Головна/УЗД серця у Києві
УЗД серця у Києві

УЗД серця у Києві

Діагностика внутрішньосерцевих структур і порожнин серця за допомогою відбитого ультразвуку, що дає змогу значно скоротити кількість складних внутрішньосерцевих досліджень, характеризується безпекою, доступністю, відносною простотою та великою інформативністю.

Найефективнішим засобом дослідження морфологічного та функціонального стану серця на сьогодні є ехокардіографія (ЕхоКГ). УЗД серця — це метод дослідження внутрішньосерцевих структур і порожнин серця за допомогою відбитого ультразвуку. УЗД серця у Києві в TomoClinic дає змогу значно скоротити кількість складних внутрішньосерцевих досліджень, характеризується безпекою, доступністю, відносною простотою та великою інформативністю.

Поставити запитання

Переваги

1

Апарат преміум класу

2

Швидкий запис

3

Точність дослідження

4

Висококваліфіковані спеціалісти

5

Швидке отримання результатів

6

Доступна ціна

Переваги

1

Апарат преміум класу

2

Швидкий запис

3

Точність дослідження

4

Висококваліфіковані спеціалісти

5

Швидке отримання результатів

6

Доступна ціна

Види УЗД серця:

 • трансторакальна ЕхоКГ — дає змогу оцінити зображення структур серця у двовимірному режимі;
 • ехокардіографія черезстравохідна — проводиться через стравохід за допомогою ендоскопічного обладнання;
 • внутрішньосерцева ехографія серця — проводиться шляхом введення у вену катетера з датчиком.

Коли варто пройти УЗД серця

УЗД серця необхідно проходити щорічно всім чоловікам і жінкам старше 40 років під час профспілкових оглядів, спортсменам та особам, які мають сильні навантаження на м’язи.

Показання для УЗД серця:

 • наявність факторів ризику розвитку захворювань серцево-судинної системи (куріння, цукровий діабет, малорухливий спосіб життя, ожиріння тощо);
 • зміни на ЕКГ та рентгені в ділянці грудини, що вимагають уточнення морфологічних змін серця;
 • поява симптомів захворювань серця та/або судинної системи;
 • перенесений серцевий напад;
 • раніше пережита операція на серці.

Нерідко ехокардіографію призначають новонародженим дітям для діагностики вад або вроджених аномалій розвитку, у підлітковому віці — для діагностування функціональних порушень роботи серця, зумовлених швидким зростанням та значним навантаженням на серцево-судинну систему.

Ознаки, при яких показано УЗД серця:

 • аритмія;
 • повторювані напади запаморочення, помутніння свідомості;
 • періодичний несвідомий стан;
 • задишка;
 • кашель;
 • набряки;
 • тахікардія;
 • біль за грудиною (може віддавати в ліву руку та лопатку);
 • головний біль.

УЗД серця вагітним проводять для того, щоб оцінити їхній функціональний стан, для виявлення можливих прихованих захворювань.

Терапевти та кардіологи призначають ЕХО серця для діагностики наявності медичних проблем, пов’язаних зі станом серцево-судинної системи, моніторингу динаміки поточного лікування, диференціальної діагностики.

ЕХО серця проводять для діагностики таких захворювань, як:

 • Артеріальна гіпертензія (АГ, гіпертонія)
 • Вада серця
 • Атеросклероз
 • Ішемічна хвороба серця (ІХС)
 • Інфаркт міокарда (серцевий напад)
 • Стенокардія
 • Кардіоміопатія

Протипоказання для УЗД серця

Протипоказання для проведення ЕхоКГ у переважній більшості випадків відсутні. Перешкодити проведенню діагностики можуть ушкодження шкіри в місці контакту з датчиком, шлунково-кишкові кровотечі, висока емоційна збудливість пацієнта та інші фактори.

Підготовка перед УЗД серця

УЗД серця не вимагає спеціальної підготовки. Напередодні дослідження необхідно відмовитися від вживання алкоголю та куріння.

Під час проведення ехокардіографії пацієнт перебуває в горизонтальному положенні на спині з піднятим узголів’ям або на лівому боці. Для забезпечення безповітряного контакту між датчиком і шкірою та для кращого проведення ультразвуку використовують ультразвуковий гель, гліцерин тощо. Ультразвуковий сигнал перетворюється на електричні сигнали, та лікар УЗД отримує на моніторі відеокартинку.

Результати УЗД серця

Розшифрування УЗД серця робить лікар-кардіолог. Ехограма серця дає змогу проаналізувати стан морфологічних структур серця (камер, клапанів, стінок передсердь та шлуночків, судин серця, навколосерцевої сумки) та функціональні можливості серця. У висновку лікар вказує, які є порушення та захворювання серця.

Устаткування

У TomoClinic зробити ЕхоКГ можливо на високоточному японському апараті преміум класу TOSHIBA APLIO 500. Ультразвукова система охоплює провідні досягнення обробки зображень та візуалізації, що забезпечує виняткову якість зображення на найвищому рівні.

Переваги УЗД серця у нашій клініці

 1. Використання високоточних апаратів преміум класу.
 2. Швидкий запис на УЗД серця.
 3. Максимальна точність дослідження.
 4. Висококваліфіковані спеціалісти з великим досвідом роботи.
 5. Швидке отримання результатів та експертного висновку УЗД серця.
 6. Загальнодоступна ціна УЗД серця.

Лікарі

Ефективне лікування можливе лише у разі правильно поставленого діагнозу. Зробити УЗД серця у Києві можна в TomoClinic (Голосіївський район) у комфортний для вас час. Запис на УЗД серця проводиться за формою на сайті клініки або телефоном. Ціна на УЗД серця задовольнить ваші очікування щодо якості запропонованих послуг. Не заощаджуйте на здоров’ї, своєчасно звертайтеся за допомогою, проходьте профілактичні огляди, адже від цього залежить якість та тривалість життя.

Послуги та процедури

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

УЗД серця у Києві
фон

Записатися на прийом

Ласкаво просимо до клініки, де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі - професіонали.

  гинеколог 2

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію

   Відповіді на часто задавані запитання

   Можливо, ви знайдете відповіді на запитання, що Вас цікавлять

   • Чіткої відповіді на це питання не існує. УЗД — це обстеження за допомогою ультразвукових хвиль, і вони абсолютно нешкідливі. Призначає таке обстеження кардіолог чи терапевт. Лікар визначає період між обстеженнями для спостереження за динамікою перебігу хвороби, найчастіше не рідше, ніж раз на місяць. З метою профілактики УЗД серця призначають не рідше одного разу на рік.

   • УЗД серця — ультразвукова діагностика, за допомогою якої відбувається сканування серця та відображається його зображення на екрані. Це обстеження перевіряє стан серця, його будову та визначає наявність порушень. На відміну від УЗД за допомогою ЕКГ можна спостерігати за роботою ритму серця. На спеціальний апарат — кардіограф, показання виводяться за допомогою спеціальних електродів, встановлених в області серця.

   • УЗД не потребує спеціальної підготовки. Єдиною рекомендацією є утримання від їди за дві години до процедури. Час проведення найчастіше залежить від кваліфікації лікаря та займає 30-60 хвилин.

   • Перед УЗД серця варто утриматися від фізичних навантажень, стресів, можна навіть прийняти заспокійливі препарати. Перед самою процедурою не варто вживати напої, у складі яких є кофеїн: кава, чай, чорний шоколад.

   news img

   Залишились питання?

   Поставте своє питання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запит київ

    Хто такі TomoClinic

    Tomoclinic — це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія — об'єднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

    • Повний цикл

     Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • Турбота та підримка

     У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Tomoclinic пропонує психологічну допомогу пацієнтам і їх сімʼям.

    Детальніше
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    До верху