Головна/Поширені питання

Поширені питання

Відповіді на часто задавані запитання

Можливо, ви знайдете відповіді на запитання, що Вас цікавлять

 • Для того, щоб записатися в клініку на консультацію до лікаря / на діагностику необхідно зателефонувати 0800-756-065 (всі дзвінки з мобільних і стаціонарних телефонів України безкоштовні), або залишити свій номер телефону в спеціальній формі для зворотного зв’язку після чого наші фахівці самостійно зв’яжуться з Вами для здійснення запису.

 • Так звісно. Технічні характеристики наших МРТ і КТ апаратів дозволяють нам приймати на діагностику пацієнтів вагою до 200 кг і з об’ємом до 192 см в найширшій точці.

 • Клініка “TomoClinic” знаходиться в Києві, за адресою вул. Ломоносова 33/43 в адміністративному корпусі Національного Інституту Раку (п’ятиповерхова будівля вздовж вул. Васильківська).

 • Наші фахівці підходять до підготовки висновку після проведеного МРТ / КТ дуже відповідально, максимально заглиблюючись в анамнез захворювання пацієнта і детально аналізуючи знімки отримані в ході дослідження. В ході підготовки висновку можуть бути підключені суміжні фахівці для складання більш детального опису. Саме тому на підготовку висновку після проведеної діагностики може йти до 24 робочих годин. Диск і плівку наші адміністратори можуть видати Вам вже через 30 хвилин після проведеного дослідження.

 • Від того, наскільки правильно Ви підготуєтесь до проведення дослідження багато в чому залежить його результат і інформативність. Сама підготовка залежить від типу діагностики, яку Ви плануєте проходити, досліджуваної зони, віку пацієнта і чи використовується для проведення даного виду дослідження медикаментозний сон або ж немає. На всі питання щодо підготовки до діагностики Вам можуть відповісти фахівці нашого контактного центру за номером 0800-756-065. При необхідності, коректна підготовка може бути вислана Вам на Viber, для Вашої зручності.

 • Оплата візиту в клініку, для Вашої зручності, можлива як готівкою, так і банківською картою по терміналу (з підтримкою функції PayPass).

 • Можливо. При необхідності, в клініці можливо провести діагностику під медикаментозним сном. У клініці працюють досвідчені як дитячі, так і дорослі анестезіологи, які забезпечать якісне проведення обстеження під медикаментозним сном без будь-якого дискомфорту для Вас. Сам же медикаментозний сон легше ніж загальний наркоз, тому як діти, так і дорослі досить легко переносять його.

news img

Залишились питання?

Поставте своє питання і ми відповімо на нього найближчим часом

  запит київ
  До верху