logo
 • Пн.-Пт.: з 9:00 до 19:00
 • Сб.: з 9:00 до 18:00
logo

Терапія (Київ) — велика галузь медицини, яка вивчає захворювання внутрішніх органів та їх лікування. Вона охоплює більше сотні хвороб, які проявляються різними симптомами. Відвідати лікаря-терапевта можна в TomoClinic.

Терапія: загальна характеристика

Терапія — це процес, завдання якого полягає в знятті болю, полегшенні перебігу різних хвороб. Захворювання негативно відбиваються на якості життєдіяльності людини: порушуються обмінні процеси, виникають больові відчуття, які ігнорувати категорично заборонено.

Переваги
Комплексний підхід
Персональний курс лікування
Експертне обладнання
Денний стаціонар
Висококваліфікований персонал
Профілактика розвитку захворювань

Що лікує терапевт? 

Терапевт — це лікар широкого профілю, який лікує такі захворювання, як ГРВІ, грип, COVID-19, ангіна, ларингіт, трахеїт, трахеобронхіт, бронхіт, пневмонія, запалення легенів, асоційоване з коронавірусною інфекцією, гіпертонія, вегето-судинна дистонія та ін. Лікар досліджує захворювання внутрішніх органів, встановлює причину їх розвитку, розробляє курс лікування.

Первинний огляд у терапевта передбачає:

 • огляд пацієнта, докладне опитування;
 • вибір методів діагностики;
 • видача направлення до вузькопрофільних спеціалістів;
 • аналіз результатів обстеження;
 • бесіда з пацієнтом;
 • підбір і призначення схеми лікування.

При проходженні медичного профільного огляду запис до терапевта здійснюється після проходження всіх вузькопрофільних фахівців.

Коли потрібно звертатися до терапевта

Консультація лікарів-терапевтів потрібна в таких випадках:

 • При ГРЗ (гострому респіраторному захворюванні). Гострі вірусні та бактеріальні інфекції органів дихання — часта причина звернення до терапевта. Особливо в зимовий період. Відрізнити одну хворобу від іншої, оцінити тяжкість стану може тільки кваліфікований фахівець. Тому при перших ознаках погіршення самопочуття рекомендовано записатися до лікаря-терапевта.
 • При перших ознаках захворювань внутрішніх органів. Якщо ви помітили погіршення стану, нехарактерний біль в місці локалізації внутрішніх органів, не варто відкладати візит до лікаря. Спеціаліст проведе диференційну діагностику, вивчить скарги, збере анамнез, направить на аналізи, щоб встановити причину, поставить точний діагноз, назначить ефективне лікування або за необхідності направить до вузького спеціаліста.
 • При проходженні профілактичного медичного огляду. Лікар-терапевт — завершальний фахівець під час профогляду. Без його висновку людину не допускають до роботи та навчання. На основі даних, отриманих від інших лікарів, терапевт виносить висновок про стан здоров'я пацієнта. Рекомендовано проходити профілактичний медичний огляд раз на рік.
 • Людина перебуває на диспансерному обліку. Якщо у пацієнта є хронічні проблеми з серцем, судинами, шлунком, кишківником, нирками та іншими органами, він повинен регулярно відвідувати терапевта. Частота візитів залежить від рівня складності захворювання.

Якщо помітили зміни в роботі організму, невідкладно пройдіть ретельне обстеження в TomoClinic.

Консультація терапевта

Консультація терапевта потрібна невідкладно, якщо у вас:

 • з’явилися набряки;
 • утруднене дихання;
 • постійна нудота, часта блювота;
 • відчуття слабкості;
 • запаморочення, головний біль;
 • раптова поява больових відчуттів в частині грудної клітки;
 • закладеність носа, виділення з носових ходів;
 • нестабільний артеріальний тиск;
 • больові відчуття в попереку, надлобковій частині;
 • неприємні відчуття при сечовипусканні;
 • біль в животі незалежно від прийому їжі;
 • порушення ритму дефекації, зміна консистенції випорожнень;
 • висока температура тіла;
 • кашель (незалежно від його типу).

Прийом у терапевта: які захворювання можна виявити

Записатись на консультацію до терапевта в Києві можна в TomoClinic. Наші лікарі допоможуть вчасно виявити захворювання:

 • серцево-судинної, дихальної, ендокринної, імунної систем;
 • кровотворних і кровоносних органів;
 • нирок;
 • травного тракту;
 • ревматичного, інфекційного, алергічного, запального характеру.

Методи діагностики в терапії

Сучасна медицина має у своєму розпорядженні великі можливості для детального вивчення будови та функціонування органів і систем. Розроблено безліч методів, які дозволяють швидко й точно діагностувати будь-які відхилення від норми або захворювання. Це дуже важливо для встановлення діагнозу і розробки курсу лікування.

Рентген, КТ, УЗД, лабораторні аналізи — найбільш поширені методи діагностики в терапії.

Рентгенологічні дослідження вважаються головними, коли потрібно поставити точний діагноз при ураженнях дихальних органів, кістково-суглобової системи, шлунково-кишкового тракту. Спеціальні інструменти діагностики дозволяють оцінити стан структури внутрішніх органів.

Рентгенологічні дослідження допомагають вивчити стан внутрішніх органів, тканин організму людини. За допомогою рентгена можна досліджувати грудну клітку, пазухи носа, кістки, суглоби, органи черевної порожнини. Головним принципом проведення рентгена є проєкція органу за допомогою спеціального випромінювання. У підсумку лікар спостерігає картинку на моніторі, яка може складатися з темних і світлих ділянок. Їх щільність різна. В окремих випадках рентген проводять в кількох проєкціях, що дозволяє отримати більш об'єктивні дані щодо стану внутрішніх органів.

Терапевт виписує направлення пацієнту на рентген, якщо у нього виявлено захворювання дихальної системи, ЛОР-органів, кісток, шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи. 

КТ (комп'ютерна томографія) — високоефективний метод лікування. З його допомогою терапевт отримує дані про пошкодження кісток, тканин, порушення роботи органів пацієнта. Виконуючи томографію, зазначену ділянку тіла просвічують незначними дозами рентгенівських променів з усіх боків за допомогою спеціального апарату.

УЗД (ультразвукове дослідження) — безболісний і високоінформативний метод діагностики, який проводять за допомогою УЗД-апарату. Дослідження дозволяє оцінити стан майже всіх внутрішніх органів людського організму. Апарат УЗД працює так: на тілі хворого розміщують спеціальний датчик. Він випромінює ультразвукові хвилі й приймає їх. Ультразвук проникає крізь шкірний покрив і відбивається від внутрішніх органів. Відображені хвилі фіксуються тим же датчиком і перетворюються на апараті УЗД в зображення. 

Лабораторні аналізи — важливий метод визначення різних захворювань і патологій. Залежно від забору матеріалу, виділяють: аналізи крові, сечі, калу, гістологічний, мікробіологічний, цитологічний.

На основі отриманих даних пацієнт може отримати від терапевта направлення до вузьких спеціалістів для підтвердження або уточнення діагнозу та призначення ефективного лікування.

Особливості терапевтичного лікування

У TomoClinic застосовують експертне обладнання: апарат УЗД, КТ, МРТ, мамограф, рентген. Пацієнти відділення розташовуються в комфортабельних палатах.

Після консультації терапевта для кожного пацієнта розробляється індивідуальний план обстеження, лікування з урахуванням всіх особливостей соматичної патології. За необхідності хворого направляють до вузьких спеціалістів.

Залежно від рівня складності захворювання, терапевт направляє пацієнта в денний стаціонар або видає лікарняний. Денний стаціонар передбачає виконання внутрішньом'язових і внутрішньовенних ін'єкцій, крапельниць та інших лікувальних процедур.

Оформлює лікарняний лікар. Термін залежить від складності захворювання, тривалості лікування і відновлення.

Переваги звернення до лікаря-терапевта нашої клініки

Щоб записатися на прийом до терапевта, потрібно зателефонувати в контакт-центр TomoClinic. Тут висококваліфікований персонал, сучасні методи діагностики й лікування.

У нас працюють терапевти з великим стажем. Призначення терапії проводять персонально для кожного після того, як стають відомі результати лабораторних досліджень, за висновками вузькопрофільних фахівців.

Головною перевагою огляду у терапевта TomoClinic вважається комплексний підхід. У клініці ви зможете не тільки отримати консультацію, але й також:

 • записатися до вузькопрофільного фахівця високої кваліфікації;
 • пройти діагностичні процедури;
 • визначити точну причину захворювання;
 • запобігти розвитку багатьох хвороб;
 • пройти курс лікування.

Лікар загальної практики проведе всі необхідні маніпуляції в максимально стислі терміни. Зверніться в наш контакт-центр, щоб дізнатися деталі. Контакти вказані на сайті.

Ціна на послуги терапевта

Вартість прийому терапевта залежить від якості послуг клініки, рівня кваліфікації фахівця, а також від тих сучасних методів, які плануються для проведення діагностики. В ціну входять:

 • первинний огляд;
 • консультування;
 • напрямок на додаткові лабораторні дослідження.

Консультації вузькопрофільних фахівців оплачуються окремо. З прайсом можна ознайомитися на сайті або уточнити в адміністратора контакт-центру.

Лікарі

У TomoClinic працюють фахівці високої кваліфікації. Вони мають великий досвід роботи, постійно підвищують професійний рівень на кращих світових конференціях. Записатися на прийом до терапевта можна на сайті клініки або зателефонувавши за телефоном. Терапевт в Києві TomoClinic прийме вас у зручний час. З усіх додаткових питань звертайтеся за телефоном, розміщеному на сайті клініки.

TomoClinic — на варті вашого здоров'я!

Послуги та процедури

Вiдгуки
Валентина С
Хочу подякувати лікарю-терапевту Галині Володимирівні Стародубцевой за її величезне серце, чуйне ставлення до пацієнтів і високий професіоналізм! На початку грудня перебувала на лікуванні в клініці Варта. Відвідувала денний стаціонар. Приходила, мені робили уколи, ставили крапельницю, і після цього я йшла додому. Лікування дуже допомогло! Відчуваю себе чудово. Окреме спасибі хочу сказати дівчаткам з маніпуляційного кабінету. Майстри своєї справи! Всього пару раз довелося трохи почекати, а так завжди без черг обходилося. Бажаю клініці процвітання!
Анна
Спасибі лікарю-терапевту Середі І.І. за консультацію, з розумом призначене обстеження і підібране лікування! Завдяки вам я знову відчуваю себе здоровою і повною сил! У клініці Варта все робиться оперативно, толково. Ціна теж повністю влаштувала.
Кирилл Александрович
Пару слов о TomoClinic и враче-терапевте Г.В. Стародубцевой. Высокий уровень обслуживания. Все по делу, никаких лишних анализов. Точно поставленный диагноз и правильно организованное лечение. Молодцы! Чувствую себя совершенно здоровым!
Инна
Мне нужна была справка в бассейн, чтобы быстро и без ненужных “заморочек”. Обратилась в Варту. Хорошая клиника. Записалась по телефону. Назначили время, но через час перезвонили и предложили более ранний вариант. Удалось выиграть немного времени, вроде мелочь, а приятно. На прием попала к Середе И.И. От общения с врачом остались только приятные впечатления. Цены абсолютно адекватные. Ушла со справкой. Теперь буду поддерживать здоровье в бассейне )).
Ірина
Послугами TomoClinic користуюся вже більше року. Завжди все на вищому рівні! Чітко, організовано, з урахуванням побажань клієнта! Залишайтеся такими ж!
Ніна
Стільки разів проходила повз і навіть не підозрювала, що цей Центр такий класний! Звернулася сюди, так як в державній лікарні божевільні черги, а товпитися серед людей і піддавати себе зайвий раз на небезпеку зовсім не хочеться. У Варті без проблем записалася на зручний час, приїхала трохи раніше і мене відразу взяли! Інеса Іванівна Середа здалася мені дуже знаючим і професійним лікарем. Все зрозуміло і спокійно пояснила (зараз так не скрізь), запропонувала здати аналізи і пройти обстеження на УЗД. Лікування теж буду проходити тут. Поки все дуже подобається.
Вікторія Яківна
У клініці Варта на Ломоносова 33/43 робила УЗД черевної порожнини. На обстеження мене направила терапевт. Залишилася дуже задоволена прийомом. Дуже чисто, сучасно. Після УЗД швидко дали відповідь. Гарна атмосфера і доброзичливий медперсонал. Рекомендую!
София
Отзыв пишу, когда все уже осталось позади и я снова здоровый и полноценный член общества! В клинику Варта обратилась, когда уже совсем сил не было. Сильнейшая головная боль держалась уже 4 дня, парацетамол давал ненадолго облегчение, но потом все опять возобновлялось. Слабость была такая, что не могла встать с кровати, а в туалет ходила “по стеночке”. Температура была невысокая - 37,2-37,5, наверное поэтому и не забила сразу тревогу. На прием к терапевту записалась, когда появилась сильная боль в груди и реально стало не хватать воздуха дышать. Галина Сергеевна приняла сразу, в коридоре сидеть не пришлось. Послушала, сразу направила сдавать анализы и на КТ. Очень удивило, что ответы дали практически сразу. Оказалось воспаление легких. Врач подробно объяснила, что дальше делать и чем лечиться, ответила на все вопросы. Как по мне, проявила просто верх терпения. Придерживалась всех рекомендаций и сейчас со мной уже все в порядке! Спасибо Вам большое!
Наталья Геннадиевна
Хочу выразить благодарность врачу-терапевту Галине Владимировне Стародубцевой. Много лет страдаю от вегето-сосудистой дистонии. Состояние переменчивое, то лучше, то совсем плохо. Галину Владимировну мне посоветовал коллега по работе, тоже много лет мучился от гипертонии, пока не попал к этому доктору. На прием с собой принесла все выписки. Мне назначили дополнительные анализы и консультацию у кардиолога. Кстати, очень удобно, все в одном здании, не нужно никуда далеко идти или ехать. Принимаю препараты по схеме уже неделю. Состояние отличное, никаких перепадов давления. Теперь буду наблюдаться только здесь. Спасибо всем сотрудникам и медицинскому персоналу!
Вiдгуки з фото
Залишити відгук:
Ваша оцінка:
Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті
phone
Записатися на консультацію
Ми вам передзвонимо найближчим часом
Подзвонити Замовити дзвінок