Головна/МРТ нирок Київ
МРТ нирок Київ

МРТ нирок Київ

Високоточний метод дослідження нирок і надниркових залоз, що дає змогу діагностувати їхній поточний стан. За допомогою МР-діагностики можна виявити онкологічні захворювання, запальні процеси, рівень механічного пошкодження органу.

МРТ нирок — це високоточний метод дослідження органів, що дає змогу діагностувати їхній поточний стан. За допомогою МР-діагностики можна виявити онкологічні захворювання, запальні процеси, рівень механічного пошкодження нирок. TomoClinic проводить МРТ нирок у Києві на обладнанні експертного класу з високою діагностичною ефективністю. Кваліфіковані лікарі клініки гарантовано ставлять точний діагноз та оформляють високоякісний протокол.

Поставити запитання

Переваги

1

Висока кваліфікація фахівців

2

Високоточна діагностика

3

Висновок за міжнародними стандартами

4

Підвищений комфорт

5

Обстеження пацієнтів з вагою до 200 кг

6

Доступні ціни

Переваги

1

Висока кваліфікація фахівців

2

Високоточна діагностика

3

Висновок за міжнародними стандартами

4

Підвищений комфорт

5

Обстеження пацієнтів з вагою до 200 кг

6

Доступні ціни

Що показує МРТ нирок?

У процесі проведення магнітно-резонансного дослідження не використовуються рентгенівські промені. Цей вид діагностики є ефективним та високоточним, він надає можливість оцінити об’єм, форму та розташування нирок. У процесі дослідження можна знайти патології органів, серед яких і злоякісні утворення.

З допомогою МРТ можна виявити такі патології нирок:

 • процеси запального характеру;
 • пухлини та їхні стадії;
 • патології судин;
 • захворювання сечовивідних шляхів;
 • опущення нирок;
 • зміни в будові органу.

МРТ нирок і надниркових залоз, КТ та УЗД — методи діагностики, що доповнюють один одного. УЗД нирок — це скринінгове дослідження, яке призначають для початкової діагностики. Комп’ютерна томографія дає точну інформацію про тип та характер ниркових конкрементів. МР-томографія надає деталізовані дані про патологічні зміни в органах, дає змогу виявити пухлинні осередки та запальні процеси. У певних ситуаціях лікар комбінує призначення деяких досліджень для максимально точної постановки діагнозу.

Показання до МРТ нирок

 • порушення сечовипускання;
 • набряклість;
 • болі в ділянці нирок неясного генезу;
 • постійні стрибки АТ;
 • ниркові кольки;
 • конкременти у нирках;
 • травми поперекового відділу;
 • контроль терапії;
 • нирковий інфаркт;
 • нефроптоз;
 • запальний процес у нирках та сечовивідних шляхах.

Показання для використання МРТ визначаються урологом або онкологом. Лікар збирає анамнез, проводить огляд, виписує направлення на лабораторні аналізи та обстеження нирок для встановлення точного діагнозу.

МРТ нирок: протипоказання

 • І триместр вагітності;
 • незнімні металеві протези та імпланти (за винятком титанових);
 • непереносимість препаратів йоду (під час виконання томографії з контрастуванням);
 • ниркова недостатність (у разі потреби введення контрасту).

Кожен пункт протипоказань розглядається індивідуально лікарем залежно від окремо взятого клінічного випадку та скарг пацієнта.

Особливості підготовки до МРТ нирок

У більшості випадків магнітно-резонансна томографія нирок проводиться нативно. Тоді немає потреби у специфічній підготовці. Досить уникати вживання газоутворюючої їжі та спиртного за добу до проведення діагностики.

Перед МРТ нирок із контрастуванням необхідно здати аналіз крові на креатинін та сечовину. Також потрібно утриматися від їди за 5 годин до початку дослідження.

Як роблять МРТ нирок?

У TomoClinic обстеження проводять на обладнанні експертного класу, яке відповідає високим світовим стандартам. Томограф TOSHIBA Vantage Titan 1.5T дає змогу отримати чіткі пошарові знімки нирок із гарною деталізацією. Висококваліфіковані лікарі клініки виконують інтерпретацію знімків МРТ нирок та результатів дослідження. Великий клінічний досвід і широкі знання дають змогу нашим фахівцям поставити точний діагноз.

Етапи проведення МР-томографії:

 • пацієнт прибуває до клініки в призначений час із направленням від лікаря, аналізом крові на креатинін, випискою з амбулаторної картки та результатами раніше зроблених обстежень (у разі їхньої наявності);
 • спочатку пацієнт знімає із себе всі металеві предмети та приймає горизонтальне положення на рухомому столі томографа;
 • стіл засовують в апарат певний час, який залежить від мети діагностики;
 • у томографі пацієнт лежить нерухомо (у деяких випадках для цього використовують спеціальні ремені та подушки);
 • лікар знаходиться в суміжному приміщенні та спілкується з пацієнтом за допомогою вбудованого в апарат переговорного пристрою;
 • у процесі дослідження лікар може попросити пацієнта затримати подих;
 • під час проведення МРТ нирок без контрасту дослідження вважається завершеним;
 • у разі необхідності обстеження нирок із внутрішньовенним контрастуванням пацієнту вводять контрастний препарат та продовжують томографію;
 • після МРТ нирок із контрастом, за відгуками пацієнтів, може спостерігатися легке запаморочення, тому пацієнту дають відпочити 10 хвилин.

На магнітно-резонансну томографію нирок із контрастним посиленням зазвичай скеровують пацієнтів із підозрою на онкологічні захворювання. Ступінь накопичення препарату дає змогу зробити висновок про характер виявленої патології.

Розшифровка МРТ нирок

Результат проведеного дослідження безпосередньо пов’язаний із рівнем оснащення та кваліфікованістю лікарів-рентгенологів. Фахівці TomoClinic є досвідченими професіоналами у сфері променевої діагностики.

Під час проведення розшифровки отриманих даних МРТ нирок та надниркових залоз лікар-рентгенолог вивчає пошарові знімки органів. Потім він заповнює протокол діагностики, який містить інформацію про вид і режим сканування, досліджувану область, структурні особливості органів і виявлені патологічні зміни.

На основі отриманих даних лікар складає висновок із зазначенням попереднього діагнозу. Пошарові знімки нирок записуються на диск та надаються пацієнту, до яких додаються протокол та висновок. З цими документами пацієнт може звернутися до вузького спеціаліста клініки: уролога або онколога.

Скільки часу роблять МРТ нирок?

Тривалість дослідження визначається індивідуально. Вона залежить від показань та особливостей проведення процедури. Середній час проведення сканування — до 40 хвилин.

Вартість МРТ нирок

У TomoClinic дотримуються лояльної політики ціноутворення на МРТ нирок. Ціна процедури залежить від типу дослідження (нативне чи з контрастом). Ознайомитись із прайсом на послуги МРТ ви можете у відповідному розділі нашого сайту.

Переваги МРТ нирок у нашій клініці

 1. Найкращі лікарі-діагности України мають великий клінічний досвід та великі знання.
 2. Високоточна діагностика завдяки використанню томографа експертного класу із показником індуктивності 1,5 Тесла.
 3. Кваліфікована розшифровка результатів МРТ відповідно до міжнародних стандартів та можливість отримання консультації вузьких спеціалістів у нашій клініці.
 4. Підвищений комфорт проведення дослідження за рахунок ідеального укладання пацієнтів із патологіями хребта.
 5. Можливість проведення МРТ пацієнтам із вагою до 200 кг.

Лікарі

Вибираєте клініку в Голосіївському районі, щоби зробити МРТ нирок та отримати професійний висновок? У TomoClinic дослідження проводять лікарі-рентгенологи із великим досвідом роботи на сучасному томографі експерт-класу. Ми пропонуємо проведення високоточної МР-діагностики зі складанням протоколу, що відповідає міжнародним протоколам. Записатися на МРТ нирок у Києві можна в нашому контакт-центрі або через форму зворотного зв’язку на сайті.

Послуги та процедури

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

МРТ нирок Київ
фон

Записатися на прийом

Ласкаво просимо до клініки, де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі - професіонали.

  гинеколог 2

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію

   Відповіді на часто задавані запитання

   Можливо, ви знайдете відповіді на запитання, що Вас цікавлять

   • Магнітно-резонансна томографія належить до безпечних методів діагностики. Для контрастного посилення застосовують нетоксичний препарат гадолінію. Він не надає патологічного впливу на здоров’я людини та повністю виводиться з організму протягом 2 діб. Винятком є ​​пацієнти, які мають протипоказання до застосування контрастного посилення. До них належать: хворі на ниркову недостатність, пацієнти з алергією на речовини контрастного препарату. Кожен випадок розглядається в індивідуальному порядку лікарем-рентгенологом.

   • Менструація є фізіологічним процесом та не є протипоказанням для здійснення МР-томографії. Діагностику проводити дозволяється, коли наявна об’єктивна загроза здоров’ю пацієнтки. Для уточнення всіх хвилюючих запитань, які безпосередньо пов’язані із проведенням МРТ в період місячних, можна звернутися за консультацією до гінеколога.

   • Дієта перед МРТ нирок передбачає низку обмежень, яких варто дотримуватися протягом трьох днів напередодні дослідження. Варто прибрати з раціону продукти, що підвищують газоутворення, зокрема: фрукти, овочі, молоко, хліб і газовані напої. Дозволяється вживати нежирні бульйони, каші, сир, відварене м’ясо та рибу.

   • З допомогою магнітно-резонансної томографії можна виявити різні пухлини. Цей діагностичний метод часто використовують для оцінки проникнення новоутворення в ниркову вену, нижню порожнисту вену. Для діагностики раку нирки використовують внутрішньовенне контрастування, що дає змогу максимально деталізувати отримані зображення.

   news img

   Залишились питання?

   Поставте своє питання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запит київ

    Хто такі TomoClinic

    Tomoclinic — це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія — об'єднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

    • Повний цикл

     Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • Турбота та підримка

     У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Tomoclinic пропонує психологічну допомогу пацієнтам і їх сімʼям.

    Детальніше
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    До верху