Головна/TAPP – пластика пахових гриж у Києві
TAPP – пластика пахових гриж у Києві

TAPP – пластика пахових гриж у Києві

Безпечний метод ліквідації пахової грижі сітчастим трансплантатом. Швидке відновлення після операції, практично не має протипоказань. Хірургічне втручання проводиться за допомогою сучасного медобладнання провідної американської компанії Stryker.

Поставити запитання

Переваги

1

Естетичність результату

2

Швидке відновлення

3

Мінімальні ризики

4

Комфорт під час процедури

5

Якісні імплантати

6

Прийнятна вартість

Переваги

1

Естетичність результату

2

Швидке відновлення

3

Мінімальні ризики

4

Комфорт під час процедури

5

Якісні імплантати

6

Прийнятна вартість

TAPP — це безпечний щадний метод ліквідації пахової грижі сітчастим трансплантатом. Малоінвазивна лапароскопічна трансабдомінальна преперитонеальна пластика — це сучасна методика, що має величезну перевагу перед відкритим способом хірургії гриж живота. Її широко використовують у закордонних клініках.

Сьогодні в Україні TAPP-пластика пахової грижі (Київ, TomoClinic) також доступна. Грижа — не косметичний дефект. Тривале існування проблеми призведе тільки до погіршення здоров’я, обмежить звичайну діяльність і може стати небезпечним для життя. Планова TAPP-пластика пахової грижі зі всебічною підготовкою пройде легше і ефективніше. Тому не варто затягувати з герніопластикою до екстреної ситуації видалення грижі.

Кому рекомендована пластика пахової грижі

Пахова грижа ― це випадання внутрішніх органів в паховий канал. Через анатомічні особливості, чоловіки і хлопчики страждають від цього явища набагато частіше дівчаток і жінок. Сама грижа з’являється при підвищенні внутрішньочеревного тиску і ослабленні черевної стінки, у результаті чого в паховому каналі утворюється дефект (грижові ворота). Причин цього декілька:

 • спадкова схильність;
 • дегенеративні зміни (атрофія) м’язів в області пахового каналу;
 • суттєве фізичне навантаження (підняття важкого);
 • численні пологи, вагітність;
 • зайва вага;
 • часті запори;
 • неповне заростання піхвового відростка очеревини (у жінок);
 • хронічний кашель.

Грижу у чоловіків часто провокують заняття в спортзалі з навантаженням, що не відповідає готовності м’язів, а у жінок — вагітність. Пряма пахова грижа найчастіше зустрічається у літніх пацієнтів. У маленьких дітей схильність виникає внаслідок неправильного анатомічного розвитку між 6 і 8 місяцем ембріонального періоду. У 90 % випадків проблема проявляється протягом року після народження. У решти залишається високий ризик появи грижі.

Ігнорувати проблему небезпечно. Можуть виникнути ускладнення:

 • спайки;
 • утискання;
 • перитоніт;
 • копростаз;
 • запальні процеси;
 • орхіт (у чоловіків).

Копростаз призведе до кишкової непрохідності, спайки створять проблему при вправленні грижі. Найбільш небезпечне утискання. Воно загрожує спазмом м’язів грижових воріт. Підвищення внутрішньочеревного тиску і стискання вмісту грижового мішка, які виникають згодом, призводять до некрозу пережатих тканин і органів. І хоча фахівці медцентру TomoClinic готові допомогти будь-якої хвилини, не варто доводити ситуацію до екстреної операції з видалення пахової грижі.

Симптоми захворювання і показання до TAPP

Симптоми пахової грижі одночасно служать і показанням до TAPP ― хірургічного лікування пахової грижі. Записатися на консультацію до хірурга необхідно при таких ознаках:

 • появі в області паху (мошонки) круглої або овальної припухлості;
 • збільшенні однієї половини мошонки;
 • збільшенні однієї зі статевих губ;
 • характерному урчачому звуку при вправленні опуклості;
 • дискомфорті, почутті печіння і натягнутості в області випинання;
 • больовому синдромі, який може іррадіювати в ногу;
 • посилення болю і збільшенні опуклості при напрузі, фізичних навантаженнях;
 • почервонінні шкіри, болючості опуклості.

Якщо больові відчуття в області паху посилилися, опуклість стала більш ущільненою та напруженою, це може бути ознакою утискання грижі. В такому випадку пацієнтові необхідно надати невідкладну медичну допомогу і провести екстрену ліквідацію пахової грижі.

Протипоказання до TAPP

Операція ― поки що єдиний спосіб вирішення цієї проблеми. Безпечний і ефективний метод TAPP-пластики показаний в будь-якому віці. Лапароскопічний метод лікування пахової грижі практично не має протипоказань. Але TAPP пахової грижі можуть відкласти в разі:

 • вагітності;
 • виснаження, слабкості організму;
 • супутніх захворювань у важкій формі;
 • ознак внутрішньочеревної інфекції.

Перенести хірургічне втручання можуть також при флегмоні грижового мішка та якщо існує непереносність напруженого карбоперитонеуму (підвищеному тиску газу в черевній порожнині).

Іноді протипоказанням до TAPP стає загальний стан здоров’я пацієнта похилого віку. У цьому випадку призначається носіння бандажа. Однак цей метод здатний тільки запобігти випадінню органів, але не вилікувати грижу.

Підготовка до трансабдомінальної предчеревної герніопластики

При підготовці до планової операції TAPP необхідно зробити:

 • біохімію і клінічний аналіз крові і сечі;
 • серологічне дослідження (маркери ВІЛ, гепатити);
 • коагулограмму;
 • ЕКГ;
 • УЗД.

Також потрібно визначити групу крові та резус-фактор, рівень цукру в крові. При діагностиці ковзаючої грижі показано МРТ.

Передопераційна підготовка до TAPP:

 • відмова від куріння мінімум за 2 тижні до операції;
 • щадна дієта (особливо актуально для хворих з ожирінням);
 • припинення прийому препаратів-антикоагулянтів.

Індивідуальні нюанси краще обговорити з лікарем на повторній консультації. Суворе виконання рекомендацій знизить ризик ускладнень, полегшить реабілітацію після пластики пахової грижі сіткою.

Як проходить трансабдомінальна предчеревна герніопластика

TAPP проводиться під наркозом. Усунення грижового дефекту проводиться за допомогою сітчастого імплантату. Лапароскопічна герніопластика TAPP проводиться з введенням троакара в трьох точках-проколах через черевну порожнину. Візуальний огляд прямої або косої пахової грижі здійснюється за допомогою введеної оптики. Наступний етап ― препарування грижі. В процесі виділяються фасціальні структури, до яких буде прикріплена протезна сітка, що закриває «слабкі місця» в паховому проміжку. Далі змодельований сітчастий імплантат розміщують в паховій області та фіксують герніостеплером. Тривалість операції становить приблизно 1-1,5 години.

Ендоскопічне обладнання преміум-класу, передова методика лікування і висока кваліфікація хірургів центру TomoClinic є гарантом позбавлення від грижі без рецидиву, швидкого відновлення і відсутності ускладнень.

Обладнання для TAPP

У TomoClinic ушивання пахової грижі виконується за новітньою малотравматичною методикою трансабдомінальної преперитонеальної протезуючої герніопластики. Це лапароскопічна операція, відома так само як алопластика пахової грижі. Хірургічне втручання проводиться за допомогою сучасного медобладнання провідної американської компанії Stryker.

TAPP-пластика: техніка

 • відеоконтроль з якістю зображення Full HD забезпечується відеопроцесором і камерою Stryker 1288;
 • спеціальне освітлення від Stryker L9000, що не спотворює анатомічний колір органів;
 • Stryker Pneumosure 45L, що дозволяє підтримувати температуру і тиск газу за заданими параметрами;
 • лапароскоп Olympus WA53005A з якісною оптикою, що працює в тандемі з камерою Stryker.

Це дозволяє хірургам нашого медцентру проводити алопластику пахової грижі з відмінним результатом, більш коротким і комфортним післяопераційним періодом.

TAPP-пластика: реабілітація та відновлювальний період

Тривалість перебування в стаціонарі може становити від 1 до 3 днів. Больовий синдром при TAPP мінімальний, сама операція – малотравматична, не залишає рубців. Іноді після лікування грижі методом трансабдомінальної герніопластики пацієнт може покинути клініку в день операції. Період повного відновлення після TAPP-пластики індивідуальний і займає від 2 до 6 тижнів. У цей час заборонені теплові процедури, обмежується статева і фізична активність.

Анатомічно підібраний сітчастий каркас з часом інтегрується в тканини. Імплант непомітний і не доставляє дискомфорту.

Переваги TAPP у нашій клініці

Пластика пахових гриж у TomoClinic проводиться з використанням висококласного обладнання. Наші клієнти отримують максимум уваги при строго професійному підході:

 1. Фахівці клініки досконально володіють новітніми методами лапароскопічної герніопластики.
 2. Для пластики грижі використовуються тільки якісні імплантати.
 3. Високий рівень комфорту і післяопераційного догляду.
 4. Мінімальні ризики під час і після операції TAPP.
 5. Короткий реабілітаційний період.
 6. Доступність TAPP за ціною.
 7. Естетичність результату.

Ендоскопічна пластика TAPP у TomoClinic ― це безпечний спосіб позбавлення від грижі будь-якої складності.

Цінова політика

Доступна вартість TAPP і гнучка політика ціноутворення TomoClinic спрощує доступ до якісних медпослуг широкому колу пацієнтів. Ціна на хірургічне лікування пахової грижі одна з кращих в Україні.

Лікарі

Пахова грижа може виникнути у кожного, незалежно від статі та віку. Зробити TAPP у Києві можна в TomoClinic, у лікарів з високою кваліфікаційною категорією.

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

TAPP – пластика пахових гриж у Києві
фон

Записатися на прийом

Ласкаво просимо до клініки, де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі - професіонали.

  гинеколог 2

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію
   news img

   Залишились питання?

   Поставте своє питання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запит київ

    Хто такі TomoClinic

    Tomoclinic — це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія — об'єднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

    • Повний цикл

     Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • Турбота та підримка

     У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Tomoclinic пропонує психологічну допомогу пацієнтам і їх сімʼям.

    Детальніше
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    До верху