Головна/МСКТ плечового суглоба у Києві
МСКТ плечового суглоба у Києві

МСКТ плечового суглоба у Києві

1300 грн.

Ціна послуги
 • МЗКТ плеча
 • МЗКТ плечового суглобу
Поставити запитання

Переваги

1

Сучасне обладнання

2

Висококваліфіковані лікарі

3

Точність діагностики

4

Комфортні умови

5

Висновок за міжнародними стандартами

6

Доступні ціни

Переваги

1

Сучасне обладнання

2

Висококваліфіковані лікарі

3

Точність діагностики

4

Комфортні умови

5

Висновок за міжнародними стандартами

6

Доступні ціни

Що показує МСКТ плечового суглоба?

КТ плечового суглоба дає змогу отримати детальні зображення поверхонь суглобових кісток: головки плечової кістки, ключиці, лопатки. Також на знімках видно м’які тканини суглоба: хрящі, сухожилля, зв’язки, навколосуглобова сумка тощо. Однак за допомогою комп’ютерної томографії плечового суглоба краще візуалізуються кісткові структури, а для діагностики м’якотканних компонентів краще робити процедуру МРТ.

Найчастіше МСКТ плечового суглоба проводиться без контрастування, оскільки більшість патологій добре виявляється й на звичайних знімках. Введення контрастного препарату рекомендується у разі необхідності точнішої візуалізації пухлин або судин плеча. Болюсне посилення допомагає розширити діагностичні можливості КТ плечового суглоба та отримувати чіткіші знімки м’яких тканин (особливо зон з активним припливом крові).

Показання для проведення МСКТ плечового суглоба

МСКТ плечового суглоба призначається при таких симптомах, як:

 • біль;
 • хрускіт;
 • обмеженість рухів;
 • тугорухливість;
 • гіпермобільність;
 • почервоніння та набряклість шкірних покривів.

Показаннями до проведення КТ плечового суглоба є такі клінічні випадки:

 • Больовий синдром нез’ясованого походження
 • Бурсит
 • Дегенеративно-дистрофічні та запальні патології (артрити, артрози)
 • Дислокація плечового суглоба
 • Рубцеві зміни в суглобі
 • Патології судин
 • Некроз головки плечової кістки
 • Аномалії розвитку
 • Новоутворення
 • Травми (переломи ключиці, плечової кістки та акроміального відростка лопатки, внутрішньосуглобові переломи, будь-які ушкодження зв’язок, сухожиль, суглобової сумки тощо)

В діагностичних цілях МСКТ зазвичай назначається для уточнення особливостей патології після проведення УЗД або рентгенографії суглоба. Також дослідження необхідне для планування операцій та контролю ефективності проведеного лікування.

Протипоказання до МСКТ плеча

Перед призначенням такої діагностики лікар обов’язково відхиляє можливі протипоказання. Для цього ретельно збирається анамнез пацієнта.

Протипоказаннями до МСКТ плечового суглоба є:

 • вагітність;
 • вік до 18 років (без особливих показань);
 • вага понад 200 кг.

Наявність у тілі металевих конструкцій або електронних пристроїв не є приводом відмови від МСКТ. Відносними протипоказаннями стають період грудного вигодовування, загальний тяжкий стан хворого, наявність мимовільних посмикувань або рухів внаслідок неврологічних порушень.

МСКТ із контрастом не проводиться у разі виявлення:

 • алергічної реакції на йод;
 • підвищеного рівня креатиніну;
 • декомпенсованого цукрового діабету;
 • тяжкого перебігу бронхіальної астми, патологій печінки та нирок, захворювань щитовидної залози.

Якщо КТ із контрастом призначається під час лактації, то жінці рекомендується зробити запас грудного молока на 2 дні. Зціджене молоко після процедури має утилізуватися.

Підготовка до дослідження

Перед проведенням звичайної МСКТ плечового суглоба спеціальної підготовки не потрібно. У день дослідження варто взяти із собою результати попередніх діагностичних процедур, які допоможуть спеціалісту відстежити динаміку патології.

У разі призначення КТ із контрастом пацієнт здає аналіз на рівень сечовини та креатиніну (або інші показники біохімії крові). У разі потреби проводиться консультація ендокринолога. У день дослідження варто відмовитися від їжі та рідини.

Якщо МСКТ планується робити під загальним наркозом для усунення тиків та інших мимовільних рухів, пацієнта оглядає анестезіолог. Припинити прийом їжі та рідини варто за 6–8 годин до дослідження.

Проведення МСКТ плечового суглоба

Перед укладенням на стіл томографа необхідно зняти всі прикраси, окуляри, кохлеарний апарат і знімні зубні протези. Варто повідомити фахівця про наявність у тілі імплантатів, інсулінових помп, кліпсів, кардіостимуляторів або інших конструкцій, що містять метал.

Пацієнт лягає на стіл томографа. У разі потреби йому вводиться контраст. До початку дослідження фахівець пояснює, чому важливо дотримуватися повної нерухомості. Лікар виходить із кабінету й надалі спілкується через мікрофон.

Після виконання серії знімків фахівець допомагає пацієнту підвестися. Дослідження ніяк не позначається на самопочутті, тому людина може йти додому. Дізнатися про те, як переноситься КТ плечового суглоба за відгуками пацієнтів, можна у відповідному розділі сайту.

Побічні ефекти

Під час комп’ютерної томографії плечового суглоба пацієнт отримує вищу дозу іонізуючого випромінювання, ніж звичайний рентген. Проте вона є безпечною для здоров’я. У разі призначення рентгенологічних досліджень обов’язково враховується променеве навантаження, отримане людиною протягом року. При правильному підході діагностика немає шкідливого впливу на здоров’я. За інформативністю процедура в багато разів перевершує рентгенографію, тому відмовлятися від обстеження не варто. Крім того, МСКТ на відміну від звичайного КТ проводиться швидше, за рахунок чого негативний вплив мінімізується.

У разі застосування контрастного посилення після введення препарату може відчуватися металевий присмак у роті та тепло в тілі. Ці явища не є небезпечними та легко самоусуваються. Помірні алергічні реакції у вигляді кропив’янки купіруються антигістамінними засобами. У поодиноких випадках під час МСКТ плечового суглоба з контрастом виникає утрудненість дихання або порушення функцій нирок. В такому випадку проводиться лікування. Вкрай рідко введення контрастної речовини призводить до важких алергічних реакцій, які можуть спричинити смерть. Цей побічний ефект виникає в 1 пацієнта із 10 тисяч.

Скільки триває МСКТ плечового суглоба?

Зробити КТ плечового суглоба без контрасту можна за 5–10 хвилин. У разі застосування контрастного посилення процедура триває 20–30 хвилин.

Результати та розшифровка

Для складання опису КТ та видачі висновку необхідно кілька годин. У TomoClinic пацієнти отримують результати через 24 години після процедури. Вони можуть видаватися на руки, відправлятися на електронну пошту або відразу направлятися лікарю.

За описом знімків і висновку пацієнт може отримати уявлення щодо наявності патології, але остаточне розшифрування МСКТ плечового суглоба робить лікар. З результатів дослідження ставиться діагноз, складається план хірургічного втручання чи коригується план лікування.

Переваги МСКТ плечового суглоба в нашій клініці

 1. Застосування мультиспірального томографа Aquilion ONE фірми Toshiba на 640 експертних зрізів.
 2. Підготовка результатів найкращими рентгенологами України.
 3. Висока інформативність та точність знімків.
 4. Складання висновку відповідно до світових стандартів.
 5. Можливість обстеження пацієнтів із вагою до 200 кг.
 6. Комфортні умови.
 7. Можливість проходження дослідження у нічний час.
 8. Доступна ціна.

Лікарі

Вам необхідно зробити КТ плечового суглоба у Києві, і ви шукаєте досвідчених лікарів? Записатися на КТ плечового суглоба можна в TomoClinic у Голосіївському районі. Зателефонуйте за вказаним номером або заповніть форму замовлення зворотнього дзвінка або онлайн-запису. Оператори контакт-центру швидко зв’яжуться з вами, нададуть відповідь на всі питання про КТ плечового суглоба та ціну дослідження, запишуть на прийом до хірурга, ортопеда-травматолога або онколога. У разі необхідності в клініці також можна пройти УЗД, рентгенографію, МРТ плечового суглоба та різні види лабораторної діагностики.

Послуги та процедури

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

МСКТ плечового суглоба у Києві
фон

Записатися на прийом

Ласкаво просимо до клініки, де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі - професіонали.

  гинеколог 2

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію

   Відповіді на часто задавані запитання

   Можливо, ви знайдете відповіді на запитання, що Вас цікавлять

   • МСКТ варто проводити за призначенням лікаря після правильного розрахунку дози променевого навантаження, отриманого пацієнтом під час рентгенологічних досліджень за рік. Зазвичай проміжок між плановими КТ становить 6–12 місяців. За життєво важливими показаннями повторна МСКТ робиться через 2–12 тижнів. У разі необхідності процедура замінюється або доповнюється МРТ, яка не супроводжується променевим навантаженням і може проводитися так часто, як це необхідно.

   • Вагітність є протипоказанням для виконання МСКТ, оскільки під час сканування наявне променеве навантаження, яке шкідливе для плода. У разі підозри на вагітність спочатку призначається консультація гінеколога.

   • Більшість наших пацієнтів отримує опис у день дослідження, але для опису всіх позрізових знімків та складання висновку необхідно кілька годин. Знімки із висновком видаються через 24 години після дослідження.

   • У разі правильної підготовки до МСКТ із контрастом відхиляються всі можливі протипоказання: алергічні реакції на йод, тяжкий перебіг цукрового діабету, бронхіальну астму, патології нирок, печінки або щитоподібної залози. Пацієнт здає аналіз крові на креатинін, сечовину чи інші показники біохімії крові. У разі повного відхилення протипоказань дослідження з контрастним посиленням не є небезпечними.

    Якщо МСКТ виконується з контрастом, обов’язково проводиться консультація анестезіолога.

   news img

   Залишились питання?

   Поставте своє питання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запит київ

    Хто такі TomoClinic

    Tomoclinic — це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія — об'єднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

    • Повний цикл

     Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • Турбота та підримка

     У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Tomoclinic пропонує психологічну допомогу пацієнтам і їх сімʼям.

    Детальніше
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    До верху