Головна/Комп’ютерна томографія органів черевної порожнини у Києві
Комп’ютерна томографія органів черевної порожнини у Києві

Комп’ютерна томографія органів черевної порожнини у Києві

1700 грн.

Комп’ютерна томографія черевної порожнини (КТ ОЧП) — це обстеження органів травлення, нирок і печінки з метою виявлення різних патологічних процесів. Комп’ютерну томографію черевної порожнини в Києві роблять у TomoClinic. Обстеження виконують на томографі експертного класу TOSHIBA Aquilion One на 640 зрізів, що дає змогу діагностувати навіть незначні порушення, а також перевіряти стан організму у пацієнтів із масою тіла до 200 кг.

Безпосередньою метою КТ органів черевної порожнини є виявлення патологічних змін у внутрішніх органах. Дослідження дає змогу виявляти добро- та злоякісні новоутворення, метастази, а також камені, поліпи та кісти. Завдяки використанню ультрасучасного мультиспірального томографа фахівцям TomoClinic вдається знаходити навіть мініатюрні пухлини.

 • Попередня підготовка: потрібна.
 • Тривалість обстеження: 5-30 хвилин.
 • Час підготовки висновку: 24 робочі години.
Поставити запитання

Переваги

1

Висока точність дослідження

2

Мінімальне променеве навантаження

3

Висококваліфіковані спеціалісти

4

Виявлення захворювань на ранніх стадіях

5

Якісне розшифрування результатів

6

Доступна вартість

Переваги

1

Висока точність дослідження

2

Мінімальне променеве навантаження

3

Висококваліфіковані спеціалісти

4

Виявлення захворювань на ранніх стадіях

5

Якісне розшифрування результатів

6

Доступна вартість

Дане КТ-дослідження має низку явних переваг у порівнянні з іншими методами діагностики. До них можуть належати:

 • зменшення кількості перешкод та отримання найкращих за якістю знімків;
 • всі отримані зрізи мають розмір завтовшки приблизно 0,5 мм;
 • інтенсивність променевого навантаження знижена в кілька разів;
 • використання меншої за обсягом кількості контрастної речовини;
 • великий обсяг досліджуваної зони;
 • створення багатоплощинних знімків у форматі ЗD.

Що визначає КТ черевної порожнини?

Метод комп’ютерної томографії черевної порожнини є рентгенологічним дослідженням. Це високоточний та інформативний спосіб діагностики, під час якого можна зробити пошарові знімки органу з дрібним кроком. Тканини поглинають і відбивають гамма-промені, а їхня сила випромінювання реєструються з допомогою детекторів, що визначають щільність досліджуваних структур. Отримана інформація обробляється комп’ютером із формуванням цифрового зображення.

Рентгенологічне дослідження черевної порожнини проводять із контрастом і без його використання. Томографія дає змогу побачити стан органів, що скануються, і виявити в них патології. Щоб одночасно оцінити кілька показників, візуалізувати судини, роблять КТ ОЧП із контрастом. Завдяки використанню болюсного контрастування вдається швидко діагностувати хворобливі прояви та визначити вид новоутворення чи патологічного вогнища.

КТ черевної порожнини: показання

Сканування проводять за таких клінічних випадків:

 • підозри на пухлинні процеси;
 • травми живота (щоби виявити кровотечі, розриви внутрішніх органів чи їхні усунення);
 • діагностика кіст, абсцесів;
 • формування каменів у жовчному міхурі;
 • конкременти в нирках;
 • грижі діафрагми та передньої черевної стінки;
 • передопераційна перевірка;
 • запалення кишківника;
 • аневризми великої аорти.

Комп’ютерна томографія черевної порожнини — точне та високоінформативне дослідження. Воно належить до основних методів діагностики онкологічних захворювань. В процесі його проведення вдається візуалізувати пухлину, встановити стадію хвороби, виявити метастази, оцінити стан лімфовузлів. КТ ОЧП також використовують для контролю застосованої терапії та у разі виникнення підозр на рецидив злоякісного процесу.

Протипоказання до КТ черевної порожнини

КТ черевної порожнини без контрасту є безпечним і не має протипоказань, за винятком вагітності. Але переважно використовують КТ черевної порожнини з внутрішньовенним контрастуванням як найзмістовніший спосіб дослідження.

Такий вид сканування має низку протипоказань:

 • наявність індивідуальної алергії на контрастну речовину;
 • ниркова недостатність;
 • складна форма цукрового діабету;
 • період лактації.

Пацієнти, що мають протипоказання до рентгенологічної діагностики, можуть зробити УЗД черевної порожнини в TomoClinic.

Особливості підготовки до КТ черевної порожнини

Перевірку органів черевної порожнини переважно проводять із контрастом, адже часто петлі кишечника імітують пухлини, знижуючи діагностичну достовірність дослідження.

Підготовка до КТ черевної порожнини з контрастом:

 • аналіз на креатинін та сечовину;
 • дієта перед КТ черевної порожнини без інгредієнтів, що спричиняють здуття живота;
 • прийом адсорбентів за 2 дні до дослідження;
 • прийом контрастної речовини перорально маленькими ковтками за схемою, складеною лікарем (якщо це передбачено особливостями діагностики);
 • клізмування напередодні дослідження.

За кілька годин до проведення процедури не можна вживати їжу та ліки. Дозволяється пити чисту воду.

Процедура проведення комп’ютерної томографії черевної порожнини

Пацієнт приходить до клініки трохи раніше призначеного часу для бесіди з лікарем-радіологом. Фахівець розповідає про особливості дослідження та правила поведінки в процесі сканування. За наявності результатів раніше проведених обстежень (КТ органів малого тазу, колоноскопії та інших) їх необхідно показати лікарю. Також він попросить направлення від терапевта та результат аналізу на креатинін та сечовину.

Перед початком процедурних заходів анестезіолог вводить пацієнту йодовмісний контраст, використовуючи інжектор для введення контрастної речовини Ulrich medical. Фахівець постійно знаходиться поруч і контролює процес введення контрасту та стан обстежуваного.

Лікар попросить зняти одяг із металевими елементами, годинник та прикраси. Пацієнт сприймає горизонтальне положення на столі томографа та лежить нерухомо. Фахівець перебуває в суміжному кабінеті та спілкується за допомогою переговорного пристрою, вбудованого в сканер. Він може попросити змінити позу або затримати подих. У процесі проведення МСКТ черевної порожнини кільцева частина томографа перебуватиме в досліджуваній зоні. Під час сканування іноді з’являється специфічний присмак у роті або відчувається жар у тілі, що залежить від болюсного контрасту.

У TomoClinic комп’ютерну томографію черевної порожнини виконують з дотриманням міжнародних протоколів. Сканування проводять на мультиспіральному томографі зі зниженим променевим навантаженням і високою роздільною здатністю знімків TOSHIBA Aquilion One на 640 зрізів товщиною 0,5 мм. Технологія апарату дає змогу діагностувати пацієнтів із масою тіла до 200 кг.

Наші фахівці надають професійний висновок КТ черевної порожнини та рекомендації щодо вибору лікаря. У клініці працюють висококваліфіковані діагности, які регулярно підвищують свій рівень навичок на профільних семінарах та конференціях.

Скільки часу триває КТ органів черевної порожнини?

Тривалість дослідження залежить від показань та цілей діагностики. Щоби зробити КТ черевної порожнини, може знадобитися від 5 хвилин до пів години.

Результати КТ черевної порожнини

Розшифровку КТ черевної порожнини виконують протягом 24 робочих годин. Пацієнту видають письмовий висновок, знімки та диск із результатами томографії. Лікар-рентгенолог також може дати направлення на консультацію до вузького спеціаліста з урахуванням результатів обстеження.

Переваги КТ черевної порожнини в нашій клініці

 1. Мультиспіральний томограф TOSHIBA Aquilion One на 640 зрізів. На ньому можна проводити повний комплекс КТ-досліджень пацієнтам із вагою до 200 кг. Апарат зі зниженим променевим навантаженням дає можливість робити високоточні знімки ОЧП та тканин.
 2. Кваліфіковані лікарі-діагности із великим практичним досвідом. Наші спеціалісти постійно вдосконалюють свої професійні навички, беручи участь у профільних конференціях.
 3. Можливість діагностувати захворювання на ранніх стадіях.
 4. Якісне розшифрування результатів діагностики та видача висновку КТ із дотриманням міжнародних протоколів.
 5. Виконання КТ із контрастом, КТ-перфузії, МСКТ та КТ-ангіографії.
 6. Доступна вартість КТ черевної порожнини.
 7. Якісне оснащення клініки, що створює зручні умови перебування пацієнтів.
 8. Виконання широкого переліку різних досліджень.

Лікарі

Шукаєте клініку, де можна якісно зробити КТ органів черевної порожнини в Києві? TomoClinic в Голосіївському районі пропонує пройти дослідження на сучасному томографічному апараті експертного класу. Ви маєте реальну можливість обстежитись у кращих рентгенологів та проконсультуватися у профільного лікаря. Щоби записатися на КТ черевної порожнини, зателефонуйте за номерами, вказаними на сайті, або залиште заявку на зворотний дзвінок.

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

Комп’ютерна томографія органів черевної порожнини у Києві
фон

Записатися на прийом

Ласкаво просимо до клініки, де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі - професіонали.

  гинеколог 2

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію
   news img

   Залишились питання?

   Поставте своє питання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запит київ

    Хто такі TomoClinic

    Tomoclinic — це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія — об'єднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

    • Повний цикл

     Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • Турбота та підримка

     У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Tomoclinic пропонує психологічну допомогу пацієнтам і їх сімʼям.

    Детальніше
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    До верху