Головна/УЗД щитоподібної залози у Києві
УЗД щитоподібної залози у Києві

УЗД щитоподібної залози у Києві

Безболісне, неінвазивне обстеження стану залізистої тканини органу. Пройти УЗД щитоподібної залози необхідно для діагностики захворювань цього органу, під час планового обстеження, для контролю стану при раніше виявлених патологіях, для моніторингу результатів терапії.

УЗД щитоподібної залози — це безболісне, неінвазивне обстеження стану залізистої тканини органу. Різна проникність тканин дає змогу чітко візуалізувати патологічні зміни в щитовидці на ранніх стадіях.

Зробити УЗД щитоподібної залози у Києві в TomoClinic пацієнт може як за рекомендацією лікаря, так і за власним бажанням.

Поставити запитання

Переваги

1

Апарат преміум класу

2

Інформативний висновок

3

Точність дослідження

4

Висококваліфіковані спеціалісти

5

Швидке отримання результатів

6

Доступна ціна

Переваги

1

Апарат преміум класу

2

Інформативний висновок

3

Точність дослідження

4

Висококваліфіковані спеціалісти

5

Швидке отримання результатів

6

Доступна ціна

Що показує УЗД щитоподібної залози

УЗД щитоподібної залози проводять із метою оцінки її загальних характеристик. За результатами візуалізації роблять висновок щодо стану органу:

 • наявності та типу змін (запалення щитоподібної залози, фіброз);
 • розташування, розмірів, чіткості контурів;
 • ехогенності, структури щитоподібної залози, її часток та перешийку;
 • патологій та аномалій.

Також розглядають найближчі лімфовузли та м’які тканини. УЗД щитоподібної залози з доплерометрією дає змогу провести оцінювання васкуляризації або патологічних утворень. Зробити УЗД щитоподібної залози рекомендовано при діагностуванні патологій:

 • дифузний токсичний зоб;
 • вузловий зоб;
 • аутоімунний тиреоїдит;
 • тиреотоксикоз;
 • кістозні утворення, онкологія.

Таке дослідження щитоподібної залози — це один із важливих елементів діагностики ендокринних хвороб.

Показання до УЗД щитоподібної залози

Пройти УЗД щитоподібної залози необхідно для діагностики захворювань цього органу, під час планового обстеження, для контролю стану при раніше виявлених патологіях, для моніторингу результатів терапії. Під час обстеження в TomoClinic направлення на УЗД щитоподібної залози від лікаря не обов’язкове. Діагностику можна пройти самостійно, особливо, якщо з’явилися певні симптоми:

 • слабкість, тремтіння кінцівок;
 • помітне збільшення розміру щитоподібної залози;
 • емоційна лабільність, схильність до апатії;
 • проблеми із пам’яттю, концентрацією уваги;
 • порушення сну, апетиту;
 • суха шкіра, випадіння волосся;
 • стрибки АТ;
 • збій менструального циклу;
 • пітливість, озноб;
 • аритмія;
 • різке схуднення чи набір зайвої ваги.

Показане УЗД щитоподібної залози під час вагітності, а також жінкам, які страждають на безпліддя або приймають гормональні контрацептиви. Крім того, скринінгове УЗД рекомендовано проходити кожні п’ять років, а людям старше 50 раз на два роки. Пацієнти ендокринологічного профілю проходять планову діагностику кожні 4–5 місяців. Не рідше двох разів на рік показано робити таку діагностику працюючим у шкідливих умовах або людям, що живуть в екологічно несприятливій зоні.

Протипоказання до УЗД щитоподібної залози

Ультразвукове дослідження не має протипоказань. Воно безпечне навіть у разі багаторазового сканування. Тому лікарі часто вважають за краще призначити УЗД щитоподібної залози дитині, вагітній жінці та пацієнтам інших вразливих категорій замість рентгенографії та КТ. Сприяє цьому й невелика вартість УЗД щитоподібної залози.

Підготовка до УЗД щитоподібної залози

Підготовка до процедури не потрібна. Єдиною рекомендацією є утримання від їжі протягом декількох годин до обстеження. Їжа ніяк не вплине на результат УЗД, але це дасть змогу уникнути блювотного рефлексу під час сканування з натисканням. Особливо актуальна діагностика щитоподібної залози натщесерце дітям та літнім людям.

Як проходить УЗД щитоподібної залози

Для проведення обстеження щитоподібної залози пацієнту пропонують лягти на спину, а під шию підкладають валик, що фіксує положення. Далі на шкіру наноситься спеціальний гель, по якому (з легким натисканням) лікар водить датчиком. Результати відображаються на екрані. Лікар фіксує всі дані, за якими буде складено опис.

Якщо виявлені на УЗД щитоподібної залози вузли, може бути проведена діагностична пункція визначення ступеня злоякісності утворення. Показанням до пункції для подальшої біопсії є виявлення підозрілих вузлів.

Тривалість УЗД-діагностики щитоподібної залози — від декількох хвилин до півгодини.

Розшифровка результатів УЗД щитоподібної залози

Отримані в результаті УЗД щитовидки дані дають змогу суттєво доповнити та уточнити інформацію, отриману ендокринологом під час огляду пацієнта (опитування, пальпація), та зіставити її з рівнем гормонів у крові.

У нормі УЗД щитовидної залози дорослої людини показує:

 • вага — 15–25 г;
 • товщину — 0,8–1,6 см;
 • довжину — 4–4,8 см;
 • ширину — 1–1,8 см;
 • об’єм — 18–23 мл.

Незначні перевищення норми спостерігаються у жінок на початку менструального циклу та часто спостерігаються в курців.

Робить висновок та розшифровку УЗД щитоподібної залози лікар. Документи можна отримати на руки в день звернення. Індивідуальні рекомендації можна отримати на консультації з ендокринологом.

Переваги УЗД щитоподібної залози в нашій клініці

Мешканцям мегаполісів досить складно знайти час для відвідування лікаря. Тому TomoClinic проводить обстеження за попереднім записом, у зручний для візиту день і час. Клієнти можуть на особистому досвіді оцінити низку переваг діагностики в нашій клініці:

 1. Сучасне обладнання забезпечує чітку візуалізацію, що дає змогу встановити правильний діагноз і призначити адекватне лікування.
 2. Зрозумілий та інформативний висновок УЗД щитоподібної залози;
 3. Досвідчений сонолог виконує процедуру швидко, якісно та максимально комфортно для пацієнта.
 4. Лояльна цінова політика.

Ці фактори залучають у TomoClinic в Голосіївському районі мешканців Києва, області та інших міст для проходження УЗД щитоподібної залози, відгуки з позитивним ухилом від пацієнтів, які пройшли дослідження, є вагомим підтвердженням високої якості наших послуг.

Лікарі

Звернення до лікарів TomoClinic для проведення УЗД щитоподібної залози — це безпечно, інформативно та доступно за ціною. Досвідчені фахівці виявлять проблеми на ранньому етапі. Обстеження не надає негативного впливу на організм, тому зробити УЗД щитовидки у Києві в TomoClinic можна за власним бажанням. Записатися на УЗД щитоподібної залози, щоб отримати якісне та недороге медобслуговування, зручно за телефоном та через онлайн-форму на сайті.

Послуги та процедури

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

УЗД щитоподібної залози у Києві
фон

Записатися на прийом

Ласкаво просимо до клініки, де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі - професіонали.

  гинеколог 2

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію

   Відповіді на часто задавані запитання

   Можливо, ви знайдете відповіді на запитання, що Вас цікавлять

   • Так, можна. Підозра на рак щитоподібної залози є показанням до виконання такої діагностики. Щоб уточнити характер новоутворення, під контролем УЗ роблять пункцію підозрілого вузла. Отриманий внаслідок даної маніпуляції матеріал віддають на біопсію.

   • Так, можна. Ультразвукова діагностика є абсолютно безпечним методом обстеження в будь-який момент перебігу вагітності. Навіть у разі потреби пройти процедуру кілька разів за короткий проміжок часу. Зазвичай УЗД щитовидки призначають на консультації гінеколога під час постановки вагітної на облік.

   • Так, дозволяється. УЗ-діагностика щитоподібної залози — це неінвазивна методика обстеження, яка виконується безболісно, ​​швидко та безпечно для організму. УЗД щитовидки дітям показана як при підозрілих симптомах, так і з метою раннього виявлення патології у разі проживання в несприятливих умовах.

   • Діагностика щитоподібної залози проводиться з невеликим натисканням на цей орган. Нещодавно вжита їжа може спровокувати блювотні позиви під час процедури. Тому лікарі рекомендують проходити обстеження натщесерце, особливо пацієнтам похилого віку та дітям.

   news img

   Залишились питання?

   Поставте своє питання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запит київ

    Хто такі TomoClinic

    Tomoclinic — це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія — об'єднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

    • Повний цикл

     Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • Турбота та підримка

     У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Tomoclinic пропонує психологічну допомогу пацієнтам і їх сімʼям.

    Детальніше
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    До верху