Головна/Видалення утворень шкіри та м’яких тканин
Видалення утворень шкіри та м’яких тканин

Видалення утворень шкіри та м’яких тканин

Видалення утворень шкіри і м’яких тканин проводиться на різних ділянках тіла. Досвідчені хірурги, пластичні хірурги піклуються про те, щоб процедура була безболісною і мала хороший косметичний ефект.

У TomoClinic досвідчений хірург проводить видалення утворень шкіри та м’яких тканин, що розташовані на різних ділянках тіла. Бажано звертатися з висновком після консультації дерматолога.

Поставити запитання

Які утворення ми видаляємо?

 • Доброякісні: папіломи, папіломатозні невуси, ангіоми, бородавки, ліпоми.
 • Злоякісні: базальноклітинні карциноми, плоскоклітинні карциноми та ін.

Безслідно — значить естетично

Завжди дбаємо про естетичність. Якщо утворення складне, наприклад, на обличчі, для проведення процедури ми запрошуємо пластичного хірурга, щоб процедура мала хороший косметичний ефект. Це означає, що ви залишитеся задоволені своїм зовнішнім виглядом!

За необхідності під час операції виконуємо гістологічне дослідження — найчастіше, якщо новоутворення на обличчі.

Ефективно і безболісно

Будь-яке видалення проводиться абсолютно безболісно, під місцевою анестезією. За бажанням пацієнта виконуємо процедуру із застосуванням внутрішньовенного наркозу, під загальною анестезією.

Також за направленням від дерматолога проводимо біопсію будь-якого підозрілого утворення.

Але якщо у вас на шкірі є утворення, що завдає вам незручності, травмується одягом або під час занять спортом, кровоточить, — звертайтеся до нас. Таке новоутворення потрібно видаляти, і в консультації дерматолога в цьому випадку немає потреби.

Різні невуси та бородавки безпосередньо безпечні, однак можуть перероджуватися в злоякісні пухлини під впливом зовнішніх факторів.

Ми проведемо видалення і виконаємо гістологічний аналіз, який необхідний, щоб виключити злоякісність.

Автор статті:
Опарін Олексій Сергійович
Cпеціалізація: Лікар-хірург
Стаж: понад 9 років

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

Видалення утворень шкіри та м’яких тканин
фон

Записатися на прийом

Ласкаво просимо до клініки, де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі - професіонали.

  гинеколог 2

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію
   news img

   Залишились питання?

   Поставте своє питання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запит київ

    Хто такі TomoClinic

    Tomoclinic — це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія — об'єднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

    • Повний цикл

     Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • Турбота та підримка

     У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Tomoclinic пропонує психологічну допомогу пацієнтам і їх сімʼям.

    Детальніше
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    До верху