Головна/Терапія
Терапія

Терапія

Поставити запитання

Переваги

1

Комплексний підхід

2

Персональний курс лікування

3

Експертне обладнання

4

Денний стаціонар

5

Висококваліфікований персонал

6

Профілактика розвитку захворювань

Переваги

1

Комплексний підхід

2

Персональний курс лікування

3

Експертне обладнання

4

Денний стаціонар

5

Висококваліфікований персонал

6

Профілактика розвитку захворювань

Терапія: загальна характеристика

Терапія — це процес, завдання якого полягає в знятті болю, полегшенні перебігу різних хвороб. Захворювання негативно відбиваються на якості життєдіяльності людини: порушуються обмінні процеси, виникають больові відчуття, які ігнорувати категорично заборонено.

Що лікує терапевт?

Терапевт — це лікар широкого профілю, який лікує такі захворювання, як ГРВІ, грип, COVID-19, ангіна, ларингіт, трахеїт, трахеобронхіт, бронхіт, пневмонія, запалення легенів, асоційоване з коронавірусною інфекцією, гіпертонія, вегето-судинна дистонія та ін. Лікар досліджує захворювання внутрішніх органів, встановлює причину їх розвитку, розробляє курс лікування.

Первинний огляд у терапевта передбачає:

 • огляд пацієнта, докладне опитування;
 • вибір методів діагностики;
 • видача направлення до вузькопрофільних спеціалістів;
 • аналіз результатів обстеження;
 • бесіда з пацієнтом;
 • підбір і призначення схеми лікування.

При проходженні медичного профільного огляду запис до терапевта здійснюється після проходження всіх вузькопрофільних фахівців.

Коли потрібно звертатися до терапевта

Консультація лікарів-терапевтів потрібна в таких випадках:

 • При ГРЗ (гострому респіраторному захворюванні). Гострі вірусні та бактеріальні інфекції органів дихання — часта причина звернення до терапевта. Особливо в зимовий період. Відрізнити одну хворобу від іншої, оцінити тяжкість стану може тільки кваліфікований фахівець. Тому при перших ознаках погіршення самопочуття рекомендовано записатися до лікаря-терапевта.
 • При перших ознаках захворювань внутрішніх органів. Якщо ви помітили погіршення стану, нехарактерний біль в місці локалізації внутрішніх органів, не варто відкладати візит до лікаря. Спеціаліст проведе диференційну діагностику, вивчить скарги, збере анамнез, направить на аналізи, щоб встановити причину, поставить точний діагноз, назначить ефективне лікування або за необхідності направить до вузького спеціаліста.
 • При проходженні профілактичного медичного огляду. Лікар-терапевт — завершальний фахівець під час профогляду. Без його висновку людину не допускають до роботи та навчання. На основі даних, отриманих від інших лікарів, терапевт виносить висновок про стан здоров’я пацієнта. Рекомендовано проходити профілактичний медичний огляд раз на рік.
 • Людина перебуває на диспансерному обліку. Якщо у пацієнта є хронічні проблеми з серцем, судинами, шлунком, кишківником, нирками та іншими органами, він повинен регулярно відвідувати терапевта. Частота візитів залежить від рівня складності захворювання.

Якщо помітили зміни в роботі організму, невідкладно пройдіть ретельне обстеження в TomoClinic.

Консультація терапевта

Консультація терапевта потрібна невідкладно, якщо у вас:

 • з’явилися набряки;
 • утруднене дихання;
 • постійна нудота, часта блювота;
 • відчуття слабкості;
 • запаморочення, головний біль;
 • раптова поява больових відчуттів в частині грудної клітки;
 • закладеність носа, виділення з носових ходів;
 • нестабільний артеріальний тиск;
 • больові відчуття в попереку, надлобковій частині;
 • неприємні відчуття при сечовипусканні;
 • біль в животі незалежно від прийому їжі;
 • порушення ритму дефекації, зміна консистенції випорожнень;
 • висока температура тіла;
 • кашель (незалежно від його типу).

Прийом у терапевта: які захворювання можна виявити

Записатись на консультацію до терапевта в Києві можна в TomoClinic. Наші лікарі допоможуть вчасно виявити захворювання:

 • серцево-судинної, дихальної, ендокринної, імунної систем;
 • кровотворних і кровоносних органів;
 • нирок;
 • травного тракту;
 • ревматичного, інфекційного, алергічного, запального характеру.

Методи діагностики в терапії

Сучасна медицина має у своєму розпорядженні великі можливості для детального вивчення будови та функціонування органів і систем. Розроблено безліч методів, які дозволяють швидко й точно діагностувати будь-які відхилення від норми або захворювання. Це дуже важливо для встановлення діагнозу і розробки курсу лікування.

Рентген, КТ, УЗД, лабораторні аналізи — найбільш поширені методи діагностики в терапії.

Рентгенологічні дослідження вважаються головними, коли потрібно поставити точний діагноз при ураженнях дихальних органів, кістково-суглобової системи, шлунково-кишкового тракту. Спеціальні інструменти діагностики дозволяють оцінити стан структури внутрішніх органів.

Рентгенологічні дослідження допомагають вивчити стан внутрішніх органів, тканин організму людини. За допомогою рентгена можна досліджувати грудну клітку, пазухи носа, кістки, суглоби, органи черевної порожнини. Головним принципом проведення рентгена є проєкція органу за допомогою спеціального випромінювання. У підсумку лікар спостерігає картинку на моніторі, яка може складатися з темних і світлих ділянок. Їх щільність різна. В окремих випадках рентген проводять в кількох проєкціях, що дозволяє отримати більш об’єктивні дані щодо стану внутрішніх органів.

Терапевт виписує направлення пацієнту на рентген, якщо у нього виявлено захворювання дихальної системи, ЛОР-органів, кісток, шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи.

КТ (комп’ютерна томографія) — високоефективний метод лікування. З його допомогою терапевт отримує дані про пошкодження кісток, тканин, порушення роботи органів пацієнта. Виконуючи томографію, зазначену ділянку тіла просвічують незначними дозами рентгенівських променів з усіх боків за допомогою спеціального апарату.

УЗД (ультразвукове дослідження) — безболісний і високоінформативний метод діагностики, який проводять за допомогою УЗД-апарату. Дослідження дозволяє оцінити стан майже всіх внутрішніх органів людського організму. Апарат УЗД працює так: на тілі хворого розміщують спеціальний датчик. Він випромінює ультразвукові хвилі й приймає їх. Ультразвук проникає крізь шкірний покрив і відбивається від внутрішніх органів. Відображені хвилі фіксуються тим же датчиком і перетворюються на апараті УЗД в зображення.

Лабораторні аналізи — важливий метод визначення різних захворювань і патологій. Залежно від забору матеріалу, виділяють: аналізи крові, сечі, калу, гістологічний, мікробіологічний, цитологічний.

На основі отриманих даних пацієнт може отримати від терапевта направлення до вузьких спеціалістів для підтвердження або уточнення діагнозу та призначення ефективного лікування.

Особливості терапевтичного лікування

У TomoClinic застосовують експертне обладнання: апарат УЗД, КТ, МРТ, мамограф, рентген. Пацієнти відділення розташовуються в комфортабельних палатах.

Після консультації терапевта для кожного пацієнта розробляється індивідуальний план обстеження, лікування з урахуванням всіх особливостей соматичної патології. За необхідності хворого направляють до вузьких спеціалістів.

Залежно від рівня складності захворювання, терапевт направляє пацієнта в денний стаціонар або видає лікарняний. Денний стаціонар передбачає виконання внутрішньом’язових і внутрішньовенних ін’єкцій, крапельниць та інших лікувальних процедур.

Оформлює лікарняний лікар. Термін залежить від складності захворювання, тривалості лікування і відновлення.

Переваги звернення до лікаря-терапевта нашої клініки

Щоб записатися на прийом до терапевта, потрібно зателефонувати в контакт-центр TomoClinic. Тут висококваліфікований персонал, сучасні методи діагностики й лікування.

У нас працюють терапевти з великим стажем. Призначення терапії проводять персонально для кожного після того, як стають відомі результати лабораторних досліджень, за висновками вузькопрофільних фахівців.

Головною перевагою огляду у терапевта TomoClinic вважається комплексний підхід. У клініці ви зможете не тільки отримати консультацію, але й також:

 • записатися до вузькопрофільного фахівця високої кваліфікації;
 • пройти діагностичні процедури;
 • визначити точну причину захворювання;
 • запобігти розвитку багатьох хвороб;
 • пройти курс лікування.

Лікар загальної практики проведе всі необхідні маніпуляції в максимально стислі терміни. Зверніться в наш контакт-центр, щоб дізнатися деталі. Контакти вказані на сайті.

Ціна на послуги терапевта

Вартість прийому терапевта залежить від якості послуг клініки, рівня кваліфікації фахівця, а також від тих сучасних методів, які плануються для проведення діагностики. В ціну входять:

 • первинний огляд;
 • консультування;
 • напрямок на додаткові лабораторні дослідження.

Консультації вузькопрофільних фахівців оплачуються окремо. З прайсом можна ознайомитися на сайті або уточнити в адміністратора контакт-центру.

Лікарі

У TomoClinic працюють фахівці високої кваліфікації. Вони мають великий досвід роботи, постійно підвищують професійний рівень на кращих світових конференціях. Записатися на прийом до терапевта можна на сайті клініки або зателефонувавши за телефоном. Терапевт в Києві TomoClinic прийме вас у зручний час. З усіх додаткових питань звертайтеся за телефоном, розміщеному на сайті клініки.

TomoClinic — на варті вашого здоров’я!

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

Терапія
фон

Записатися на прийом

Ласкаво просимо до клініки, де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі - професіонали.

  гинеколог 2

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію
   news img

   Залишились питання?

   Поставте своє питання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запит київ

    Хто такі TomoClinic

    Tomoclinic — це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія — об'єднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

    • Повний цикл

     Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • Турбота та підримка

     У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Tomoclinic пропонує психологічну допомогу пацієнтам і їх сімʼям.

    Детальніше
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    До верху