Головна/КТ органів грудної клітки у Києві
КТ органів грудної клітки у Києві

КТ органів грудної клітки у Києві

1300 грн.

КТ органів грудної клітки – сучасна методика променевої діагностики органів і тканин грудної клітки, під час проведення якої можливе створення об’ємних реконструкцій кісткових структур і судин (у разі застосування контрастних речовин). Комп’ютерна томографія грудної клітки є доступним і малоінвазивним методом діагностики з мінімальними ризиками опромінення.

Обстеження органів грудної клітки (ОГК) останнім часом стає все актуальнішим. Збільшення числа захворювань серцево-судинної та дихальної систем, стрімке поширення COVID-19 зумовили зростання бажаючих пройти КТ органів грудної клітки у Києві в TomoClinic.

КТ органів грудної клітки — це сучасна методика променевої діагностики органів і тканин грудної клітки, під час проведення якої можливе створення об’ємних реконструкцій кісткових структур і судин (у разі застосування контрастних речовин).

КТ грудної клітки та середостіння використовується як самостійний метод діагностики значного переліку захворювань і пошкоджень. Також терапевт або сімейний лікар може призначити комп’ютерну томографію грудної клітки, якщо рентгенографія не змогла достовірно визначити причини патологічних змін.

Для отримання чіткішого та детальнішого зображення судин і м’яких тканин застосовують КТ грудної клітки з контрастом.

Ціна послуги
 • МЗКТ органів грудної клітки та середостіння
Поставити запитання

Переваги

1

Обладнання експерт-класу

2

Висока точність діагностики

3

Виявлення захворювань на ранніх стадіях

4

Мінімальне променеве навантаження

5

Висококваліфіковані фахівці

6

Доступна вартість

Переваги

1

Обладнання експерт-класу

2

Висока точність діагностики

3

Виявлення захворювань на ранніх стадіях

4

Мінімальне променеве навантаження

5

Висококваліфіковані фахівці

6

Доступна вартість

Показання до КТ грудної клітки:

 • онкоскринінг;
 • травми та поранення на рівні грудної клітки;
 • зміни легеневої тканини;
 • вільні й обмежені скупчення рідини;
 • перед- або післяопераційна діагностика;
 • контроль проведених лікувальних заходів тощо.

Симптоми, при яких може бути необхідна КТ грудної клітки:

 • тривалий кашель нез’ясованої етіології;
 • задишка;
 • кровохаркання;
 • збільшення лімфатичних вузлів;
 • підозри на онкологічні захворювання тощо.

У разі наявності вищевказаних симптомів обов’язково потрібен огляд лікарем-клініцистом для визначення обсягу досліджень, необхідних для постановки діагнозу.

КТ ОГК допомагає діагностувати такі захворювання, як:

 • Пневмонія
 • Лімфаденопатія
 • Бронхоектазія
 • Аневризма аорти
 • ТЕЛА
 • Мукоцеле
 • Рак легенів
 • Рак стравоходу
 • Туберкульоз тощо

КТ органів грудної порожнини незамінне під час діагностики пухлин, метастатичних процесів. У разі підозри на онкологічне захворювання молочних залоз лікар-мамолог призначає дослідження для уточнення поширення процесу та наявності/відсутності метастатичного ураження. Також можуть використовуватися вузькоспрямовані дослідження — КТ стравоходу, КТ ребер, КТ легенів тощо.

Комп’ютерна томографія грудної клітки є доступним і малоінвазивним методом діагностики з мінімальними ризиками опромінення. Проте існує низка обмежень для проведення томографії органів грудної клітки, поміж яких:

 • наявність алергії на йод;
 • маса пацієнта понад 200 кг;
 • наявність металевих імплантів;
 • вагітність і період лактації;
 • вікові обмеження (діти до 14 років);
 • клаустрофобія;
 • психічні розлади.

Але всі можливі обмеження та протипоказання для КТ грудної клітки окремо розглядаються лікарем, котрий оформлює направлення на дослідження.

КТ ОГК із контрастуванням проводять усім, крім пацієнтів з алергічними реакціями на йод. Обмеження існують для пацієнтів із вираженими порушеннями функцій нирок, цукровим діабетом у разі вживання препаратів метформіну.

Як проходить КТ грудної клітки у Києві в TomoClinic

Підготовка до КТ грудної клітки без контрастуючої речовини не вимагає спеціальної підготовки. Безпосередньо перед дослідженням пацієнта просять зняти з тіла металеві аксесуари, розташовані на рівні дослідження.

Якщо заплановане проведення КТ органів грудей із контрастом, то за 4–6 годин до дослідження потрібно відмовитися від пиття та вживання їжі. Перед томографією з контрастуванням пацієнти здають аналіз на креатинін.

Дослідження проводиться в легкому одязі без металевих елементів на рівні грудної клітки. Пацієнт лягає на стіл томографа, який рухається в арці сканера. Медичний персонал перебуває в суміжній кімнаті та стежить за процедурою. За командою пацієнт затримує дихання. Для отримання чітких знімків важливо весь час не рухатися.

Під час проведення КТ із внутрішньовенним болюсним контрастуванням пацієнту безпосередньо перед дослідженням підключають інжектор, через який вводять контрастну речовину.

Результати та розшифрування КТ грудної клітки

У TomoClinic КТ проводиться на комп’ютерних томографах експертного класу, що дає змогу отримати високоякісні зображення. У найдрібніших подробицях візуалізуються патологічні утворення, ділянки інфільтрації, скупчення рідин, пошкодження, вроджені аномалії тощо.

Протягом 24 робочих годин пацієнт отримує розшифровку результатів, знімки та висновок лікаря.

Переваги КТ органів грудної клітки в нашій клініці

 1. Сучасне обладнання експерт-класу.
 2. Висока точність діагностики.
 3. Висококваліфіковані фахівці.
 4. Мінімальне променеве навантаження.
 5. Виявлення важких захворювань на ранніх стадіях.
 6. Можливість провести КТ у нічний час.
 7. Доступна вартість КТ грудної клітки.

Лікарі

Зробити КТ грудної клітки в Києві в Голосіївському районі просто! Для цього потрібно залишити заявку або зателефонувати за номерами, вказаними на сайті, і наш оператор запише вас на консультацію та обстеження, відповість на всі виниклі запитання. Пам’ятайте — успіх лікування повністю залежить від своєчасної та правильної діагностики!

Послуги та процедури

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

КТ органів грудної клітки у Києві
фон

Записатися на прийом

Ласкаво просимо до клініки, де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі - професіонали.

  гинеколог 2

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію

   Відповіді на часто задавані запитання

   Можливо, ви знайдете відповіді на запитання, що Вас цікавлять

   • КТ будь-якого органу, зокрема і грудної клітки, не рекомендується проводити понад 3-4 разів протягом року. Якщо у разі показань лікаря потрібні додаткові обстеження, тоді їх призначають з інтервалом у два тижні.

   • Точну дозу опромінення від КТ розрахувати достатньо складно. Це залежить від багатьох факторів. Основним фактором, що впливає на рівень навантаження під час обстеження є: технічні характеристики апарата, жорсткість променів, витрачений час на обстеження, яке також залежить від обстежуваної площі тіла. Мінімальна доза опромінення під час КТ грудної клітини — 1 мЗв.

   • Основним протипоказанням діагностики з допомогою КТ є вагітність. Під час процедури опромінення зазнає не лише мати, а й дитина. У разі необхідності та невідкладності діагностики лікарі призначають КТ вагітним після попередньої консультації гінеколога.

   • Однозначної відповіді на питання не існує, оскільки кожна методика має ряд переваг. Для обстеження м’яких навколокісткових тканин застосовується МРТ, яка чіткіше візуалізує новоутворення та інші подібні патології. За допомогою КТ можна ефективніше обстежити кісткову систему, тому що на знімку чітко відображаються тільки тверді тканини.

   news img

   Залишились питання?

   Поставте своє питання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запит київ

    Хто такі TomoClinic

    Tomoclinic — це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія — об'єднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

    • Повний цикл

     Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • Турбота та підримка

     У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Tomoclinic пропонує психологічну допомогу пацієнтам і їх сімʼям.

    Детальніше
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    До верху