Головна/МРТ серця Київ
МРТ серця Київ

МРТ серця Київ

5450 грн.

(З АБО БЕЗ ВНУТРІШНЬОВЕННОГО КОНТРАСТУВАННЯ)

МРТ серця в кардіології використовується для вирішення клініко-діагностичних завдань, а саме проведення досліджень серця, коронарних судин та інших судинних басейнів
з метою виявлення серцево-судинної патології:

 • судин головного мозку
 • грудного і черевного відділів аорти та її гілок
 • преферичних судин і інших органів.

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) серця – неінвазивний метод обстеження, в основі якого – використання магнітного резонансного поля, радіочастотних імпульсів. Дані, отримані з допомогою магнітного резонансного поля та опрацьовані на спеціальному програмному забезпеченні, дозволяють отримати детальне зображення серця, клапанів, судин. МР-томографічне зображення має низку переваг перед іншими методами діагностики: організм пацієнта не зазнає променевого навантаження, разом з тим введення певних препаратів протягом обстеження для більшої деталізації дає можливість виявити найменші вогнища патології.

Поставити запитання

Переваги

1

Висока точність дослідження

2

Мінімальне променеве навантаження

3

Виявлення захворювань на ранніх стадіях

4

Можливість провести КТ вночі

5

Результати розшифровки на електронному носії

6

Доступна вартість

Переваги

1

Висока точність дослідження

2

Мінімальне променеве навантаження

3

Виявлення захворювань на ранніх стадіях

4

Можливість провести КТ вночі

5

Результати розшифровки на електронному носії

6

Доступна вартість

Що показує МРТ серця з контрастом?

Проведення МРТ серця дозволяє отримати детальні відомості про стан серцево-судинної системи пацієнта. На тривимірних зображеннях спеціаліст може розглядіти форму серцевого м’яза, його будову, розміри. Діагностика деталізує картину серцевих скорочень, ділянки звуження судин, наявність чи відсутність атеросклеротичних бляшок, розміри та стан шлуночків.

Ціна МРТ серця в TomoClinic у Києві більш ніж виправдана високою інформативністю діагностичного методу, неінвазивністю та відсутністю променевого навантаження.

Пройти МРТ серця можна на будь-якому етапі лікування. Магнітно-резонансна томографія показана і як попередня діагностика за направленням лікуючого кардіолога, і як проміжне обстеження після виконаних діагностичних методів. Лікарі використовують діагностику з допомогою МРТ для того, щоб оцінити поточний стан пацієнта, відстежити динаміку захворювання чи поставити точний діагноз порушень роботи серця, якщо він під питанням.

Така особливість МРТ-обстеження, як введення контрастної речовини, забезпечує більш точну деталізацію новоутворень, різноманітних дрібних вогнищ патологій, аж до міокардиту та кардіального фіброзу.

МРТ серця у Києві за вказаною ціною дає можливість:

 • визначити постішемічні зміни після перенесеного інфаркту;
 • оцінити поширення кардіосклерозу в стінках серцевих камер при кардіосклерозі;
 • виявити ділянки з гіперемією чи набряк міокарду та  некротичні вогнища при запальних процесах;
 • МРТ серця застосовується для діагностики при підозрі на пухлинні  процеси серцевого м’яза.

Таким чином, можна говорити про універсальність діагностичного МРТ методу, а також МРТ-обстеження допускається для діагностики патології серця у дітей, людей похилого віку, інвалідів. Завдяки тому, що МРТ має мінімальну кількість протипоказань та не завдає променевого опромінення організму, його можна проводити з більшою частотою, ніж, наприклад, рентгенографію чи КТ. В той же час, варто пам’ятати, що направлення на МРТ в Києві TomoClinic видає лікар, і він же визначає необхідну частоту проведення МРТ-обстеження.

Показання до проведення МРТ серця у Києві TomoClinic:

 • необхідність діагностування чи уточнення діагнозу серцево-судинної патології;
 • при потребі оцінити ризик розвитку інфаркту міокарду;
 • перед майбутньою операцією на серцевому м’язі;
 • необхідність у відстеженні стану пацієнта після перенесеного інфаркту міокарда;
 • моніторинг стану сердечно-судинної системи приішемічній хворобі серця;
 • при підозрі на саркоідоз, амілоідоз серця
 • при дилятаційній кардіоміопатії (ДКМП)
 • при гіпертрофічній кардіоміопатії (ГКМП)
 • на виявлення ознак міокардиту, перикардиту та інші захворювання серця.

В цілому, виявити показання для проведення МРТ серця непросто, через те, що, з одного боку, сфера застосування діагностики є обширною, а з іншої – є обмеження та протипоказання. Ключова задача при проведенні МРТ серця – виявити патологічні зміни в анатомічних структурах серця, застосувати диференційовану діагностику та оцінити масштаби поширення процесів. З цього й виходить лікар, направляючи на магнітно-резонансну томографію.

Протипоказання до МРТ серця

Спеціалісти МРТ TomoClinic в Києві не проводять при таких протипоказаннях:

 • боязнь замкнутого простору у пацієнта (клаустрофобія);
 • алергічна реакція на контрастну речовину зі сполуками гадолінію;
 • важна ниркова недостатність;
 • встановлений штучний механічний феромагнітний клапан серця, кардіостимулятор, інсулінова помпа чи інші електронні механізми в організмі;
 • ранній післяопераційний період після перенесених втручань (наприклад, аортокоронарне шунтування);
 • вагітність та грудне вигодовування;
 • металічні імпланти в організмі.

Як проводиться МРТ серця у Києві

МРТ серця може проводитися і без введення контрастної речовини, проте ступінь деталізації в цьому разі буде нижчою: лікар зможе отримати тільки загальні відомості про роботу серцево-судинної системи, що обмежує в оцінці стану та при постановці діагнозу. Тому для виявлення та обстеження новоутворень, міокардиту, перикардиту, ішемічної хвороби серця, кардіоміопатії – ДКМП, ГКМП та низки інших патологій показано МРТ серця з контрастом за помірною ціною. Для цього пацієнту ставиться катетер, з допомогою якого в вену вводять препарат із контрастною речовиною.

Специфічні підготовчі заходи непотрібні.

Під час проведення МРТ спеціалісту важливо отримати якісні МРТ-зображення, для чого потрібна синхронізація серцевого ритму пацієнта та спеціалізоване програмне забезпечення. З цією метою підключаються а-магнітні ЕКГ-електроди, а саме пацієнт виконує лікаря вказівки – лежати нерухомо (спокійно) та періодично затримувати дихання тощо.

Процедура діагностичного МРТ обстеження серця триває від 30 до 60 хвилин, в середньому близько 45 хвилин. Далі йде обробка МРТ-зображень в усіх режимах: доконтрастних та постконтрастних раніх та піздніх  режимах сканування та складання висновку на основі отриманої інформації. Результати діагностики МРТ в TomoClinic видаються на руки та можуть бути продубльовані на електронну пошту пацієнта.

МРТ серця в Києві для людей з надмірною вагою тіла

Де зробити МРТ серця з надмірною вагою? Центр TomoClinic у Києві проводить обстеження МРТ пацієнтам з вагою, що перевищує вагу тіла 120 кг. Специфіка цієї послуги полягає в тому, що виконати МРТ-діагностику серця пацієнта з великими габаритами у томографу закритого (тунельного) типу часто неможливо – адже діаметр тіла не проходив у тунель томографа. МРТ більше 120 кг проводиться у сучасному МРТ-апараті в TomoClinic, що робить легким проведення процедури людям з великою вагою та тим, хто страждає на клаустрофобію.

Підготовка до МРТ серця

Підготовка до магнітно-резонансної томографії серця нескладна:

 • не вживати будь-які напої, що містять алкоголь, за добу до діагностики;
 • останній прийом їжі має бути за 3-4 години до маніпуляції;
 • пацієнт проходить саме діагностичне обстеження, знявши з себе одежу із залізними застібками та прикраси із заліза.

Записатися на МРТ серця в Києві можна за телефоном чи з допомогою форми на сайті.

Вартість обстеження вказана на сайті. Під час запису за телефоном консультант відповість на ваші питання.

Лікарі

Вибираєте клініку в Голосіївському районіщоби зробити МРТ серця та отримати професійний висновок? У TomoClinic дослідження проводять лікарі-рентгенологи із великим досвідом роботи на сучасному томографі експерт-класу. Ми пропонуємо проведення високоточної МР-діагностики зі складанням протоколу, що відповідає міжнародним протоколам. Записатися на МРТ серця у Києві можна в нашому контакт-центрі або через форму зворотного зв’язку на сайті.

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

МРТ серця Київ
фон

Записатися на прийом

Ласкаво просимо до клініки, де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі - професіонали.

  гинеколог 2

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію
   news img

   Залишились питання?

   Поставте своє питання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запит київ

    Хто такі TomoClinic

    Tomoclinic — це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія — об'єднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

    • Повний цикл

     Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • Турбота та підримка

     У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Tomoclinic пропонує психологічну допомогу пацієнтам і їх сімʼям.

    Детальніше
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    До верху