і гарний настрій.
Анна
Добрый вечер! Хочу выразить благодарность TomoClinic, которая находиться в городе Киеве. Так случилось, что мне пришлось проходить узи молочных желез я попала в TomoClinic. Даную клинику мне посоветовала подруга. Я очень волновалась перед походом на узи, так как у меня была проблема, но вышла из центра полна радости, так как у меня не обнаружили ничего страшного. Врач ответила на все интересующие меня вопросы и вообще диагностика приходила очень легко, быстро и безболезненно. Хочешь отметить классных молодых девчонок-админов, они вам все подскажут и расскажут. Конечно хочется отметить врача, она настоящий профессионал своего дела, делала все аккуратно, постоянно спрашивала комфортно ли мне. Цена обследования также очень порадовала. Поэтому могу смело рекомендовать вам это клинику.
Настя
Вітаю всіх! Ділюся своїм відгуком про медичний центр TomoClinic. В мене знайшли новоутворення в грудях і із-за цього направили на узд молочних залоз. Я зателефонувала на адміністрацію щоб записатися на діагностику, дівчатка в кол центрі розказали мені що на узд молочних залоз не потрібна підготовка. Єдине що запитали, день циклу, бо там якось залежить від цього діагностика. В цілому, процедура зайняла 20 хвилин, вона була абсолютно безболісна. Розшифрування подивися лікар-мамолог і заспокоїв мене, тому що приводу для паніки немає. В клінікі загалом дуже комфортно себе почуваєш. Чуйний персонал, який підскаже все що цікавить, допоможе, тому я дуже раджу медичний центр TomoClinic для діагностики.
Вероника Мурзакой
Я каждые полгода записываюсь на УЗИ молочных желез в TomoClinic. Делаю я это сама для себя, для контроля своего здоровья. Не хочу, чтобы болезнь, не дай бог, застала меня врасплох. Один раз у меня на УЗИ маммолог выявил образование с кальцинатами среднего размера. Я, не раздумывая, сразу же записалась на операцию. Сдала все анализы, пришла в клинику. Процедура заняла минут 40, я была под наблюдением сутки, после чего меня отпустили домой. Приходила я потом только на перевязки. С тех самых пор я регулярно обследую грудь и по необходимости сдаю анализы на гормоны.
Олена
Періодично ходжу на УЗД грудей до Олександра Володимировича Солодовника. Роблю це для профілактики. Як каже мій гінеколог: кожна жінка, яка поважає себе, хоча б раз на рік повинна перевіряти своє жіноче здоров'я.
Катерина
Когда я впервые пришла на УЗИ молочных желез в Варту к Андрею Гурандо, я дрожала как осиновый лист. Буквально вцепилась в кушетку, пока слушала, что говорит врач. Так мне было страшно от некоторых терминов, что сердце чуть не остановилось. Врач заметил мое полуобморочное состояние и пытался как-то отвлечь, ободрить. В конце обследования я к нему, конечно, приставала с вопросами. Врач был очень профессиональный и деликатный. Направил меня к врачу-маммологу на консультацию. Слава богу, рак у меня не обнаружили, всего лишь кисты.
Олександра Григоренко
Гарна клініка, дуже сучасне обладнання. Мій мамолог мені казав, що у Варті якийсь наворочений апарат УЗД. Саме тому на УЗД молочних залоз ходжу до лікаря Солодовника О. В. у Варту. У мене є невеликі новоутворення в одній залозі, тому роблю УЗД для розуміння динаміки захворювання. Завжди отримую професійне ставлення лікаря та ввічливість від персоналу клініки.
Іванка
Виявивши дивне болюче ущільнення в грудях, я одразу записалася в Клініку Варта на вул. Ломоносова 33/43 на УЗД молочних залоз. Мені швидко знайшли вільне віконце та запросили на обстеження. Між іншим, ціна у Варті виявилася значно нижчою, ніж у розпіарених клініках Києва. Проте дивилися мене дуже ретельно і довго: і обидві груді, і лімфовузли, і навіть перевірили щитовидку. А ще тут можна пройти інші аналізи по необхідності.
Вiдгуки з фото
Залишити відгук:
Ваша оцінка:
Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті
phone
Записатися на консультацію
Ми вам передзвонимо найближчим часом
Подзвонити Замовити дзвінок