Головна/УЗД молочних залоз у Києві
УЗД молочних залоз у Києві

УЗД молочних залоз у Києві

Високоінформативний метод діагностики молочної залози та регіональних лімфовузлів, що дає змогу вивчити структуру тканин органу та виявити наявність патологічних змін.

УЗД молочних залоз – діагностичний метод для дослідження молочних залоз, їх структури, виявлення наявності чи відсутності патологічних утворень. Ультразвукове обстеження не пов`язане з жодними дискомфортними відчуттями, безпечне, не вимагає специфічної підготовки до проведення та дозволяє точно встановити діагноз, оцінити будову та структуру тканин. Цей метод діагностики застосовують ще й з профілактичною метою.

Поставити запитання

Переваги

1

Апарат експертного класу

2

Висококваліфіковані лікарі

3

Комфортні умови

4

Експертний висновок

5

Додаткові методи діагностики

6

Прийнятна вартість

Переваги

1

Апарат експертного класу

2

Висококваліфіковані лікарі

3

Комфортні умови

4

Експертний висновок

5

Додаткові методи діагностики

6

Прийнятна вартість

Коли потрібно робити УЗД молочних залоз?

Ультразвукове дослідження грудей роблять кожного року в комплексі профогляду з метою попередження захворювань молочних залоз.

Коли робити УЗД молочних залоз?

 1.     Підвищена чутливість молочних залоз.
 2.     Больові відчуття в ділянці грудей, печіння.
 3.     З сосків виділяється рідина.
 4.     Огрубіння сосків.
 5.     Оцінка стану молочних залоз після отриманої травми.
 6.     Є підозри на наявні пухлини, кісти, фіброаденоми.
 7.     Лімфатичні вузли в пахвах та під ключицями збільшилися в розмірах.
 8.     Для відстеження ефективності лікування станів, повʼязаних із гормональним дисбалансом (мастопатія, галакторея).
 9.     Контроль стану молочних залоз після лікування запальних процесів у тканинах.

Коли робити УЗД молочних залоз під час вагітності та чи потрібно це обстеження для вагітної? За умови планування вагітності мамолог видає направлення за ультразвукове дослідження грудей, також процедуру треба провести повторно вже під час вагітності і лактації. УЗД роблять після проведеної операції із збільшення грудей: це дає змогу оцінити стан силіконових імплантів та виключити ускладнення після втручання.

Протипоказання до УЗД молочних залоз

Протипоказань до ультразвукового дослідження грудей немає, дослідження проводиться навіть для вагітних та годуючих мам. Безпечність та інформативність діагностичного методу знімає будь-які обмеження до частоти його проведення.

УЗД молочних залоз: на який день циклу проводиться діагностика

Ультразвукова діагностика рекомендована в рамках щорічного профілактичного обстеження для жінок репродуктивного віку. Якщо є певні хвороби, УЗД може проводитися частіше для контролю та фіксації змін. Після менопаузи УЗД та рентгенографія мають чергуватися – це гарантує більш інформативні висновки.

Коли краще робити УЗД молочних залоз? Те, на який день циклу ви плануєте робити УЗД молочних залоз, безпосередньо впливає на точність висновків. Тому радимо неухильно дотримуватися рекомендацій лікарів стосовно алгоритму та періоду проведення огляду. Так вдасться уникнути хибних діагнозів, обрати відповідне та дієве лікування.

З огляду на те, що в різні фази циклу в організмі відбуваються різні процеси, які можуть вплинути на точність ультразвукових досліджень молочних залоз, діагностику призначають таким чином:

 •     УЗД молочних залоз в 5-12-й день циклу проводяться для пацієнток, тривалість циклу яких становить 28 днів;
 •     Обстеження з 7-го по 14-й день виконується, коли цикл перевищує 28 днів;
 •     Якщо цикл менший за 28 днів, УЗД молочних залоз призначають на період з 4-го по 11-й день.

Оптимально проводити УЗД, коли кількість кровʼянистих відділень суттєво зменшилася, проте до настання другої фази циклу, коли гормональний фон організму різко змінюється, і це впливає результати ультразвукових досліджень. Втім не забороняється проводити діагностику в будь-який інший день циклу, якщо ви пропустили рекомендований період: визначити оптимальний день допоможе ваш лікар.

Клімактеричний період у пацієнтки знімає обмеження на проведення в певні дні циклу – УЗД можна зробити будь-коли. Те ж саме стосується ситуацій, коли жінка приймає гормональні препарати.

Спеціальна підготовка до УЗД молочних залоз не потрібна. Ви можете вживати в їжу будь-що та не змінювати звичний спосіб життя напередодні процедури.

Як проходить процедура УЗД молочних залоз?

Для проходження обстеження пацієнтка має зняти одяг до пояса та лягти на спину. Лікар наносить на поверхню молочних залоз ехопровідний гель та рухає по ньому датчик апарату. Аналогічно обстежується ділянка шкіри із розташованими під нею регіонарними лімфатичними вузлами.

Більш детальна візуалізація новоутворень досягається при введенні внутрішньовенно контрастної речовини для зафарбовування тканин, що відображається і на екрані під час дослідження. При підозрі на пухлини робиться біопсія – забір частинки тканини для подальшого гістологічного дослідження.

Як часто можна робити УЗД молочних залоз? З огляду на відсутність шкідливого опромінення чи неінвазивний характер маніпуляції, УЗД молочних залоз можна проводити без обмежень за частотою, навіть для вагітних чи годуючих мам.

Для чого доцільно проводити УЗД молочних залоз

Ехографічна структура молочних залоз, будова та розмір регіонарних лімфатичних вузлів, м’яких тканин, що знаходяться поряд – результати дослідження всіх цих ділянок будуть відображені на УЗД грудей. Окрім того, розшифровка результатів УЗД молочних залоз дозволяє оцінити:

 •     стан шкірного покрову, підшкірної клітковини;
 •     протоки грудей (чи наявні в них деформації, конкременти в протоках);
 •     ехографічні показники залозистої тканини;
 •     будову та розміри регіонарних вузлів;
 •     інтенсивність кровотоку в ділянках з осередковими утвореннями, що показує доплерографія;
 •     наявність новоутворень в молочній залозі.

Якщо до того є показання, фахівець УЗД досліджує стан великих артерій та вен молочних залоз при наявності пухлин, запальних процесах у тканинах. Зміни фіксуються на фото, а протокол УЗД молочних залоз доповнюється отриманими зображеннями.

Більше деталізовані результати дає УЗД молочних залоз з еластографією. В ході дослідження вдається оцінити стан ділянок зі зміненою ехоструктурою, новоутворення в лімфатичній системі. Крім того, технологія еластографії дає можливість визначити жорсткість тканин за допомогою кольорової карти, де ступінь жорсткості відображається різними кольорами, та числових показників. На підставі отриманих даних вдається встановити наявність новоутворень (хоча остаточний діагноз, що підтвердить онкологію, ставиться після біопсії та гістології, а проводиться гістологічне дослідження за показаннями після МРТ).

Для чого детально оцінюються лімфатичні вузли (надключечні, підклчечні, регіонарні, парастеральні)? Зміна їх розмірів та структури є маркером розвитку запальних процесів та злоякісних пухлин.

Результати УЗД молочних залоз

Розшифрування результатів ультразвукового дослідження робить мамолог, спеціаліст з мамології, що вивчає природу, лікування та профілактику хвороб молочних залоз.

Фахівці з мамології, що ведуть прийом в центрі TomoClinic. Розшифрують результати УЗД та нададуть відповіді стосовно усіх питань, що цікавлять пацієнток. За результатами УЗД можуть бути призначені додаткові аналізи, біопсія, УЗД органів малого тазу. Для контролю стану пацієнтки повторне УЗД може проводитися через певні проміжки часу.

Висока кваліфікація наших лікарів дозволяє робити комплексні висновки з урахуванням результатів усіх мамологічних досліджень – УЗД, мамографії, трепан-біопсії, МРТ молочних залоз.

Переваги УЗД молочних залоз в нашій клініці

 1.     Ультразвукове дослідження проводиться на сучасному апараті експертного класу TOSHIBAAPLIO 500.
 2.     Можливість провести в нас додаткові дослідження та здати аналізи для уточнення діагнозу.
 3.     Великий досвід роботи та постійне підвищення кваліфікації лікарів.
 4.     Максимальна точність результатів, експертний висновок після проведення УЗД.
 5.     Кваліфіковані фахівці мають змогу розпізнати патологічні зміни в молочних залозах на ранніх етапах.
 6.     Комфортні умови діагностики для пацієнтів.
 7.     Доступна вартість.

Лікарі

УЗД молочних залоз в Голосіївському районі Києва проводять кваліфіковані фахівці. В нас ви можете пройти діагностику з гарантією точності та інформативності, а також отримати консультацію досвідченого мамолога. Пацієнту поставлять діагноз, призначать лікування. Запис ведеться за телефоном, що вказаний на сайті, чи через форму зворотного звʼязку.

УЗД в медичному центрі TomoClinic

Для ультразвукового обстеження ми використовуємо сучасні, надточні апарати УЗД, а обстеження проводять кваліфіковані лікарі-діагности із багаторічним досвідом. Результати діагностики розшифровуються згідно з міжнародною радіологічно-сонографічною консультацією Bi-RADS, що передбачає уніфікацію термінології, чітке визначення тип TomoClinic TomoClinic у новоутворення та підбір ефективної тактики лікування.

Послуги та процедури

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

УЗД молочних залоз у Києві
фон

Записатися на прийом

Ласкаво просимо до клініки, де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі - професіонали.

  гинеколог 2

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію

   Відповіді на часто задавані запитання

   Можливо, ви знайдете відповіді на запитання, що Вас цікавлять

   • Цей метод діагностики абсолютно нешкідливий і не має протипоказань. Його можна використати навіть під час лактації.

   • Річ у тім, що в ультразвуці звукові хвилі високої частоти після відбиття від тканини грудей вловлюються у вигляді відлуння, на основі якого створюється зображення. Ультразвук точно розрізняє тверді утворення (вузлові) та кісти, заповнені рідиною (прості чи складні кісти). Він також використовується як допоміжний спосіб візуалізації під час клінічного обстеження грудей лікарем. У жінок до 40 років переважає залозиста тканина, тому методом вибору буде проведення УЗД молочних залоз. Цей варіант безпечніший і для вагітних.

    Водночас мамографія — золотий стандарт скринінгу раку грудей. Він демонструє значну чутливість та специфічність у цьому напрямі. До того ж, за допомогою дослідження можна відстежити зміни грудей патологічного характеру, пов’язані з онкологією, що допоможе вилікувати та врятувати життя багатьох пацієнток.

   • На УЗД грудних залоз можна знайти новоутворення, але неможливо точно визначити його характер. Для встановлення точного діагнозу рак молочної залози необхідно пройти додаткове обстеження (мамографія, біопсія, МРТ). Остаточний висновок може зробити лікар-мамолог на підставі всіх отриманих результатів досліджень.

   • За 2 дні до процедури обстеження не можна ставити банки, гірчичники, робити фізіопроцедури, приймати гормональні препарати. Повідомте лікарю, які саме ліки ви приймаєте. Перед дослідженням прийміть душ.

   • З профілактичною метою УЗД роблять 1 раз на 2-3 роки, залежно від віку. Після 30 років варто обстежуватися раз на 2 роки. При наявності факторів ризику (спадковість) проходити УЗД потрібно щороку.

    Термінове обстеження потрібно пройти, якщо є такі симптоми: втягнутість соска, біль в грудях, ущільнення, виділення з соска невідомого походження, зміна форми грудей, набута асиметрія.

   • Специфічні підготовчі заходи не потрібні, проте проходити обстеження краще в певний день циклу, а саме – на 5-12 день циклу. Від цього залежить точність та інформативність результатів, адже набряк грудей під впливом гормонів, що продукуються в другій половині організму, можуть викривити результати.

   • Рак діагностується за результатами УЗД, проте лише висновку ультразвукового дослідження недостатньо для встановлення діагнозу. Для уточнення пацієнтку направляють на проходження мамографії, біопсії, МРТ.

   • Мамографія та УЗД не взаємозамінні. УЗД роблять з профілактичною метою жінкам до 40 років, а п досягненні цього віку рекомендована мамографію. Іноді один метод доповнюють іншим для уточнення даних, незалежно від віку пацієнтки.

   • Направлення на профілактичне обстеження непотрібне. А ось обстеження за показаннями проводиться за направленням мамолога чи гінеколога. Після проходження процедури необхідно отримати консультацію мамолога: це дозволить оцінити результати та скласти план лікування.

   • Обстеження триває не довше півгодини, більше часу займає процедура біопсії під контролем УЗД.

   • Все необхідне для обстеження – бахіли, одноразові пелюшки та серветки – ви отримаєте в клініці. Обовʼязково візьміть з собою результати попередніх УЗД досліджень, якщо в цей день запис до мамолога.

   • Дізнатися вартість УЗД в клініці TomoClinic можна на сайті або зателефонувавши нам.

   • В клінічному центрі TomoClinic ви можете пройти УЗД молочних залоз за прийнятною ціною, записавшись за направленням вашого лікаря чи самостійно, якщо є скарги чи підозри. Ми пропонуємо ультразвукове обстеження експертного класу для діагностування широкого спектру хвороб:

    •     Рак молочної залози. Майже 50% випадків з усієї вибірки діагностованих онкологічних утворень грудей – це первинна діагностика ультразвуковим методом. Застосовуючи сучасні, технологічні апарати для обстеження, кваліфіковані фахівці можуть точно виявити та діагностувати патологічні зміни на ранніх стадіях;
    •     Кістозно-фіброзна мастопатія та кісти молочних залоз. УЗД дозволяє виявити їх розташування, метричні показники, структури та інші характеристики, дослідити зміни у лімфатичній системі;
    •     Лактаз та мастити, необхідність диференціювати які часто виникає за умови відсутності специфічних симптомів та схожої клінічної картини. Точний діагноз дозволить обрати ефективну тактику лікування;
    •     Гінекомастія: її диференціація у чоловіків (справжня чи помилкова), що має вирішальний вплив у попередженні розвитку онкологічних пухлин та лікуванні хвороб.

    З огляду на те, що більшість з цих захворювань на початкових стадіях не викликають скарг у пацієнтів, ультразвукове обстеження забезпечує раннє виявлення та можливість своєчасно почати лікування. УЗД молочних залоз в Києві за помірною ціною в нашому центрі – це можливість точно діагностувати зміни на їх початку та розпочати лікувальні заходи.

   • Жінкам віком до 40 років рекомендовано щорічно проходити УЗД молочних залоз, по досягненню 40 років та пацієнткам із групи ризику – мамографію. Це повʼязано з тим, що ці два методи обстеження забезпечують оцінку та контроль різних характеристик та показників тканин, а зміна методів діагностики з віком чи через наявні ризики обґрунтована змінами у тканинах молочних залоз. Подекуди мамографія може доповнюватися результатами УЗД молочних залоз на направленням вашого лікаря.

   • Дізнатися ціну УЗД молочних залоз в нашому центрі можна на сайті чи зателефонувавши нам. Також у нас ви можете пройти безоплатне УЗД молочних залоз за умовами НСЗУ, в разі підтвердження онкологічного діагнозу.

   news img

   Залишились питання?

   Поставте своє питання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запит київ

    Хто такі TomoClinic

    Tomoclinic — це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія — об'єднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

    • Повний цикл

     Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • Турбота та підримка

     У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Tomoclinic пропонує психологічну допомогу пацієнтам і їх сімʼям.

    Детальніше
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    До верху