Головна/КТ органів малого тазу у Києві
КТ органів малого тазу у Києві

КТ органів малого тазу у Києві

1400 грн.

КТ малого таза — це високоінформативний метод діагностики патологічних процесів органів малого таза. З його допомогою добре візуалізуються запальні та пухлинні процеси. КТ органів малого таза у Києві на томографі експерт-класу роблять у TomoClinic. Дослідження проводять кваліфіковані фахівці у галузі променевої терапії з великим практичним досвідом. КТ ОМТ у нашій клініці можна зробити в зручний для пацієнта час, зокрема й уночі.

 • Попередня підготовка: потрібна.
 • Тривалість обстеження: 5-15 хвилин, з контрастом – 30 хвилин.
 • Час підготовки висновку: 24 робочі години.
Ціна послуги
 • КТ органів малого тазу ціна без контрасту
Поставити запитання

Переваги

1

Висока точність дослідження

2

Мультиспіральний томограф

3

Комфортні умови

4

Доступна вартість

5

Розшифровка результатів лікарями-експертами

6

Експертний висновок

Переваги

1

Висока точність дослідження

2

Мультиспіральний томограф

3

Комфортні умови

4

Доступна вартість

5

Розшифровка результатів лікарями-експертами

6

Експертний висновок

Що показує КТ дослідження органів малого таза?

Комп’ютерне сканування дає змогу отримати точну інформацію про стан кісткової основи та внутрішніх органів області малого таза. За допомогою цього методу діагностики вдається отримати уявлення про вроджені патології, запальні процеси, особливості будови, розмір і розташування органів. На знімках КТ малого таза видно пряму кишку, сечовий міхур із кінцевими частинами сечоводів, передміхурову залозу, матку та придатки.

Дослідження дає можливість визначити глибоку клітковину таза та лімфовузли. У разі проведення КТ малого таза з контрастом одержують візуалізацію артерій та вен, що ведуть до досліджуваних органів. Висока точність та інформативність методу дає змогу отримати знімки пошарових зрізів, зроблених із дрібним кроком, що не залишить шансів пропустити найменші порушення. На знімках видно зони пухлинного росту, запальні процеси та інші патологічні зміни.

КТ малого таза: показання

 • різних травм (у цьому випадку скринінг поєднують із УЗД черевної порожнини та нирок);
 • простатит;
 • розлади менструального циклу (якщо інші методи діагностики неінформативні);
 • біль у нижній частині живота невідомої етіології;
 • кісти яєчників або простати, абсцеси;
 • підозра на розвиток пухлинного процесу;
 • вроджені аномалії органів;
 • гострі хірургічні патології;
 • підозра на накопичення рідини в малому тазі;
 • метастази у лімфовузлах;
 • злоякісні новоутворення, зокрема з їхнім проростанням у сусідні органи та кістки;
 • підготовка до хірургічного втручання;
 • контроль результатів проведеної терапії чи операції.

КТ органів малого таза: протипоказання

Деякі пацієнти мають побоювання щодо використання рентгенівських променів під час проведення діагностики. У TomoClinic використовують сучасне обладнання для проведення мультиспіральної комп’ютерної томографії, особливістю якої є низьке променеве навантаження.

При цьому МСКТ малого таза має низку протипоказань щодо введення контрасту:

 • бронхіальна астма;
 • тяжка форма ниркової або печінкової недостатності;
 • хвороби щитовидної залози;
 • вагітність та лактація;
 • алергія на йодовмісні препарати;
 • вага пацієнта понад 120 кг.

Рентгеноконтрастну речовину використовують для покращення візуалізації досліджуваних структур. Завдяки внутрішньовенному введенню препарат поширюється кровотоком, забарвлюючи судини та тканини. Він накопичується в органах із посиленим припливом крові, даючи змогу діагностувати патологічні вогнища. У деяких випадках проводять КТ органів малого таза без контрасту.

КТ органів малого таза: підготовка

Направлення на скринінг виписує лікар. Чоловікам перед дослідженням варто отримати консультацію уролога, жінкам показано консультація гінеколога. Для проведення сканування без контрастування не потрібна спеціальна підготовка. Якщо пацієнт має пройти КТ органів малого таза з контрастом, варто здати лабораторний аналіз на креатинін. Лікарю-рентгенологу потрібно показати направлення від лікаря, виписку з історії хвороби, результати раніше проведених досліджень (у разі їхньої наявності). За 2 години до сканування не можна їсти.

Як роблять комп’ютерну томографію органів малого таза?

Для виконання дослідження пацієнт приїжджає до клініки за 20 хвилин до призначеного часу. Після реєстрації його просять зняти одяг із металевими елементами та прикраси. Пацієнт приймає горизонтальне положення на висувному столі томографа. Під час комп’ютерної томографії органів малого таза необхідно лежати нерухомо. У деяких випадках можлива фіксація пацієнта за допомогою спеціальних ременів та подушок для забезпечення його повної нерухомості.

Під час проведення КТ малого таза з болюсним контрастуванням пацієнту на руку ставлять катетер. Препарат вводять через спеціальну систему за допомогою інжектора. Анестезіолог контролює дозування та введення контрасту, перебуваючи поруч із пацієнтом. Після цього рухливий стіл сканера поміщають у томограф. Рама апарату повинна бути на рівні тієї області тіла пацієнта, яку треба обстежити. У процесі сканування кільце томографа обертається навколо пересувного столу, пропускаючи рентгенівські промені через досліджувану область.

Лікар і медсестра під час проведення КТ перебувають у суміжному приміщенні та спостерігають за тим, що відбувається через спеціальне вікно. Пацієнт має можливість спілкуватися з лікарем через переговорний пристрій, вмонтований у сканер. Лікар може попросити затримати подих, щоби знімки вийшли максимально чіткими.

Скільки триває КТ органів малого таза

Тривалість дослідження залежить від особливостей його проведення. Якщо використовується болюсний контраст, процес займає трохи більше часу. Середня тривалість виконання сканування становить від 5 до 15 хвилин.

КТ органів малого таза: результат

Сканування дає змогу отримати чіткі знімки пошарових зрізів органів, що обстежуються, з мінімальним кроком. Зробити розшифровку КТ органів малого таза та виявити патологію може лікар променевої діагностики. У TomoClinic результати томографії видають пацієнту через 24 години після дослідження. Їх можна показати лікарю для постановки точного діагнозу.

У нашій клініці працюють досвідчені лікарі-рентгенологи, які проводять дослідження на сучасному мультиспіральному томографі з мінімальним променевим навантаженням. Це дає змогу нам отримувати максимально точні дані томографії та проводити ефективну діагностику.

Переваги КТ органів малого таза в нашій клініці

 1. Сучасний мультиспіральний томограф Aquilion ONE фірми Toshiba на 640 зрізів. Він відрізняється великими діагностичними можливостями та дає змогу виконувати навіть найскладніші види досліджень. Перевагою апарату є можливість отримання тонких зрізів, відображення структури внутрішніх органів, побудова тривимірних моделей на екрані монітора та можливість оцінювання поширеності новоутворень.
 2. У нашій клініці працюють кваліфіковані вузькопрофільні спеціалісти з великим практичним досвідом. Лікарі TomoClinic здатні вирішити найскладніші завдання у галузі діагностики та лікування онкологічних захворювань.
 3. Доступна ціна КТ органів малого таза.
 4. Зробити КТ органів малого таза можна навіть у нічний час.
 5. Ввічливість персоналу та психологічна підтримка пацієнта.
 6. Високий рівень сервісу та комфорту на всіх етапах діагностики та лікування.

Лікарі

Шукаєте медичний заклад, щоби зробити КТ органів малого таза у Києві? Бажаєте отримати діагностичні послуги високого рівня на сучасному устаткуванні? Фахівці TomoClinic у Голосіївському районі проводять комп’ютерну томографію на високоточному апараті експертного класу. Дослідженням займаються кваліфіковані лікарі-радіологи із великим досвідом роботи. Щоби дізнатися вартість діагностики та записатися на КТ органів малого таза, зателефонуйте в наш контакт-центр або залиште заявку на зворотний дзвінок на нашому сайті.

Послуги та процедури

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

КТ органів малого тазу у Києві
фон

Записатися на прийом

Ласкаво просимо до клініки, де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі - професіонали.

  гинеколог 2

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію

   Відповіді на часто задавані запитання

   Можливо, ви знайдете відповіді на запитання, що Вас цікавлять

   • Комп’ютерна томографія — рентгенологічне дослідження з високою інформативністю. Його використовують лише за медичним направленням лікаря, який співставив скарги та показання. При цьому враховується сумарна річна доза опромінення, отримана в процесі раніше проведених рентгенологічних досліджень. Профільні фахівці рекомендують робити КТ не частіше, ніж один раз протягом року. Якщо йдеться про серйозне захворювання, лікар може окремо оцінювати всі аспекти необхідності та виписувати направлення на сканування кілька разів на рік.

   • Сканування ОМТ можна проводити разом із КТ черевної порожнини. Такий тип КТ є більш інформативним та дає змогу дослідити можливу наявність більшої кількості патологій. За допомогою одночасної діагностики можна виявити патології сечоводів або кишківника. Рішення про одночасне проведення обстеження двох зон приймає лікар.

   • Якщо комп’ютерна томографія проводитиметься з болюсним контрастом, пацієнту варто здати певні лабораторні аналізи. До їхнього переліку належать: біохімічний аналіз крові, аналіз на креатинін та сечовину. У разі проведення КТ без розмаїття здавати аналізи не потрібно. Але всі дії повинні суворо контролюватись лікарем, який видає направлення на томографічне обстеження.

   • КТ ОМТ дає змогу візуалізувати внутрішні області обстежуваних органів, їхню структуру, положення та стан. Сканування показує передміхурову залозу у чоловіків, матку та придатки у жінок. Також на КТ можна побачити лімфатичні вузли, кістки таза, сечовий міхур, пряму кишку. Під час проведення дослідження з контрастом візуалізуються судини та м’які тканини.

   news img

   Залишились питання?

   Поставте своє питання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запит київ

    Хто такі TomoClinic

    Tomoclinic — це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія — об'єднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

    • Повний цикл

     Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • Турбота та підримка

     У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Tomoclinic пропонує психологічну допомогу пацієнтам і їх сімʼям.

    Детальніше
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    До верху