logo
 • Пн.-Пт.: з 9:00 до 19:00
 • Сб.: з 9:00 до 18:00
logo

Що таке УЗД

Ультразвукове дослідження – високоінформативна, сучасна діагностика для візуалізація внутрішніх органів та м’яких тканин. Використання УЗД в різних галузях охорони здоров’я та без обмежень стосовно віку пацієнтів підтверджує його безпечність та достовірність результатів. Ціна УЗД більш ніж виправдана комфортом для пацієнта, результативністю та відсутністю обмежень щодо частоти проведення.

Принцип роботи УЗД-обладнання для діагностики такий: під час обстеження датчиком надсилаються УЗ-хвилі, що, залежно від особливостей структур, по-різному відбиваються від тканин та проходять крізь них. Вловлені коливання хвиль відображаються на знімках, що дає змогу оцінити щільність тканин, наявність новоутворень, діаметр судин та розміри органів, знаходити осередки патологій тощо.

Переваги
Апарат експертного класу
Всі види УЗД
Швидке отримання результатів
Доступна ціна
Точна візуалізація зображень
Безпека процедури

УЗД

Які види УЗД в Києві проводяться?

Для візуалізації структур внутрішніх органів та систем фахівець УЗД використовує спеціальний датчик, рухаючи його певними лініями, налаштовує режими та активує додаткові технологічні опції апарату. Те, за яким алгоритмом виконується УЗД, залежить від клінічного випадку та задач обстеження. Це визначає і види УЗД обстеження, які можуть проводитися:

 1. Трансдермальне або трансабдомінальне, коли датчик розташований на шкірі та рухається по тлу з допомогою нанесеного на ділянку тіла гелю.
 2. Черезстравохідне, коли розташований в просвіті стравоходу датчик сканує стан органів та тканин через стінки. Цей вид УЗД найефективніший для виявлення новоутворення всередині порожнини, аналізу дефектів серцевих клапанів.
 3. Трансвагінальне – дослідження через піхву для обстеження органів репродуктивної системи.
 4. Трансректальне – діагностика органів малого тазу шляхом введення датчика в пряму кишку. Показана при обстеженні простати, статевих органів у дівчат.

Ціна УЗД в Києві варіюється залежно від використаної технології, що підвищує результативність та покращує можливості діагностування. Це такі технології:

 • В-режим для отримання сірошкального зображення анатомічної зони, що досліджується. В сучасному обладнанні наявна шкала з 256 відтінками сірого кольору для детальної візуалізації.
 • М-режим дозволяє оцінити рухомі структури, що дуже важливо, наприклад, в діагностиці серця.
 • Ехоконтрастування проводиться за умови введення контрастного препарату для посиленого ефекту візуалізації відбитих хвиль. Метод використовується для діагностики судин (ехоконтрастна ангіографія) або тканин (тканинне ехоконтрастування).
 • УЗД з еластографією – метод, який використовують як доповнення стандартного УЗД-дослідження. Його перевага – в можливості оцінити еластичність тканин та виявити пухлини з меншою еластичністю. Технологія активно застосовується в онкології, дає змогу розширити діагностичні можливості.
 • УЗД з технологією Smart Fusion, що забезпечує лікарю-діагносту можливість комбінувати результати МРТ і КТ зі знімками УЗД, коли потрібно провести біопсію під контролем УЗД, інтервенційні або терапевтичні маніпуляцї в радіології та онкології. Таким чином, вдаючись до цього методу, діагност може провести пункційну біопсію замість відкритої, збільшити точність та мінімізувати інвазивність. Зі Smart Fusion діагностика більш точна завдяки можливості досліджувати ділянки за осями, що недоступні КТ, візуалізації складних структур (наприклад, кісток, кишківника, легенів).

Який саме різновид УЗД зробити в Києві, визначає діагност, враховуючи стан пацієнта, ступінь тяжкості хвороби та інші моменти. В центрі TomoClinic можна провести УЗД для вивчення патологій онкології, урології, гінекології, ендокринології, для досягнення задач абдомінальної хірургії тощо. Ми проводимо УЗД для уточнення діагнозу, контролю ефективності лікування, з профілактичною метою серед пацієнтів різних вікових груп.

УЗД: ціна та показання до проведення

Коли доцільно записатися на УЗД діагностику в Києві?

 • підозри на пухлини;
 • ризик патологічних змін в будові органів та їхніх структур;
 • травмування;
 • жовтяниця;
 • збільшення живота, відчуття переповнення після їжі;
 • болючі відчуття в серці, шиї, грудях, попереку, статевих органах;
 • збільшене газоутворення;
 • поганий апетит;
 • втрати ваги без причин;
 • артеріальна гіпертензія;
 • проблеми із сечовиділенням;
 • набряки;
 • наявність субфебрильної температури протягом тривалого часу;
 • дискомфорт під час ковтання;
 • кашель без причини;
 • задишка;
 • емоційна пригніченість, нестабільність;
 • втрата свідомості, запаморочення;
 • нестійка ходьба;
 • симптоми мастопатії;
 • лімфовузли збільшились в розмірах.

Крім того, направлення на УЗД в Голосіївському районі Києва доцільне для отримання інформації про динаміку розвитку патології, ефективність лікувальних заходів.

Протипоказання до УЗД

Зазвичай, протипоказань до УЗД немає, навіть для дітей та пацієнтів із великою вагою. Проте діагностика не проводиться, коди наявні пошкодження шкірного покриву, відсутній контакт датчика зі шкірою. Крім того, УЗ обстеження сечового міхура, як показує практика, не є інформативним, як і при вивченні стану нетримання сечі.

УЗД має головну перевагу, порівняно із методами КТ та МРТ: це відсутність променевого навантаження, що виключає обмеження для діагностики та дозволяє обстеження з будь-якою частотою.

Як підготуватися до УЗД

Залежно від досліджуваних органів та тканин, обраної лікарем технології, підготовчі заходи можуть варіюватися. В деяких випадках спеціальна підготовка непотрібна: варто лише взяти з собою висновки минулих досліджень (УЗД, МРТ, КТ), з якими діагност зможе оцінити динаміку розвитку патології та зробити експертний висновок.

Якщо вам призначили УЗД, повідомте лікарю про ліки, що приймаєте. Лікар поінформує вас, чи варто продовжувати прийом до процедури обстеження. В день проведення УЗД утримайтесь від куріння, кави, міцного чаю, енергетичних напоїв. При неправильній підготовці результат може бути недостовірним, тому дотримання інструкцій лікаря обов’язкове.

Записатися на УЗД потрібно після того, як ви отримали направлення від свого фахівця: він визначиться із видом діагностики та підготовкою до неї:

 • УЗД органів черевної порожнини. Її можна проводити лише через кілька днів після рентгенографії кишківника із контрастом, колоноскопії або ФГДС. При попередньому проведенні лапароскопії чи пневмоперитонеуму УЗД має проводитися щонайменше через 3-5 діб. В ідеалі краще обстежитися з допомогою УЗД перед зазначеними діагностичними процедурами. Протягом 2-3 днів напередодні УЗД не вживайте їжу, що провокує газоутворення, за потреби приймайте препарати проти метеоризму. За 6-8 годин неможна вживати їжу, жувати жуйку, палити, приймати спазмолітики. Дозволена лише чиста вода без газу;
 • УЗД нирок та надниркових передбачає дотримання раціону, що дозволяє зменшити метеоризм – його приймають увечері та вранці. В день діагностики їсти та пити воду можна;
 • Три трансабдомінальному УЗД жіночих статевих органів, сечового міхура рекомендують наповнити сечовий міхур водою, щоб створити «акустичне вікно». З цією метою пацієнт випиває до 1,5 л рідини за 1-1,5 години до діагностики (соки та газовані напої не можна). Допускається легкий сніданок;
 • При трансвагінальному УЗД жіночих статевих органів діагностику проводять в будь-який день циклу, окрім менструації, але за необхідності обстеження виконується і при кровотечі, за рекомендацією лікаря – в певний день циклу. Перед діагностикою треба спорожнити сечовий міхур;
 • Трансректальне УЗД передміхурової залози передбачає звільнення прямої кишки від калових мас перед сном напередодні діагностики та вранці, прийом препарату для зниження метеоризму. При цьому сечовий міхур має бути наповнений, тому за 1,5 години пацієнт має випити 1,5 л води. Прийом їжі в день діагностики також не забороняється;
 • УЗД молочних залоз проводиться в період з 5 по 14 дні місячного циклу, хоча можливе проведення і в інші дні;
 • Якщо потрібно зробити УЗД серця в діагностичному центрі Києва, попередньо необхідна ЕКГ, на базі якої скласти висновки буде легше, а результати будуть точніші.

Особливості проведення УЗД

Діагностика ультразвуковим методом не пов’язана із болем чи зміною самопочуття. Для проведення обстеження пацієнта вкладають на кушетку, аби той зайняв зручне положення. Якщо це УЗД з ехоконтрастуванням, то попередньо у вену вводиться контрастний препарат. Також за необхідності пацієнт лягає на бік, може знадобитися затримка дихання на кілька секунд.

На шкіру пацієнта наносять спеціальний гель, що забезпечує оптимальний контакт датчика зі шкірою. Для трансвагінальної чи трансректальної діагностики на датчик фахівець вдягає презерватив, оброблений гелем. При переміщенні датчика змащується ділянка тіла. В кінці лікар складає висновок.

Скільки УЗД займе часу, залежить від обраної технології та досліджуваної системи. Тривалість УЗД м’яких тканин в Києві може складати 10-20 хвилин або ж 30-40.

Лікарі та обладнання

В центрі TomoClinic УЗД виконується на сучасному обладнанні експертного класу TOSHIBA APLIO 500 (Японія), який розрахований на проведення будь-якого виду ультразвукової діагностики. Якщо є показання та рекомендації, УЗД лікар доповнить еластографією або технологією Smart Fusion.

Точність отриманих результатів, встановлення діагнозу досягається завдяки роботі досвідчених, кваліфікованих діагностів, що зможуть визначитися із додатковими методами діагностики за необхідності та розшифрують результати згідно з міжнародними протоколами.

Ефективність та результат УЗД

Висновки про дослідження та довідку від фахівця пацієнт отримує майже одразу після проведення УЗД в Києві за вигідною ціною. На базі візуалізованої інформації можна виявити найменші зміни в структурах, симптоми запалення, деформації, новоутворення, визначити розміри органів, діаметри судин, характер кровотоку, еластичність тканин, васкуляризації та перфузії.

Використання в центрі технологічних, сучасних апаратів дає можливість виявляти новоутворення на ранніх стадіях розвитку, коли відсутні будь-які симптоми. УЗД незамінне під час проведення біопсії: завдяки технології можна знизити інвазивність процедури, покращити її точність.

Чому потрібно зробити УЗД в TomoClinic

 1. Сучасне обладнання експертного класу.
 2. Безпечність та неінвазивність процедури.
 3. Виконуємо всі види УЗД.
 4. Оперативне складання висновків згідно з міжнародними протоколами.
 5. Точна, детальна візуалізація.
 6. Зображення мають високу роздільну здатність, чіткість, однорідність.
 7. Технологія глибокого розпізнавання тканин робить можливим отримання точних знімків навіть у складних випадках.
 8. Доступна вартість УЗД в Києві.
 9. Використання Smart Fusion , щоб отримати серії поперечних зрізів об’єкта.
 10. Експерті висновки.

Для запису на УЗД м’яких тканин чи органів зателефонуйте нам або скористайтеся формою на сайті.

Ціни
УЗД нирок та наднирників
УЗД лімфатичних вузлів шиї
УЗД м'яких тканин (одна зона)
УЗД органів малого тазу (трансабдомінально+ трансвагінально)
УЗД сечового міхура + залишкова сеча
УЗД слинних залоз
УЗД щитовидної залози
УЗД молочних залоз
УЗД пахової зони лімфатичних вузлів
УЗИ органів черевної порожнини
УЗД підключичної зони лімфатичних вузлів
УЗД плечового суглобу (за 1)
УЗД шлунку та дванадцятипалої кишки
УЗД органів малого тазу (трансабдомінально)
УЗД органів малого тазу (трансвагінально)
УЗД органів калитки
УЗД надключичної зони лімфатичних вузлів
УЗД білявушної зони лімфатичних вузлів
УЗД гомілкостопного суглобу (за 1)
УЗД колінних суглобів (за пару)
УЗД ліктьового суглобу (за 1)
УЗД лімфатичних вузлів: бедрена зона
Доплерографія артерій верхніх кінцівок
Доплерографія артерій нижніх кінцівок
Доплерографія вен верхніх кінцівок
Доплерографія вен нижніх кінцівок
Доплерографія екстракраніальних й інтракраніальних судин
Допплерография сосудов нижних конечностей
Доплерографія судин нижніх кінцівок
Доплерографія судин нирок
Доплерографія судин печінки
Доплерографія судин селезінки
Доплерографія судин шиї
Доплерографія черевного відділу аорти та здухвинних судин
Еластометрія печінки
Ехокардіографія з доплерівським аналізом
УЗД комплексно переферійні зони лімфатичних вузлів
УЗД молочних залоз + щитоподібної залози
УЗД органів черевної порожнини та заочеревинного простору
УЗД передміхурової залози (трансабдомінально + трансректально + сечовий міхур + залишкова сеча)
УЗД сечовидільної системи (нирки + наднирники + сечовий міхур + залишкова сеча)
Компресійна еластографія щитоподібної залози
Вiдгуки
Евгения
Возникла необходимость пройти УЗИ. Долго искала клинику где будет приемлемая стоимость и хорошие врачи. Нашла на форуме Томоклиник и решила записаться в даную клинику. УЗИ прошло великолепно, врач очень аккуратно смотрела органы, рассказала что и как. Меня давно беспокоили почки, но специалисты говорили что все нормально, есть камень, но жить можно. Но как спокойно жить, когда тебя постоянно беспокоит боль? Врач очень внимательно и детально рассмотрела и показала мне мои почки. Объяснила что лучше предпринять с такой проблемой. Я уже начала лечение и мне действительно стало легче. Рекомендую от всей души клинику и врача УЗИ в TomoClinic. Записаться на исследование можно по телефону, там же девочка подсказала конечную сумму, которую я должна оплатить, приятно что ранее озвученая цена была такой же и после обследования. Важно, что мне не навязывали ненужные дополнительные услуги, я очень не люблю такое, поэтому ставлю клинике 5 из 5!
Олена Сердюк
Здрастуйте, кілька днів тому робила у вас УЗД. Хочу висловити вдячність! Із багатьох клінік в Києві у вас я отримала відповідь на своє запитання. Лікар виявила проблему, яку інші лікарі «не бачили». Тепер я знаю що потрібно лікувати і до якого спеціаліста я маю звернутися. Провели дослідження вчасно, я не чекала черги, адже мене записали на конкретний час, цим і відрізняється така клініка від державної, але найголовніше що поставили правильний діагноз, адже успішне лікування залежить від правильно поставленого діагнозу. Мені порадила подруга TomoClinic, до цього я спостерігалася тільки в державній, тепер тільки сюди. Хочеться сказати про дівчаток-адміністраторів, при записі вони допомогли обрати зручний час та розповіли про всі нюанси, які мене ціквили. Дякую лікарю за безболісне обстеження та постановку правильного діагнозу. Всім друзям буду вас радити, ви неймовірні!
Катерина
Вітаю! Приходила на ультравзукове дослідження В TomoClinic. Хочу залишити відгук про відвідування даної клініки. Лікар зробила узд швидко, показала органи які цікавили і пояснила в якому вони стані, була дуже гарна візуалізізація і я побачила все, що хотіла. Після дослідження лікар відповіла на всі запитання, які цікавили мене. Це найкраще узд та лікар в Києві особисто для мене, а я була у великої кількості лікарів. Що хочеться відмітити В TomoClinic ? По-перше, чудовий сервіс, мене дуже швидко записали на ту дату, яка була зручною для мене. По-друге, висококваліфікована лікарка, яка розказала про проблему і дала поради куди краще звернутися. Третє, ціна, яка дійсно порадувала за такий чудовий сервіс і обстеження. Дуже рекомендую узд В TomoClinic!
Олена
Проходила узд щитовидної залози в клініці Варта в Києві. Ультразвукове дослідження дає змогу побачити розташування щитовидної залози, її розміри і стан. В мене присутній гіпотеріоз і маю проходити час від часу діагностику. В клініці Варта була вперше. Вартість послуги порадувала мене. Лікар дуже гарно проконсультувала мене та розповіла багато цінної інформації про мою проблему. Тепер буду проходити діагностику в клініці Варта. Не потрібно зволікати, якщо ви маєте проблему, краще дізнатися про такі проблеми раніше і вчасно вілікувати ії. Записувалася я за телефоном, хочу відзначити працівника колл-центра, який не дівлячись на великий запис, записав мене на зручний для мене час.
Ганна Сергіївна
Я була у вас на гінекологічному узд. Приймає досвідчений лікар, яка виявила поліп, який я видалила в цій же клініці. Ультразвукове дослідження в гінекології - це не найприємніша процедура в житті жінки, але тут я забула на яку процедуру прийшла. Діагностика пройшла досить швидко. Також сподобалося те, що можна зручно записатися через сайт клініки. Ціна діагностики - відповідає якості ! Я залишилася задоволена прийомами в клініці. Це одна з найкращих клінік Києва у якій мені довелось побувати. Дякую вам.
Ірина
Доброго дня. Проходила у Томоклінік ультразвукове обстеження. Зателефонувала, записали за попереднім записом на дослідження наступний день. Хочеться зразу відмітити зручне розташування клініки, вона знаходиться у місті Київ на вулиці Васільківській, що зручно для мене бо я проживаю поруч. УЗД у ваший клініці пройшло легко, чудова лікарка, яка все дуже гарно розказала і навіть показала. Прийшла із-за того, що дуже турбував шлунок, а гастроскопію робити не хотілося. На узі вияввили запалення підшлункової залози, а також порушення роботи жовчного міхура. Хочу також відмітити що дуже порадувала ціна у вашій клініці. Дуже дякую вам за виявлення моєї проблеми та рекомендації, завдяки вам я почала ефективне лікування і почуваю себе набагато краще.
Сергій
На обстеження привіз маму. Вона у мене вже у віці, зі своїми примхами. Але хочу віддати належне персоналу клініки - знайшли спільну мову і з нею. На дослідження ми трохи запізнилися, але ніяких претензій нам ніхто не висловлював. УЗД провели як годиться. Відмінна клініка.
Вікторія
У клініці була вперше. Записалася через інтернет, дуже зручно. Правда хвилин 10 довелося зачекати, переді мною бабулька була, видно час не розрахували. А в іншому все сподобалося - відношення, звернення. До того, як сюди потрапила, стільки аналізів довелося здати! А виявляється досить було тільки УЗД пройти, щоб все стало ясно! До слова, у клініки відмінне розташування, дуже зручно добиратися. Рекомендую однозначно.
Ольга В.
Спасибо Солодовнику Александру Владимировичу за его профессионализм. Я смогла провести пункционную биопсию только в Варте, поскольку живу в районном центре. Благодаря опытности этого врача и отличному оборудованию мне поставили правильный диагноз и не пришлось проводить биопсию с разрезом. Далее планирую обследоваться только у вас, Александр Владимирович. Спасибо вам и всему персоналу клиники. Все очень внимательные и заботливые. Тут доступные цены и точные результаты обследований.
Николай Иванович
Меня направил на УЗИ уролог по поводу аденомы простаты. Очень боялся этой процедуры, поскольку она не из приятных. Однако она была проведена очень быстро и аккуратно. Спасибо Солодовнику А.В. за его внимательность и профессионализм. Мой лечащий врач отметил высокое качество описания результатов обследования. Благодаря точности УЗИ мне проведут правильное лечение. Буду рекомендовать всем клинику “Варта” и Александра Владимировича. В этой клинике вполне доступные цены и высокое качество обслуживания пациентов.
Ядвига Олеговна
Благодарю Солодовника Александра Владимировича за его внимательность и опыт. Он поставил мне точной диагноз и мой врач смог подобрать мне правильное лечение. У него я проводила УЗИ сосудов головы и шеи. Теперь я буду обследоваться только в “Клинике Варта” и у Александра Владимировича. Спасибо вам!
Валентина Николаевна
Благодарю Солодовника Александра Владимировича за точный диагноз. Проводила УЗИ молочных желез именно в TomoClinic, поскольку у них применяется аппарат с функцией эластографии. Благодаря точному диагнозу врач вовремя выявил уплотнение в груди. Я много лет страдаю от мастопатии и у меня образовалась киста. Благодаря внимательности Александра Владимировича все обнаружилось вовремя. Спасибо всему персоналу клиники Варта. Очень внимательно относятся к пациентам, цены приемлемые, комфорт и чистота. Спасибо, что вы есть!
Олена
Хочу подякувати Олександру Володимировичу за його професіоналізм! Якби не ви, ми не почали б лікування і невідомо, чим би взагалі все закінчилося. Спасибі!
Загонова С.И.
Отзывы пишу редко, но здесь не могла удержаться и не поблагодарить сотрудников клиники за профессионализм и огромное душевное тепло, которое вы дарите пациентам. В основном здесь обследуются люди с тяжелым диагнозом и мы не стали исключением. Само слово "рак" уже вводит в ступор и выбивает из-под ног почву. Хочу отметить работу врача диагностики Солодовник Александра Владимировича. Профессионал с большой буквы! Консультации дает всегда исчерпывающие. На все вопросы отвечает спокойно, все объясняет. А кроме этого еще и уверенность вселяет, что рак - это не приговор. Спасибо вам за все!
Степчук І.
В “Клініку Варта” звертаюся вже не в перший раз. Хочу подякувати лікарям за завжди вірну діагностику. Жодного разу не помилилися. До цієї клініки у мене був неприємний досвід спілкування з іншими лікарнями. Довгий час мучаюсь болями внизу живота, порушення з місячними, а кожен фахівець (гінеколог, ендокринолог, терапевт) говорять - нічого немає! Ось і зважилася пройти обстеження в приватній клініці. У перший раз діагностували полікістоз. Здала купу аналізів, пролікувалась. При другому обстеженні ситуація покращилася відсотків на 30. Буду лікуватися далі. Сподіваюся, що наступного разу мені скажуть, що я повністю здорова)).
Светлана
Я хочу пожелать, чтобы все клиники у нас стали наконец-то такими, как Варта. С первого взгляда видно, что больница европейского уровня. Отличные помещения, современное оборудование. Порадовал врач УЗИ. Обследовалась “по женски”. Доктор предельно тактичный, во время процедуры рассказывал, что со мной. Рада, что обратилась сюда и проблему увидели вовремя. Спасибо А.В. Солодовник!
Вадим
Респект Александру Владимировичу. Сразу чувствуется профессионализм. Развеял все подозрения по поводу рака простаты (за что ему отдельное СПАСИБО). Лучшая клиника для диагностики! Рекомендую.
Марина Ивановна
Хочу отметить работу врача УЗИ Солодовник О.В. Внимательный, корректный, уважительный. Во всем чувствовалось, что врач любит свою работу. В клинику обратилась за обследованием щитовидки, эндокринолог сказала, что обязательно нужно посмотреть. Беспокоило сердце, колотилось сильно, начала потеть, сильно уставать, но никак это не связывала с щитовидкой. УЗИ действительно показало нарушения. Врач сказал, что железа увеличена, а еще он увидел кисту, но сказал, что пока можно попробовать обойтись без операции. Слава богу, вовремя обнаружили. Александр Владимирович, спасибо за ваш труд! Здоровья вам и успехов!
Зинаида Петровна
Очень благодарна Солодовнику Александру Владимировичу за точность диагноза. Я проводила у него плановое обследование по гинекологии и у меня была выявлена опухоль матки. Все дополнительные процедуры в TomoClinic прошла быстро и получила консультацию у опытного гинеколога. К сожалению, опухоль оказалась злокачественной. Спасибо Александру Владимировичу, что он вовремя ее обнаружил. Я смогла вовремя начать лечение и мне провели успешную операцию. Всем рекомендую проводить обследование в этой клинике. Тут вы найдете и современное оборудование, и опытных врачей.
Виктор Александрович
После полученной травмы у меня сильно болел коленный сустав. Мне порекомендовали обратиться в TomoClinic. УЗИ проводил Александр Владимирович Солодовник и поставил точный диагноз. Рекомендованное лечение дало результаты. Спасибо Александру Владимировичу. Теперь я буду рекомендовать эту клинику и этого врача своим родным и знакомым.
Анастасия Вячеславовна
Очень благодарна Солодовнику Александру Владимировичу за его внимательность. Только он смог поставить правильный диагноз. Тут же в клинике я сдала все необходимые анализы. Мне успешно пролечили эндометриоз, который доставлял массу неудобств. Обследоваться в клинике “Варта” буду рекомендовать всем. Тут нормальные цены, очень внимательные и опытные врачи. Спасибо, Александр Владимирович. Вы лучший!
Дмитрий Яковлевич
УЗИ щитовидной железы у врача-диагноста Солодовника А. В. в Варте спасло мне жизнь. Этот опытный врач, который вовремя выявил раковую опухоль, и я смог сразу начать лечение. Все прошло отлично. Рекомендую всем эту клинику и Александра Владимировича. Теперь все контрольные обследования я буду проводить только тут. Спасибо вам за внимательность и профессионализм!
Вiдгуки з фото
Залишити відгук:
Ваша оцінка:
Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті
phone
Записатися на консультацію
Ми вам передзвонимо найближчим часом
Подзвонити Замовити дзвінок