Головна/КТ головного мозку Київ
КТ головного мозку Київ

КТ головного мозку Київ

1300 грн.

КТ головного мозку — визнаний метод діагностики при постійному головному болю, судомному синдромі, травмах голови й інших патологіях. Даний метод діагностики дозволяє провести аналіз стану кісток черепа, навколоносових пазух, тканин і структур головного мозку.

Ціна послуги
 • МЗКТ головного мозку
 • МЗК-ангіографія судин головного мозку
Поставити запитання

Переваги

1

Устаткування експертного класу

2

Безболісний метод діагностики

3

Виявлення захворювань на ранніх стадіях

4

Точність отриманих даних

5

Результати розшифровки на електронному носії

6

Доступна вартість

Переваги

1

Устаткування експертного класу

2

Безболісний метод діагностики

3

Виявлення захворювань на ранніх стадіях

4

Точність отриманих даних

5

Результати розшифровки на електронному носії

6

Доступна вартість

КТ головного мозку у Києві в TomoClinic — визнаний метод діагностики при постійному головному болю, судомному синдромі, травмах голови й інших патологіях. КТ головного мозку — це рентгенологічне дослідження мозку, що ґрунтується на комп’ютерному відтворенні зображення, одержуваного під час кругового сканування. Наші пацієнти проходять комп’ютерну томографію на високоточному обладнанні з інтерпретацією результатів висококваліфікованими фахівцями.

КТ голови й мозку дає змогу провести аналіз стану кісток черепа, навколоносових пазух, тканин і структур головного мозку.

Симптоми до проведення КТ головного мозку

КТ головного мозку як скринінговий тест використовують при таких симптомах:

 • сильні постійні головні болі;
 • травми голови;
 • запаморочення;
 • погіршення зору, слуху;
 • порушення в русі, параліч кінцівок.

Комп’ютерна томографія головного мозку є ефективним і точним методом під час проведення онкоскринінгу голови. Онкологи призначають пройти КТ головного мозку, оскільки вже в процесі сканування можуть побачити, де розташована пухлина, її розміри, стан прилеглих тканин тощо.

Показання до КТ головного мозку:

 • контроль проведеного лікування;
 • судомний синдром;
 • підозра на органічне ураження головного мозку;
 • когнітивні порушення;
 • стійкі зміни психічного статусу, що супроводжуються гіпертонією, гіповентиляцією та головним болем;
 • підозра на пошкодження кровоносної судини;
 • передопераційна підготовка.

Ангіографія — це КТ головного мозку з контрастом. Ангіографія дає змогу визначити область і ступінь стенозів, місце звуження судин, провести діагностику аневризм судин мозку, перевірити прохідність судин.

КТ мозку допомагає швидко та з високою точністю виявити значний обсяг патологій.

КТ діагностика головного мозку виявляє такі захворювання:

 • Інсульт
 • Арахноїдит
 • Гідроцефалія
 • Менінгіт
 • Енцефаліт тощо.

Комп’ютерна томографія належить до неінвазивних і абсолютно безболісних методів діагностики, але водночас має низку можливих обмежень:

 • вагітність;
 • ниркова або печінкова недостатність (для КТ із контрастом);
 • цукровий діабет;
 • захворювання щитовидної залози;
 • наявність алергії на контрастну речовину;
 • психічні захворювання, що супроводжуються неадекватними реакціями.

Тож всі обмеження та протипоказання детально аналізує та зіставляє лікар, який готує направлення на томографічне дослідження.

Підготовка до КТ головного мозку

Перед проведенням КТ пацієнту необхідно зняти всі металеві предмети, які знаходяться на рівні дослідження.

КТ із контрастною речовиною проводять натщесерце, тому останнє вживання їжі повинне бути за 4 години до дослідження. Потрібно попередити лікаря про всі вживані ліки, наявність алергічних реакцій на будь-які препарати. Дотримання правил підготовки до КТ дає змогу отримати якісні та чіткі зображення, зростає точність діагнозу.

Як проходить КТ головного мозку

Для проведення дослідження пацієнт лягає на кушетку томографа. Щоб одержати чітке та якісне зображення, потрібно лежати нерухомо. КТ апарат робить декілька знімків, за допомогою яких створюється об’ємне зображення.

У разі проведення томографії з контрастом контрастна речовина вводиться безпосередньо перед дослідженням.

Результати КТ головного мозку та їхнє розшифрування

В процесі дослідження лікар отримує серію знімків у різних проєкціях. Отримані зображення трансформуються в просторову модель, на підставі якої проводиться оцінювання взаємного розташування тканин мозку, кісток черепа, кровоносних судин та інших структур голови, робиться висновок.

Розшифрування томограми виконує лікар-рентгенолог. Пацієнту видаються роздруковані на плівці та записані на електронному носії знімки та розшифровка отриманих даних.

Переваги проведення КТ головного мозку в нашій клініці

 1. Використання томографа експертного класу.
 2. Висока точність отриманих даних.
 3. Виявлення захворювань на ранніх стадіях.
 4. Достовірні результати та можливість зберегти інформацію на цифрових носіях.
 5. Доступна вартість.

Пройти комп’ютерну томографію головного мозку у Києві в Голосіївському районі просто! Для цього достатньо залишити заявку на сайті TomoClinic або зателефонувати за одним із зазначених номерів. Оператор нашого кол-центру розповість, як проходить комп’ютерна томографія голови, про ціну на процедуру з контрастом і без, а також відповість на всі супутні питання.

Послуги та процедури

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

КТ головного мозку Київ
фон

Записатися на прийом

Ласкаво просимо до клініки, де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі - професіонали.

  гинеколог 2

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію

   Відповіді на часто задавані запитання

   Можливо, ви знайдете відповіді на запитання, що Вас цікавлять

   • Комп’ютерна томографія та магніторезонансна томографія — це дві ефективні методики обстеження, які відрізняються принципом роботи та результатами на знімках. Кісткові тканини обстежують за допомогою КТ, які чітко помітні на знімках, на відміну від м’яких тканин. Тому для обстеження м’яких тканин призначають МРТ.

   • У процесі діагностики за допомогою КТ виділяється безпечна для життя доза опромінення, але фахівці не рекомендують без необхідності призначати діагностику мозку за допомогою КТ частіше ніж раз на рік. Виняток — індивідуальні випадки, у разі яких варто стежити за станом новоутворень головного мозку чи інших патологій.

   • Обстеження КТ головного мозку із контрастом допомагає виявити серйозні патології — онкологія, утворення тромбів, судинна дистонія тощо. Показання до обстеження з контрастом можуть бути такі симптоми, як запаморочення та постійний головний біль. Вибір препарату та розрахунок дози виконує анестезіолог.

   • Всі апарати КТ розраховані на певні габарити — 120 см і мають обмеження за вагою – максимально допустиму вагу до 200 кг. Тому у Клініці Варта на обстеження беруть навіть великих пацієнтів, яким відмовляють у інших центрах.

   news img

   Залишились питання?

   Поставте своє питання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запит київ

    Хто такі TomoClinic

    Tomoclinic — це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія — об'єднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

    • Повний цикл

     Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • Турбота та підримка

     У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Tomoclinic пропонує психологічну допомогу пацієнтам і їх сімʼям.

    Детальніше
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    До верху