Головна/Еластографія печінки у Києві
Еластографія печінки у Києві

Еластографія печінки у Києві

850 грн.

Безболісний і безпечний різновид ультразвукового сканування печінки, який дає змогу оцінювати еластичність печінкових тканин і виявляти ділянки фіброзу. Висока інформативність дослідження за 15–20 хвилин.
У вас з’явилася жовтяничність шкіри та гіркуватий присмак у роті? Ви нещодавно перенесли вірусний гепатит? Провести інформативне обстеження у цьому разі можна з допомогою такого інноваційного способу діагностики, як еластографія печінки. Цей неінвазивний метод інформативніший, ніж звичайне УЗД та його результативність наближається до такої травматичної процедури, як біопсія. Виконати еластографію печінки у Києві в досвідченого спеціаліста та за допомогою апаратури експертного класу можна у TomoClinic.

Еластографія печінки — це високоінформативний, безболісний і безпечний різновид ультразвукового сканування печінки, який дає змогу оцінювати еластичність печінкових тканин і виявляти ділянки фіброзу. Фіброскани печінки часто допомагають уникати виконання травматичної біопсії. Для проведення процедури пацієнту не потрібна госпіталізація та спеціальна підготовка. Обстеження займає лише 15–20 хвилин.

Ціна послуги
 • Еластографія печінки (зсувної хвилі)
Поставити запитання

Переваги

1

Обладнання експертного класу

2

Висока кваліфікація спеціаліста

3

Комфорт під час процедури

4

Висока інформативність дослідження

5

Безпека та безболісність процедури

6

Прийнятна вартість

Переваги

1

Обладнання експертного класу

2

Висока кваліфікація спеціаліста

3

Комфорт під час процедури

4

Висока інформативність дослідження

5

Безпека та безболісність процедури

6

Прийнятна вартість

Показання до еластографії печінки

Еластографія печінки може призначатися у разі появи таких скарг та симптомів:

 • слабкість та зниження працездатності;
 • відсутність апетиту;
 • хронічна втома;
 • нудота та блювання;
 • гіркий присмак у роті;
 • часта діарея;
 • безпричинне зниження ваги;
 • жовтяничність слизових оболонок очей та шкіри;
 • висипання, свербіж та печіння шкіри;
 • лущення шкіри.

Еластографія рекомендується у разі підозри на такі захворювання, як:

 • Гепатити будь-якого генезу
 • Фіброз та цироз печінки
 • Синдром Жільбера
 • Жирове ураження печінки
 • Холангіт
 • Хронічні інтоксикації
 • Аутоімунні захворювання
 • Цитомегаловірус

Регулярне виконання еластографії рекомендується при хронічних патологіях гепатобіліарної системи, тривалому прийомі гепатотоксичних препаратів, паразитарних ураженнях печінки, раніше діагностованих ознаках збільшення органу та змінах його структури та функцій. Також еластометрія може призначатися людям, які входять до групи ризику щодо захворювань печінки. До них належать пацієнти з цукровим діабетом, патологіями ШКТ, ожирінням із метаболічним синдромом, захворюваннями серцево-судинної системи, алкоголізмом. Періодичність проведення ультразвукової діагностики фіброзу печінки визначається лікарем з огляду на особливості клінічного випадку.

У профілактичних цілях проводити еластографію щорічно рекомендується всім людям старше 35 років.

Протипоказаннями

Протипоказаннями до еластографії печінки є такі стани та патології, як:

 • асцит;
 • вага понад 180 кг.

Як підготуватися до еластографії печінки?

Правила підготовки до еластографії печінки нічим не відрізняються від підготовки до звичайного УЗД органів черевної порожнини:

 • останній прийом їжі має відбутися за 6–8 годин до дослідження;
 • еластографія виконується натщесерце;
 • перед процедурою не варто пити багато рідини.

Якщо пацієнт має результати раніше проведеної еластографії або інших досліджень печінки, їх потрібно взяти із собою. Вони допоможуть скласти динамічну оцінку перебігу захворювання.

Як проводиться еластографія печінки?

Еластометрія печінки в TomoClinic виконується за допомогою спеціального апарату УЗД, який призначений для проведення еластографії зсувної хвилі печінки. За допомогою створюваних спеціальним датчиком зсувних хвиль показники еластичності та жорсткості печінкових тканин оцінюються з точністю, яка дорівнює результатам біопсії. Саме тому еластографія зсувної хвилі вважається золотим стандартом діагностики фіброзу печінки.

У день дослідження пацієнт приходить до спеціально обладнаного кабінету з направленням. Еластографія печінки виконується так, як і звичайне УЗД. Пацієнт роздягається до пояса та лягає на кушетку. На верхню частину живота наноситься силіконовий гель і встановлюється спеціальний датчик для діагностики печінки. Лікар виконує певні рухи та отримує необхідні дані, що відображаються на моніторі. Під час дослідження пацієнт не відчуває болю чи дискомфорту. Після завершення процедури для складання заключення еластографії печінки фахівцю потрібно кілька хвилин. Результати дослідження видаються пацієнту на руки, відправляються на електронну пошту або лікарю.

Результати та розшифрування еластографії печінки

Розшифрування еластографії печінки проводить лікар функціональної діагностики. Під час дослідження різні ділянки органу з огляду на їхню еластичність підсвічуються різними кольорами. Ці дані допомагають фахівцю виявляти проблемні ділянки.

Наприкінці еластографії печінки результати вказують на ступінь фіброзних змін (SWE) тканин органу. Ці дані допомагають лікарю у постановці діагнозу. За потреби пацієнту призначаються додаткові методи діагностики.

Переваги еластографії печінки у нашій клініці

До переваг еластометрії печінки належать неінвазивність та безболісність процедури, висока точність, відсутність довгої підготовки та швидке отримання результатів. Самі результати необхідні для складання максимально ефективного плану лікування, оцінювання його ефективності та динаміки захворювання, добору противірусних засобів при гепатиті С, складання прогнозу патологій печінки.

У разі виконання еластографії у TomoClinic гарантуються такі переваги:

 1. Проведення дослідження на інноваційному обладнанні експертного класу.
 2. Висока кваліфікація спеціаліста.
 3. Точність та висока інформативність дослідження.
 4. Комфортність процедури.

Лікарі

Ви хочете зробити еластографію печінки у Києві та отримати точні результати? Провести еластографію печінки та записатися на прийом до терапевта, гепатолога чи іншого фахівця можна у TomoClinic в Голосіївському районі. Запис можна оформити, зателефонувавши за вказаним на сайті номером або заповнивши форму онлайн-запису або зворотного дзвінка. Оператори контакт-центру швидко дадуть відповідь на всі питання про еластографію печінки, ціну дослідження та доберуть зручний час для проведення процедури.

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

Еластографія печінки у Києві
фон

Записатися на прийом

Ласкаво просимо до клініки, де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі - професіонали.

  гинеколог 2

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію

   Відповіді на часто задавані запитання

   Можливо, ви знайдете відповіді на запитання, що Вас цікавлять

   • Проведення еластографії не протипоказане під час вагітності. Але перед проходженням обстеження обов’язково потрібно побувати на індивідуальній консультації гінеколога.

   • Еластографія печінки проводиться за 15–20 хвилин. Висновок дослідження складається відразу після процедури та видається на руки пацієнту.

   news img

   Залишились питання?

   Поставте своє питання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запит київ

    Хто такі TomoClinic

    Tomoclinic — це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія — об'єднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

    • Повний цикл

     Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • Турбота та підримка

     У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Tomoclinic пропонує психологічну допомогу пацієнтам і їх сімʼям.

    Детальніше
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    До верху