Головна/МРТ колінного суглоба Київ
МРТ колінного суглоба Київ

МРТ колінного суглоба Київ

2000 грн.

Інноваційний та затребуваний метод діагностики, що дає змогу швидко, безболісно та достовірно отримати результати, що описують стан кісткових, хрящових тканин, менісків, зв’язкового апарату колінного суглоба.

Поставити запитання

Переваги

1

Апарат експертного класу

2

Кваліфіковані фахівці

3

Безпека процедури

4

Точність результатів

5

Безболісне обстеження

6

Доступна ціна

Переваги

1

Апарат експертного класу

2

Кваліфіковані фахівці

3

Безпека процедури

4

Точність результатів

5

Безболісне обстеження

6

Доступна ціна

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) колінного суглоба — це інноваційний та затребуваний метод діагностики, що дає змогу швидко, безболісно та достовірно отримати результати, що описують стан кісткових, хрящових тканин, менісків, зв’язкового апарату колінного суглоба. МРТ колінного суглоба у Києві в TomoClinic допомагає виявити захворювання на ранній стадії розвитку, запобігти поширенню патологічних змін суглоба. Пройшовши обстеження у нас, ви можете не перейматися точністю інтерпретації результатів — у нас працюють лише найкращі фахівці.

Коли варто зробити МРТ колінного суглоба

Колінний суглоб має складну анатомічну будову і охоплює кінцеві частини стегнової та великогомілкової кістки, сухожилля, зв’язки, хрящові поверхні, меніски, навколосуглобову сумку та синовіальну рідину.

Щоби встановити справжню причину захворювання чи порушення роботи колінного суглоба, важливо ретельно вивчити стан усіх його структур.

Пацієнту призначають магнітно-резонансну томографію колінного суглоба в тому випадку, якщо результати рентгенографіїУЗД або КТ викликають сумніви та потребують додаткової діагностики.

МРТ колінного суглоба: показання

 • вроджені аномалії розвитку;
 • травми колінного суглоба;
 • пошкодження менісків та зв’язкового апарату;
 • підозра на наявність новоутворень;
 • підозра на дистрофічні зміни;
 • діагностика перед оперативним втручанням;
 • контроль поточного лікування.

МРТ колінного суглоба обов’язково призначають перед встановленням імпланта колінного суглоба.

МРТ колінного суглоба проводиться при таких захворюваннях:

 • Гонартроз
 • Артрит
 • Бурсит
 • Синовіт
 • Остеохондропатія
 • Кіста Бейкера
 • Хвороба Гоффа
 • Подагра

МРТ колінного суглоба: протипоказання

Призначаючи МРТ колінного суглоба, необхідно враховувати абсолютні та відносні протипоказання для проведення дослідження. Серед абсолютних — наявність кардіостимулятора, інсулінової помпи, судинних кліпс. Відносними протипоказаннями МРТ суглоба коліна є маса тіла понад 200 кг, вагітність, клаустрофобія та психічні розлади.

Крім того, лікаря потрібно попередити щодо наявності у тілі металевих предметів (пластин, спиць, скоб, сталевих протезів тощо).

Підготовка до МРТ колінного суглоба

Процедура МРТ колінного суглоба не потребує спеціальної підготовки. Перед проведенням дослідження варто обговорити з лікарем наявність протипоказань. Перед процедурою з тіла знімаються всі металеві предмети, жінкам не рекомендується користуватися косметикою.

Для отримання якісних результатів діагностики під час МРТ важливо лежати нерухомо. Тому під час проведення МРТ дітям можливе введення дитини в медикаментозний сон.

Устаткування

Зробити МРТ коліна у TomoClinic можна на томографі TOSHIBA Vantage Titan 1.5T. Сучасні технології, що застосовуються у Vantage Titan, дають змогу швидко отримувати знімки високої якості.

Результати та розшифровка МРТ колінного суглоба

Лікар-рентгенолог дає свій висновок лише після ретельного вивчення всіх отриманих зображень. Результати МРТ колінного суглоба пацієнт отримує у вигляді роздруківки з описом та знімками, які також зберігаються на цифрових носіях.

Переваги МРТ колінного суглоба у нашій клініці

 1. Сучасне обладнання експертного класу.
 2. Висококваліфіковані спеціалісти.
 3. Безпека методики проведення МРТ.
 4. Висока інформативність та точність діагностики.
 5. Неінвазивне та безболісне обстеження колінного суглоба.
 6. Доступна вартість МРТ колінного суглоба.

Лікарі

Болять і набрякають коліна, відчуває дискомфорт під час згинання коліна та ходіння? Не відкладайте свій візит до лікаря! Записатися на МРТ колінного суглоба у Києві у Голосіївському районі можна на сайті TomoClinic. Також ви можете зателефонувати або залишити заявку за вказаними номерами.

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

МРТ колінного суглоба Київ
фон

Записатися на прийом

Ласкаво просимо до клініки, де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі - професіонали.

  гинеколог 2

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію

   Відповіді на часто задавані запитання

   Можливо, ви знайдете відповіді на запитання, що Вас цікавлять

   • Час проведення МРТ колінного суглоба варіюється в діапазоні від 15 хвилин до півгодини. Все визначається залежно від класу апаратури та кваліфікації лікаря. Якщо є необхідність дослідження з контрастом, час процедури збільшується приблизно на 15 хвилин.

   • Із застосуванням якого способу доцільніше провести обстеження вирішує лікар, зіставивши первинний діагноз і означивши цілі діагностики. МР-томографія точніше візуалізує зв’язки, м’язи, а також суглобову капсулу, меніски та хрящові диски. При цьому багато лікарів перевагу надають УЗД, тому що вона при меншій загальній інформативності дає можливість розглянути суглоб у русі.

     

   • Процедура МРТ проводиться під впливом магнітного поля, тому є абсолютно безпечним методом обстеження. Єдиним протипоказанням є наявність сторонніх тіл в організмі — спиць, пластин, болтів, стентів.

     

   news img

   Залишились питання?

   Поставте своє питання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запит київ

    Хто такі TomoClinic

    Tomoclinic — це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія — об'єднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

    • Повний цикл

     Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • Турбота та підримка

     У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Tomoclinic пропонує психологічну допомогу пацієнтам і їх сімʼям.

    Детальніше
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    До верху