Головна/МРТ молочних залоз Київ
МРТ молочних залоз Київ

МРТ молочних залоз Київ

4000 грн.

Поставити запитання

Переваги

1

Сучасне обладнання

2

Багаторічний досвід діагностів

3

Унікальна точність результатів

4

Висновок за міжнародними стандартами

5

Дотримання конфіденційності

6

Доступна вартість

Переваги

1

Сучасне обладнання

2

Багаторічний досвід діагностів

3

Унікальна точність результатів

4

Висновок за міжнародними стандартами

5

Дотримання конфіденційності

6

Доступна вартість

У вас є підвищена схильність до раку молочної залози чи виявили новоутворення у грудях? Необхідно оцінити результати імплантації чи проведеного лікування? Для детальної діагностики фахівці можуть призначити таку високоінформативну процедуру, як МРТ. Виконати МРТ молочних залоз у Києві можна в TomoClinic, у якій працюють кваліфіковані лікарі та застосовується медична техніка експертного рівня. На відміну від мамографії та УЗД молочних залоз чутливість МРТ при онкологічних патологіях сягає 97 %.

МРТ молочних залоз — це безпечна, неінвазивна та максимально інформативна діагностична процедура, яка дає змогу отримувати серію пошарових знімків молочних залоз без надання променевого навантаження. Численні дослідження підтверджують, що МР-мамографія є найточнішим методом обстеження та допомагає виявляти пухлини на більш ранніх стадіях, ніж звичайна мамографія. Саме тому ця процедура особливо затребувана не тільки в мамології, а й в онкології. Найчастіше проводиться МРТ молочних залоз із контрастуванням, що дає максимально точну клінічну картину та дає змогу диференціювати доброякісні та злоякісні новоутворення.

Показання

Показаннями до МРТ молочних залоз є такі клінічні випадки:

 • діагностика пацієнток із підвищеним онкоризиком раку грудей;
 • необхідність уточнення діагнозу після УЗД чи мамографії;
 • визначення поширеності ракової пухлини чи метастазів;
 • диференціальна діагностика доброякісних та злоякісних пухлин;
 • необхідність візуалізації над- та підключичних, ретростернальних та аксиллярних лімфовузлів;
 • скринінгова діагностика грудей у разі наявності імплантатів або рубцевих змін;
 • підготовка пацієнтки до хірургічної операції;
 • гематоми та забої;
 • патології грудей у ​​вагітних і годуючих жінок.

Магнітно-резонансна томографія молочних залоз активно застосовується онкологами TomoClinic для оцінки ефективності проведеної операції, опромінення, гормоно- або хіміотерапії. В таких випадках важлива як висока точність результатів, так і така незаперечна перевага МРТ молочних залоз, як нешкідливість обстеження. МРТ не має негативного впливу на організм і може проводитися так часто, як це необхідно.

Виконання МРТ грудних залоз призначається не лише мамологами та онкологами. Цей високоінформативний метод допомагає пластичним хірургам оцінювати стан пацієнток після встановлення імплантатів. Знімки МРТ імплантів молочних залоз допомагають візуалізувати їхнє розташування та цілісність, виявляти можливі ускладнення після проведеної операції.

Протипоказання

Протипоказаннями до МРТ молочних залоз є такі випадки:

 • наявність у тілі конструкцій із феромагнітних сплавів;
 • наявність імплантованих електронних приладів;
 • проведена менше ніж 1 місяць тому операція на грудях;
 • прийом препаратів для гормонозамісної терапії менше 3 місяців тому;
 • неможливість збереження нерухомого положення при деяких неврологічних порушеннях;
 • I триместр вагітності (або у разі підозри на неї);
 • необхідність підтримувати дихання за допомогою ШВЛ;
 • стан алкогольного сп’яніння.

У разі наявності в тілі конструкцій, що містять метал, варто надавати лікарю паспорт на виріб, у якому вказується склад сплаву.

Відносним протипоказанням до МРТ є клаустрофобія. Для зменшення проявів пацієнту можуть призначатися седативні засоби або проводиться короткочасний загальний наркоз.

У разі призначення МРТ молочних залоз із контрастом враховуються такі протипоказання:

 • вагітність;
 • наявність даних про алергійну реакцію на контрастний препарат у минулому;
 • схильність до лікарської полівалентної алергії;
 • загострення бронхіальної астми;
 • декомпенсований розвиток патологій нирок;
 • тяжкі форми печінкової недостатності;
 • зневоднення;
 • тяжкий перебіг анемії;
 • мієлома.

З обережністю контрастування застосовується у разі прийому бета-блокаторів чи інтерлейкінів.

Жінкам, які годують дитину грудьми, рекомендується запастися зцідженим грудним молоком. Після введення контрасту варто припинити природне вигодовування на 2 дні до видалення препарату з організму.

Підготовка до МРТ молочних залоз

Особлива підготовка для звичайного МРТ молочних залоз не потрібна. Виконувати знімки рекомендується з 8 по 14 день менструального циклу. Жінкам, у яких регулярні місячні відсутні, дослідження може проводитись будь-якого дня. У разі призначення процедури пацієнтки повинні обов’язково повідомляти про препарати, що приймаються, оскільки під час проведення гормональної терапії дату обстеження, можливо, треба буде перенести на більш сприятливий період.

Для підготовки до МРТ молочних залоз із контрастом виконуються аналізи для уникнення можливих протипоказань. Також можливе проведення консультації терапевта, нефролога, пульмонолога чи інших профільних спеціалістів. У день дослідження пацієнтка повинна відмовитися від їди, оскільки під час виконання процедури натщесерце ризик негативних побічних реакцій (блювання та нудота) на введення контрастного засобу знижується.

Якщо МРТ у TomoClinic заплановано виконувати під наркозом, обов’язковою є консультація анестезіолога. Приблизно за 7 годин до виконання МРТ варто відмовитися від їди. Прийом невеликого обсягу рідини дозволяється за 1–2 години до дослідження.

У день виконання будь-якої процедури магнітно-резонансної томографії молочних залоз пацієнтці рекомендується одягнути зручний одяг без металевих деталей. У цей день краще відмовитися від носіння годинників або прикрас із металу, які необхідно знімати перед процедурою. Із собою варто взяти результати всіх минулих досліджень, результати яких можуть допомогти в діагностиці та оцінці динаміки патології.

Як проходить МРТ молочних залоз?

МРТ грудей виконується у спеціально обладнаному кабінеті. Перед процедурою пацієнтка знімає із себе прикраси, годинники, окуляри, знімні зубні протези, кохлеарні імплантати та інші конструкції, які містять метал. З кишень обов’язково витягуються магнітні карти, ключі, монети та інші металеві предмети.

Пацієнтку укладають на стіл томографа на живіт. Груди поміщаються в спеціальну платформу із заглибленнями. Жінці пояснюють, як правильно поводитися під час виконання знімків, показують кнопку для зворотного зв’язку з лікарем, одягають навушники для зменшення неприємних звуків, що створюються апаратом МРТ. У разі необхідності жінка вводиться в стан загального наркозу. Якщо для отримання знімків необхідний контрастний препарат, то перед початком внутрішньовенного введення проводиться мінітест для запобігання можливій ​​алергічній реакції. Для цього внутрішньовенно вводиться невелика доза контрасту, та якщо негативних реакцій немає, то вводиться весь обсяг препарату.

Після підготовки пацієнтки до МРТ молочних залоз стіл установки автоматично засувається до томографа. Фахівець виходить до іншого кабінету та починає виконувати сканування. Для отримання знімків потрібно не більше 20–40 хвилин. Після завершення процедури стіл томографа висувається та пацієнту допомагають підвестися.

Якщо для виконання МРТ наркоз не застосовувався, то загальний стан не порушується, і пацієнтка може вирушати додому. У разі застосування наркозу вона залишається під наглядом лікарів до стабілізації загального стану. Бажано, щоби додому її супроводжував хтось із близьких. Зіставити, як переноситься процедура МРТ молочних залоз за відгуками пацієнток TomoClinic, надається можливість у відповідному розділі сайту.

Результати та їхня розшифровка

Для опису знімків МРТ лікарю потрібен час, й отримати результати можна наступного дня. У разі необхідності знімки, опис і висновок передаються на надану пацієнтом електронну пошту або лікарю, що безпосередньо проводить лікування.

Розшифровка МРТ молочних залоз може виконуватись лише фахівцем. За цими даними можна складати рішення про наявність патології, хоча остаточний діагноз може поставити тільки лікар, який враховує всі результати обстеження (біопсії, аналізів крові тощо).

Переваги МРТ молочних залоз у нашій клініці

 1. Сучасне обладнання експертного класу.
 2. Багаторічний досвід найкращих діагностів України.
 3. Персональний підхід.
 4. Висока достовірність знімків.
 5. Опис та заключення МРТ молочних залоз складається згідно з міжнародними стандартами.
 6. Процедура може виконуватись при вазі до 200 кг.
 7. Дотримання конфіденційності.
 8. Можливість зробити МРТ молочних залоз у будь-який час.
 9. Оптимальне поєднання вартості МРТ молочних залоз та якості дослідження.

Лікарі

Вам потрібно провести магнітно-резонансну томографію молочних залоз у Києві, і ви шукайте досвідчених діагностів? Для виконання МРТ та отримання точних результатів можна звернутися у TomoClinic в Голосіївському районі. Для запису на прийом лікаря або процедуру можна заповнити форму для швидкого зворотнього зв’язку або зателефонувати за номером. У разі необхідності в клініці можуть виконуватись усі види діагностики молочних залоз. Звертайтеся — і ми допоможемо вам зберегти здоров’я ваших грудей!

Послуги та процедури

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

МРТ молочних залоз Київ
фон

Записатися на прийом

Ласкаво просимо до клініки, де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі - професіонали.

  гинеколог 2

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію

   Відповіді на часто задавані запитання

   Можливо, ви знайдете відповіді на запитання, що Вас цікавлять

   • У деяких випадках МРТ молочних залоз виконувати краще, оскільки, на відміну від УЗД молочних залоз, дослідження дає змогу:

    • виявляти новоутворення з розміром 2–5 мм;
    • застосовувати контрастні препарати для детальнішої клінічної картини;
    • диференціювати доброякісну пухлину від злоякісної;
    • визначати рівень метаболічної активності лімфовузлів при онкологічних патологіях;
    • оцінювати стан оточуючих структур та органів;
    • зберігати дані на диску для оцінки динаміки захворювання або отримання іншої думки.

    Основна перевага МРТ — висока точність результатів. Достовірність томографії вища, не лише завдяки технічним особливостям процедури. Під час дослідження виконується комп’ютерна обробка даних та вплив людського фактора скорочується.

   • МРТ грудей — найточніший метод діагностики. Точність скринінгу вища в МРТ — 97 %, під час мамографії вона становить лише 45 %.

    Крім цього, МРТ має низку додаткових переваг:

    • відсутність променевого навантаження;
    • немає дискомфортних відчуттів внаслідок компресії залози;
    • не відбувається проєкційне нашарування всіх структур залози.

   • Поки що немає достовірних даних про шкідливий вплив МРТ на плід під час вагітності, і за показаннями процедура може проводитися. Проте дослідження не рекомендується в першому триместрі, оскільки можливість негативного впливу на плід у майбутньому поки що недостатньо вивчена. На ранніх термінах воно призначається лише за суворими показаннями, і згодом жінці рекомендується постійне спостереження у гінеколога.

   news img

   Залишились питання?

   Поставте своє питання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запит київ

    Хто такі TomoClinic

    Tomoclinic — це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія — об'єднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

    • Повний цикл

     Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • Турбота та підримка

     У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Tomoclinic пропонує психологічну допомогу пацієнтам і їх сімʼям.

    Детальніше
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    До верху