Головна/Бронхоскопія в Києві
Бронхоскопія в Києві

Бронхоскопія в Києві

Поставити запитання

Переваги

1

Бронхоскоп експертного класу

2

Кваліфікований медперсонал

3

Висока точність результатів

4

Швидке проведення бронхоскопії

5

Безболісність

6

Прийнятна ціна бронхоскопії

Переваги

1

Бронхоскоп експертного класу

2

Кваліфікований медперсонал

3

Висока точність результатів

4

Швидке проведення бронхоскопії

5

Безболісність

6

Прийнятна ціна бронхоскопії

Види бронхоскопії

У TomoClinic для виконання цієї процедури застосовується бронхоскоп, який здатний виводити зображення на екран монітора комп’ютера. Ця система допомагає лікарям гранично точно розглядати патологічні зміни в стані внутрішньої поверхні бронхів. Відеобронхоскоп є міжнародним стандартом для обстеження хворих з патологіями легенів.

У TomoClinic застосовується гнучкий вид бронхоскопії. Його виконують за допомогою фібробронхоскопу, що допомагає візуалізувати не тільки верхні, але і нижні відділи бронхів. Після отримання результатів фахівець зможе поставити правильний діагноз і визначити тактику лікування або динамічного нагляду за пацієнтом.

Показання до проведення процедури

Показання для бронхоскопії визначаються тільки під час консультації відповідного спеціаліста (пульмонолога або торакального хірурга). Вони можуть виявлятися під час огляду хворого і при виконанні інших методик діагностики (рентгенографії, КТМРТ).

Показання до бронхоскопії можуть проявлятися у вигляді різних станів, симптомів та їхніх комбінацій:

 • підозри на новоутворення: нічим не обґрунтований кашель протягом тривалого часу, кровохаркання, втрата ваги без видимих причин, нудота, блювота;
 • часто повторювані бронхіти і пневмонії;
 • підозри на туберкульоз (нічна пітливість, кашель, кровохаркання), патології бронхо-легеневих шляхів, пов’язані з негативними виробничими факторами;
 • видалення сторонніх предметів;
 • травми і опіки;
 • проведення біопсії.

При необхідності в TomoClinic після фібробронхоскопії пацієнтові можуть бути призначені додаткові консультації торакального хірурга, онколога, фтизіатра та інших фахівців, а також проведення діагностичних процедур.

Протипоказання до проведення бронхоскопії

Абсолютне протипоказання до проведення бронхоскопії ― інсульт або інфаркт міокарда, перенесений менше ніж півроку тому.

Відносні протипоказання до бронхоскопії:

 • пароксизмальна тахікардія;
 • ішемічна хвороба серця;
 • аневризми аорти;
 • травми головного мозку, черепа, судин;
 • загальний важкий стан пацієнта та ін.

Підготовка до бронхоскопії

У день призначення процедури фібробронхоскопії пацієнтові можуть бути призначені додаткові аналізи або діагностичні процедури, після виконання яких лікар рекомендуватиме дотримуватися певних правил підготовки до дослідження.

Підготовка до бронхоскопії вимагає дотримання наступного режиму:

 • Останній прийом їжі ― легка вечеря напередодні процедури, до 21:00.
 • Прийом рідини слід припинити за 4 години до початку процедури.
 • У день дослідження: не снідати, почистити зуби, надіти зручний одяг, взяти із собою результати попередніх досліджень, що відносяться до діагностики органів дихальних шляхів.

Прийом препаратів, що приймаються регулярно, може коригуватися фахівцем, який призначає проведення бронхоскопії легень. Під час консультації слід обов’язково повідомити про це лікаря.

Як проходить бронхоскопія?

Для пацієнта, що проходить бронхоскопію, у TomoClinic створюються максимально комфортні умови і гарантується відсутність болю і психоемоційних навантажень. Виконанням седації або загального наркозу після попередньої консультації займається досвідчений лікар-анестезіолог.

Проведення бронхоскопії виконується в наступному порядку:

 • Пацієнт лягає на стіл.
 • Анестезіолог вводить його в стан седації або загального наркозу.
 • Бронхоскоп вводиться, коли пацієнт уже не відчуває болю, і процедура проводиться абсолютно безболісно.
 • Під час бронхоскопії при необхідності проводяться різні лікувальні маніпуляції (видалення сторонніх предметів, забір тканин з патологічних осередків, бронхіального слизу, зупинка кровотечі).

Правильна підготовка до бронхоскопії покращує результативність дослідження і забезпечує повний комфорт і безпеку для пацієнта. Ця техніка проведення бронхоскопії (підхід до виконання процедури) допомагає лікареві-ендоскопісту провести детальне обстеження трахеобронхіального дерева. Проведення бронхоскопії триває стільки, скільки вимагає клінічний випадок.

Бронхоскопія, відгуки про яку є на сторінці сайту, у TomoClinic проводиться досвідченими лікарями-ендоскопістами за допомогою обладнання експертного класу. Тому результати процедури будуть максимально точними, і їх можна буде отримати відразу після дослідження.

Обладнання

У TomoClinic для виконання цієї діагностичної процедури застосовується бронхоскоп з відеосистемою Olympus BF-1TH190 (Японія). Якість зображення у форматі HDTV, збільшення інструментального каналу і технологія вузькоспектральної візуалізації NBI роблять обстеження більш детальним і дають можливість візуалізувати стан кровоносних судин.

Після виконання процедури бронхоскопії ендоскопічна система знезаражується за допомогою сучасного методу.

Ускладнення після бронхоскопії

Проведення бронхоскопії в TomoClinic дозволяє мінімізувати ризик побічних ефектів. Завдяки досвіду лікарів і використання фібробронходуоденоскопа експертного класу, більшість пацієнтів не стикаються з їхнім виникненням.

Після процедури бронхоскопії іноді з’являються такі неприємні симптоми:

 • незначне оніміння ротоглотки;
 • відчуття грудки в горлі;
 • незначна ускладненість при ковтанні слини, кашель, відчуття нестачі повітря.

Прийом їжі після виконання бронхоскопії можна починати після повного усунення оніміння язика та глотки. Зазвичай ці відчуття проходять через 30-40 хвилин.

Незначні мікропошкодження слизової оболонки верхніх дихальних шляхів після бронхоскопії самоусуваються протягом 2-3 днів і не вимагають спеціального лікування. При появі сильного болю або інших дискомфортних відчуттів після проведення бронхоскопії необхідно звернутися до лікаря. При необхідності лікар призначить лікування.

Процедура седації або загальний наркоз при бронхоскопії виконуються досвідченими анестезіологами.

Результати і ефект

Результати бронхоскопії пацієнт отримує відразу після дослідження. При виконанні біопсії результати цитологічного або гістологічного дослідження видаються на руки після виконання аналізу. При необхідності їх можна відправити пацієнтові на вказану під час реєстрації адресу електронної пошти.

Техніка проведення бронхоскопії в TomoClinic покращує точність і результати цього дослідження, оскільки для його виконання застосовується бронхоскоп з відеосистемою.

Переваги бронхоскопії в TomoClinic

Бронхоскопія легень ― це процедура, яку краще провести саме в TomoClinic з наступних причин:

 1. Застосування бронхоскопу експертного класу.
 2. Висока кваліфікація медперсоналу.
 3. Висока точність результатів.
 4. Швидке проведення бронхоскопії (10-30 хв.).
 5. Безболісність.
 6. Гарантія стерильності всіх комплектуючих бронхоскопу.
 7. Прийнятна ціна бронхоскопії.

При необхідності ендоскопіст може виконувати й хірургічні маніпуляції або біопсію. Зробивши бронхоскопію у нас, ви отримаєте високоінформативні дані про клінічну картину і знизите всі ризики процедури до мінімуму.

Відгуки про бронхоскопію від пацієнтів нашої клініки ви можете прочитати на нашому сайті.

Цінова політика

Бронхоскопія, ціна якої буде посильна для багатьох, допоможе вам вчасно виявити важкі і небезпечні патології бронхіального дерева. Вартість бронхоскопії відповідає високому рівню професіоналізму всього медичного персоналу клініки і описаним перевагам бронхоскопії, що дозволить отримати максимум вигоди від проведення процедури ― поліпшити своє здоров’я. Не слід відмовлятися від цієї важливої частини діагностики, оскільки саме вона нерідко є основним способом виявлення або усунення деяких патологій.

Лікарі

Зробити бронхоскопію легенів у Києві вам допоможуть досвідчені лікарі-ендоскопісти TomoClinic. За допомогою сучасних методик і устаткування експертного рівня наші фахівці визначать можливі патології вашого організму і проведуть грамотну консультацію, після якої ви зможете (за потребою) почати лікування і повернути колишнє здоров’я.

Щоб записатися на прийом до фахівця і зробити бронхоскопію, зателефонуйте за вказаним телефоном або залиште заявку на зворотний дзвінок, і оператори контакт-центру TomoClinic зв’яжуться з вами найближчим часом.

Послуги та процедури

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

Бронхоскопія в Києві
фон

Записатися на прийом

Ласкаво просимо до клініки, де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі - професіонали.

  гинеколог 2

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію

   Відповіді на часто задавані запитання

   Можливо, ви знайдете відповіді на запитання, що Вас цікавлять

   • Бронхоскопія — найоптимальніший метод визначення ступеня запальної реакції у дихальних шляхах. Бронхоскопічне дослідження при пневмонії є ефективною процедурою, що дає змогу очистити дихальні шляхи хворого, який протягом тривалого періоду знаходиться на ШВЛ.

   • Бронхоскопія дає змогу безпосередньо візуально вивчити внутрішню поверхню трахеї та бронхів. Тому повноцінної заміни цьому ендоскопічному дослідженню немає. Додатковим методом обстеження поряд з бронхоскопією можна вважати рентгенографію, комп’ютерну томографію — КТ органів грудної клітки (КТ легенів).

   • Проведення бронхоскопії дітям показане при такому переліку станів:

    • порушення прохідності бронхів;
    • асфіксія новонароджених;
    • наявність у бронхах сторонніх тіл;
    • порушення вентиляції легень;
    • наявність новоутворень у трахеї і/або бронхах;
    • захворювання бронхів і легенів нез’ясованої етіології;
    • легеневі кровотечі.

    Крім того, бронхоскопію проводять при вадах розвитку бронхів для їх контрастного дослідження.

   • Бронхоскопія — це безпечне дослідження за умови, якщо проводиться вона кваліфікованим ендоскопістом. Процедура призначається пульмонологом і проводиться після знеболювання та під контролем анестезіолога.

    Можливі ускладнення бронхоскопії:

    • пошкодження стінки бронха;
    • кровотеча;
    • бронхоспазм;
    • пневмонія;
    • пневмоторакс;
    • алергічні реакції.

   news img

   Залишились питання?

   Поставте своє питання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запит київ

    Хто такі TomoClinic

    Tomoclinic — це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія — об'єднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

    • Повний цикл

     Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • Турбота та підримка

     У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Tomoclinic пропонує психологічну допомогу пацієнтам і їх сімʼям.

    Детальніше
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    До верху