Головна/Мамологія
Мамологія

Мамологія

Поставити запитання

Cимптоми

 • Будь-які ущільнення або утворення в залозі, які виявляються при пальпації

  Будь-які ущільнення або утворення в залозі, які виявляються при пальпації

 • Біль або інші дискомфортні відчуття

  Біль або інші дискомфортні відчуття

 • Зміна форми молочної залози: втягування соска, асиметрія ареоли, зовнішні деформації в обрисах або розмірі грудей

  Зміна форми молочної залози: втягування соска, асиметрія ареоли, зовнішні деформації в обрисах або розмірі грудей

 • Почервоніння і структурні зміни шкіри грудей

  Почервоніння і структурні зміни шкіри грудей

 • Виділення із сосків

  Виділення із сосків

 • Збільшення лімфатичних вузлів у зоні пахв чи грудей

  Збільшення лімфатичних вузлів у зоні пахв чи грудей

 • Гормональні порушення

  Гормональні порушення

Переваги

1

Органозберігаючі і пластичні операції

2

Висока кваліфікація маммологів

3

Доступна вартість послуг

4

Устаткування експертного класу

5

Комфортна обстановка

6

Сучасні протоколи лікування

Переваги

1

Органозберігаючі і пластичні операції

2

Висока кваліфікація маммологів

3

Доступна вартість послуг

4

Устаткування експертного класу

5

Комфортна обстановка

6

Сучасні протоколи лікування

Мамологія — це галузь медицини, що досліджує патології грудей, а також займається діагностикою захворювань, їх лікуванням і профілактикою. Оскільки кількість пацієнтів з такими патологіями збільшується, проходити обстеження необхідно регулярно жінкам.

Мамологія в Києві розвинена настільки добре, що своєчасна діагностика і правильний підхід до дослідження здатні виявляти новоутворення на початкових етапах та лікувати навіть найскладніші захворювання.

Мамолог — це лікар, основним завданням якого є обстеження і лікування патологій молочних залоз. А також він надає рекомендації щодо заходів профілактики та можливого їхнього розвитку в групах ризику. Щоб уникнути різних ускладнень з боку здоров’я молочних залоз, рекомендується проходити у мамолога регулярні обстеження.

Консультація мамолога (Київ), проведена в TomoClinic, допоможе вам провести точну діагностику та ефективне лікування будь-яких патологій молочних залоз. Для отримання чудового результату залучаються найдосвідченіші лікарі-експерти України, використовується високоточне діагностичне обладнання і сучасні методи лікування за міжнародними протоколами.

Коли треба звернутися до лікаря?

Необхідність у консультації мамолога виникає не тільки у випадку появи симптомів, які можуть вказувати на розвиток захворювань молочних залоз. Сучасний ритм життя, стрес, несприятлива екологічна обстановка призвели до істотного збільшення патологій грудей. Необхідність їх обстеження в профілактичних цілях стала актуальною для жінок будь-якого віку. Щорічне збільшення кількості хворих переконує у завчасному діагностуванні, щоб запобігти виникненню патологій та подальшому лікуванню доброякісних утворень грудей.

Профілактичне обстеження у мамолога, що передбачає УЗД молочних залоз і мамографію, допоможе виявити різні патології навіть на ранніх стадіях їх розвитку. Вони є золотим стандартом профілактики для кожної жінки, оскільки звернення до мамолога на початкових етапах розвитку будь-якої патології істотно підвищує ефективність лікування.

Коли йти на прийом до мамолога

Залежно від віку жінки профілактичні огляди у лікаря мамолога повинні проводитися:

 • у віці 20–30 років — кожні 3 роки;
 • у 30–40 років — кожні 2 роки;
 • після 40 років — щорічно.

Особливо актуальні ці рекомендації для тих дівчат і жінок, які мають спадкову схильність до патологій молочних залоз або страждають від частих чи хронічних гінекологічних та ендокринних захворювань. До групи ризику належать пацієнтки, які страждають від безпліддя, робили багато абортів, почали менструювати до 12 років, народили першу дитину після 30 років, зіткнулися з пізнім настанням клімаксу, схильні до частих стресів, підвищеної інсоляції або впливу токсичних речовин. Багато порушень в структурі тканин грудей можуть протікати приховано тривалий час, і виявити їх допомагає тільки огляд у мамолога.

Як проходить обстеження у мамолога

Воно полягає в проведенні огляду пацієнтки та додатковому виконанні УЗД (до 40 років) або мамографії (після 40). Показаннями до призначення додаткових діагностичних досліджень є вік і конкретний клінічний випадок.

Будь-які зміни стану грудей є показаннями до обов’язкового звернення до фахівця. Багато захворювань молочних залоз протікають зі схожою симптоматикою, і при розвитку агресивних форм раку пізній візит до лікаря-мамолога може коштувати жінці життя. Раннє виявлення і початок лікування раку молочних залоз рятує життя жінки. Крім цього, багато патології грудей мають перебіг, що прогресує, і можуть ускладнюватися трансформацією в ракову пухлину. Прийом у лікаря-мамолога допоможе розвіяти всі сумніви й почати своєчасне та ефективне лікування.

Звернення в TomoClinic допоможе вам провести професійне обстеження грудей і не допустити розвитку ускладнень. Консультація мамолога в Києві проводиться за всіма міжнародними стандартами, для діагностики захворювань молочних залоз застосовується обладнання експертного класу. Інформативні та точні мамологічні дослідження допомагають мамолога складати максимально ефективний план лікування.

Обстеження молочних залоз (м. Київ, TomoClinic) проводиться в комфортних умовах. Після вивчення скарг і збору анамнезу лікар-мамолог проведе огляд грудей, призначить додаткові лабораторні та інструментальні дослідження, що відповідатимуть вашому клінічному випадку, а потім, на підставі отриманих даних, установить вірний діагноз та призначить лікування захворювань молочних залоз.

Захворювання

У TomoClinic ви завжди можете отримати консультацію та рекомендації мамологів щодо необхідності лікування або спостереження таких захворювань та патологій, зокрема:

 • Лактостазу
 • Всіх форм мастопатії
 • Фіброаденоми грудей
 • Галактореї
 • Атрофії та гіпертрофії молочної залози
 • Гінекомастії
 • Раку

Спроби самолікування за допомогою прикладання капустяного листя, компресів, нетрадиційних методів, гомеопатії, приймання настоянок грибів, чистотілу та інших засобів народної медицини можуть бути не тільки неефективними, а й призвести до небезпечних для здоров’я й життя ускладнень. Тому лікування може призначити тільки мамолог після діагностики.

Методи діагностики

Під час обстеження мамолог уважно вивчає всі скарги пацієнтки, ставить додаткові питання для збору анамнезу, професійно проводить пальпацію для якісного огляду молочних залоз. Ці дані допомагають скласти подальший план обстеження пацієнтки за допомогою лабораторних та інструментальних методів. Завдяки науково-технічному прогресу мамологія має безліч високоточних методик, що дозволяють робити діагностику максимально інформативною.

Прийом лікаря-мамолога в TomoClinic може доповнюватися такими методиками:

 • УЗД молочних залоз;
 • мамографією;
 • цитологією та гістологією;
 • імуногістохімічним аналізом;
 • МРТ (з контрастом і без);
 • пункційною біопсією новоутворень.

Скринінговими методами діагностики в мамології є УЗД і мамографія. За необхідності обстеження доповнюється іншими способами або консультаціями профільних фахівців.

УЗД молочних залоз

УЗД молочних залоз допомагає оцінювати структуру молочної залози, лімфатичних вузлів, протоків, а також наявність новоутворень у залозі та протоках. Рекомендується виконувати з 5 по 12 день менструального циклу. За необхідності певний день циклу для дослідження може порекомендувати лікар.

Процедура виконується протягом 15-30 хвилин. Додаткова підготовка для її виконання не потрібна. Протипоказань для проведення цього виду діагностики практично немає.

При наявності пухлин жінці може призначатися трепан-біопсія тканин залози. Для її прицільного виконання забір матеріалу проводиться під контролем УЗД. Завдяки візуалізації, фахівець за допомогою голки проводить забір тканин саме з осередку новоутворення, що підвищує інформативність і точність гістологічного або імуногістохімічного аналізу. Ці дослідження допомагають встановлювати злоякісність пухлини, визначати її різновид і призначати максимально ефективне лікування раку молочних залоз за допомогою хіміотерапії або гормонотерапії.

Мамографія

Під час мамографії виконується рентгенологічне дослідження. Ця методика призначається в профілактичних або діагностичних цілях. Зазвичай, це дослідження рекомендується жінкам старше 40 років, але, якщо треба, проводиться і в більш ранньому віці, наприклад, при спадковій схильності до онкології грудей.

Мамографія практично не має протипоказань і може призначатися за наявності силіконових імплантатів грудей. Спеціальна підготовка теж не потрібна. Процедура триває не більше 15–20 хвилин. В день дослідження не потрібно користуватися дезодорантом та іншими косметичними засобами для догляду за шкірою грудей або під пахвами.

Профілактичну мамографію в 40–50 років рекомендується проводити раз на 2 роки (за необхідності частіше), після 50 років — щорічно. До настання клімаксу дослідження рекомендується виконувати з 5 по 12 день циклу, але, якщо потрібно, процедура проводиться і в інші дні. Після менопаузи мамографія виконується в будь-який день.

Обладнання

У TomoClinic для мамологічного обстеження застосовується новітнє обладнання експертного класу:

 • Апарат УЗД TOSHIBA Aplio XG з функціями доплера та еластографії — дозволяє виявляти утворення розміром від 2 мм, оцінювати лімфоток або кровотік в пухлинах, визначати щільність тканини.
 • Мамограф HOLOGIC SELENIA Dimensions (USA) м) — дозволяє проходити обстеження з максимальним комфортом (не здавлюючи груди), а також візуалізує найдрібніші мікрокальцинати (від 50 мкм).
 • Томограф TOSHIBA Vantage Titan 1.5T, який не має обмежень за вагою — для проведення МРТ молочних залоз.
 • Томограф TOSHIBA Aquilion One на 640 зрізів з товщиною зрізу 0,5 мм — для виявлення метастазів за допомогою проведення КТ грудної клітки і черевної порожнини.

Лікування

Своєчасне звернення до досвідчених мамологів TomoClinic дозволить не допустити розвитку небезпечних ускладнень та провести максимально ефективне лікування захворювань молочних залоз. У план лікування можуть входити медикаментозні, фізіотерапевтичні, класичні та малоінвазивні хірургічні методи, консультації фахівців: онколога, дієтолога, психолога та ін. У клініці застосовують тільки ті препарати, які мають відповідні сертифікати та добре себе зарекомендували, а також сучасні протоколи лікування грудей і новітнє обладнання.

Для боротьби з раком грудей і лікування доброякісних утворень молочних залоз можуть проводитися органозбережні операції. На всіх етапах діагностики, терапії та реабілітації виявляється активна психологічна підтримка.

Переваги мамології в нашій клініці

 1. Високий рівень кваліфікації мамологів.
 2. Застосування новітнього обладнання експертного класу.
 3. Сучасні протоколи діагностики та лікування.
 4. Можливість виконання органозберігаючих і пластичних операцій.
 5. Доступна вартість послуг.
 6. Комфортні умови.
 7. Психологічна підтримка пацієнтів на всіх етапах.

Цінова політика

Звертаючись в TomoClinic, ви можете бути впевнені, що вартість прийому мамолога, мамографії та інших досліджень відповідає професійному рівню фахівців і високій якості послуг, що надаються. Загальна вартість лікування визначається індивідуально, залежно від клінічного випадку, призначених процедур і досліджень.

Лікарі

Провести консультацію мамолога в Києві можна у висококваліфікованих фахівців медичного центру TomoClinic, який розташований в Голосіївському районі столиці. Записатися до мамолога й обрати зручний час для прийому завжди допоможуть оператори нашого контакт-центру.

TomoClinic завжди піклується про ваше здоров’я!

Послуги та процедури

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

Мамологія
фон

Записатися на прийом

Ласкаво просимо до клініки, де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі - професіонали.

  гинеколог 2

  Лікарі, що виконують послугу

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію
   news img

   Залишились питання?

   Поставте своє питання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запит київ

    Хто такі TomoClinic

    Tomoclinic — це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія — об'єднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

    • Повний цикл

     Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • Турбота та підримка

     У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Tomoclinic пропонує психологічну допомогу пацієнтам і їх сімʼям.

    Детальніше
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    До верху