Головна/КТ кульшових суглобів у Києві
КТ кульшових суглобів у Києві

КТ кульшових суглобів у Києві

1500 грн.

КТ кульшового суглоба — це неінвазивна, безболісна методика візуалізації проблем цієї анатомічної зони. Томографія кульшового суглоба дає змогу виявити причини болю та дискомфорту, а іноді й врятувати життя.

Зробити КТ кульшового суглоба у Києві за доступними цінами можна в TomoClinic — сучасному діагностичному центрі в Голосіївському районі.

 • Попередня підготовка: не потрібна.
 • Тривалість обстеження: 5-10 хвилин, з контрастом – до 30 хвилин.
 • Час підготовки висновку: 24 робочі години.
Ціна послуги
 • КТ кульшових суглобів ціна без контрасту
 • МЗКТ кульшового суглобу (обох)
Поставити запитання

Переваги

1

Без черг

2

Безпечно

3

Висновок за міжнародними стандартами

4

Точність діагностики

5

Обстеження пацієнтів з вагою до 200 кг

6

Прийнятна ціна

Переваги

1

Без черг

2

Безпечно

3

Висновок за міжнародними стандартами

4

Точність діагностики

5

Обстеження пацієнтів з вагою до 200 кг

6

Прийнятна ціна

Що таке КТ кульшового суглоба?

КТ кульшового суглоба — це візуалізація стану твердих і м’яких тканин за допомогою комп’ютерної обробки пошарових «зрізів», отриманих під час сканування рентгенологічним способом. Метод дає змогу виявити безліч патологій кульшового суглоба ще на доклінічній стадії. Методика ефективна для виявлення новоутворень і метастазів, діагностики травм, які погано проглядаються на простих рентгенівських знімках.

За допомогою КТ досвідчений лікар може точно оцінити ступінь пошкодження, визначити розташування, кількість та напрямок уламків. КТ покаже асептичні некрози, повітряні порожнини, кісти. А за допомогою болюсного посилення можна проаналізувати стан кровоносних судин та суглоба загалом. На відміну від рентгену, КТ дає змогу отримати зображення головки стегнової кістки, щілини суглоба, розглянути м’які тканини та капсулу.

Показання до КТ кульшового суглоба

КТ кульшового суглоба призначають пацієнтам зі скаргами:

 • болючість суглоба;
 • обмеженість рухів;
 • хрускіт, клацання, інші сторонні звуки;
 • оніміння, парестезії;
 • зміна ходи;
 • візуальна деформація суглоба;
 • травма;
 • різна довжина ніг.

КТ кульшового суглоба інформативне для виявлення запальних процесів, коксартрозу, вродженої дисплазії та вивиху, виявлення остеомієліту та інших патологій (хвороби Пертеса). Крім діагностики кульшового суглоба, метод успішно застосовується для оцінки результатів лікування, прогресу патологічних процесів, визначення стадії та ступеня тяжкості хвороби. Також КТ кульшового суглоба показано після ендопротезування.

Протипоказання до КТ кульшового суглоба

Під час обстеження за допомогою КТ організм отримує певне променеве навантаження. Це враховується в загальному списку протипоказань:

 • вагітність;
 • маленькі діти;
 • захворювання, при яких пацієнт неспроможний зберігати нерухомість;
 • клаустрофобія.

Досить часто необхідно проводити комп’ютерну томографію стегна із запровадженням контрастної речовини. Це розширює перелік протипоказань, охоплюючи термінальну ниркову недостатність, тиреотоксикоз, декомпенсовані серцево-судинні патології, тяжку форму цукрового діабету та алергію на йод.

Підготовка до КТ кульшового суглоба

Підготовка до проведення обстеження не потрібна. Записатися на КТ кульшового суглоба можна навіть у день проведення, якщо не планується вводити контрастну речовину. За шість годин перед дослідженням із болюсним підсиленням варто відмовитись від їжі. Попередньо потрібно буде здати аналіз крові на креатинін та сечовину.

Як роблять КТ кульшового суглоба

Перед початком сеансу варто зняти металеві аксесуари. Пацієнт перебуває на рухомій платформі, лежачи на спині. Під таз підкладають валик для найкращої візуалізації суглоба. У разі КТ кульшового суглоба з контрастом речовину вводять безпосередньо перед процедурою. Усе КТ-дослідження триває недовго: з болюсним підсиленням до пів години, без контрасту — 5–10 хвилин.

КТ кульшового суглоба: результат і розшифровка

Отримані під час сканування дані обробляються комп’ютером. На основі цієї інформації лікар може точно встановити наявність новоутворень, ушкоджень, вроджених дефектів, сторонніх тіл. Детальну розшифровку КТ кульшового суглоба в TomoClinic роблять компетентні експерти-радіологи. Опис та висновок видається пацієнту письмово та на електронному носії протягом 3 робочих днів. Однак у більшості випадків спеціалістам достатньо кількох годин. Особливо в критичних ситуаціях.

Переваги МСКТ кульшового суглоба в нашій клініці

Щоби зробити КТ кульшового суглоба недорого, якісно та зручно, можна звернутися до діагностичного центру TomoClinic. Тут пацієнти потрапляють у надійні руки висококваліфікованих лікарів: радіолога, хірурга, ортопеда-травматолога. До послуг обстежуваних сучасний томограф експертного класу TOSHIBA Aquilion One, що робить пошарові знімки зрізів товщиною 0,5 мм. Сканування проводиться:

 • без черг, зі зручним попереднім записом;
 • безпечно, з низьким променевим навантаженням;
 • грамотними спеціалістами за міжнародним протоколом;
 • з точним розшифруванням та компетентним описом;
 • пацієнтам до 200 кг.

Також варто долучити до переваг вартість КТ кульшового суглоба в клініці. Зазвичай про ціну КТ кульшового суглоба відгуки замовчують. Проте, поряд із якістю діагностики та приємним сервісом, вартість КТ кульшового суглоба — це один із вирішальних факторів вибору клініки.

Лікарі

Професійна компетентність лікарів TomoClinic допоможе виявити серйозні захворювання опорно-рухового апарату (зокрема з проведенням КТ плечового суглоба) на ранніх стадіях, і нерідко уникнути операції. Практичний досвід фахівців дає змогу безпомилково визначити причини тривожних симптомів. Зробити КТ кульшового суглоба в Києві в нашому центрі можна, призначивши обстеження на зручний час.

Послуги та процедури

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

КТ кульшових суглобів у Києві
фон

Записатися на прийом

Ласкаво просимо до клініки, де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі - професіонали.

  гинеколог 2

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію

   Відповіді на часто задавані запитання

   Можливо, ви знайдете відповіді на запитання, що Вас цікавлять

   • У сучасних томографах доза опромінення зменшена. Проте комп’ютерну томографію рекомендується робити один раз на рік, максимум два. Однак у разі життєво важливих показань проходити КТ дозволяється частіше, з перервою в 10–12 тижнів.

   • КТ краще ніж МР-сканування візуалізує кісткові структури, пухлинні новоутворення та метастази, некрози, кальциноз. Зазвичай МРТ кульшового суглоба призначається для діагностування патологій навколишніх м’яких тканин та виявлення особливостей функціонування кровоносних судин.

     

   • Комп’ютерна томографія інформативна під час діагностики суглобових захворювань, вродженої дисплазії, різних пошкоджень кісткової тканини, запалення, коксартрозу, первинних пухлин та метастазів. Знімки покажуть некротичні зміни, кальциноз, стан суглобових поверхонь та допоможуть оцінити положення протезів після ендопротезування.

   • Кияни та гості столиці можуть зробити КТ кульшового суглоба в сучасній приватній Клініці Варта. Це зручно та надійно: діагностикою займаються висококваліфіковані лікарі, застосовується обладнання експертного класу, створені комфортні умови перебування.

   news img

   Залишились питання?

   Поставте своє питання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запит київ

    Хто такі TomoClinic

    Tomoclinic — це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія — об'єднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

    • Повний цикл

     Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • Турбота та підримка

     У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Tomoclinic пропонує психологічну допомогу пацієнтам і їх сімʼям.

    Детальніше
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    До верху