logo
  • Пн.-Пт.: з 9:00 до 19:00
  • Сб.: з 9:00 до 18:00
logo

Розділ I. Загальні положення

1. Загальні положення

Викладений нижче текст Угоди користувача (надалі — «Угода») адресований невизначеному колу осіб, відвідувачам веб-сайту vartaclinic.com.ua (надалі «Сайт») в мережі Інтернет, та визначає порядок користування цим веб-сайтом, власником якого є Товариство з обмеженою відповідальністю «ВІЖН ПАРТНЕР».

Ця Угода визначає умови та правила використання Сайту, укладається між вами (надалі «Клієнт») та адміністрацією Сайту (надалі «Адміністрація») і регулює усі способи використання Сайту та програм, які знаходяться у розпорядженні та управлінні Адміністрації, усі види послуг, що надає Адміністрація завдяки Сайту.

Використовувати Сайт дозволено тільки особі (Клієнту), який прийняв усі умови даної Угоди. Клієнт зобов’язаний уважно ознайомитися з Угодою перед використанням Сайту.

Використовуючи будь-яку частину Сайту, Клієнт надає свою згоду бути зв’язаним умовами даної Угоди. Якщо ви не погоджуєтеся з умовами Угоди (повністю або частково), то вам не надається статус і права Клієнта та забороняється використовувати Сайт, включаючи, але не обмежуючись цим, будь-яку інформацію, розміщену на Сайті.

Умови Угоди поширюються на всіх користувачів Сайту (Клієнтів).

Ця Угода є договором приєднання і вважається укладеною з моменту, коли ви приймаєте його умови.

2. Визначення термінів та понять

Адміністрація (керівництво сайту) — виконує певні адміністративні функції: стежить за працездатністю сайту, устаткування і програм, сервера, на якому знаходиться web-сайт; займається розкручуванням web-сайту; веде статистику відвідуваності; виконує обов’язки контент-менеджера, контролюючі своєчасне оновлення інформації. 

Сайт — інтернет-сайт vartaclinic.com.ua, включаючи усі його субдомени, які знаходяться під організаційним контролем Адміністрації.

Додаток — комп’ютерна програма або програмне забезпечення, яке: можна використовувати з планшетів, смартфонів та на інших мобільних пристроях; розповсюджується на умовах договору приєднання (вільної публічної оферти), що надає особі, яка приєдналася до такого договору, безоплатний дозвіл на використання програми, котра знаходиться під організаційним контролем Адміністрації, за її призначенням.

Клієнт — фізична або юридична дієздатна особа, що досягла 18-річного віку і повністю прийняла всі умови даної Угоди і Політики конфіденційності.

Розділ ІІ. Предмет та принципи діяльності

3. Предмет договору

Адміністрація дозволяє Клієнту переглядати і завантажувати інформацію з нашого Сайту виключно для особистого некомерційного використання. Забороняється змінювати матеріали сайту, поширювати для громадських або комерційних цілей. Будь-яке використання інформації на інших сайтах або в комп’ютерних мережах забороняється. За допомогою Сайту Клієнт має змогу переглядати і завантажувати інформацію. Також використання Сайту надає можливість Клієнту замовляти та укладати попередні домовленості про замовлення послуг медичного центру TomoClinic™ ТОВ «ВІЖН ПАРТНЕР».

4. Основні принципи діяльності Сайту

Адміністрація здійснює діяльність шляхом створення інформаційної та комунікаційної Інтернет платформи — інструменту для більш ефективного та зручного доступу до публічної інформації, замовлення послуг медичного центру TomoClinic™ ТОВ «ВІЖН ПАРТНЕР».

Розділ ІІІ. Права, зобов’язання та відповідальність сторін

5. Права та обов’язки Користувача

5.1. Клієнт має право користуватися всіма технічними можливостями Сайту, наданими Адміністрацією.

5.2. Клієнт має право на доступ до будь-якої публічної інформації, розміщеної на Сайті.

5.3. Клієнт зобов’язаний при замовленні зворотнього дзвінку вказувати та розміщувати публічно достовірні особисті дані.

6. Клієнту заборонено

6.1. Сприяти або розпалювати релігійну, расову або міжнаціональну ворожнечу.

6.2. Вчиняти дії, що порушують права і свободу, честь і гідність будь-якої особи.

6.3. Вчиняти дії, спрямовані на введення інших користувачів в оману.

6.4. Розміщувати комп’ютерні віруси або програми, що здатні перервати або порушити нормальне функціонування комп’ютерного обладнання та програмного забезпечення, а також засобів телекомунікації будь-яких осіб.

7. Права Адміністрації

7.1. Адміністрація має право закрити або призупинити функціонування Сайту або будь-якої з його частин, змінити Сайт повністю або частково без попереднього повідомлення Клієнта.

7.2. Адміністрація має право призупинити доступ Клієнта до Сайту у випадку виникнення технічних неполадок з метою усунення останніх.

8. Обмеження відповідальності Адміністрації сайту

8.1. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, друкарські помилки і неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на даному Сайті. Адміністрація сайту докладає всіх необхідних зусиль, щоб забезпечити точність і достовірність інформації, представленої на Сайті. Вся інформація та матеріали надаються на умовах «як є», без будь-яких гарантій, як явних, так і непрямих.

8.2. Інформація на Сайті постійно оновлюється і в будь-який момент може стати застарілою. Адміністрація сайту не несе відповідальності за отримання застарілої інформації з сайту, а також за нездатність Клієнта отримати оновлення інформації, що зберігається на Сайті.

8.3. Адміністрація сайту не несе відповідальності за шкоду, збитки або витрати (реальні або можливі), що виникли в зв’язку з використанням або неможливістю використання цього Сайту.

8.4. Адміністрація сайту не несе відповідальності за неповну, неточну, некоректну вказівку Клієнтом своїх даних під час оформлення заяви на зворотній дзвінок.

8.5. При виникненні проблем у використанні Сайту, незгоди з конкретними розділами Угоди або отриманні Клієнтом недостовірної інформації від третіх осіб, або інформації образливого характеру, будь-якої іншої неприйнятної інформації, будь ласка, зверніться до Адміністрації сайту для того, щоб можна було проаналізувати і усунути відповідні дефекти, обмежити і запобігти надходженню на Сайт небажаної інформації, а також, за необхідності, обмежити або припинити зобов’язання з надання своїх послуг будь-якому Клієнту, який навмисне порушує приписи Угоди і функціонування роботи Сайту.

8.6. З метою вищевикладеного Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти розміщену на Сайті інформацію і вчиняти технічних і юридичних заходів для припинення доступу до Сайту.

Розділ ІV. Умови розміщення інформації

9. Замовлення зворотнього дзвінку

9.1. Проходження Користувачем процедури замовлення зворотнього дзвінку означає згоду з цією Угодою користувача. Клієнт, погоджуючись з Угодою, бере на себе обов’язки з виконання умов, зазначених в Угоді. У разі незгоди зобов’язується негайно припинити використання Сайту.

9.2. Користувач, використовуючи Сайт, підтверджує свою правоздатність і дієздатність.

Розділ V. Інтелектуальна власність

10. Інтелектуальна власність

10.1. Клієнту заборонено будь-яке використання в комерційних цілях будь-якої інформації та об’єктів інтелектуальної власності, що розміщені на Сайті та/або у Програмах, без письмового дозволу на це відповідного правовласника.

10.2. Клієнт, що розміщує на Сайті та/або у Програмах будь-яку інформацію, яка містить об’єкти інтелектуальної власності, включаючи, але не обмежуючись цим, текст, графічні зображення, аудіо- та відеопродукцію, комп’ютерні програми, бази даних, знаки для товарів і послуг та ін., гарантує, що завантаження на Сайт, копіювання й використання даної інформації та/або об’єктів інтелектуальної власності, що містяться в ній, не буде порушувати прав третіх осіб.

10.3. Клієнт, завантажуючи на Сайт та/або у Програмах будь-які об’єкти інтелектуальної власності, безоплатно надає Адміністрації невиключні майнові права на ці об’єкти, при умові їх використання на некомерційних підставах. Надані Клієнтом Адміністрації майнові права не мають територіального обмеження та надаються на весь термін дії авторських прав.

10.4. Дана Угода не передає Клієнту ніяких виключних майнових прав на будь-які об’єкти інтелектуальної власності Адміністрації або третіх осіб, якщо це явно не вказано, і усі права власності стосовно такої власності залишаються винятково за Адміністрацією та/або відповідною третьою особою.

10.5. Клієнту заборонено будь-яке використання в комерційних цілях будь-якої інформації та об’єктів інтелектуальної власності, що розміщені на Сайті та/або у Програмах, без письмового дозволу на це відповідного правовласника.

Розділ VІ. Політика конфіденційності

11. Персональні дані Клієнта

11.1. Використовуючи даний Сайт, Клієнт автоматично надає згоду на збір, зберігання, використання та поширення інформації про себе, згідно Правил конфіденційності, які подані у цій Угоді.

11.2. Клієнти погоджуються, що з метою дотримання вимог Закону України «Про захист персональних даних» Адміністрація має право на включення персональних даних, наданих користувачами, до бази персональних даних для їх подальшої обробки та, за необхідності, для передачі третім особам, викликаної виконанням умов зазначеного закону.

11.3. Клієнт розуміє й погоджується з тим, що, розміщуючи на Сайті інформацію, у відношенні якої Клієнт самостійно не передбачив обмеження доступу, будь-яка третя особа може одержати доступ до цієї інформації.

11.4. Клієнт погоджується на передачу Адміністрації персональних даних (відповідно до умов даної Угоди).

11.5. Адміністрація має право збирати, зберігати і використовувати персональні дані Клієнта відповідно до наданої ним згоди.

11.6. Клієнт зобов’язується вносити повну і достовірну інформацію про свої персональні дані в графи на сайті для замовлення зворотнього дзвінку.

12. Конфіденційність інформації та безпека

12.1. Конфіденційною за цією Угодою визнається інформація про факт звернення Клієнта за медичною допомогою, а також результати лабораторних досліджень та інша інформація, яка відповідно до чинного законодавства є конфіденційною.

12.2. Сторони беруть на себе зобов’язання по дотриманню конфіденційності щодо інформації, отриманої під час виконання Сторонами умов цієї Угоди.

12.3. Для забезпечення високого рівня безпеки на Сайті та у Програмах використовуються сучасні технології захисту даних і безпечного з’єднання Клієнтів з Сайтом, у тому числі, в рамках обміну інформацією.

12.4. Надаючи доступ до своїх даних, включаючи результати аналізів, будь-яким третім особам, Клієнт усвідомлює наслідки таких дій і знімає з Адміністрації будь-яку відповідальність за отримання такими третіми особами доступу до відповідної інформації. Клієнт усвідомлює, що Адміністрація не проводить перевірку третіх осіб, які на розсуд Клієнтів отримують доступ до персональних даних, зокрема перевірку спеціалізації, досвіду і прав на здійснення медичної практики.

Розділ VІІ. Інші умови

13. Прикінцеві положення

13.1. Адміністрація має право вносити зміни в дану Угоду. Усі внесені до Угоди зміни будуть доступні у вигляді нової редакції Угоди. Усі зміни Угоди набувають чинності з моменту їх публікації. Використовуючи послуги Сайту, Клієнт підтверджує згоду з новими умовами Угоди в редакції, що діє на момент використання Клієнтом послуг Сайту.

13.2. Адміністрація не несе відповідальності за шкоду або збитки, яких зазнав Клієнт або треті особи в результаті помилкового розуміння або нерозуміння умов даної Угоди, інструкцій або вказівок про порядок використання Сайту, розміщення даних та інших технічних питань.

13.3. Клієнт надає Адміністрації право надсилати йому повідомлення, що містять інформацію про Сайт, послуги або інформацію рекламного характеру.

13.4. У випадку визнання недійсною будь-якої частини даної Угоди, інші частини Угоди будуть залишатися чинними. Відмова кожної зі сторін від будь-якого положення або умови даної Угоди або будь-яке їх порушення не скасовує дію цього положення або умови.

13.5. Сайт надається Адміністрацією «як є». Адміністрація не гарантує відповідність Сайту цілям і очікуванням Клієнта, його безперебійну й безпомилкову роботу.

13.6. Будь-які спори, що виникають з цього Договору або пов’язані з ним, вирішуються шляхом переговорів між Сторонами. Якщо відповідний спір неможливо вирішити шляхом переговорів, він вирішується в судовому порядку за встановленими підвідомчістю та підсудністю такого спору, відповідно до чинного законодавства України.

phone
Записатися на консультацію
Ми вам передзвонимо найближчим часом
Подзвонити Замовити дзвінок