logo
  • Пн.-Пт.: з 9:00 до 19:00
  • Сб.: з 9:00 до 18:00
logo
Саркома кісток

Саркома кісток становить лише 0,5% від усіх випадків злоякісних пухлин. Саркома кістки – це вид раку, який найчастіше вражає молодих людей та дітей. Незважаючи на те, що він зустрічається рідко, він є дуже небезпечною патологією, що може викликати метастази. Дізнайтеся більше про саркому кісток та її форми, а також про діагностику та лікування захворювання.

Рак трахеї

Захворюваність на рак трахеї становить 2,6 нових випадків на 1 000 000 населення на рік. Це лише 0,1-0,4% від усіх онкологічних захворювань. Оскільки рак трахеї зустрічається дуже рідко, його симптоми часто списують на інші причини. Важливо не пропустити перші сигнали організму, які говорять про пухлину трахеї. Це дозволить вчасно виявити рак та розпочати лікування.

Рак крові (лейкоз)

Рак крові поєднує цілу групу онкологічних захворювань, пов'язаних з порушеннями в кістковому мозку та системі кровотворення. Одну з лідируючих позицій серед раку крові займає лейкоз (лейкемія). Примітно, що рак крові часто торкається не лише дорослих, але і дітей. Дізнайтеся більше про лейкемію та її форми.

Рак кісткового мозку

Рак кісткового мозку поєднує цілу групу патологій. Це онкологічні захворювання, які починаються в клітинах кісткового мозку, вражають імунну систему та систему кровотворення. Симптоми патологій проявляються не одразу, але рак кісткового мозку можна побачити за допомогою загального аналізу крові. Тому є шанси вчасно діагностувати хворобу та успішно її лікувати. Докладніше про рак кісткового мозку читайте нижче.

Меланома

Меланома - найбільш поширений вид раку шкіри у дорослих. У деяких випадках він вражає і дітей. Меланома вкрай небезпечна і може бути агресивною, оскільки клітини пухлини легко потрапляють у кровотік та лімфу. В Україні меланома посідає 16 місце серед усіх онкологічних захворювань. При цьому в 99% випадків рак успішно лікується, якщо виявлений на ранніх стадіях. Про меланому слід знати кожному, щоб не проґавити її перші ознаки.

Рак підшлункової залози

Рак підшлункової залози зазвичай виявляють на пізніх стадіях, тому що його симптоми схожі на прояви інших патологій. Серед поширених факторів ризику для розвитку пухлини – цукровий діабет та вплив деяких хімічних речовин на організм. Методи лікування підшлункової раку залежать від стадії хвороби, розміру пухлини та її поширення на інші ділянки тіла. Дізнайтеся більше про рак підшлункової, щоб не пропустити перші симптоми захворювання.

Рак стравоходу
Рак ротової порожнини

Рак ротової порожнини займає 16-те місце у світі за поширеністю. Пухлина характеризується 4 важливими нюансами: зростає стрімко, швидко викликає метастази, має високу опірність до лікування та проходить безсимптомно на ранніх стадіях розвитку.

Тому важливо знати про ранні ознаки пухлини ротової порожнини і вчасно звернутися до лікаря.

Рак дванадцятипалої кишки

Рак дванадцятипалої кишки — дуже рідкісна пухлина. Частота її появи становить менше 1% серед усіх новоутворень шлунково-кишкового тракту. Незважаючи на свою рідкість, захворювання розвивається досить швидко, може давати метастази. Цей вид раку часто відносять до новоутворень тонкої кишки і підбирають відповідне лікування.

Рак жовчного міхура

Рак жовчного міхура зустрічається дуже рідко. Наприклад, в Англії подібні пухлини діагностують щорічно менше ніж у 1000 осіб. Найчастіше захворювання вражає людей старше 75 років.

Жовчний міхур тісно пов'язаний із печінкою, і проблеми цих органів можуть виникати паралельно. Розвиток раку жовчного міхура відбувається поступово, іноді безсимптомно. Тому у ряді випадків його діагностують лише під час операції на черевній порожнині. Прогнози під час лікування пухлин жовчного міхура досить сприятливі.

Рак яєчників: лікування, симптоматика, діагностика
Рак мигдаликів: симптоми, лікування, діагностика

Рак мигдаликів – поширена пухлина ротоглотки. Може розвинутись навіть на місці видалених раніше залоз. Рак мигдаликів вражає частіше чоловіків. За даними Американського онкологічного товариства, частота захворювання на рак мигдаликів становить 1 із 60, у жінок – 1 на 140 випадків. Пухлина росте досить швидко, тому потребує своєчасної діагностики та лікування. 

Рак язика: лікування, симптоматика, діагностика, профілактика

Новоутворення порожнини рота є одними з найпоширеніших у ділянці голови та шиї. Часто пухлини цієї групи локалізуються на губах та язику. Рак язика досить агресивний і швидко дає метастази. Але його можна лікувати зі сприятливим прогнозом, якщо розпочати терапію на ранніх стадіях. 

Рак щитовидної залози: симптоматика та лікування

Рак щитовидної залози – досить рідкісне та цілком виліковне захворювання.

Проте тенденція поширення зростає з кожним роком. Позбутися ж пухлини можна, якщо вчасно її діагностувати і почати терапію. Будьте уважні до свого здоров'я і зверніться до лікаря за перших підозрілих симптомів.

Рак печінки: симптоми, лікування, діагностика

Первинний рак печінки становить лише 1% від усіх злоякісних пухлин. Найчастіше зустрічається вторинна форма раку, при якій пухлина утворюється в іншому органі та поширюється на печінку. До онкологічного захворювання призводить ряд факторів, частину яких можна уникнути. У статті ми розповімо про те, які існують симптоми раку печінки, як його діагностувати та лікувати.

Рак спинного мозку

Група пухлин мозку та нервової системи складає всього 1,7% від усіх випадків раку у світі. Рак спинного мозку відноситься саме до цієї категорії та є досить рідкісним. Проте будь-яке новоутворення у спинному мозку та хребті дуже небезпечне. Стрімкий розвиток пухлини веде до втрати чутливості та порушень важливих процесів життєдіяльності. Тому рак спинного мозку потребує своєчасного визначення та лікування.

Рак головного мозку

Пухлини головного мозку не є лідерами серед усіх онкологічних захворювань. В Україні захворюваність на цей вид раку становить 5,4 випадки на 100 тис. населення. У світі задокументовано понад 150 різних пухлин головного мозку. Усі вони потребують негайного лікування.

Рак сечового міхура

Рак сечового міхура займає 10 місце у світі за поширеністю серед усіх онкологічних захворювань. Чоловіки страждають від цієї пухлини частіше, ніж жінки. Рак сечового міхура небезпечний, потребує серйозного лікування, тому до нього прикута увага онкологів.

Рак прямої кишки: види, симптоми, діагностика, лікування, профілактика

Наукові дані говорять про те, що приблизно у 5% людей на планеті протягом життя може розвиватися рак прямої кишки. Причому 11% пацієнтів перебувають у віці менше ніж 50 років на момент виявлення пухлини.

Встановлено також, що частіше хворіють на рак прямої кишки чоловіки, ніж жінки.

Рак шкіри: види, симптоми, діагностика, лікування, профілактика

За даними ВООЗ, щорічно фіксується від 2 до 3 мільйонів нових випадків раку шкіри. Тенденція до зростання захворюваності лише зростає. Але при своєчасному лікуванні можна позбутися раку та повернутися до нормального життя.

Рак нирки: симптоми та ознаки

Онкологічне захворювання, яке проявляється виникненням різних за гістологічною будовою злоякісних неопластичних трансформацій органу. Небезпечне як порушеннями функцій органу, так і високим ризиком ураження судин, що призводить до хронічних крововтрат.

Експерти ВООЗ відвідали Україну для проведення оцінки інформаційних систем у сфері охорони здоров'я в країні

Візит групи експертів Європейського регіонального бюро ВООЗ у TomoClinic

Анальна тріщина

Дефект заднього проходу належить до найпоширеніших проктологічних захворювань. Багаторічний клінічний досвід спеціалістів дає змогу досягати високих результатів у вирішенні проктологічних проблем.

Постковідний синдром

Після перенесеної коронавірусної інфекції з'являються симптоми погіршення самопочуття, функціонування різних органів та систем? Лабораторні та інструментальні дослідження, всебічний підхід у лікуванні – запорука якнайшвидшого усунення наслідків хвороби.

Медичне обслуговування в Клініці TomoClinic за програмами державних гарантій

TomoClinic приєдналася до медичного обслуговування пацієнтів за програмами державних гарантій медичного обслуговування населення!

Стома - не вирок! Як жити зі стомою?

Стома кишечника, шлунку або сечовивідних шляхів - не вирок! Сучасні пристосування і засоби для догляду за різними видами стом дозволяють досягати максимального комфорту і виключати дискомфортні ситуації.

Меморандум про співпрацю TomoClinic та Громадської організації "Кіборги Полісся"

TomoClinic та Громадська організація «Кіборги Полісся» підписали меморандум про співпрацю!

Видалення утворень шкіри та м'яких тканин

Видалення утворень шкіри і м'яких тканин проводиться на різних ділянках тіла. Досвідчені хірурги, пластичні хірурги піклуються про те, щоб процедура була безболісною і мала хороший косметичний ефект.

Рак шийки матки

Новоутворення злоякісного характеру, сформований з слизової даної області. На відміну від переважної більшості інших видів онкологічних новоутворень, РШМ можна попередити.

Рак горла

Лікування раку горла ґрунтується на використанні нових типів лазерних і ендоскопічних апаратів. Це дозволяє домогтися набагато ефективнішої деструкції пухлини, швидкої регенерації, зменшити ризик розвитку рубцевої деформації. Ефективність терапії та прогноз визначається стадією захворювання, на якій розпочато активне лікування.

Рак простати

Злоякісне новоутворення, що розвивається в тканинах простати в результаті переродження клітин. Терапія раку простати проводиться комплексно. Залежно від виду і стадії захворювання, вікової категорії чоловіки, схема лікування складається з одного або декількох методів.

Рак губи

Дана неоплазія є однією з найбільш частих серед чоловічого населення старшої вікової групи, але рання стадія раку губи і своєчасно призначене лікування обумовлюють сприятливий прогноз.

Рак молочної залози

У світі це найбільш часта форма раку серед жінок. З урахуванням високих показників смертності дуже важливі профілактичні заходи і своєчасне проведення діагностичних досліджень.

Рак шлунка

Це захворювання часто зустрічається, воно швидко розвивається і метастазує. Саме діагностика на випередження дозволяє своєчасно виявити пухлинний процес.

Рак легенів

Злоякісна пухлина, що формується з епітеліальних клітин бронхів. Це найпоширеніше онкологічне захворювання. Своєчасне звернення до онколога дозволить виявити захворювання на ранніх стадіях, коли можливо найбільш ефективне лікування.

Рак статевого члена

Новоутворення злоякісного характеру, яке локалізується на тканинах чоловічого репродуктивного органу. За умови проведення своєчасної діагностики терапія захворювання дає хороші результати.

phone
Записатися на консультацію
Ми вам передзвонимо найближчим часом
Подзвонити Замовити дзвінок