logo
 • Пн.-Пт.: з 9:00 до 19:00
 • Сб.: з 9:00 до 18:00
logo
TomoClinic Київ (колишня назва "Клініка Варта")— це сучасний експертний медичний заклад, який займається лікуванням і профілактикою загальних захворювань, має досвід і необхідні потужності для допомоги онкологічним хворим. Наш онкоцентр займається як постановкою точного діагнозу онкологічного профілю, так і лікуванням раку. Медичний центр (м. Київ, вул. М. Ломоносова, 33/43) — приватна клініка, яка пропонує професійну медичну допомогу, в основі якої високоспеціалізована експертна діагностика і лікування з дотриманням міжнародних стандартів і найбільш результативних протоколів.

Одна з основних цілей нашої клініки — це створення і розвиток нової культури української медицини, у тому числі в лікуванні онкологічних захворювань. А найкраща нагорода для фахівців і адміністрації TomoClinic ― щасливе і довге життя наших пацієнтів.

Девіз фахівців TomoClinic ― любов до життя, яка об'єднує нас з нашими пацієнтами у спільній турботі про здоров'я кожного.

TomoClinic

В умовах одного медичного центру фахівці TomoClinic реалізують:

 • повний цикл діагностики всього організму на новітньому обладнанні;
 • консультації провідних фахівців;
 • програми лікування, ефективного попередження і виявлення онкологічних захворювань;
 • розробку індивідуальної тактики лікування;
 • медичний і психологічний супровід на кожному етапі лікування.

Звернувшись у TomoClinic, кожен пацієнт і його близька людина отримають вичерпні відповіді на всі питання, що стосуються стану організму, і обґрунтовану медичну допомогу експертного класу.

Основні напрямки діяльності медичного центру TomoClinic

Радіологічне відділення TomoClinic надає такі послуги, як:

 • Променева діагностика
 • Ультразвукова діагностика
 • Ендоскопічна діагностика
 • Інтервенційна діагностика

На базі нашого онкологічного центру можна пройти найсучасніші і найінформативніші дослідження. Серед них:

 • МР-перфузіографія внутрішніх органів
 • Функціональна МРТ головного мозку
 • МР-трактографія головного мозку
 • МР-спектроскопія
 • КТ-перфузіографія внутрішніх органів
 • Функціональна КТ суглобів
 • КТ легень з об'єктивною оцінкою новоутворень в динаміці тощо
 • Дифузійно-зважена МРТ з визначенням коефіцієнту дифузії вогнищевих уражень

Клініка використовує новітнє, унікальне для України обладнання для встановлення діагнозу. Апаратура з програмним забезпеченням дозволяє проводити всі процедури максимально комфортно.

Обладнання

 • Комп'ютерний томограф Aquilion ONE, 640 зрізів
 • Магнітно-резонансний томограф VANTAGE TITAN, 1.5T, 16 каналів
 • Комп'ютеризований комплекс Vitrea для обробки зображень КТ і МРТ
 • Ультразвуковий апарат Aplio i500
 • Ультразвуковий апарат Xario
 • Ендоскопічне устаткування OLYMPUS серій 190 і 260
 • Цифровий мамограф HOLOGIC Selenia
 • С-арочний рентгенологічний апарат
 • урологічне і гінекологічне обладнання STORZ і т. п.

Фахівці нашого онкоцентру в Києві вирішують найскладніші проблеми в онкології, а саме в онкохірургії, онкогематології, онкогінекології, онкоурології. Онкологічна клініка має хірургічний блок, денний стаціонар і відділення хіміотерапії. Крім того, наш медичний центр надає послуги діагностики та лікування по супутнім захворюванням.

У TomoClinic ведуть прийом висококласні вузькопрофільні фахівці ― клінічний онколог, мамолог, онкохірурги, онкогінекологи, онкоуролог, гематолог, маморадіолог, ендоскопісти, радіологи, лікарі УЗД, хіміотерапевт, анестезіологи та ін.

Наші переваги

 1. Експертна діагностика і медична допомога в медичному центрі TomoClinic засновані на принципах доказової медицини і персоніфікованому підході до пацієнта.
 2. Індивідуальний план діагностики і лікування без зайвих фінансових і тимчасових витрат з дотриманням міжнародних стандартів і протоколів надання медичної допомоги.
 3. Медична підтримка в організації процесу лікування і діагностики.
 4. Психологічна підтримка пацієнта і його близьких.
 5. Високий рівень сервісу і комфорту на кожному етапі співпраці.
 6. Медичний центр TomoClinic має нову, рідкісну для України апаратуру, необхідну для постановки діагнозу, і колектив досвідчених лікарів-діагностів, відомих по всій Україні.
 7. Наші пацієнти проходять повний цикл діагностики з дотриманням поетапності інформативних досліджень, що гарантує отримання достовірного і точного діагнозу з урахуванням всіх деталей.
 8. Оптимальну тактику лікування розробляє консиліум фахівців усіх профілів. Крім того, фахівці TomoClinic мають можливість зв'язатися із зарубіжними колегами для отримання додаткових консультацій по важких випадках.

TomoClinic (Varta Clinic) ― приватна клініка в Києві, яка працює і вдосконалюється заради своїх пацієнтів. Навіть у найважчих випадках наші фахівці докладають максимум зусиль у боротьбі за здоров'я і якісне життя людини, яка довірилася їм. Крім того, у нас психологічну допомогу і всі необхідні консультації може отримати не тільки пацієнт, але і його сім'я. Все, що ми робимо, робиться з любов'ю до життя і заради його продовження!

Хочете записатися на консультацію або отримати більше інформації? Телефонуйте до нашого контакт-центру за номером 0 (800) 756−065 або замовте зворотний дзвінок оператора на офіційному сайті медичного центру.

Реквізити клініки

ТОВ «ВІЖН ПАРТНЕР»

Юридична адреса: 01010, м. Київ, вул. Івана Мазепи, 10

Фактична адреса: 03022, м. Київ, вул. Ломоносова, 33/43

Адреса для листування: 03022, м. Київ, вул. Ломоносова, 33/43

ЄДРПОУ 34692776

ІПН 346927726555

Свідоцтво платника ПДВ №100307501

п/р UA 06 3209 8400 0002 6007 2104 0101 4 в АТ «ПроКредит Банк», м. Київ

МФО 320984

Є платником податку на загальних підставах

Директор Карпова Наталія Василівна

Вiдгуки
Валентина
Сергій Петрович Одарченко, лікар від Бога. На консультації все дуже гарно пояснив та розповів про подальше лікування утворення в груді. Спочатку була біопсія, а потім призначена операція. Операцію лікар зробив на відмінно, навіть шрама не залишилось, "золоті руки доктора" творять дива. Зараз просто спостерігаюсь періодично приізджаю у клініку на обстеження.
Мошенець
Хочу подякувати співробітникам TomoClinic за чуйне відношення і професійність радіологічного відділення: лікарю Миколюку Д.Л. і лаборантці Вікторії. Чудові посмішки дівчат на рецепції завжди піднімають настрій! До Вас хочеться повертатися знову! Бажаю всім миру і процвітання!
Мазур Каріна
Безмежна подяка за професійну допомогу, людяність, лікарську етику по відношенню до пацієнтів. Була вражена злагодженою командною роботою всього колективу, зокрема персональна подяка лікарям Смірновій О.В., Задоріжному Б.І. і лаборантці кабінету мамографії Людмилі. Бажаю процвітання Вашій клініці, професійного зростання, вдячних пацієнтів. І всім нам мирного неба!
Дарья
Хочу выразить благодарность клинике на Ломоносова 33/43 и конкретно врачу-маммологу Андрею Вячеславовичу Гурандо. Внимательный, чуткий и опытный врач. Поддержал, когда все казалось безнадежным и жизнь как будто остановилась. Выбранное им лечение дало положительные результаты. Сразу чувствуется профессионализм и большой практический опыт!
Любовь П.
“TomoClinic” произвела на меня самые лучшие впечатления. Месяц назад мужу поставили диагноз рак желудка. И мы сразу начали искать лучших специалистов в области онкологии. Так оказались здесь. Удивило обращение: никакого хамства, предельная вежливость и уважительное отношение. Стоимость приема, анализов, процедур не сказать, что дешевая, но вполне доступная. Я вообще считаю, что за качественную работу и платить надо соответственно. Позади операция, сейчас муж восстанавливается, а впереди еще химия и дальнейшая борьба. Но мы не сдаемся! Я точно знаю, что здесь нам помогут!
Олег
Величезне спасибі за організацію роботи клініки в вихідні дні! Була екстрена ситуація, знадобився уролог. На консультацію потрапив до Олександра Едуардовича Стаховського. За один прийом все обстежив, в цей же день зробили аналізи і лікар призначив лікування. Все швидко і чітко. А головне працюють кожен день!
Ирина
Выражаю большую благодарность А.С. Закоморному за проведенное обследование на МРТ, и подробное объяснение результатов процедуры. В клинике очень понравилось. Доверительная атмосфера, тактичность. Рекомендую!
Ксенія
Величезне спасибі адміністрації "TomoClinic" за можливість пройти повний онкоскринінг. Ніяких черг, відповіді на аналізи та обстеження даються швидко. Все зробила з мінімальними енерговитратами, як фізичними, так і матеріальними. Спасибі!
Алиса
В “Клинике Варта” оперировала маму по онкологии, потом прошли химию, лучевую терапию. Уже прошло полгода. Состояние стабильно хорошее. Спасибо всем, кто принял участие в лечении мамы. Роста и процветания! Таких клиник должно быть больше!
Вiдгуки з фото
Залишити відгук:
Ваша оцінка:
Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті
phone
Записатися на консультацію
Ми вам передзвонимо найближчим часом
Подзвонити Замовити дзвінок