Головна/КТ грудного відділу хребта Київ
КТ грудного відділу хребта Київ

КТ грудного відділу хребта Київ

1000 грн.

У вас часто болить спина? Порушена постава чи є підозри на новоутворення? Поставити правильний діагноз і призначити ефективний курс лікування за цих та інших симптомів допоможе обстеження та звернення до фахівців. Виконати високоінформативну комп’ютерну томографію (КТ) грудного відділу хребта у Києві можна у TomoClinic, в якій застосовується сучасна техніка експертного класу та працюють досвідчені лікарі.

КТ грудного відділу хребта — це сучасний рентгенологічний метод діагностики, який дає змогу детально візуалізувати стан грудних хребців та міжхребцевих дисків, хребетного каналу, спинного мозку та навколишніх тканин. Обстеження допомагає виявляти запальні, дегенеративні та онкологічні захворювання кісткових структур і навколишніх тканин навіть на початкових стадіях розвитку. Комп’ютерна томографія грудного відділу хребта по праву вважається золотим стандартом діагностики багатьох патологій та застосовується для планування операцій та оцінки ефективності проведеного лікування.

 • Попередня підготовка: не потрібна.
 • Тривалість обстеження: 15-20 хвилин, з контрастом – 30 хвилин.
 • Час підготовки висновку: 24 робочі години.
Ціна послуги
 • КТ грудного відділу хребта ціна без контрасту
 • Вартість контрасту:
Поставити запитання

Переваги

1

Томограф експертного класу

2

Досвідчені лікарі

3

Точність діагностики

4

Висновок за міжнародними стандартами

5

Комфортні умови

6

Прийнятна ціна

Переваги

1

Томограф експертного класу

2

Досвідчені лікарі

3

Точність діагностики

4

Висновок за міжнародними стандартами

5

Комфортні умови

6

Прийнятна ціна

Що показує КТ грудного відділу хребта?

Комп’ютерна томографія грудного відділу хребта допомагає отримувати пошарові знімки найтонших зрізів досліджуваної області, складати тривимірне зображення та оцінювати стан:

 • кісткових та хрящових структур: дефекти, розрідження, остеомієліт, остеопороз, дегенерацію міжхребцевих дисків, розростання хрящів;
 • хребетного каналу;
 • спинного мозку;
 • відростків хребців;
 • зв’язок хребців;
 • корінців спинномозкових нервів;
 • міжхребцевих отворів.

КТ виконується для виявлення особливостей будови та розміщення хребців, хребетних суглобів, міжхребцевих дисків, форми та діаметра хребетного каналу, його наповнення та симетрії.

У TomoClinic комп’ютерна томографія може виконуватися за допомогою МСКТ грудного відділу хребта, яка дає точніші знімки та менше променеве навантаження. Датчики томографа обертаються навколо тіла пацієнта та забезпечують отримання понад 200 високоточних знімків за одне коло, з яких складається максимально повна тривимірна картина стану досліджуваної області.

Процедура найчастіше виконується без застосування контрастного посилення, оскільки звичайні знімки допомагають детально та точно вивчати кісткові структури. КТ грудного відділу з контрастом виконується в тих випадках, коли потрібна докладніша візуалізація м’яких тканин у разі підозри на наявність пухлин. Для контрастного посилення застосовують йодовмісні препарати, які повністю видаляються з організму протягом кількох днів.

Показання до КТ грудного відділу хребта

Основними показаннями до призначення КТ грудного відділу є такі патології та стани:

 • біль у грудях;
 • ревматичні захворювання;
 • поколювання у грудній клітці;
 • поколювання верхніх кінцівок;
 • дискомфорт між лопатками;
 • постійна набряклість шиї та обличчя;
 • регулярний кашель;
 • задишка;
 • скутість грудного відділу;
 • міжреберна невралгія;
 • дегенеративні зміни: остеоартроз, спондильоз, дискоз;
 • новоутворення грудного відділу хребетного стовпа: доброякісні, злоякісні, метастази з інших органів;
 • вроджені аномалії розвитку тощо.

Зробити КТ грудного відділу необхідно для складання плану хірургічних операцій та оцінки ефективності проведеного лікування. У деяких випадках процедура проводиться у разі неможливості виконання МРТ.

Протипоказання

Для безпечного виконання КТ грудного відділу хребта протипоказання оцінюються на етапі призначення процедури. Саме тому дослідження варто проводити за призначенням спеціаліста.

КТ грудного відділу не проводиться у разі виявлення таких протипоказань:

 • вагітність;
 • вік до 18 років (без особливих показань).

До відносних протипоказань для КТ належить лактація, тяжкий стан хворого, наявність мимовільних посмикувань тіла або рухів.

Під час призначення КТ із контрастом оцінюються додаткові протипоказання:

 • алергія на йодовмісні речовини;
 • тяжкі патології щитовидної залози, нирок та печінки;
 • високий рівень креатиніну;
 • тяжкі форми цукрового діабету;
 • тяжкий перебіг бронхіальної астми.

У випадку призначення процедури з контрастним посиленням під час лактації жінці рекомендується зробити заздалегідь запас зцідженого грудного молока. Після завершення процедури зціджене молоко необхідно утилізувати протягом 2 днів.

При цьому в багатьох медцентрах існує обмеження щодо проведення КТ для пацієнтів з високою масою тіла. Але у TomoClinic технічні характеристики томографа дозволяють обстежити пацієнтів із вагою до 200 кг.

Як підготуватися до КТ грудного відділу хребта?

Для виконання звичайної комп’ютерної томографії грудного відділу хребта спеціальна підготовка непотрібна. Пацієнту достатньо взяти із собою направлення та результати попередніх досліджень, які можуть допомогти лікарю відстежити динаміку розвитку захворювання чи ефективність лікування.

Підготовка до КТ грудного відділу хребта з контрастним посиленням потребує спеціальних заходів. Для відхилення протипоказань лікар призначає виконання аналізу крові на рівень креатиніну та сечовини чи інші біохімічні показники. У разі потреби рекомендується консультація ендокринолога. У день процедури варто відмовитися від їди, оскільки внутрішньовенне введення контрастного препарату має проводитися натщесерце.

Як роблять КТ грудного відділу хребта?

Виконання комп’ютерної томографії грудного відділу хребта проводиться у спеціально обладнаному кабінеті.

Перед обстеженням варто зняти усі прикраси з металу. Також лікаря необхідно попередити щодо наявності у тілі металовмісних конструкцій, що використовуються в медичних цілях.

Процедура здійснюється в лежачому положенні на столі томографа. У разі потреби в процесі дослідження вводиться контрастний препарат. До початку сканування фахівець пояснює пацієнту, що під час проведення знімків варто зберігати нерухомість, і виходить із кабінету. Подальше спілкування ведеться через переговорний пристрій. Лікар контролює проведення серії знімків. Після завершення дослідження фахівець допомагає пацієнту піднятися зі столу.

Після процедури загальний стан не змінюється, і пацієнт може вирушати додому. На нашому сайті ви зможете дізнатись про те, як переноситься КТ грудного відділу хребта у відгуках пацієнтів.

Результати КТ грудного відділу хребта

Виконання КТ не займає багато часу, але для складання опису знімків та заключення фахівця необхідно кілька годин. Після КТ грудного відділу хребта результати можна отримати через 24 години. У TomoClinic експертний висновок складається у повній відповідності до вимог міжнародних стандартів.

Після виконання КТ грудного відділу хребта розшифровкою результатів повинен займатися лікар пацієнта. Тільки фахівець може правильно інтерпретувати їх та поставити заключний діагноз.

Скільки триває КТ грудного відділу хребта?

Виконання звичайного КТ займає трохи більше 15–20 хвилин. Сканування із контрастом триває приблизно 30 хвилин.

Вартість КТ грудного відділу хребта?

За виконання КТ грудного відділу ціни дослідження визначаються різновидом процедури. Дослідження з контрастом коштує дорожче. Дізнатись точну вартість діагностики можна в операторів контакт-центру після отримання направлення у лікаря.

Переваги КТ грудного відділу хребта у нашій клініці

 1. Мультиспіральний Aquilion ONE фірми Toshiba на 640 зрізів експертного класу.
 2. Досвідчені рентгенологи та лікарі інших спеціалізацій.
 3. Висока точність знімків.
 4. Складання висновку за міжнародними стандартами.
 5. Можливість виконання КТ у нічний час.
 6. Умови з підвищеним комфортом.
 7. Прийнятна ціна.

Лікарі

Вам необхідно зробити КТ грудного відділу хребта в Києві, і ви шукайте оптимальний варіант? Звертайтеся в TomoClinic в Голосіївському районі: набирайте номер телефону, вказаний на сайті, або заповнюйте стандартну форму для замовлення зворотнього дзвінка або запису онлайн. Спеціалісти контакт-центру швидко зв’яжуться з вами та запишуть на процедуру або консультацію до лікаря в зручний для вас час. У разі необхідності в клініці можуть проводитися всі види рентгенографії, УЗДМРТ хребта, КТ ОГК, КТ ОМТ та інші дослідження.

Послуги та процедури

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

КТ грудного відділу хребта Київ
фон

Записатися на прийом

Ласкаво просимо до клініки, де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі - професіонали.

  гинеколог 2

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію

   Відповіді на часто задавані запитання

   Можливо, ви знайдете відповіді на запитання, що Вас цікавлять

   • На знімках КТ відображаються навколишні до хребта органи та тканини, і по них видно деякі патологічні зміни. Однак у разі підозри на рак легень та інші патології легень для отримання високоінформативних знімків, що дають змогу максимально точно оцінювати клінічну картину, варто проводити КТ легень.

   • Знімки КТ допомагають детально оцінювати стан кістки та твердих тканин хребетного стовпа. Комп’ютерна томографія, певною мірою, відображає стан м’яких тканин, але точнішу візуалізацію цих структур дають зображення МРТ грудного відділу хребта. КТ та МРТ хребта можуть виконуватись окремо або доповнюють один одного.

   • У разі діагностичного використання комп’ютерної томографії можна отримувати чіткі зображення грудних хребців, їхніх зв’язок та відростків, міжхребцевих дисків, отворів між хребцями, спинномозкового каналу та спинного мозку, а також корінців спинномозкових нервів.

   • Видавати направлення на КТ грудного відділу можуть різні спеціалісти. Це може бути невролог, нейрохірург, хірург, онколог. Важливо, щоби направлення видавав спеціаліст потрібного профілю, оскільки залежно від передбачуваного діагнозу КТ виконується з контрастом або без.

   news img

   Залишились питання?

   Поставте своє питання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запит київ

    Хто такі TomoClinic

    Tomoclinic — це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія — об'єднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

    • Повний цикл

     Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • Турбота та підримка

     У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Tomoclinic пропонує психологічну допомогу пацієнтам і їх сімʼям.

    Детальніше
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    До верху