Головна/Як можна отримати дороговартісні медичні послуги в умовах приватної клініки безоплатно?
Тарасенко Тетяна Євгеніївна
Тарасенко Тетяна Євгеніївна
01.05.2024
Життя Клініки

Як можна отримати дороговартісні медичні послуги в умовах приватної клініки безоплатно?

Як можна отримати дороговартісні медичні послуги в умовах приватної клініки безоплатно?

За Програмою медичних гарантій українці мають право отримати найважливіші медичні послуги безкоштовно.

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 має договір з Національною службою здоров’я України (НСЗУ), що включає в себе комплекс надання медичних послуг безоплатних для пацієнта.
При цьому пацієнт буде знаходитися в умовах європейської клініки, отримувати високоякісну медичну допомогу і не сплачувати власні кошти.

Про НСЗУ
Національна служба здоров’я України (НСЗУ) є центральним органом виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення. НСЗУ є національним страховиком, який укладає договори із закладами охорони здоров’я та закуповує у них послуги з медичного обслуговування населення.

Послуги, які можна отримати у 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 безоплатно за Програмою медичних гарантій:

  • консультації фахівців;
  • діагностика;
  • лікування.

Наша клініка надає повний цикл обслуговування: ви можете отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного обстеження та лікування в одному місці.

Хто може отримати послуги за НСЗУ у TomoClinic м. Київ

Наша клініка співпрацює з НСЗУ на користь пацієнтів з будь-яких куточків України: кожен може отримати безоплатно послуги за Програмою медичних гарантій.

Що потрібно для отримання послуг за НСЗУ у 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 м. Київ:

Для того, щоб мати змогу отримати медичну послу безкоштовно, необхідно виконати декілька практичних кроків.

  1. Звернутися до свого сімейного лікаря для отримання електронного направлення.
  2. Отримати е-направлення. Вам можуть поставити певні запитання та здійснити обстеження, щоб визначити потребу у спеціалізованій медичній допомозі (також потрібно відповідати віковим вимогам, якщо це передбачено Програмою державних медичних гарантій).
  3. Записатися на прийом. Після отримання е-направлення запишіться на прийом зручним для вас способом. Ви можете зробити це через інтернет, за допомогою дзвінка або особисто.
  4. Прийти на прийом в зазначений час і дату. В день прийому потрібно прибути до клініки у вказаний час.

Важливо: для отримання безкоштовних вузькоспеціалізованих послуг (МРТ, УЗД тощо) варто дочекатися електронного направлення та qr-коду від сімейного лікаря. Якщо ви пройдете ці послуги без е-направлення, за них доведеться платити.

Запис до TomoClinic за номером телефону: 𝟎𝟖𝟎𝟎𝟑𝟎𝟏𝟓𝟎𝟑

📍м. Київ, вул. Здановської 33/43

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування Лікування
23.05.2024

Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування

Пухлини головного мозку – це гетерогенна група різних внутрішньочерепних новоутворень, доброякісних або злоякісних, виникаючих внаслідок запуску процесу аномального неконтрольованого ділення клітин, які у минулому були нормальними складовими самої тканини мозку, кровоносних судин мозку, черепномозкових нервів, мозкових оболонок, черепа, залізистих утворень мозку або що виникають внаслідок метастазування первинної пухлини, що знаходиться в інший орган. Серед причин […]

Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Шкіра – захисний бар’єр людини і найбільший орган людського тіла. Тому на ній легко знаходять місце численні новоутворення як безневинні, так і смертоносні. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій життєвий цикл. Як захистити себе та вчасно виявити небезпеку? Все […]

Рак найнебезпечніша хвороба у світі Лікування
18.05.2024

Рак найнебезпечніша хвороба у світі

Але новітні досягнення та технології в галузі онкології, пропонують багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. СУЧАСНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування новоутворень залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології виділяють: – Хірургія: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при […]

Після проходження курсу лікування у пацієнтів завжди виникає питання: чи завжди рак повертається? Лікування
16.05.2024

Після проходження курсу лікування у пацієнтів завжди виникає питання: чи завжди рак повертається?

Науковці доводять, що це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Сучасні методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищувати ракові клітини. Але, на жаль, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Цей прикрий факт дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли […]

До верху