logo
  • Пн.-Пт.: c 9:00 до 19:00
  • Сб.: c 9:00 до 18:00
logo
Отзывы
Олександр
Доброго, дуже гарна клiнiка, порядок, чистота, нове та потужне обладнання, до того ж зробили процедуру за програмою Helsi без доплати. Дуже дякую! Рекомендую!!!
Олена Данилова
Дуже боялася робити гастроскопію і колонотерапію, але все вийшло прекрасно, безболісно, фахівці вищого гартунку, атмосфера доброзичлива, весь колектив працює злагоджено,я дуже задоволена і буду рекомендувати вас. Пишаюсь що в Україні є такі клініки
Олена
Ніколи не писала відгуки,але на цей раз вирішила написати про свій позитивний досвід.Отримала консультацію лікаря ендокринолога,мені дуже сподобався лікар Бажан Лариса Володимирівна.Отримала кваліфіковану консультацію та УЗД.Дякую.
Олена
Робила обстеження у клініці. Дуже задоволена . Особлива подяка Совтус Ользі та Старковій Ірині Володимирівні. Уважні, чуйні, професійні. Буду рекомендувати всім знайомим.
Валерия
Добрый день! Дела в г.Киеве в клиники колоноскопии та езофагогастродуоденоскопии под наркозом была сначала очень страшно, но классный анестезиолог Горова меня успокоила и рассказала как это процедура будет проходить и также классный врач Старкова. Уснула проснулась и никого дискомфорта, рекомендую!
Ніна
Робили МРТ 2-х відділів хребта. Персонал чуйний, уважний, привітний. Результати опису отримали швидко. Приємно працювати з професіоналами!
Олег
Робив у Вас обстеження (відеоколоноскопію та гастроскопію), дуже задоволений професійною роботою всього персоналу клініки, та окремо хочу подякувати лікарям, які проводили обстеження.
Наталія
Черговий раз проходжу обстеження в TomoClinic і щоразу задоволена всім. медсестри золоті, розумні і турботливі лікарі. Окремо хочу відмітити і подякувати онкогінекологу О. Смірновій та лікарю Дудці О. Також хочу відмітити адміністраторів на рецепшені - дуже привітні дівчата, які все детально пояснять. Загалом, дякую персоналу клініки за позитивні враження.
Ірина Павленко
Клиника отличная! Обращалась по нескольким направлениям, каждый раз оставалась довольна. Персонал очень внимательный, вежливый. Очень хорошие и квалифицированные специалисты. Рекомендую!
Гироль Ю.В
Огромная благодарность лаборанту Виктории за трепетное отношение, за улыбку и позитив которые так необходимы пациентам. Благодарю доктора -рентгенолога Миколюк Д.Л. за профессионализм, была тронута его вниманием Спасибо TomoClinic за докторов, которые не только профессионалы, но и с пониманием и человечностью относятся к пациентам Мирного неба и благодарных пациентов! С уважением
Міхаевська Людмила
Шановна клініка"Томоклінік", її колектив в особі чарівних жінок, і захисників чоловіків, які стоять на сторожі здоров'я українців, вітаю вас з 8 Березня) Бажаю вам продовжувати вашу гарну справу спасіння здоров'я людей))) Велика вдячність Сушик Лілії Миколаїані, за її професіоналізм та мудрі поради і турбота не лише про тілесне здоров'я пацієнта а за психологічне, низький уклін) Дівчатка на ресепшені, дякую вам за усмішки , які надихають на настрій проведення процедур, ваша ввічливість та толерантність багато чого варта) Кт проводять на вищому рівні світових клінік, дякую вам, та бережи Вас Боже)
review
Юлія
Отримали результати вчорашнього КТ. Хочемо висловити подяку Дмитру Леонідовичу за швидкий опис, високий професіоналізм, увагу та привітність.
Смірнова Любов
Дякую клініці Варто за гарне та професійне відношення до людей.Проходили МРТ.Вони професіонали свого діла.
Підпірна Надія
Хочу подякувати , сьогодні проходила обстеження , приємно була вражена кваліфікованими працівниками . Лаборанти супер. Все чітко і ясно. Лаборант Павло окреме дякую . Рецепція дівчата на свому місті.
Андрійченко Лідія
Хочу подякувати лікарю відділення радіології Дудці О.Ю. за те, що надав максимум інформації по обстеженню МРТ, відповів на всі питання та допоміг визначитися з подальшим лікуванням. Сучасна інноваційна техніка також вражає своїми можливостями. Хочу також подякувати всьому чудовому, привітному персоналу клініки. Ви молодці!
Тетяна
Приємний і уважний адміністративний і медичний персонал, іноваційне і сучасне обладнання. Рекомендую.
Хрипун Лідія Петрівна
Дуже задоволена доброзичливим , професійним обслуговуванням у клініці . Отримувала послугу МРТ. Дуже швидко, на якісному новому обладнанні ( це зазначив нейрохірург іншої клініки , у якого була на консультації ). Дякую за таке професійний підхід та людяність на кожному етапі отримання послуги . Рекомендую.
Оксана Горбоконь
Дуже боязко стає,коли ти маєш проблеми зі здоров'ям і знаєш, що потрібно йти в лікарню, і звертатися до лікаря. Але з першої хвилини, коли я переступила поріг медичного центру "Томоклінік", коли мене на рецепшині зустріла привітно, з посмішкою на обличчі, чарівна жінка Богдана Євгеніївна, кажучи відверто, я розгубилася. Дві хвилини спілкування з нею, а в мене таке враження, що ми давні знайомі. Поки мене вислуховувала Богдана Євгеніївна, вона встигала водночас і завести на мене історію пацієнта в комп'ютері, і проглянути,чи є вільні лікарі, які могли б допомоги мені у вирішенні питання з лікуванням, і відповідала на дзвінки, і видавала мед.заключення іншим пацієнтам. Не жінка, а суперджайзер !!! Далі довелося мені спілкуватися з моєю тезкою-мініатюрною креативною жінкою Оксаною Володимирівною, врач онколог- гінеколог. Про себе я назвала цю жінку: Сонячним янголом. Вона,як той сонячний промінчик, випромінювала лише один позитив. Сама зустрічала пацієнтів, сама проводжала до рецепшину, заряджаючи своєю енергією. Були і інші лікарі,до яких я зверталася цього ж дня. Одне можу сказати: люди на "своїх місцях", справжні професіонали: компетентні, віддаються своїй роботі на всі 100%. Адже не тільки у мене проблеми, у них теж вони є, але лікарів це, напевно, бентежить в саму останню чергу. Тож бажаю мед.персоналу "Томоклінік" здоров'я та наснаги, пацієнтам клініки перемоги над внутрішнім ворог, а нам усім перемоги над зовнішнім ворогом!
Оксана Махтай
Звернулись в TomoClinic, обстеження яке призначили можна зробити тільки тут, в нашому місті таких обстежень не проводять. Сучасне обладнання, гарний персонал. Рекомендую.
Наталія Антонченко
Хочу відмітити і подякувати чудовим лікарям: онкогінекологу Смірновій та завідуючому радіологічного відділення Дудці. Це дійсно лікарі від Бога. Все детально пояснили, на всі питання відповіли. Однозначно рекомендую і сама звертаюся лише в TomoClinic!
Марія
Випадково дізналася про вас і залишилася дуже вражена обслуговуванням, увагою і розумінням лікарів та персоналу. Не можу навіть виділити когось, бо працювала вся команда професіоналів: лікар УЗД Галавачова І. г. , нейрохірург Вакар А. В., лікар-ренгенолог Миколайчук Д. Л., асистенти, медсестри і чудовий ресепшен! Гарно дякую вам за все і обов'язково обіцяю видужувати!
Бідник Марія
Проходили обстеження МРТ ,залишились дуже задоволені.Особлива подяка Ірині з контакт центру,надала максимум іінформації,правильно скерувала та оперативно відповіла на всі питання.Сміливо можу рекомендувати TomoClinic.
Таранко Світлана
Гарна клініка,професійне обслуговування,чітко дотримуються часу прийому і вчасне надсилання результатів.Рекомендую)))
Наталія Рушай
Робила у клініці мамографію. Роботою персоналу дуже задоволена. Дякую за обслуговування!
Волков Олексій
Проходив обстеження КТ. Хочу відмітити якість роботи персоналу клініки. Всі дуже чуйні, уважні і компетентні. Дають відповіді на всі питання. Можу рекомендувати всім бажаючим пройти обстеження швидко і профессійно!
Овчаренко Ганна
Щиро дякую всьому медперсоналу кліники! Дуже ввічливі та чемні! Медперсонал відноситься з повагою !
Надія Олексенко
Висловлюємо щиру подяку Анастасії та Олені за надану дуже професійну консультацію при записі на обстеження. На всі наші запитання ми отримали вичерпні відповіді. Професіоналізм, доброзичливість та уважність допомогли зробити правильний вибір на користь вашої клініки. Щира подяка також вашому співробітнику Богдані на ресепшин за людяність, чуйне відношення до всіх, гарний настрій, який передає всім клієнтам.
Черниш Тетяна
Дякую за обслуговування та увагу! Починаючи з рецепшина і в подальшому усі працівники дуже чемні та уважні, що така рідкість в наш важкий час! Ще раз дякую за вашу працю!
Вікторія Товкач
Щиро вдячні за оперативність і співчуття персоналу в наданні допомоги. Коли, на жаль, не можеш покластися на державну медицину, поруч є така чудова Клініка з необхідним обстеженням КТ, МРТ. А головне - це " людяність" персоналу!
Олеся
Найкращі рекомендації. Клініка, яка в умовах black out оперативно записує на прийом, висококваліфіковані спеціалісти дають вичерпні відповіді на всі запитання, допомагають знайти рішення вашим проблем.
Коваль Анатолий Петрович
Хочу подякувати персоналу клініки за чуйність і турботу. Проходив процедуру МРТ. Чув від лікарів, що тут один з найкращих апаратів в Києві. Дійсно, апарат наче космічний, але зовсім не боляче і не страшно. А у дівчат на рецепції дуже чарівні посмішки!
Олена Г.
Найкращі рекомендації та велика подяка клініці та її хірургам - Сергію Петровичу Одарченко та Богдану Ігоровичу Задоріжному. Постановка діагнозу здійснювалась із швидким залученням всіх необхідних спеціалістів, хірургічне втручання проведено з мінімальним постопераційним дискомфортом. В цих докторів реально «золоті руки». До того ж не залишили без відповіді всі наші запитання, надали дуже змістовні та зрозумілі консультації. Очікуємо подальшої терапії в цій клініці.
Олександра
Дуже задоволена лікарем!!! Лікар дуже приємна, уважна. Ретельно оглянула мене на УЗІ, розповіла картину зрозумілою для мене мовою, та надала рекомендаціі. Дуже вдячна за професіоналізм, чуйність та ставлення!!!
Аліна
Ми вже як рік лікуємося у Сушик Лілії Миколаївни. Це врач від Бога, профісіонал свого діла. Все по ділу, без зайвого. Завжди входить в становлення і прописує лікування по можливості використання коштів. Не дай Бог, але кому буде потрібно, буду радити цього лікаря. А сприводу клінікі, хочу сказати, что постійно зростают ціни на процедури. Розумію, що зараз не легкий час, але це вже занадто. І так онкологія завжди була не дешева. Холілося б, щоб входили в положення. Може якісь акції по більше робіть. Дякую.
Марина Харченко
Робила 01.11.22 в клініці мамографію. Людей та черги не було, але мені сказали почекати результатів. Нажаль, результів я дочекалась тільки на наступний день! Безвідповідальність менеджерів та адміністраторів, лікарів, затягування видачі результатів на цілу добу! Не рекомендую цю клініку. Я так і не зрозуміла, чому я за такі гроші повинна чекати так довго результатів?! Не встигла на прийом до лікаря! Дякую за обслуговування!
Катерина
Дуже привітна клініка, все на місці швидко зробили і допомогли! Буду рекомендувати!
евгений аксенов
Благодарю за внимание и заботу
Катерина
Хочу висловити вдячність Задоріжному Богдану Ігоровичу, я отримала професійну консультацію, задоволена прийомом. ДУЖЕ РЕКОМЕНДУЮ ДАНОГО ЛІКАРЯ!!!
Наталі
Обстеження завжди хвилювання,особливо коли в анамнезі маєшь онко захворювання. Я для себе обрала для контролю TomoClinic. Клініка має сучасну,якісну апаратуру,завжди можна поспілкуватися з лікарем. Але саме головне і приемне в цьому центрі це дівчата адміністратори, які працюють на нижньому поверсі і завжди зустрічають пацієнта з посмішкою,добрим настріем,підримкою. В очікуванні іноді забуваешь про свої хвилювання Яночкі,Танюша дякую вам!!! Миру,добра і процвітання !.
Natali
Дякую лікарю Богдану за проведену операцію. Все пройшло швидко та безболісно. Також велика подяка адміністратору Яні та медсестрі Олі за турботу.
Ирина
Благодарю медиков TomoClinic: Гурандо Андрея Вячеславовича, Назарук Людмилу Юрьевну за профессионализм, внимательное отношение, доброжелательность. Уважаемые женщины, советую не откладывая, решаться на маммографию у этих опытных специалистов.
Kovalenko Elita
Хочу поблагодарить клинику Варта за вежливость персонала, профессионализм и современное оборудование. Особая благодарность доктору мамологу Доленко Вячеславу Викторовичу за компетентность, высокий профессионализм, чуткое отношение и обаяние . Рада, что нашла такого врача.
Елена
Хочу поблагодарить TomoClinic за предоставленную скидку как участнице группы "Афина". КТ проходила первый раз в жизни. Благодаря профессионализму мед. сотрудников обследование прошло быстро и гладко. Вежливость персонала, комфортные условия, диагностика на современном оборудовании - это действительно клиника европейского уровня! Хочу также поблагодарить врача-радиолога Луцкую М. С. за максимально детальное описание КТ.
Харькова Инна П.
Хочу выразить благодарность врачу онкологу - химиотерапевту Сушик Лилии . Редкое сочетание профессионализма, человечности, толерантности, кругозора;умения настроить пациента на результат. "Боремся- вместе, лечимся - вместе"- под таким девизом рааботает пани Лилия, вселяя Надежду и Веру. От всей души пожелаем ей успехов, исполнения планов. Надеюсь, что руководство клиники достойно оценит ее талант и работу Ей есть чем гордиться; пациенты расстаются с Верой в жизнь! Здоровья Вам, Лилия Николаевна!!!
Харькова Инна П.
В течение двух последних лет мне пришлось общаться с многими людьми, которые оказывали мне помощь в сложные моменты. Среди всех людей я никогда не забуду Викторию Курочку- это девушка словно сошедшая с полотень Ренуара с яркими и добрыми глазами, с золотыми руками .Ее профессионализм в сочетании с высокими человеческими качествами делали процедуру химиотерапии легкими . С благодарностью буду вспоминать ее предупредительность, внимание и душевность. Этому нельзя научить - это дано свыше, работа по призванию. Хотелось бы чтобы таких людей было бы больше - и тогда недуг отступает и вощвращается вера и надежда. Спасибо Вам, Виктория!
Валентина
Проходила химиотерапию в трёх разных клиниках(частных и государственных), то есть есть с чем сравнивать условия и качество проведения процедуры. Хочу сказать, что соответствие качества и цены у TomoClinic на высшем уровне. Всю химию я прошла за один день, а не как в других больницах мучилась по три дня ,сеанс прошел в комфортных условиях: на кровати, в палате с кондиционером и с экстренной кнопкой вызова врача под рукой. Это был самый комфортный и легкий сеанс из всех, которые я проходила. Я себя хорошо чувствовала и во время сеанса, и смогла нормаль доехать домой в другой город Спасибо за соответствие цены и качества. Я бы даже сказала, что у вас в центре очень хорошая цена для таких условий. Хочу выразить свою особую благодарность врачу онкологу, химиотерапевту Сушик Лилии Николаевне за компетентность, профессионализм, отзывчивость и понимание. Спасибо отдельное Лилии Николаевне за консультацию, она была для меня очень полезна. Я услышала много нового и полезного для себя, чего раньше не знала. Жалею о том, что не нашла Вас раньше. Отдельно хочу сказать спасибо медсестре Оле за профессионализм и заботу
Леся
Спасибо за профессионализм, внимательность и доброе отношение к клиентам! На рецепции, мед сестры и врачи внимательны, дружелюбны и дарят хороший настрой перед сложными процедурами
Марина Зеленская
Проходила в клинике компьютерною томографию головного мозга и еще трех зон. Воспользовалась скидкой от общественной организации Афина. Огромное спасибо за то, что принимаете участие в таких проектах! Очень приятно удивлена подробностью описания! Спасибо большое, Мария Сергеевна! И результат меня тоже порадовал!
Анастасия
В клинику Варта обратилась по рекомендации и ни разу не пожалела! Самые добрые впечатления от ресепшн, диагностики, врачей, медсестёр. А я немало провела там времени. Большое спасибо врачу онкологу-химиотерапевту Сушик Лилии Николаевне. Внимательная, профессиональная, прекрасный специалист и вообще - я очень рада проходить химиотерапию именно у нее. Все проходит спокойно, профессионально, без стресса, уверенно и эффективно. Так же особая благодарность медсестре по химиотерапии Виктории - просто невероятно добрая, очень профессиональная, талантливая, внимательная! И Ольга медсестра чудесная. Я всех не знаю поимённо, но и анестезиолог и весь персонал - очень классные и как люди, и очень профи в работе. Прекрасная диагностика. Атмосфера клиники добрая, уютная, без стресса с прекрасным современным оборудованием. Я пишу искренне, от всего сердца. Надо писать про хороших медиков и клиники в Украине, поддерживать их. Негативное пишут всегда, а доброе написать забывают. Желаю процветания этой клинике и ее прекрасному коллективу!
Марина Александровна
Делала операцию по удалению геморроя, быстро ,профессионально! Операция была выполнена на самом современном оборудовании, были сделаны анализы, биопсия, полное обследование! Как результат, я быстро восстановилась и вышла на работу, боли и дискомфорт ушли в течении недели! Благодарю Шамрая Дмитрия за человечность, профессионализм и большое доброе сердце, за понимание и уважение!
Григорій скороход
Огромное спасибо Вам за чуткое отношение ,быструю и профессиональную диагностику всем медсестрам и врачам КТ и колоноскопии.
kender
Я в захваті звернулася випадково (з клініці, де проходила діагностику до цього, мені передзвонили і в останній момент відмінили запис), але тепер буду ходити до вас - все було на найвищому рівні =)
Антон
В "Варте" работают профессионалы, которым не боишься доверить свое здоровье. Рекомендую! Очень классный диагностический центр!
Виктория Шкурпит
Спасибо большое вашей клинике и прекрасному персоналу ! Обратилась к вам за МРТ-обследованием. Жутко боялась - проблемы с замкнутым пространством, возникают панические атаки. Поэтому была счастлива найти в Киеве место, где можно сделать эту процедуру под седацией. У меня был прекрасный анестезиолог - Зламан Дмитрий Викторович. Спасибо Вам - за крепкий сон и психологическую поддержку) Спасибо прекрасным доброжелательным медсестрам - Александре и Виктории. Ваш позитив и хорошее отношение к пациентам очень подбадривает. Вы лучшие!) Успехов! Спасибо
Оксана В
Хочу висловити величезну подяку лікарю Андрію Вячеславовичу Гурандо за порятунок моїх грудей. Високий професіоналізм, чуйний підхід до пацієнта, більш розуміючого лікаря я не зустрічала. Я потрапила до Андрія Вячеславовича з захворюванням в гострій фазі, до нього зверталася в інші клініки, здала цілу купу різних аналізів, але ніхто не допоміг. Він взяв все відразу в свої руки, провів обстеження, постійно контролював хід лікування і довів до повного одужання. Прекрасний лікар, я рекомендувала його всім моїм знайомим! З будь-яким питанням по його спеціалізації я звернуся до нього, тому що можу довірити своє здоров'я тільки йому. Спасибі!
Дарина
В декабре 2020 обращалась в Онкоцентр TomoClinic по поводу непонятного образования на шее. Еще год назад это была небольшая шишечка, думала жировик, никуда не обращалась. Но за последние полгода шишка сильно выросла и стала напоминать конус. Испугалась не на шутку. На консультацию попала к И.В. Середе. Оказалось это кожный рог. Сдала анализы и отправилась на удаление. Прооперировал меня А.С. Опарин. Всё безболезненно, аккуратно и быстро! Остался маленький шрам. Все отлично! Спасибо!
Игорь
Хочу выразить благодарность медикам клиники А.Э. Стаховскому, Г.Ю. Мозговому, А.С. Закоморному, Е. Вакар за ваш профессионализм, чуткое, внимательное отношение, способность настроить на позитив. Операция прошла легко, а выздоровление быстро. Вы - доктора от Бога! А также огромное спасибо за титанический труд и внимательное отношение всему медицинскому персоналу этого отделения!
Сергій Володимирович
Юрій Миколайович прооперував мене в середині грудня по онкології прямої кишки. Лікар від Бога! Хочу побажати Вам доброго здоров'я, сімейного благополуччя та удачі у вашій непростій професії!
Евгений Александрович
От клиники Варта и приема у Александра Эдуардовича Стаховского остались только приятные впечатления. Высокий профессионализм, чуткое, человеческое отношение и отличный результат. Спасибо!
Светлана
Почитала отзывы и онемела! Потому что хотела написать то же самое)) Кроме того,что Гурандо А.В. профессионал, ничего не затягивает, обладает потрясающей способностью трясущуюся от страха женщину (при неблагоприятном диагнозе) вернуть в нормальное позитивное состояние одним своим голосом! С ним спокойно! Уже рекомендую друзьям. Храни Вас Бог!
Людмила
Хочу выразить огромную благодарность врачу онкологу-маммологу, TomoClinic А.В. Гурандо (Ул. Ломоносова 33/43)! Этот человек настоящий ПРОФЕССИОНАЛ своего дела! После долгих и безрезультатных походов по врачам только Андрей Вячеславович дал надежду на выздоровление и назначил правильное лечение! До сих пор наблюдаюсь только у него. Побольше бы таких высококвалифицированных специалистов, выполняющих свою работу больше чем на отлично! Спасибо огромное!!!
Вадим
Вся наша семья хочет выразить благодарность всем работникам хирургического отделения “Клиники Варта” и особенно хирургу Юрию Николаевичу Кондрацкому. В ноябре 2020 года золотые руки этого Врача прооперировали кишки по удалению опухоли. После операции несколько дней держалась температура, самочувствие было, мягко говоря, не очень. Меня подняли с постели слаженные четкие назначения Юрия Николаевича, заботливые руки сотрудников стационара поставили меня на путь уверенного выздоровления. Спасибо вам за все!
Софія
Від щирого серця хочу подякувати хірурга, Олексія Сергійовича Опаріна за увагу, доброту, професіоналізм і чуйне увагу до пацієнтів.
Татьяна
Хочу выразить благодарность маммологу И.И. Смоланка за лечение. Отличная работа, Док!
Надежда Куликова
Искала место, где можно быстро сдать анализы по направлениям от врачей из поликлиники. Не хочется стоять в очереди, сейчас это несколько опасное мероприятие. Поэтому выбрала “Варту” - и живу недалеко, и доверия больше (некоторые знакомые проходили обследования и остались довольны). Не пожалела нисколько. Спасибо за достойное и уважительное отношение к пациентам!
Малишева Н
Хочу поділитися своїми враженнями від відвідування "TomoClinic" на Ломоносова 33/43. Перш ніж записатися на прийом до лікаря, я вивчила відгуки про різні клініки і зупинила свій вибір на цій. На прийомі була здивована високою якістю послуг, починаючи з порога клініки. Щоб створити комфортні умови клієнтам, тут все продумано до дрібниць. Лікар Г.В. Стародубцева перевершила всі мої очікування. Вона не просто професіонал високого рівня, але і чуйна, уважна жінка. Буквально за кілька прийомів я вирішила свої багаторічні проблеми, отримала розгорнуту консультацію, відповіді на питання, що давно мене цікавили, рекомендації щодо подальшого одужання. Зараз перебуваю під наглядом до повного одужання. Величезне спасибі, Галина Володимирівна! Готова рекомендувати своїм близьким і знайомим.
Лиля
Очень хочется сказать добрые слова в адрес химиотерапевтов центра Варта. Здесь работают профессионалы своего дела, чуткие и внимательные. Процедура непростая, потом очень тяжело физически, но здесь знают, как поддержать пациента и облегчить его состояние. Отдельная благодарность врачу Александру Владимировичу Солодовник. Мне очень комфортно наблюдаться у этого специалиста. Нет в нем безразличия и равнодушия. Спасибо ему за участие в моей судьбе, за грамотные назначения и профессионально проведенные процедуры. Хочу добавить, что никакого “вытягивания денег”. Всегда на связи... Очень благодарна ему вся моя семья.
Елена
Была на приеме в TomoClinic у врача Андрея Вячеславовича Гурандо. Очень доброжелательный, спокойный, сдержанный, опытный, внимательный, чуткий. Андрей Вячеславович, я от души благодарю Вас за Вашу работу!
Анна
Хотела бы поделиться впечатлениями о визите в “Клинику Варта”. Первоначально записалась к терапевту Г.В. Стародубцевой. Оказалось, что проблема, с которой я обратилась, легко решаема. Но я была сильно напугана. Врач помогла справиться с волнением, успокоила, назначила анализы и направила на консультацию к хирургу А.С. Опарину. Буквально через пару дней Алексей Сергеевич делал операцию, проявив большое терпение, так как перед операцией у меня буквально началась паническая атака. Сегодня пришла на повторный приём по результатам анализов. То, чего я так боялась, не подтвердилось. Ранка после операции зашита отлично. Огромное спасибо врачам, которые приняли участие в моем выздоровлении.
Оксана П
Велике спасибі всьому персоналу "TomoClinic"! Тут я побачила дуже доброзичливе ставлення, починаючи з реєстратури. Дівчата в реєстратурі настільки добрі і уважні, що практично всі процедури стають легшими. Особлива подяка доктору А.Р. Дембіцькому, уважний і компетентний лікар. Відразу побачив суть проблеми, призначив необхідні аналізи, дав необхідні рекомендації і призначив лікування. Також хочу подякувати доктору І.І. Смоланка за проведену консультацію. Завдяки його рекомендаціям стала відчувати себе відмінно. Хочу зазначити, що в клініці на Ломоносова 33/43 всі лікарі класні (це я зрозуміла після спілкування з іншими пацієнтами).
Микола
Біобсія. Професіоналізм. Розважність. Підхід до клієнта. Відповідає на всі запитання.
review
Мария
Очень довольна работой всего персонала клиники Варта. Все внимательные, вежливые. Очередей нет. Наблюдалась у врача маммолога-онколога А.В. Гурандо. Внимательный и квалифицированный врач.
Олена
Дякую такому професійному персоналу та лікарю. Я дуже задоволена. Так тримати. Дякую за підтримку та хороший настрій. Побільше б таких лікарів та персоналу.
review
Евгения
Впечатления от “клиники Варта” остались исключительно положительные. Самое главное - здесь царит исключительная атмосфера заботы о пациенте. Была на обследовании у Виталия Викторовича Ковалева. Получила не только грамотную консультацию, но и отличное настроение.
Виктория
Осталась очень довольна посещением врача И.И. Середы! замечательная женщина! Расположена к пациенту и это главное! Внимательная, профессиональная. Ее предварительное заключение полностью подтвердило узи. Она специалист своего дела! Спасибо Инесса Ивановна!
Анастасія
У “Клініці Варта” була на прийомі у І.В. Разумейко. Отримала не тільки грамотну консультацію, а й заряд оптимізму. Ірина Володимирівна дуже уважний і кваліфікований фахівець. Сердечно дякую за детальну інформацію та роз'яснення.
Кристина
Нашу семью привел в Центр Варта несчастный случай. У мамы (83 года) обнаружили рак молочной железы. Напуганные и отчаявшиеся мы обратились к врачу онкологу Андрею Вячеславовичу Гурандо. Сказать, что вся наша семья благодарна Андрею Вячеславовичу - это, наверно, лишь поверхностно коснуться темы. Мы искренне поверили ему, доверили жизнь дорогого человека, убедились, что врач глубоко разбирается в нашем вопросе. И ни одной минуты не пожалели, что мама стала пациентом вашей клиники. Особая (как нам показалась) забота и внимание, желание помочь всем, чем только можно, глубокое человеческое сочувствие и правильные психологические установки в стратегии и тактике общения с больным человеком - лишь незначительная доля всех положительных факторов, которые помогли нам выстоять на первом операционном этапе борьбы с болезнью. Андрей Вячеславович не только поставил диагноз. Он организовал ряд консультаций со специалистами клиники (о них буду писать отдельно - требуются особые слова благодарности). А также оперативно решил ряд организационных вопросов для проведения скорейшей операции. Дай Бог нашему Доктору только самых легких выздоравливающих пациентов, теплого семейного счастья и благополучия!
Elena
Онкологический центр TomoClinic! Вам от всей души успеха и процветания. А лично И.И. Смоланка - крепкого здоровья! Есть врачи хорошие, есть даже отличные, а есть врачи планетарного, космического масштаба. Иван Иванович - это Элвис в своем сегменте!
Катя В
Выражаю свою благодарность врачу-терапевту И.И. Середе. За чуткость, понимание, отношение. Большое спасибо, ДОКТОР.
Петр Иванович
Впечатления от клиники самые наилучшие. Доктор А.Э. Стаховский - Профессионал с большой буквы! К тому же внимательный и доброжелательный. Никакого “развода на деньги”. Все анализы только по делу, все объясняет. Спасибо.
Єлизавета
Сьогодні в черговий раз була в “Клініці Варта”. Дуже рада, що у нас є такі клініки і такі висококваліфіковані лікарі. Прекрасна будівля, чудовий діагностичний центр, сучасна лабораторія. Особливу подяку висловлюю своєму улюбленому лікарю-онкологу А.В. Солодовник! Це доктор, який допоміг позбавитися від пухлини, підтримав мене і допомагає впоратися з тривогою зараз. Буду рекомендувати Вашу клініку моїм друзям і знайомим!
Васильева Н
Хочу выразить благодарность врачу онкологу-маммологу Андрею Вячеславовичу Гурандо. Отличный доктор! Очень грамотный специалист. К моей проблеме отнесся с пониманием и подошел к ее решению с большим профессионализмом. Не могу не отметить достаточно чуткое отношение.Очень внимательно выслушал, объяснил все доступно и понятно. Как по мне, выписал только необходимые анализы, сделал маммографию. Действительно замечательный врач. Советую обращаться именно к нему (клиника находится на Ломоносова, 33/43).
Наталья Иванова
Добрый день! С марта 2020 года лечусь у врача Инессы Ивановны Середы. Обратилась по поводу онкологии. Очень довольна отношением и упорством с каким врач помогает мне побороть болезнь. Хочу отметить слаженную работу всего коллектива клиники Варта, за что отдельная благодарность администрации и лично главному врачу. На протяжении всего периода лечения в целом чувствую себя хорошо. Конечно, бывают периоды слабости, усталости, накатывает тоска, что заболевание вернулось, но это бывает нечасто. Работаю, занимаюсь домашними делами, вожусь с внуками! Только благодаря личным качествам Инессы Ивановны (чуткости, включенности в проблему, заинтересованности в выздоровлении пациента, прекрасному чувству юмора) я с верой смотрю в будущее. Спасибо Вам огромное! Фисенко Н.И.
Анна
У “Клініці Варта” видаляла родимку. Була здивована, що звернулася з одною родимкою, а оглянули всі. Але, напевно, так треба, лікарям видніше. Операція пройшла швидко і без наслідків. Спасибі!
Ірина
Інеса Іванівна Середа - лікар, який завжди зі мною. Практично 24/7. Відповість на будь-яке питання. Подарує заряд бадьорості та оптимізму. Вона мене вилікувала, допомогла "воскреснути" і надихнула жити далі! Низький уклін!
Наталья Геннадиевна
После четырехмесячного обследования в двух разных больницах мне наконец-то повезло попасть в заботливые руки к Г. Ю. Мозговому! Первый раз меня так скрупулезно расспрашивали о моем состоянии. Моя консультация длилась, как минимум час! Георгий Юрьевич все разложил по полочкам, четко, методично, доходчиво. И буквально в этот же день предложил сдать необходимые анализы и провести нужное обследование. С надеждой и радостью начала свой путь к излечению. И даже не сомневаюсь, что у нас все получится! Спасибо Вам огромное уже!
Инна
Считаю, что мне очень повезло попасть на консультацию именно к Андрею Вячеславовичу Гурандо. Он единственный из всех врачей, у которых я была, все разложил “по полочкам”, внимательно изучил мою проблему, выписал направления на анализы и обозначил будущее лечение. Верю, что с таким доктором удастся избежать операции и все обойдется. Спасибо Вам!
Мария
Галина Владимировна Стародубцева с большим вниманием и пониманием отнеслась к моей ситуации и болезни. Это добрая женщина и прекрасный врач, одна их лучших докторов, с кем мне приходилось иметь дело. Одно огорчает, врачи тоже болеют, и на последний прием мне не удалось попасть именно к ней. Выздоравливайте! Я хочу лечиться только у Вас!
Оксана В
На протяжении долгих лет пыталась вылечить язвы на ногах по месту жительства. Но без результатно. Ноги отекали, ходить становилось все тяжелее, а язвы все увеличивались. Когда в очередной раз искала в интернете, как облегчить свое состояние наткнулась на Онкоцентр TomoClinic. Оказывается, находится совсем рядом со мной - на Ломоносова, 33/43 и занимаются там не только онкозаболеваниями. Без проблем по телефону меня записали на консультацию. Врач Андрей Русланович Дембицкий оказался очень приятным в общении. Сдала все необходимые анализы и началось лечение! О его профессионализме могу сейчас с уверенностью сказать одно - таких врачей еще поискать надо. Тот, кто сталкивался с трофическими язвами, знает, какое длительное лечение необходимо пройти. Положительные результаты от лечения я увидела буквально уже через дней десять. Продолжаю соблюдать все рекомендации, делаю все необходимые процедуры, но уже сейчас чувствую, что полное выздоровление не только возможно, но и реально!
Вячеслав
Хочу выразить личную благодарность хирургу клиники Варта Юрию Николаевичу Кондрацкому! Профессионализм, перфекционизм в лучшем своем качестве, искреннее желание помочь своим пациентам - это далеко не все хорошие качества его личности. Спасибо администрации клиники за профессионально собранную команду единомышленников, прекрасных специалистов своего дела.
Марія
Слова глибокої подяки лікарю-хірургу Олексію Сергійовичу Опаріну за бездоганно проведену операцію. Операція стала крайнім заходом. Олексій Сергійович зі своєю командою спрацювали просто на відмінно. Ніяких ускладнень, прекрасне самопочуття. На жаль, такі медики в наш час зустрічаються нечасто.
Наталья
Добрый день! В Центр Варта обратилась по поводу изменений, которые стали происходить с моим родимым пятном. После летнего отдыха пятнышко, которое никогда не превышало 2 см вдруг стало менять свои очертания и разрастаться. Я вообще боюсь всех изменений, связанных с родинками и родимыми пятнами. В центре быстро назначили анализы, провели дерматоскопию и сказали, что я большая молодец, так как пришла вовремя и еще возможно полное излечение. Благодарна всем, кто принял участие в моем выздоровлении! Очень рада, что обратилась именно сюда!
Регина
Выражаю искреннюю и сердечную благодарность Ирине Владимировне Разумейко за ее профессиональное мастерство и человеческие качества! В наше время сложно встретить такого внимательного и доброжелательно расположенного врача. С первых минут Ирина Владимировна почувствовала мой страх и неуверенность, но нашла свой подход! Подробно объяснила, как мне сдать все анализы, что они покажут, объяснила весь процесс лечения. Я могла ей позвонить в любое время и получить ответ на свой вопрос! Только благодаря ей я чувствую себя сегодня совершенно здоровым человеком! Спасибо, что вы есть!
Антон К
Центр Варта залишив самі найкращі враження. Доброзичливість співробітників, компетентність лікарів, адекватні ціни. Ніякого поспіху, в будівлі ДУЖЕ чисто, про оснащення взагалі мовчу. До речі дуже зручно добиратися, центр знаходиться на Ломоносова 33/43.
Євгенія
Хочу відзначити ставлення персоналу “Клініці Варта” до пацієнтів. ВСІ співробітники гранично ввічливі і уважні, ніякого роздратування або "нервів". Враховуються всі побажання клієнта, його сумніви і страхи. Без проблем можна пройти будь-яке обстеження і здати аналіз (звичайно, за рішенням лікаря). Все пояснюється доступною мовою. Щодо діагностики, щодо лікування. Окреме спасибі хочу сказати чудовим лікарям І.І. Середі, Л.А. Мироняк, Е.В. Яковенко!
Дарья
В TomoClinicмне понравилось обращение. Отдельное спасибо врачу И.В. Разумейко за ее профессионализм. Замечательная женщина! ЭГДС - процедура не из легких, но прошла легко и безболезненно. Спасибо.
Полина
После общения с врачом клиники Варта Е.В. Яковенко чувствую себя намного лучше. У Елены Владимировны оказалось прекрасное чувство юмора, неприятно, если приходишь к врачу, а в ответ на вопросы слышишь только холодные ответы, которые не показывают никаких эмоций или интереса. Здесь все по другому. Буду лечиться здесь.
Кирилл
Хочу оставить положительный отзыв о враче А.Э. Стаховском! Прекрасное обращение, тонкий и цепкий ум. Очень переживал перед консультацией, но теперь точно знаю, что именно он будет моим лечащим урологом.
Юлия
В центр TomoClinic обратилась после безуспешных попыток вылечиться у своего семейного врача. Почти месяц мучили сильный кашель, хрипы, выделялась вязкая мокрота, периодами было тяжело дышать. Сразу заподозрили ковид, но анализы этого не подтвердили. Кололи антибиотики, я выполняла, все что мне назначали, но ничего не помогало. Становилось только хуже. К тому же стала замечать, что у меня увеличены лимфатические узлы. Один из знакомых медиков посоветовал обратиться в Варту. Записалась на прием к И.И. Середе. Снова анализы, рентгенография, КТ... Но наконец-то установили диагноз - болезнь Ходжкина. Впереди долгое лечение, но судя по тому, что только здесь смогли определить, что со мной, только здесь я смогу получить нужное лечение.
Татьяна
Иван Иванович Смоланка - самый лучший и крутой врач, с каким я встречалась в своей жизни! Спасибо за ваше отношение и профессионализм!
Сергій В
Дякую лікарю-урологу Олександру Едуардовичу Стаховському! Він буквально повернув мене до життя. До нього був у іншого лікаря, є з ким порівнювати. Чудова людина, ввічливий, тактовний, справжній професіонал. І головне - повернув колишню впевненість в інтимному житті! Мужики, не опускайте руки, на Ломоносова 33/43 вам реально допоможуть!
Жанна
По ряду обставин в “Клініку Варта” зверталася вже не один раз. Всі фахівці, з якими довелося зіткнутися - компетентні і професійні. Цього разу записалася до терапевта І.В. Середі. Уважна і ввічлива жінка. Допомогла вирішити мою проблему. А ще дуже подобається цінова політика клініки. Рекомендую!
Елена
Хочу сказать огромное спасибо врачам Онкологического центра Варта. Очень рада, что есть такие профессионалы и мне посчастливилось попасть к ним. Спасибо всем!
Юрий В
Хочу отметить работу врача Галины Владимировны Стародубцевой! Профессионал своего дела, внимательная, добрая, отзывчивая. Умеет успокоить и поддержать пациента. Очень внимательно назначает лечение и контролирует все процедуры и анализы. Полученным результатом остался доволен!
Вера
У меня большие проблемы с весом и не то, чтобы посещать больницы, но даже просто выйти из дома большая проблема. Еще несколько месяцев назад стала замечать, что привычная небольшая родинка на ноге стала быстро расти и менять свои очертания. Почитала в Интернете, куда можно было бы обратиться и нашла Онкоцентр TomoClinic. Позвонила, объяснила ситуацию. Как ни странно, меня восприняли с пониманием, предложили время, когда можно подъехать. Я не могу и не хочу выделять какого-то одного специалиста. Все сработали на отлично. Осмотр, сдача анализов, назначение лечение - все это вложилось буквально в полдня. Оказалось, родинку необходимо было удалить. Здесь тоже проблем не было. После удаления сразу отправилась домой. Сейчас со мной все в порядке. Серьезно задумываюсь над тем, чтобы найти хорошего диетолога и привести себя в порядок. Спасибо!
Марина
Відмінний центр з компетентними фахівцями. Професіоналізм відчувається у всьому! За таке ставлення не шкода ніяких грошей! Відповіді на аналізи отримуєш мало не миттєво, результати лікування стали видні вже через кілька днів! Виписалася з Варти з відчуттям, що повністю здорова! Величезне вам спасибі!
Мироненко Катюша
У “Клініці Варта” оперувалася з приводу базаліоми. Якщо чесно, так до кінця і не зрозуміла доброякісна це пухлина чи ні. Оперував мене Юрій Миколайович Кондрацкий. Хочу зазначити, що це дуже ХОРОШИЙ і УВАЖНИЙ хірург, справжній фахівець! Правда перед операцією довелося здати багато різних аналізів, але в порівнянні з результатом - це справжня дурниця. Юрій Миколайович - це людина, яка по справжньому дбає про пацієнтів. Величезне спасибі особисто Вам і всьому колективу TomoClinic. Дякую всім!
Вера Э
Спасибо Александру Владимировичу Солодовник за грамотный и деликатный подход в решении моей проблемы. Уважительное отношение персонала. Везде чистота и порядок. Минимум времени на очередь для сдачи анализов. Рекомендую!
Александра
Хочу выразить благодарность коллективу Онкоцентра Варта. Пришла на простое обследование, как сейчас модно говорить, онкоскрининг. Сдала все необходимые анализы, прошла УЗИ, маммографию. Проблема всплыла там, где я вообще ее не предполагала. Спасибо доктору А.В. Гурандо. Сейчас необходимы дополнительные обследования. Только потом мне назначат лечение. Спасибо центру за таких профессиональных сотрудников!
Губенко А
Слова глубокой благодарности врачу-онкологу А.Э. Стаховскому за лечение, поддержку после операции, возвращенное здоровье. Очень внимательный и деликатный доктор. Процедура цистоскопии прошла безболезненно. Наблюдаться буду только здесь. Рекомендую обращаться к этому врачу и в эту клинику!
Тамара Васильевна
Благодарю медицинский персонал клиники Варта, а особенно Георгия Юрьевича Мозгового за вновь обретенное здоровье!
Клавдія
У “Клініці Варта” зробила біопсію грудей. Доктор Гурандо А.В. - вище всяких похвал. Він же провів і мамографію. Дуже боялася біопсії, все-таки прокол роблять. Але виявилося, що процедура зовсім безболісна, під час проколу тільки відчула невеликий тиск на шкіру. Рекомендую всім клініку на Ломоносова, 33/43.
Марина
Хочу висловити подяку лікарю В.І. Варта за розуміння і ставлення. Тактовна, уважна, професійна ... Вміє розташувати до себе. Просто золоте серце і руки! Спасибі! Рада, що звернулася за допомогою саме до неї.
Вячеслав
Никогда не думал, что буду писать отзыв, да еще по такому поводу. Но возможно, кто-то, как и я долгое время, не может найти хорошего специалиста. Тогда ему надо сюда, на Ломоносова 33/43. Проблемы по-мужски начались давно, а в последнее время что-то особенно усилились. В моей “родной” поликлинике никак не помогли, хотя и анализы сдавал, и на все процедуры ходил и лечение полностью соблюдал. Друзья посоветовали обратиться в TomoClinic. Почитал отзывы в интернете и записался на консультацию. Врач Стаховский Александр Эдуардович - настоящий профессионал своего дела. Самочувствие улучшилось, пропала боль, настроение пришло в норму. А все благодаря Александру Эдуардовичу. Настоящий профессионал своего дела. Рекомендую всем!
Любовь Петровна
Я лечусь в TomoClinic уже несколько месяцев. Рак желудка 3 стадия. Лечащий врач - Ирина Владимировна Разумейко. Часть желудка уже удалили. Потом химия. Но не смотря на все это лучшие врачи клиники и медсестры продолжают каждый день бороться за мою жизнь. Знаю, что если бы не их колоссальные усилия, меня бы уже не было. Я бесконечно благодарна, что у нас в Киеве есть такое место и такие врачи!
Ірина
Величезне спасибі Олександру Володимировичу Солодовник! За лікування, увагу, переживання. Спасибі, що все закінчилося для мене добре! Ви справжній професіонал своєї справи!
Злата
У “Клініці Варта” на прийомі у Г.В. Стародубцевій була в перший раз і скажу прямо, мене приємно здивувало звернення і ставлення лікаря і медсестри. У наш час не часто можна зустріти таких тактовних людей. Важливий, компетентний і просто хороший лікар. Лікування уточнять після того, як здам всі аналізи. Думаю, залишуся лікуватися в цій клініці.
Лидия
Огромная благодарность моему любимому онкологу-хирургу Алексею Сергеевичу Опарину за спасение моей жизни. Здоровья Вам и долгих лет жизни!
Кристина
Хочу поблагодарить врача клиники Варта Ирину Владимировну Разумейко за высокий профессионализм! Первый раз делала ЭГДС без этого липкого чувства страха. В клинике предложили провести процедуру под анестезией. Конечно, я согласилась, слава богу аллергии ни на что нет. Очень понравилось отношение и желание помочь. После обследования мне показали видео, все подробно объяснили и сказали, к какому врачу еще стоит обратиться за консультацией. Одним словом, клиника на Ломоносова 33/43 мне очень понравилась! Очень благодарна! Рекомендую всем!
Тетяна
Свій відгук я присвячую чудовій людині і висококласному онкологу Івану Івановичу Смоланка. Може так статися, що мій відгук допоможе прийняти кому-небудь непросте і відповідальне рішення. Півтора місяці минуло після операції на грудях. Зараз зі мною все в порядку, але тоді було дуже страшно. Здавалося, що я якась неповноцінна жінка. Спасибі А.В. Гурандо, А.В. Солодовник та іншим співробітникам клініки за слова підтримки і віру в краще! Нещодавно здавала контрольні аналізи, у мене все в порядку)). Спасибі!
Мирослава
Очень хочу поблагодарить команду хирургов клиники Варта, а именно Юрия Николаевича Кондрацкого и Алексея Сергеевича Опарина. В клинике меня оперировали по поводу рака желудка. За три месяца я похудела почти на 20 кг. Это сейчас я могу об этом писать более-менее спокойно. А тогда было безумно страшно! Операция прошла удачно, правда от желудка осталась 1/3. После операции находилась под постоянным контролем Юрия Николаевича. Прошла химиотерапию. Теперь наблюдаюсь. Знаю, что в любой момент могу обратиться за советом к моим любимым докторам и мне обязательно помогут! Я благодарна всем сотрудникам клиники за их профессионализм и отношение! Желаю только процветания!
Анна
Хочу розповісти трохи про свою ситуацію. В “Клініку Варта” звернулася після довгих і безуспішних спроб вилікуватися в інших лікарнях. На першу консультацію потрапила до Інесі Іванівні Середі. Вона пояснила мені всю ситуацію і виявилося, що мене взагалі лікували від неіснуючої хвороби! Якби мені хто таке розповів, ні за що б не повірила! Здала заново всі аналізи, пройшла МРТ. Спільними зусиллями лікарі клініки встановили, що зі мною відбувається. Тепер проходжу лікування. Мені вже набагато краще! Краща клініка в який я коли-небудь була!
Ольга
Сміливо і впевнено можу рекомендувати лікаря-гінеколога Олександра Володимировича Солодовник після того, як він буквально витягнув мене з "того світу". Почуття і емоції просто переповнюють! Дай бог вам міцного здоров'я і довгих років життя!
Лидия Алексеевна
В Онкоцентре TomoClinic на Ломоносова 33/43 лечилась у Г.Ю. Мозгового. Считаю, что очень удачно “попала” к врачу. Он очень продуманно подбирает все анализы и процедуры, как по мне, выбрал самое верное лечение. Своевременно была назначена консультация у В.В. Ковалева и А.С. Опарина. Все вместе привело к благоприятному исходу лечения. Спасибо!
Екатерина
Огромное спасибо Александру Владимировичу Солодовник за все силы, энергию и веру, которые он вложил в мое выздоровление. Это были непростые месяцы борьбы с болезнью. Но мы победили! Вместе с Александром Владимировичем и всеми сотрудниками клиники Варта! Спасибо вам и процветания!
Юлія
Хочу подякувати за професіоналізм і чуйне ставлення до пацієнтів мамолога Андрія В'ячеславовича Гурандо!
Елена
После посещения клиники Варта остались только приятные впечатления. Интересно, все-таки врачами рождаются или становятся? Наверное, как и в любой профессии с годами приходит высокий профессионализм и компетентность. А если врач - отличный специалист, но еще совсем молод? У Опарина Алексея Сергеевича дар видеть за диагнозом не просто пациента, а человека, больного и страдающего, ждущего помощи. Внимательный, доброжелательный, тактичный. Очень рекомендую обращаться именно к этому врачу, он действительно поможет решить ваши проблемы со здоровьем. Адрес можете подсмотреть на сайте, Ломоносова 33/43.
Татьяна
В середине прошлого года я очень сильно заболела. Выдержать все испытания, не потерять надежду на лучшее, не сломаться мне помог врач маммолог Иван Иванович Смолянка. За полгода сдала огромное количество анализов, пережила операцию, химию. И все время Иван Иванович был рядом. Я всегда чувствовала его внимание, поддержку и помощь. Я вообще не понимаю, когда он отдыхает? Все время на работе, как будто живет здесь. Желаю этому чудесному человеку только доброго отношения от пациентов, оставаться таким же внимательным и неравнодушным к окружающим, специалистом высокого класса, который помогает исцелить не только физическое тело, но и поверить в добро и будущее!
Марія
Довго тягнула з відвідуванням мамолога, але після того, як знайому прооперували з приводу раку грудей, можна сказати побігла в “Клініку Варта”. Попередньо, щоправда, подивилася ролики на фейсбуці - сподобалася обстановка в клініці, так і лікарі толково говорили. Не люблю лікарів і з дитинства їх боюся, а тут з перших хвилин відчула розуміння і доброзичливе ставлення з боку всіх співробітників. Спасибі за чуйне ставлення, лояльність і терпіння!
Вадим
Хочу висловити подяку лікарю Галині Володимирівні Стародубцевої. Привозив на прийом свою маму Рижову Олену Іванівну, 83 роки. Останні півроку практично весь час провела в квартирі, не виходила (дуже боїться корони), загострилися всі хвороби. Лікар уважно оглянула, вислухала, виписала аналізи, розповіла про майбутнє лікуванні. Мамі стало легше вже просто від одного спілкування з таким доктором. Велике спасибі!
Регіна
Сьогодні перший раз була в “Клініці Варта” на Ломоносова 33/43 на прийомі у Ірини Володимирівни Разумейко. Записалася, просто зателефонувавши по телефону. У призначений час прийшла. Хвилин п'ять почекала в реєстратурі і мені пояснили куди пройти. Дуже переживала, що з порога відразу огорошат діагнозом. Але Ірина Володимирівна, видно, відчула мій стан. Заспокоїла, оглянула, виписала направлення на аналізи та обстеження, докладно пояснила чого можна чекати. Сказала, що взагалі рано робити якісь висновки. Пішла з піднесеним настроєм. Може, дійсно, все обійдеться?
Алла
Огромное человеческое спасибо врачу-хирургу Алексею Сергеевичу Опарину за то, что поставил моего папу на ноги. Настоящий специалист своего дела, внимательный, умеющий выслушать пациента. Позади остались и операция и облучение. Сейчас восстанавливаемся. Но в будущем по всем вопросам буду обращаться только сюда.
Олег
В центре TomoClinic проходил компьютерную томографию. Как будто за границей побывал! Все современное, чистота идеальная. И обращение! Почтительно, с уважением. По результатам процедуры все объяснили, сказали к какому врачу нужно обратиться. В общем, спасибо за прием.
Любовь
Хочу выразить благодарность сотрудникам клиники Варта за искреннюю поддержку и внимание! В больницу хожу, как на работу. Сейчас прохожу третий курс химиотерапии. Если кто сталкивался, меня поймет. Физическое состояние оставляет желать лучшего. Успокаивает одно - я буду снова здорова. Пишу больше для тех, кто никак не может решиться или найти время на больницу. Не тяните! Позже может быть уже поздно!
Тетяна Вікторівна
Спостерігаюсь у Г.Ю. Мозгового вже майже рік. Задоволена кожним візитом, після відвідування залишаються тільки позитивні емоції, якщо не брати до уваги наявність хвороби. Георгій Юрійович - дуже грамотний, уважний і добрий лікар, справжній професіонал своєї справи. Ситуація у мене важка. За час мого спілкування з “Клінікою Варта” здала неймовірну кількість аналізів, пройшла безліч процедур, пережила операцію, хімію, опромінення. Загалом, нікому не побажаю. Але лікування дає свої результати. Метастазів немає, самопочуття зараз гарне, і все - завдяки зусиллям і роботі всього медичного персоналу Варти. З власного досвіду знаю, що дуже складно знайти гарну лікарню і компетентних лікарів. Особливо, коли у тебе онкологія і хапаєшся за будь-яку соломинку. Але сюди, на Ломоносова 33/43 можете звертатися сміливо. Тут вам дійсно допоможуть!
Кирило
Слова глибокої вдячності лікарю-урологу А.Е. Стаховському! Прийшов до нього за порадою друга, вже після другого доктора. Навіть особливо не сподівався, що тут толк буде. Але я помилився! Здав всі необхідні аналізи, пройшов обстеження і нарешті дізнався, що зі мною не так! Тепер проходжу лікування. Вже набагато краще. Сподіваюся, що повне одужання не за горами.
Валерия
Хочу сказать огромное спасибо Г.В. Стародубцевой за ее уважение, заботу и понимание! Все толком, по делу. Зачем сдавать те или иные анализы четко объяснила, ничего лишнего. Лечение тоже адекватное, не то что в других клиниках, лишь бы понавыписывать.
Ирина
Выражаю благодарность замечательному доктору Александру Владимировичу Солодовник и всему медицинскому персоналу Центра Варта на Ломоносова 33/43! Высокий профессионализм, доброжелательность и внимание ко всем пациентам - это те немногие качества, которыми можно охарактеризовать сотрудников Центра. Я очень боялась осмотра, но как оказалось, совершенно напрасно. Александр Владимирович - Врач с большой буквы!
Адаменко О
Хочу выразить благодарность всему коллективу клиники Варта! Обратилась в клинику с проблемами у мамы еще полгода назад. За это время ни одного негатива со стороны сотрудников не было! Хотя все знают, как непросто работать с пожилыми людьми! Спасибо за человеческое отношение и высокий профессионализм!
Игорь
Так получилось, что в TomoClinic пришлось провести все новогодние и рождественские праздники. Полгода до этого центра никто не мог толком установить диагноз, а здесь очень быстро во всем разобрались. Врачи - профессионалы своего дела, работают комплексно. Фактически, 13 января считаю своим вторым днем рождения. У меня сложный диагноз: двусторонняя пневмония на фоне онкологии. И то, что Юрий Николаевич со своей командой взялись за такой тяжелый случай, только говорит о их высоком профессионализме. Сейчас вместе с ними борюсь за полное выздоровление. Спасибо вам и здоровья!
Дарина
Хочу висловити глибоку подяку і низький уклін Андрію Вячеславовичу Гурандо. У вересні я дізналася про підозру на рак грудей. Здала всі аналізи і пройшла необхідні обстеження. Стала необхідність в операції. В Андрії В'ячеславовичу поєднуються дві найважливіші для лікаря якості. Високий професіоналізм і чуйне, гранично уважне ставлення до своїх пацієнтів, що є обов'язковою умовою успішного лікування. У “Клініці Варта” працюють виключно уважні і доброзичливі люди. Хочу відзначити роботу лікаря В.В. Ковальова, медсестер Катюші і Оленки. Всі вони проявили максимум уваги як до операції, так і після. Для мене дуже важливо відчувати емоційний комфорт і я його отримала. Однозначно рекомендую центр онкології на вул. Ломоносова 33/43.
Ольга
Спасибі лікарю-рентгенологу Людмилі Анатоліївні Мироняк за її душевність, доброзичливість, чуйність і вміння налаштувати на благополучний результат лікування!
Екатерина
Хочу выразить благодарность замечательному онкологу Опарину Алексею Сергеевичу за его труд. Еще несколько лет назад поставили диагноз киста щитовидной железы. Долгое время никаких изменений не наблюдалось. Но полгода назад киста начала расти и как-то меняться. Сдала анализы, прошла УЗИ и КТ, было решено, что лучше эту кисту удалить. Операция прошла хорошо. Быстро восстановилась, но наблюдаться все равно еще надо. Искренне считаю, что Алексей Сергеевич объединяет в себе такие качества, как чуткость, отзывчивость, аккуратность, высокий профессионализм и настоящую увлеченность своим делом. Побольше бы таких докторов, и наша медицина была бы на совершенно другом уровне! Также хочу поблагодарить всех, кто проводил процедуры, помогал на операции, всему персоналу. Алексей Сергеевич, желаю успехов в вашем нелегком труде!
Антон
Прием у Стаховского А.Э. прошел, как всегда - профессионально и на высоком уровне! Тактичность, доверительная атмосфера. Все - супер!
Рената
В центре TomoClinic регулярно прохожу обследование на предмет рака. Тяжелая наследственность, вообще живем в постоянном стрессе и с плохой экологией. Хочу отметить работу медицинского персонала клиники. Всегда тактичные, доброжелательные, спокойное и профессиональное объяснение всех процедур и анализов. Слава богу со здоровьем все в порядке. Спасибо специалистам!
Оксана
С Гурандо А.В. нас связывают долгие месяцы общения и лечения. И ни разу за все это время врач не проявил какого-то негатива. Всегда доброжелательный, внимательный, предупредительный. С ним всегда чувствуешь себя комфортно и уверенно. Спасибо!
Олег
Проблема, с которой мучался почти полгода, была оперативно решена Мозговым Г.Ю. Спасибо огромное за помощь и ваш профессионализм.
Сергій
Прийом у Мозгового Г.Ю. пройшов на позитиві, хоча сама процедура гастроскопії ще те задоволення). Відчував себе спокійно. До процедури лікар докладно все пояснив, як і що буде проходити. А після всього дав докладне пояснення, на що потрібно звернути увагу і до якого лікаря звернутися. Побільше б таких лікарів!
Олена
У TomoClinic йшла цілеспрямовано. Виявила у себе в грудях невелике ущільнення і відразу записалася на прийом. Хочу сказати, що прийняли мене тут дуже добре. Уважний і доброзичливий персонал, жодного "косого погляду". На прийом потрапила до лікаря-мамолога І.І. Смолянці. Хороший лікар і приємна людина. Ніякого дискомфорту або незручності під час огляду. Лікар призначив процедуру мамографії. До моєї радості нічого особливо поганого не підтвердилося. Просто збільшення лімфатичного вузла. Але як сказав лікар, це теж може бути симптомом захворювання, тому треба здати ще кой-які аналізи. Подальше обстеження теж буду проходити тут. Дякую за ставлення і увагу до пацієнтів!
Михаил М
Хочу выразить благодарность замечательному врачу-онкологу Стаховскому Александру Эдуардовичу за его понимание, доброжелательное отношение и умение настроить на лучшее. Сначала думал, что вряд ли мне здесь помогут, такое количество анализов нужно было сдать, что думал, точно какой-то развод на деньги. Каюсь, грешен. Все было по делу и по необходимости. Лечение, назначенное Александром Эдуардовичем, принесло свои благоприятные плоды, и я снова полон сил и, как говорится, в строю. Если коротко, то в клинике на Ломоносова 33/43 компетентность и профессионализм превыше всего!
Яна
Очень рекомендую врача компьютерной томографии Е.В. Яковенко. Приятная в общении женщина и компетентный профессионал. После КТ головного мозга подробно мне все объяснила и рассказала, наметила план дальнейших действий. Спасибо большое!
Любов П
Дякую Варті за чуйне ставлення та прфоесіоналів, які у вас працюють: від дівчаток на ресепшені до лікарів. Це справжні фахівці! Була в багатьох клініках, але тут мені подобається (якщо можна таке казати про лікарні) найбільше. Так, ціна не як у звичайних держустановах, але краще сплатити більше, і бути впевненим, що про твоє здоров'я справді піклуються! Ще раз дякую!
Ангеліна
Хочу щиро подякувати за професіоналізм доктора хірурга-онколога Олексія Сергійовича Опаріна. На УЗД у мене був виявлений вузол в щитовидній залозі, невеликий і нічим не примітний. Саме Олексій Сергійович наполіг на тому, щоб була проведена процедура біопсії, і його професійне чуття не підвело. Завдяки його скрупульозності мені вдалося вчасно позбутися від дуже неприємної проблеми. Щиро вдячна йому, таких фахівців, по-справжньому переживають за своїх пацієнтів, на жаль, не так багато.
Людмила Володимирівна
Хочу висловити слова подяки доктору “TomoClinic” Олександру Едуардовичу Стаховському. Звернулися до нього з чоловіком після довгих походів по "лікарям", які ніякого результату не дали. Вже при першій зустрічі ми зрозуміли, що наші митарства закінчилися. Чи не виникло жодних сумнівів, що ми не помилилися з фахівцем. Після ретельного огляду нам були призначені аналізи, цистоскопія і УЗД простати. Спілкування з Олександром Едуардовичем вселяє впевненість, що все буде добре. На ділі так і вийшло. Хотілося б побільше бачити в наших лікарнях таких фахівців!
Любовь
Огромное спасибо врачу-терапевту Середе Инессе Ивановне! Замечательный специалист и человек. Доступно и понятно объяснила суть моей проблемы, конкретно объяснила, какие шаги в моей ситуации необходимо сделать. Наблюдаться буду только у нее!
Каролина
После того, как прошла курс лечения в Онко центре TomoClinic, болезнь отступила. Надеюсь и верю, что навсегда. Особые слова благодарности врачу-гинекологу Александру Владимировичу Солодовник и врачу радиологии Владиславу Валерьевичу Удовиченко. Только благодаря вашим усилиям вернулась радость к жизни. Спасибо вам большое!
Отзывы с фото
Міхаевська Людмила
Шановна клініка"Томоклінік", її колектив в особі чарівних жінок, і захисників чоловіків, які стоять на сторожі здоров'я українців, вітаю вас з 8 Березня) Бажаю вам продовжувати вашу гарну справу спасіння здоров'я людей))) Велика вдячність Сушик Лілії Миколаїані, за її професіоналізм та мудрі поради і турбота не лише про тілесне здоров'я пацієнта а за психологічне, низький уклін) Дівчатка на ресепшені, дякую вам за усмішки , які надихають на настрій проведення процедур, ваша ввічливість та толерантність багато чого варта) Кт проводять на вищому рівні світових клінік, дякую вам, та бережи Вас Боже)
review
Микола
Біобсія. Професіоналізм. Розважність. Підхід до клієнта. Відповідає на всі запитання.
review
Олена
Дякую такому професійному персоналу та лікарю. Я дуже задоволена. Так тримати. Дякую за підтримку та хороший настрій. Побільше б таких лікарів та персоналу.
review
Оставить отзыв:
Ваша оценка:
Отправляя эту форму, вы подтверждаете свое согласие с политикой передачи и использования данных на этом сайте
phone
Записаться на консультацию
Мы вам перезвоним в ближайшее время
Позвонить Заказать звонок