Головна/МРТ гіпофізу Київ
МРТ гіпофізу Київ

МРТ гіпофізу Київ

Вид обстеження області турецького сідла на наявність пухлин. Діагностика відіграє важливу роль при підозрі на аденому або аденокарциному гіпофіза.

Магнітно-резонансна томографія є сучасним методом діагностики, що надає найточніші дані про пухлинний процес у порівнянні з іншими методами. Сьогодні МРТ гіпофіза — це основний вид обстеження області турецького сідла на наявність пухлин. Швидко та якісно МРТ гіпофіза в Києві роблять у TomoClinic. Для проведення діагностики використовують томограф експертного класу Toshiba Vantage Titan 1.5T. Завдяки унікальній конструкції корпусу апарату, на ньому можуть проходити обстеження пацієнти вагою 200 кг.

Поставити запитання

Переваги

1

Висока кваліфікація фахівців

2

Обстеження пацієнтів з вагою до 200 кг

3

Висновок за міжнародними стандартами

4

Рухома конструкція

5

Надточні зрізи

6

Консультація вузьких фахівців

Переваги

1

Висока кваліфікація фахівців

2

Обстеження пацієнтів з вагою до 200 кг

3

Висновок за міжнародними стандартами

4

Рухома конструкція

5

Надточні зрізи

6

Консультація вузьких фахівців

Що таке МРТ гіпофіза?

Гіпофіз є залозою внутрішньої секреції розміром до 10 мм. Вона розташовується в основі головного мозку в області турецького сідла. Орган відповідає за зростання організму, його розвиток та обмін речовин.

МРТ гіпофіза належить до основних методів діагностики пухлин області турецького сідла. Дана залоза входить у зону візуалізації під час магнітно-резонансної томографії головного мозку, але у разі необхідності детальнішого вивчення проводять прицільне дослідження.

Діагностика відіграє важливу роль при підозрі на аденому або аденокарциному гіпофіза. Доброякісні та злоякісні пухлини органу можуть мати дуже маленькі розміри, що ускладнює їхнє виявлення. Тому МРТ гіпофіза вважається найбільш інформативним та точним методом діагностики, за допомогою якого виходить візуалізувати пухлинний процес та визначити його характер.

Показання до МРТ гіпофіза

 • підвищений рівень пролактину в крові;
 • стрімке зниження гостроти зору з наростанням внутрішньоочного тиску;
 • гіперплазія гіпофіза;
 • безпліддя;
 • часті головні болі, що не мають чіткої локалізації;
 • гормональний збій;
 • порушення моторики очей;
 • прозорі виділення із сосків;
 • еректильна дисфункція;
 • виявлення аденоми під час комплексного обстеження мозку;
 • зниження лібідо.

МРТ дослідження гіпофіза: протипоказання

МР-діагностика належить до безпечних методів, що мають невеликий перелік протипоказань. У разі виконання МРТ гіпофіза без контрасту обмеження існують тільки для пацієнтів із кардіостимуляторами та металевими протезами (ви няток 一 виробу з титану).

Для проведення МРТ гіпофіза з контрастом протипоказання такі:

 • вагітність;
 • ниркова недостатність;
 • непереносимість препаратів йоду.

Підготовка до МРТ гіпофіза

МРТ виконується за призначенням лікаря. Для процедури без контрастування не потрібна спеціальна підготовка. Такий вид діагностики потрібен при раніше виявленій аденомі з метою оцінювання динаміки розвитку патології.

Через невеликий розмір органу первинна МР-томографія гіпофіза в більшості випадків проводиться з контрастуванням. Це дає можливість вивчити всі структури залози, визначити наявність та локалізацію пухлини. Також МРТ гіпофіза з контрастним посиленням дає змогу візуалізувати проростання аденоми в сусідні тканини мозку.

Контрастні препарати добре переносяться пацієнтами та виводяться з організму протягом 24 годин. Для підготовки до МРТ гіпофіза з контрастом необхідно відмовитися від їди за 5 годин до дослідження.

Як проходить МРТ гіпофіза?

Отримавши направлення на МР-томографію гіпофіза, деякі пацієнти відчувають сильне хвилювання, адже даний вид дослідження спрямований на виявлення аденоми, яка належить до поширених захворювань і може с уттєво вплинути на здоров’я.

Доброякісні аденоми не становлять загрози життю та піддаються лікуванню. Аденокарциноми 一 досить рідкісне явище, тому не варто заздалегідь хвилюватися, якщо вам належить зробити МРТ гіпофіза. У TomoClinic МР-діагностику проводять лікарі з великим практичним досвідом, здатні розпізнати аденому гіпофіза на ранній стадії. Після встановлення діагнозу можна пройти лікування у вузьких фахівців нашої клініки.

Порядок діагностичної процедури:

 • перед обстеженням людині необхідно зняти всі металеві предмети;
 • томографія проводиться лежачи на спині, а голова пацієнта фіксується в певному положенні та має залишатися нерухомою протягом усього часу знаходження в апараті;
 • голову пацієнта поміщають у томограф за допомогою рухомого столу, потім кільце починає обертатися навколо досліджуваної області;
 • якщо потрібно зробити МРТ гіпофіза з контрастом, у певний момент процедури лікар-анестезіолог внутрішньовенно вводить пацієнту контрастну речовину для подальшого вивчення досліджуваної області.

Дуже важливо під час проведення томографії залишатися в нерухомому стані. Будь-які рухи суттєво знижують якість знімків та змазують діагностичну картину захворювання. Зазвичай контрастування не спричиняє дискомфорту під час проведення МРТ гіпофіза з контрастом (відгуки пацієнтів свідчать лише про легке запаморочення та відчуття тепла під час введення препарату).

МРТ гипофиза в Киеве

Розшифровка МРТ гіпофіза

Висновок надається в роздрукованому вигляді з описом та знімками досліджуваної області. Також пацієнт отримує компакт-диск, на якому записані результати МРТ гіпофіза. Для детальної розшифровки отриманих даних, постановки точного діагнозу та вибору тактики лікування варто звернутися за консультацією до онколога.

Скільки триває МРТ гіпофіза?

Процедура проведення МР-діагностики гіпофіза із контрастом займає приблизно 30 хвилин.

МРТ гіпофіза: вартість процедури

МРТ є дуже точним методом діагностики, який високо цінується медиками в усьому світі. Тому ціни на дослідження не можуть бути низькими. У TomoClinic вартість МРТ залишається конкурентною. З прайсом на наші послуги ви можете ознайомитись у відповідному розділі сайту.

Переваги МРТ гіпофіза у нашій клініці

 1. Найкращі лікарі-діагности України з великим досвідом роботи.
 2. Томограф експертного класу TOSHIBA Vantage Titan 1.5T має унікальну конструкцію корпусу, що дає змогу проводити дослідження пацієнтам із вагою до 200 кг.
 3. Детальний висновок МРТ, складений відповідно до міжнародних стандартів.
 4. Підвищений комфорт проходження дослідження для пацієнтів із патологіями хребта, що досягається шляхом оптимального укладання на рухомому столі.
 5. Висока якість діагностики, що дає змогу зробити надточні зрізи гіпофіза.
 6. Можливість отримання консультації вузьких фахівців та проходження лікування у нашій клініці після встановлення діагнозу.

Лікарі

Шукаєте медичний заклад, щоби зробити МРТ гіпофіза в Києві? TomoClinic, розташована в Голосіївському районі, пропонує послугу МР-діагностики на апараті експертного класу. Запишіться на прийом, щоб отримати якісні та точні результати дослідження, а також проконсультуватися з нашими онкологами щодо вибору правильної терапевтичної стратегії.

Послуги та процедури

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

МРТ гіпофізу Київ
фон

Записатися на прийом

Ласкаво просимо до клініки, де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі - професіонали.

  гинеколог 2

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію

   Відповіді на часто задавані запитання

   Можливо, ви знайдете відповіді на запитання, що Вас цікавлять

   • МР-діагностику можна проводити вагітним жінкам у разі наявності показань. Але для оцінки стану здоров’я пацієнтки та плода необхідно попередньо отримати консультацію гінеколога. У процесі сканування теплова енергія, яку виділяє томограф, нагріває навколоплідні води. Це може негативно вплинути на плід у І триместрі вагітності. Вагітні у II та III триместрі не мають протипоказань до проведення МРТ без контрасту. Діагностику з болюсним контрастуванням вагітним проводять лише у разі наявності прямих показань. Оцінку шкоди та користі від томографії визначає лікар-радіолог.

     

   • МРТ належить до безпечних методів діагностики. У процесі проведення зображення отримують із допомогою магнітного поля, що не має негативного впливу на організм людини. З медичної точки зору у разі наявності показань магнітно-резонансну томографію можна проходити стільки, скільки потрібно. Для спостереження стабільних пухлин достатньо робити МР-діагностику 1 раз на пів року. Якщо пухлини мають тенденцію до зростання, процедура робиться вдвічі частіше.

   • МРТ гіпофіза проводиться здебільшого з контрастуванням. Гіпофіз є органом малого розміру, тому звичайні знімки, отримані на МРТ без контрасту, не мають необхідної інформативності. Виняток 一 проведення повторного дослідження при раніше встановленому діагнозі аденому гіпофіза. Його роблять для оцінки динаміки пухлинного процесу та ефективності лікування.

   • МР-томографія дає можливість отримати точні та якісні зображення досліджуваної зони. МРТ головного мозку широко використовують для ранньої діагностики пухлин. Під час проведення даного обстеження гіпофіз видно не надто добре, оскільки орган дуже невеликих розмірів. Тому для його чіткої візуалізації проводиться саме МРТ гіпофіза, під час якого можна побачити патологічні вогнища та новоутворення. Прицільне дослідження проводять, якщо є підозри на аденому даного органу (особливо у разі підвищених показників аналізу на пролактин).

   news img

   Залишились питання?

   Поставте своє питання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запит київ

    Хто такі TomoClinic

    Tomoclinic — це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія — об'єднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

    • Повний цикл

     Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • Турбота та підримка

     У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Tomoclinic пропонує психологічну допомогу пацієнтам і їх сімʼям.

    Детальніше
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    До верху