Головна/Анестезіологія
Анестезіологія

Анестезіологія

Поставити запитання

Переваги

1

Сучасне обладнання

2

Доступна вартість

3

Швидке відновлення

4

Затишні палати

5

Мінімальні ускладнення

6

Висока кваліфікація фахівців

Переваги

1

Сучасне обладнання

2

Доступна вартість

3

Швидке відновлення

4

Затишні палати

5

Мінімальні ускладнення

6

Висока кваліфікація фахівців

Консультація анестезіолога

Лікарі-анестезіологи та реаніматологи нашої клініки завжди готові надати екстрену або планову допомогу. Коли планується операція, що вимагає знеболювання, пацієнту необхідна консультація анестезіолога. Анестезіолог — це фахівець, що забезпечує життєдіяльність і захист організму від болю в різних ситуаціях: під час і після операції, діагностики, після аварії або отриманої травми. До його компетенції входить підготовка хворого до лікувально-діагностичних маніпуляцій, під час яких потрібна загальна анестезія.

Консультація охоплює загальне ознайомлення з результатами інструментальних і лабораторних досліджень, а також бесіду з пацієнтом з метою психологічної підготовки до операції. На консультації анестезіолога:

 • уточнюється можливість проведення наркозу;
 • оцінюються ризики методу;
 • виявляються супутні захворювання, які можуть вплинути на знеболення;
 • призначаються додаткові аналізи та дослідження (за необхідності);
 • підбирається фармакотерапевтичний супровід у процесі підготовки до операції чи процедури;
 • надаються рекомендації щодо дієти та питного режиму.

Лікар-анестезіолог розповідає про види знеболювання, можливі відчуття під час виходу з наркозу.

Від анестезіолога залежить контроль стану пацієнта під час хірургічного втручання та виведення зі штучного сну. Також в обов’язки анестезіолога входить спостереження за пацієнтом після операції (контроль самопочуття, серцевого ритму, дихання) та усунення можливих ускладнень після наркозу. Крім того, анестезіолог, зазвичай, має кваліфікацію реаніматолога й займається виведенням пацієнта з життєзагрожуючих станів під час виникнення форс-мажорних ситуацій. До таких ситуацій належать ниркова, серцева, дихальна або гостра печінкова недостатність.

Анестезіологія: типи та види анестезії

Для різних видів медичних маніпуляцій застосовуються різні варіанти анестезіологічного забезпечення. У медцентрі TomoClinic використовуються різні види анестезії.

Седація — це медикаментозний сон, який практикують у дитячій хірургії, для малюків і пацієнтів із клаустрофобією в разі проведення МРТ, у стоматології. Водночас самостійне дихання зберігається, свідомість частково або повністю відключена, тонус м’язів знижений.

Загальний наркоз — це найсильніший вид анестезії, під час якого настає повна іммобілізація. Він впливає на центральну нервову систему за типом штучної коми: пацієнт перебуває на ШВЛ (штучній вентиляції легенів), чутливість до болю повністю відсутня, м’язовий тонус «відключений». Це досягається внутрішньовенним введенням препаратів, інгаляційним наркозом, масочним наркозом або ендотрахіальним способом.

Під час інгаляційної анестезії препарат потрапляє в дихальну систему в пароподібному стані та швидко проникає в кров через альвеоли.

Ендотрахіальний тип передбачає поєднання внутрішньовенного виду наркозу з інтубацією трахеї.

 

Анестезиология Киева
Масковий тип — анестезія за допомогою вдихання, застосовується у разі малотравматичних втручань невеликої тривалості, коли не потрібна міорелаксація.

Місцева анестезія — це локальне знеболювання, у разі якого пацієнт позбавляється чутливості тільки у певній частині тіла (без втрати свідомості). Це досягається завдяки перериванню передачі нервових імпульсів. До видів місцевої (регіонарної) анестезії належать:

 • центральне;
 • периферичне знеболення.

Центральне знеболення — це спинальна (в спину), внутрішньокісткова, епідуральна або провідникова анестезія. Такі види анестезії застосовують під час кесаревого розтину, флебектомії, урологічних операціях.

Периферична регіонарна анестезія ґрунтується на блокаді периферичних нервів і не зачіпає мозок. Цей спосіб оптимальний для операцій на верхніх кінцівках, під час лікування зубів, обробки ран.

Комбінована анестезія передбачає послідовне застосування різних методів загального наркозу, поєднана анестезія — загального та місцевого знеболювання.

Існує також поділ наркозу залежно від етапів операції:

 • ввідний;
 • підтримуючий;
 • базисний;
 • додатковий.

Ввідний вид служить для швидкого введення пацієнта в наркоз. Підтримуючий діє впродовж усієї операції. Базис-наркоз починає діяти до початку операції й продовжує деякий час після. Він служить фоном основної анестезії. Додатково дає змогу знизити дозування основного анестетика.

Показання до наркозу

Проведення операції під наркозом залежить від складності планованих маніпуляцій і стану пацієнта. Чим гірший стан хворого й більше хірургічне втручання, тим більше причин для застосування загального наркозу. Поза екстреними випадками вид анестезії визначається під час прийому в анестезіолога.

Протипоказання, ризики й побічні ефекти анестезії

Абсолютні протипоказання до наркозу відсутні. Якщо від операції залежить життя пацієнта (екстрений випадок), то вона буде проведена із застосуванням наркозу. Планове втручання може бути відкладено через:

 • гормонозалежних захворювань;
 • важкого перебігу захворювань внутрішніх органів;
 • порушення серцевого ритму;
 • бронхіальної астми у важкій формі;
 • менше пів року після інфаркту або інсульту;
 • патології ендокринної системи;
 • вживання алкоголю або наркотиків;
 • недотримання режиму харчування (повного шлунка);
 • простудних захворювань.

Медикаментозне пригнічення болю під час хірургічних маніпуляцій забезпечує максимальну безпеку пацієнта. Проте ризики можливі. Зазвичай, вони залежать від віку й загального стану здоров’я хворого, виду анестезії та терміновості операції (планово чи екстрено). У разі використання медобладнання високого класу, передових методів, досвіду та професіоналізму лікарів TomoClinic, ризики операцій у сучасних умовах медцентру мінімальні.

На передопераційній консультації анестезіолога в Києві пацієнта обов’язково попереджають про побічні ефекти, навіть найнезначніші. Після загальної анестезії може з’явитися нудота, блювотні позиви, озноб. Після інтубації — несильні болі в горлі.

Місцева анестезія може спричинити втрату чутливості нерва (зворотну), головний біль, падіння артеріального тиску, іноді — труднощі із сечовипусканням, що не складно скоригувати адекватною терапією.

Методи діагностики, які використовуються перед анестезіологічним забезпеченням

Якщо на пацієнта чекає лікувальна або діагностична процедура під анестезією, необхідно записатися до анестезіолога для отримання рекомендацій. Залежно від майбутньої маніпуляції, лікар-анестезіолог призначить індивідуальний набір додаткових обстежень, до яких можуть входити:

 • загальний аналіз крові;
 • біохімія крові;
 • коагулограма;
 • ЕКГ та ін.

У разі необхідності лікар-анестезіолог звертається за консультацією до фахівців інших медичних галузей. Перелік вимог може змінюватися залежно від обсягу та складності операції, супутньої соматичної патології.

Устаткування

Усе медобладнання та витратні матеріали, що використовуються в TomoClinic, відповідають високим вимогам якості. До знеболюючих препаратів (снодійного, анальгетиків, м’язових релаксантів та ін.) ставляться суворі вимоги, а техніка проходить ретельну регулярну перевірку. Відділення анестезіології та хірургії укомплектоване:

 • наркозною станцією експертного класу Mindray WATO EX–20;
 • апаратом для моніторингу стану хворого Mindray uMEC12;
 • біфазним дефібрилятором.

Завдяки сучасній техніці ми можемо гарантувати повну безпеку, захист від болю в процесі оперативного втручання та мінімум неприємних відчуттів під час діагностичних процедур.

 

Переваги анестезіології в нашій клініці

Лікарі реаніматологи та анестезіологи медцентру TomoClinic мають високу кваліфікацію й постійно працюють над її підвищенням. Усі фахівці мають великий практичний досвід у наданні екстреної допомоги. Пацієнтів нашої клініки очікують:

 1. Злагоджена команда компетентних професіоналів.
 2. Сучасно укомплектовані палати інтенсивної терапії.
 3. Медичне обладнання експертного класу.
 4. Затишні палати післянаркозного сну.
 5. Швидке відновлення після операції.
 6. Прийнятна ціна на послуги анестезіолога.

У пріоритеті команди TomoClinic безпека й комфорт пацієнта. Страх перед загальним наркозом у минулому. Завдяки повному контролю над ситуацією кількість післяопераційних ускладнень зведено до мінімуму. З враженнями від роботи анестезіологічної служби та рівня наданих медичних послуг можна ознайомитися у відгуках колишніх пацієнтів.

Лікарі

Наші фахівці-анестезіологи (Київ, TomoClinic) відповідально підходять до будь-якого випадку, уважно ставляться до кожного хворого. Тому що одне з основних завдань кожного анестезіолога-реаніматолога — зробити все для швидкого відновлення пацієнта після загального наркозу.

phpbxjoKn_62c306eee5a808_03540358

Вартість послуг анестезіологів доступна і відповідає якості послуг, які надає клініка, високому рівню професіоналізму всього медперсоналу та новітньому обладнанню від світових виробників, що використовується для діагностики захворювань і проведення різних операцій і процедур.

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

Анестезіологія
фон

Записатися на прийом

Ласкаво просимо до клініки, де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі - професіонали.

  гинеколог 2

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію
   news img

   Залишились питання?

   Поставте своє питання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запит київ

    Хто такі TomoClinic

    Tomoclinic — це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія — об'єднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

    • Повний цикл

     Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • Турбота та підримка

     У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Tomoclinic пропонує психологічну допомогу пацієнтам і їх сімʼям.

    Детальніше
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    • Працюємо на ринку та лікуємо людей!
    До верху