Головна/МРТ Київ (Магнітно-резонансна томографія )
МРТ Київ (Магнітно-резонансна томографія )

МРТ Київ (Магнітно-резонансна томографія )

МРТ (магнітно-резонансна томографія) – безпечний спосіб дослідження внутрішніх органів та систем для встановлення діагнозу та обрання відповідної схеми подальшого лікування. Метод дослідження базується на використанні магнітного поля великої сили та радіочастотних імпульсів, що забезпечує безпечність та ефективність діагностики. Проведення у Києві МРТ виключає опромінення людського організму, що усуває обмеження щодо частотності такої діагностики.

Поставити запитання

Переваги

1

Висока кваліфікація фахівців

2

Точність діагностики

3

Підвищений комфорт

4

Висновок за міжнародними стандартами

5

Надточні зрізи

6

Обстеження пацієнтів з вагою до 180 кг

Переваги

1

Висока кваліфікація фахівців

2

Точність діагностики

3

Підвищений комфорт

4

Висновок за міжнародними стандартами

5

Надточні зрізи

6

Обстеження пацієнтів з вагою до 180 кг

МРТ — це дослідження, при якому використовується сильне магнітне поле і радіочастотні імпульси. Інтенсивність створюваного поля визначає діагностичні параметри приладу. Магнітно-резонансна томографія в Києві — безпечна і ефективна діагностика, під час якої пацієнт не отримує рентгенівське опромінення. Технологія МРТ забезпечує чіткі зображення органів і тканин організму. Цей варіант візуалізації дозволяє отримувати зображення досліджуваного органу в різних площинах (у тому числі і в 3D).

Необхідно розуміти, що апарат не лікує захворювання, а точно діагностує проблему. За його допомогою легко визначається онкологія, новоутворення, інсульт, остеохондроз, грижі хребта, пошкодження зв’язок суглобів, ВСД, вроджені патології плода, ішемія, цефалгія, простатит та інші захворювання.

Що таке МРТ? Види МРТ

МРТ – метод діагностичного обстеження, що базується на використанні сильного магнітного поля та радіочастотних імпульсів. Головними перевагами магнітно-резонансної томографії в Києві є її безпечність для пацієнта та висока ефективність. З допомогою цієї технології вдається отримати детальні зображення високої точності, оцінити стан органів та систем пацієнта. Метод візуалізації відкриває можливості для вивчення органу, що досліджується, в різних площинах, а також у 3D-зображенні.

Важливо: МРТ всього тіла в Києві чи окремих органів необхідно для точного встановлення діагнозу, лікувально-терапевтичного ефекту ця процедура не має. Діагностика інформативна для виявлення онкологічних новоутворень, доброякісних пухлин, інсультів, остеохондрозу, хребтових гриж, пошкодження зв’язок, патологій плоду, ішемії, цефалгії, простатиту та низки інших захворювань.

Чому варто зробити в центрі МРТ Києва TomoClinic?

 1. Процедуру проводять кваліфіковані лікарі.
 2. Діагностика дає точний, інформативний результат.
 3. Комфортні умови для пацієнта.
 4. Висновок за результатами діагностиками складається згідно з міжнародними стандартами.
 5. Висока точність зрізів у зображенні.
 6. Проведення МРТ для людей з великою вагою у Києві.

МРТ в Києві: ціни та види дослідження

МРТ дослідження передбачає декілька типів діагностичного дослідження, залежно від типу хвороб та порушень, що їх прагне детально вивчити лікар. Так, для отримання точної інформації про злоякісній пухлині використовують технологію дифузійно-зважених зображень («псевдо-ПЕТ»). Це дозволяє комплексно та точно обстежити внутрішні органи та тканини, щоб встановити правильний діагноз чи підтвердити його, обрати ефективну схему лікування.

Які органи та частини тіла дозволяє обстежити МРТ?

 1. Голова. Найчастіше діагностика проводиться для встановлення діагнозів Альцгеймера, оцінки стану при розсіяному склерозі, інших неврологічних порушеннях. Головні болі, запаморочення невідомої етимології, погіршення зору, травми голови, онкологія, стани після перенесеного інсульту – фактори для проведення МРТ.
 2. Шийний, грудний, поперековий відділи хребта досліджуються на МРТ, аби оцінити складності враження після падінь, аварій, при дегенеративних хворобах міжхребцевих дисків, якщо є скарги на біль чи підозри на онкологію.
 3. Серце – діагностика порушень великих судин, ішемічної хвороби, пухлин серця, вроджені та набуті патології.
 4. Черевна порожнина. Обстежуються внутрішні органи, новоутворення, порушення роботи жовчовивідних шляхів.
 5. Органи малого тазу. В ході процедури діагностуються захворювання передміхурової залози, репродуктивної системи чоловіків та жінок, прямої кишки.
 6. Суглобів. Зробити МРТ в Києві показано при підозрі на дегенеративні захворювання суглобів, для підтвердження розтягнень та інших травм.

Дослідження органів та систем на МРТ відрізняється можливістю налаштовувати велику кількість параметрів, що дозволяє адаптувати процес діагностики та отримувати детальні зображення досліджуваного органу. Розширене і точне зображення органів черевної порожнини, мозку тощо дає можливість лікарю оцінити функціонування та стан окремих органів, що необхідно для встановлення чи підтвердження наявних порушень неврологічного, нейропсихологічного характеру, в онкології тощо.

МРТ з контрастом в Києві – різновид діагностичного дослідження, що застосовується для отримання більш деталізованого та точного зображення внутрішніх органів. Для цього пацієнту внутрішньовенно вводять спеціальний препарат із здатністю тимчасового накопичення в тканинах, і завдяки цьому вдається посилити сигнал МРТ та отримати покращене зображення. Ціна в Києві МРТ з контрастом вища за діагностику без контрастного препарату, що зумовлено більшою інформативністю та точністю дослідження.

Коли потрібно зробити МРТ в Києві?

Актуальність діагностичної процедури пояснюється її безпечністю, якщо порівнювати з іншими діагностичними медичними дослідженнями. Протипоказання до проведення МРТ можливі через небезпеку для пацієнта магнітного поля, використовуваного для обстеження. Не роблять МРТ в Києві вагітним жінкам в першому триместрі, пацієнтам з імплантованими електричними приладами, при наявності алергічної реакції на контрастний препарат з гадолінієм.

Магнітне поле впливає на роботу кардіостимулятора, нейростимулятора, кохлеарного імпланта, інсулінової помпи, кардіовертера-дефбрилятора.

Саме тому пацієнт має поінформувати медперсонал про наявність у нього металевих електричних пристроїв в організмі. Також певним застереженням є страх замкнутого простору в пацієнта, через що дослідження в тунельних томографах для таких осіб не проводиться. В центрі TomoClinic використовується томограф з великим діаметром тунелю, що спрощує проходження діагностики для пацієнтів з клаустрофобією та МРТ до 180 кг в Києві.

Підготовка до МРТ-обстеження

Які правила підготовки до МРТ в Києві?

 1. Одежа має бути зручною, без блискавок, гудзиків, застібок з металу, дротів, що є елементами застібок в нижній білизні для жінок.
 2. В разі постійного прийому ліків не варто припиняти прийом.
 3. Оскільки обстеження триває більше години, утримайтесь від напоїв перед процедурою, аби не навантажувати сечовий міхур. І навпаки, прийом великої кількості рідини має бути складовою підготовки до МРТ органів тазу.
 4. При МРТ голови не потрібно робити макіяж.
 5. Оскільки магнітне поле може вивести з ладу пристрої, не варто заносити до кабінету із працюючим томографом смартфон, прикраси, окуляри, годинник, слуховий пристрій, інші електронні гаджети.
 6. Обов’язково надайте інформацію персоналу про наявні металеві імпланти, якщо такі є.

Якщо є висновки за результатами попередніх обстежень, візьміть їх із собою.

Як проходить МРТ-діагностика

Щоб не реагувати негативно на процедуру, необхідно розуміти, що таке МРТ і як вона проходить.

Діагностична процедура має свою специфіку:

 • відсутність будь-яких болісних відчуттів;
 • тривалість власне процедури обстеження – від 15 до 60 хвилин, цей час може варіюватися залежно від ділянки дослідження, задач, що стоять перед лікарем;
 • пацієнт знаходиться в положенні лежачи на спині, частина тіла, що досліджується, перебуває в спеціальній котушці;
 • якщо досліджуються органи черевної порожнини, навколо цієї частини тіла розташовують спеціальний пояс із додатковими пристроями;
 • рухатися не можна;
 • проведення МРТ деяких видів передбачає короткочасну затримку дихання пацієнтом;
 • діагностика проводиться, коли в кабінеті залишається лише пацієнт, медпрацівник контролює перебіг процедури з сусідньої кімнати.

Робота обладнання для діагностики супроводжується деренчанням, гудінням, що нормально для такого типу процедури. Після дослідження пацієнт може вести звичний образ життя.

Принцип роботи МРТ-обладнання

Ціни на МРТ в Києві визначаються обладнанням, що використовується для обстеження пацієнтів. Проте загалом принцип роботи усіх томографів однаковий.

Технологія візуалізації тканин, що лежить в основі магнітно-резонансної томографії, працює із магнітними властивостями протонів – атомів водню, з яких складаються клітини людського тіла.

Під впливом сильного магнітного поля протони по-різному відштовхують спрямовані на них радіохвилі різної частоти, що фіксується з допомогою спеціального обладнання. Так, віддача енергії жировими клітинами відбувається швидше, аніж м’язовими. Особливості перебігу цих процесів відображається в зображеннях, що створюється з допомогою програмного забезпечення. Тканини із різною щільністю та фізичними властивостями по-різному виглядають на знімках, що дозволяє виявити патологічні ділянки.

МРТ в Києві на правому березі у центрі TomoClinic проводиться на обладнанні із надзвичайними показниками гентрі. Це дозволяє обстежувати пацієнтів в Києві на МРТ до 180 кг і навіть вище. Таким чином, в нас можна пройти діагностику тим, хто не зміг обстежитись в інших закладах.

Що дає МРТ-дослідження

Результати діагностичного обстеження на магнітно-резонансному томографі мають формат текстового опису із зображеннями, інформація дублюється на цифровому носії – диску. Важливо: аби встановити точний діагноз, лише пройти дослідження недостатньо – потрібна кваліфіковане розшифрування результатів МРТ. Досвідчені та компетентні лікарі TomoClinic компетентно розшифрують результати досліджень, що дозволить обрати оптимальну схему лікування вашому лікарю, за направленням якого ви обстежувались в нашому центрі. Зберігайте зображення в сухому місці.

МРТ в Києві: ціна та інша переваги TomoClinic

Діагностика багатьох захворювань саме методом МРТ має чисельні переваги, серед них – більша ефективність та інформативність у порівнянні із КТ. Дослідження проводиться на апараті TOSHIBA Vantage Titan 1.5T, що має унікальне конструктивне виконання. Це дозволяє проводити МРТ повних людей в Києві та пацієнтів із клаустрофобією. Інші переваги:

 1. Компетенція та досвід спеціалістів із діагностики.
 2. Показник індуктивності складає 1,5 Тесла, що забезпечує високу точність обстеження.
 3. Комфортні умови проходження діагностики навіть для пацієнтів з патологічними викривленнями хребта.
 4. Безпека діагностики – немає іонізуючого випромінення.
 5. Висновок за результатами дослідження відповідає міжнародним стандартам.
 6. Дуже висока точність зрізів органів та тканин, що досліджуються.
 7. Для сучасного обстеження задіюють МРТ всього тіла, методи псевдо-ПЕТ та мультипараметричне обстеження.

Для запису на МРТ в Голосіївському районі Києва зателефонуйте нам чи замовте зворотний дзвінок через форму на сайті.

Лікарі центру TomoClinic

Компетентні, кваліфіковані, досвідчені лікарі нашого центру – фундамент роботи, що робить можливим надання послуг на стабільно високому рівні. Окрім діагностики, у нас ви можете записатися на прийом уролога, онколога, мамолога, ортопеда та інших спеціалістів, а також пройти дослідження КТ. На консультації наші фахівці зможуть уточнити чи встановити діагноз та обрати оптимальну схему лікування. Позитивні відгуки про МРТ в Києві, багаторічний досвід, кваліфікація персоналу дає нам змогу утримувати першість на ринку медичних послуг в Україні.

Запишіться на МРТ по помірній ціні в Києві, щоб отримати адекватну інформацію про стан організму, почути відповіді на питання, що турбують, та найголовніше – розпочати ефективне лікування. Діагностика на експертному обладнанні, компетенція спеціалістів – фактори для безпечного та сучасного лікування.

Послуги та процедури

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

МРТ Київ (Магнітно-резонансна томографія )
фон

Записатися на прийом

Ласкаво просимо до клініки, де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі - професіонали.

  гинеколог 2

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію
   news img

   Залишились питання?

   Поставте своє питання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запит київ

    Хто такі TomoClinic

    Tomoclinic — це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія — об'єднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

    • Повний цикл

     Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • Турбота та підримка

     У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Tomoclinic пропонує психологічну допомогу пацієнтам і їх сімʼям.

    Детальніше
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    До верху