Головна/Консультація онколога у Києві
Консультація онколога у Києві

Консультація онколога у Києві

0 грн.

Щоб потрапити на консультацію онколога онлайн чи офлайн, можна звернутися до медичного центру TomoClinic у Києві. Команда фахових, досвідчених лікарів комплексно розглядає кожен клінічний випадок, враховуючи симптоматику, форму та важкість захворювання, наявність супутніх розладів. Ми консультуємо пацієнтів з різними видами раку: злагоджена робота клінічного онколога, променевого терапевта, хіміотерапевта, онкохірурга з мамологом, онкогінекологом чи ендокринологом-онкологом дозволяє досягти успіху в боротьбі з онкологічними патологіями.

Поставити запитання

Що включає консультація онколога в Києві

Консультація онколога передбачає кілька етапів:

 1. Первинний прийом, під час якого лікар оглядає пацієнта, фіксує симптоми та скарги, відповідає на питання, вивчає висновки та результати минулих досліджень, лікувальних заходів. Залежно від форми захворювання та стану організму, можуть призначатися додаткові консультації фахівців в сфері урології, гінекології, мамології, обстеження УЗД, КТ, МРТ, біопсія.
 2. На підставі отриманих результатів обстежень, консиліум лікарів визначають точний діагноз, обирають план ефективного та щадного лікування, фіксуючи всі етапи у лікарняному висновку.
 3. Повторна консультація онколога онлайн чи офлайн, на якій лікар розʼяснює особливості лікувальних заходів, узгоджує терміни та початок лікування.

За бажанням пацієнта, він чи його близькі можуть бути присутніми на консиліумі фахівців.

Найбільш поширені питання серед пацієнтів

Про що варто памʼятати, записуючись на консультацію онколога у Києві? Ми зібрали відповіді на кілька найпопулярніших серед пацієнтів питань.

Про що важливо не забути на прийомі у онколога?

Під час першої консультації онколога-мамолога чи будь-якого іншого вузького онкофахівця важливо докладно розповісти історію хвороби, перебіг симптомів та хронологію їх появи тощо. Оптимально вести власні записи того, як протікає захворювання, аби ви могли детально викласти все лікарю, не плутаючись у датах. Перелік аналізів із результатами, що ви їх здавали, висновки за результатами відвідувань інших лікарів, результати попередніх лікувальних заходів, якщо такі були, – все це потрібно розповісти онкологу.

Що взяти з собою до онколога?

Для ретельного розгляду кожного конкретного випадку хвороби лікар-онколог мусить вивчити та проаналізувати всі записи та висновки, схеми лікування тощо. Тож обовʼязково візьміть із собою копії документів із результатами КТ, МРТ, рентгенівських обстежень, біопсії тощо.

Крім того, покажіть фахівцю всі ліки та дієтичні добавки, що приймаєте як за рецептом, так і без нього. Аби не забути назви та не заплутатися в дозуваннях, просто візьміть всі препарати із собою. Це дозволить лікарю виключити небажані поєднання ліків, щоб уникнути побічних реакцій.

Чи можна приходити на прийом із близькою людиною?

Для досягнення поставлених результатів у лікуванні та позитивної динаміки дуже важливий позитивний настрій пацієнта, а необхідним фактором цього є підтримка близьких людей. Саме тому ми рекомендуємо прийти на консультацію онколога із родичом чи другом: він зможе психологічно підтримати пацієнта, а пізніше допоможе пригадати, якщо щось перший щось забуде.

Які питання потрібно обговорити на консультації онколога?

Вичерпна інформація про діагноз, схему лікування, прогнози та ризики дає можливість побачити всю картину захворювання та налаштовує, дисциплінує пацієнта у боротьбі з онкологією. Тому під час консультації необхідно в деталях проговорити такі питання:

 1. Поставлений діагноз.
 2. Терміни, впродовж яких буде розпочато терапію.
 3. Які є варіанти лікування, що вони передбачають та яка тривалість кожного з них?
 4. В чому плюси обраної схеми лікування?
 5. Які можливі ризики та побічні реакції лікування?
 6. Чи потрібно пацієнту розглянути можливість участі у клінічних випробуваннях нових методів лікування/препаратів?
 7. Чи зміниться спосіб життя після початку лікування? Чи збережеться працездатність впродовж періоду терапії?
 8. Чи впливає лікування на репродуктивну систему та можливість мати дітей? До яких саме заходів можна вдатися, аби зберегти цю здатність?
 9. Як вчинити, якщо з початком лікувальної терапії зʼявляться нові симптоми?
 10. Чи може пацієнт скористатися програмою підтримки для онкохворих?
 11. За яким номером можна телефонувати в разі, якщо виникнуть нові питання у пацієнта?
 12. Чи є можливим складання прогнозів для пацієнта?

Під час консультування онколог детально розповість пацієнту про хворобу, ризики та складнощі, способи лікування та прогнози на одужання. Шанси на успіх визначаються сукупністю факторів, таких як тип раку, його стадія, дата встановлення діагнозу, реакція організму на терапію тощо. Існують кілька типів раку, повністю зцілити які наразі не видається можливим. Проте покращити якість життя пацієнта, як у випадку із хронічними захворюваннями, реально.

Лікарі, що ведуть прийом в TomoClinic, мають глибоку кваліфікацію, величезний досвід, чесні до своїх пацієнтів. Наші фахівці роблять все для одужання кожного, і в разі необхідності можуть змінити схему лікування, призначивши новий препарат, що використовується в клінічних випробуваннях.

Відслідковуючи сучасні методики лікування раку та діючи згідно з міжнародними протоколами, онкологи TomoClinic досягають позитивних результатів у лікування, навіть у випадках із запущеними формами раку. Готовність допомогти та відкритість до пацієнта – головні принципи нашої роботи.

Консультація онколога-мамолога

При виявленні раку молочних залоз важливо якнайшвидше розпочати лікування. Онколог-мамолог нашого центру встановить точний діагноз та призначить ефективне, щадне лікування пухлинних захворювань.

Консультація дерматолога-онколога

Виявлення шкірних новоутворень та диференціація шкірних захворювань від онкологічних патологій – в числі головних задач дерматолога-онколога. В медичному центрі TomoClinic пацієнт отримає консультацію онколога в Києві за доступною ціною. Онкодерматолог ретельно вивчить матеріали хвороби, за необхідності призначить нові дослідження та підбере оптимальну схему лікування для швидкого одужання.

Консультація онколога-гінеколога

Рак органів репродуктивної жіночої системи займає перші позиції стосовно інших форм онкології. Комплексне консультування онколога-гінеколога з урахуванням висновків обстеження допоможе обрати найкращу схему лікування, за можливості із збереженням здатності мати дітей в майбутньому, що особливо важливо для пацієнток репродуктивного віку без дітей.

Консультація хірурга-онколога

Операція з видалення онкологічних новоутворень, доброякісних пухлин є одним з основних методів лікування пухлинних захворювань. Консультація хірурга-онколога необхідна на етапі перед оперативним втручанням, біопсією, операцією із реконструкції тканин після основної операції, аби визначити медичний статус пацієнта, зафіксувати його скарги тощо. Це допоможе отримати обʼєктивний прогноз стосовно відновлення та одужання.

Безкоштовна консультація онколога

Записавшись до TomoClinic, ви можете отримати безкоштовну консультацію онколога в Києві. Згідно з програмою НСЗУ, в нашому центрі вам нададуть консультацію лікаря онколога безоплатно онлайн чи очно, при підтвердженні діагнозу. На офлайн/онлайн консультації онколога-мамолога фахівець детально розбере клінічний випадок, перебіг хвороби, дослідить результати обстежень та попередніх лікувань, якщо такі є, на необхідності призначить нові дослідження. На базі отриманих висновків буде обрано найбільш ефективне лікування.

Для запису на консультацію до онколога зателефонуйте нам чи скористайтеся формою на сайті.

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

Консультація онколога у Києві
фон

Записатися на прийом

Ласкаво просимо до клініки, де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі - професіонали.

  гинеколог 2

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію
   news img

   Залишились питання?

   Поставте своє питання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запит київ

    Хто такі TomoClinic

    Tomoclinic — це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія — об'єднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

    • Повний цикл

     Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • Турбота та підримка

     У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Tomoclinic пропонує психологічну допомогу пацієнтам і їх сімʼям.

    Детальніше
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    До верху