Головна/Скільки часу готуються результати МРТ/КТ?
Скільки часу готуються результати МРТ/КТ?

Скільки часу готуються результати МРТ/КТ?

На основі підготовленого висновку визначається наявність у пацієнта захворювання. При використанні даних досліджень, лікар отримує велику кількість інформації про стан органів та тканин, що дозволяє максимально точно поставити діагноз.

Розшифровка (підготовка висновку) — один із найважливіших етапів діагностики. У ході сканування пацієнта під час МРТ / КТ робиться більше ніж 1000 знімків. Лікарю необхідно проглянути кожен, відповідно, це займає деякий час.

У TomoClinic висновок видається на руки протягом 24 робочих годин. Зазвичай, пацієнти отримують результати у день звернення. Однак фахівець із томографічних досліджень залишає за собою право збільшувати цей час у випадках, що вимагають більш тривалого і докладного аналізу.

Ми працюємо з обладнанням експертного класу, що надає можливість отримувати на порядок більшу кількість зрізів, у порівнянні зі звичайними томографами. Наприклад, апарат КТ має 640 зрізів, у той час як переважна більшість медичних установ в Україні продовжує користуватися 16-32-зрізовими. Це дозволяє виявляти зміни найменших розмірів, а завдання лікаря — не пропустити їх, аналізуючи величезну кількість знімків.

Поставити запитання

Магнітно-резонансна томографія в TomoClinic проводиться по розширеному протоколу відповідно до вимог європейських і американських медичних спільнот. Використання даного підходу дозволяє лікарю отримувати більше інформації про стан органів і тканин пацієнта, тож аналіз і підготовка медичного висновку вимагають додаткового часу.

TomoClinic спеціалізується на ранній діагностиці, лікуванні та запобіганні онкологічним захворюванням. Це означає, що більшість пацієнтів, що проходять у нас обстеження, відносяться до онкологічного профілю, і часто саме від медичних висновків нашого лікаря залежить вибір терапевтичної стратегії. У таких ситуаціях поспішність неприпустима. У складних випадках для встановлення точного діагнозу залучається завідувач радіологічного відділення, і проводиться внутрішньодисциплінарний консиліум. Тільки так ми можемо бути впевнені, що ви отримуєте перевірену інформацію про стан свого здоров’я, яка не потребує перегляду.

Саме тому розшифровка у нашій клініці може займати трохи більше часу, ніж в інших медичних закладах. Але важливо пам’ятати, що наші лікарі — це команда кращих рентгенологів Києва та України. Відповідно, за результатами дослідження ви отримаєте максимально якісну і докладну розшифровку.

Наші діагностичні висновки приймаються клініками Німеччини, Ізраїлю та інших країн, що є лідерами у лікуванні складних захворювань. Це підтверджує рівень нашого професіоналізму і компетенції. У TomoClinic ви можете зробити МРТ / КТ для відправлення в іноземні медичні установи та консультації з тамтешніми фахівцями.

Щоб пацієнтам не треба було особисто приїжджати за результатами, висновок надсилається на вказану електронну пошту або у Viber.

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

Скільки часу готуються результати МРТ/КТ?
фон

Записатися на прийом

Ласкаво просимо до клініки, де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі - професіонали.

  гинеколог 2

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію
   news img

   Залишились питання?

   Поставте своє питання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запит київ

    Хто такі TomoClinic

    Tomoclinic — це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія — об'єднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

    • Повний цикл

     Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • Турбота та підримка

     У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Tomoclinic пропонує психологічну допомогу пацієнтам і їх сімʼям.

    Детальніше
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    До верху