Головна/Рак найнебезпечніша хвороба у світі
Супрун Дар'я
Супрун Дар'я
18.05.2024
Лікування

Рак найнебезпечніша хвороба у світі

Рак найнебезпечніша хвороба у світі

Але новітні досягнення та технології в галузі онкології, пропонують багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями.

СУЧАСНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ

Лікування новоутворень залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології виділяють:

– Хірургія: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при локалізації пухлини у вигляді однієї чітко визначеної зони.

– Хіміотерапія: включає в себе застосування лікарських препаратів, що мають за мету знищити ракові клітини. Застосовується як основний метод лікування раку у випадку відсутності можливості проведення хірургічного втручання, а також у комбінації з іншими методами лікування.

– Променева терапія: використовується з метою знищення ракових клітин за допомогою високоенергетичного випромінювання. Застосовується при локальному лікуванні раку, а також у комбінації з іншими методами лікування.

– Імунотерапія: цей метод лікування використовується для збудження імунної системи тіла, щоб вона була більш ефективною в боротьбі з раковими клітинами. Імунотерапія може включати введення імуномодулюючих препаратів або використання клітин імунної системи (наприклад, T-клітин).

– Таргетна терапія: це лікування, спрямоване на конкретні білки або гени, що забезпечують зростання та поділ ракових клітин. Таргетні препарати можуть заблокувати ці білки або гени, що знижує ризик подальшого розвитку ракових клітин.

– Гормональна терапія – це вид системного лікування раку, який використовується для зниження рівня гормонів, що стимулюють ріст пухлини. Цей метод лікування використовується для раку молочної залози, простати та деяких інших видів раку, які реагують на гормони. Гормональна терапія може здійснюватися за допомогою ліків, які блокують дію гормонів або знижують їх рівень в організмі.

– Інтервенційна радіологія – це метод лікування раку, що використовується для знищення пухлини або зменшення її розміру за допомогою радіації. Цей метод лікування використовується для раку печінки, легенів, нирок, кісток та інших органів. Інтервенційна радіологія може здійснюватися за допомогою різних технік, таких як радіочастотна абляція, радіотерапія, бронхіальна терапія та інші.

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 пропонує своїм пацієнтам найсучасніші, з доступних в світі, технологій лікування раку:

  • променева терапія;
  • томотерапія;
  • хіміотерапія;
  • таргетна терапія;
  • імунотерапія;
  • хірургія;
  • радіохірургія;
  • емболізація;
  • лікування болю;
  • паліативна допомога.

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 спеціалізується на лікуванні злоякісних пухлин усіх локалізацій. План лікування кожного пацієнта призначається індивідуально, на принципах персоніфікованої медицини та здійснюється на рівні світових стандартів, завдяки використанню найсучаснішого технологічного обладнання та командній роботі досвідчених лікарів.

Наголошуємо, за програмою медичних гарантій більшість лікувально-діагностичних послуг у 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 є
БЕЗКОШТОВНИМИ для пацієнтів!

𝟎𝟖𝟎𝟎𝟑𝟎𝟏𝟓𝟎𝟑 – запис на безоплатну консультацію клінічного онколога.

📍м. Київ, вул. Здановської 33/43

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Обережно, рак! Ворога потрібно знати в обличчя Лікування
23.06.2024

Обережно, рак! Ворога потрібно знати в обличчя

Рак – це одне з найнебезпечніших захворювань сучасності, яке може атакувати будь-яку частину нашого організму у будь-який час. Цей ворог безжалісний до своїх жертв, тому важливо бути завжди насторожі і знати його “обличчя”. Симптоми раку можуть бути різними і залежать від типу захворювання. Найпоширеніші ознаки раку включають незвичайні кровотечі, швидку втрату ваги, постійне втомлення, зміни […]

chernyavsky
Дмитро Чернявський
Який метод лікування онкології є найкращим? Лікування
20.06.2024

Який метод лікування онкології є найкращим?

На жаль, немає універсального “найкращого” методу лікування раку, оскільки кожен випадок є унікальним. Лікування раку ґрунтується на індивідуальних характеристиках пацієнта, типі раку, стадії захворювання та інших факторах. Вибір методу лікування зазвичай вимагає консультації медичного колективу та урахування останніх досягнень сучасної медицини. Тому важливо отримати професійну консультацію від лікаря, який зможе розглянути всі можливі варіанти та […]

krulko
Степан Крулько
𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – лідер з використання сучасних методів та технологій, які дозволяють отримати найкращі результати у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Лікування
17.06.2024

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – лідер з використання сучасних методів та технологій, які дозволяють отримати найкращі результати у боротьбі з онкологічними захворюваннями.

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 пропонує своїм пацієнтам найсучасніші, з доступних в світі, технологій лікування раку: променева терапія; томотерапія; хіміотерапія; таргетна терапія; імунотерапія; хірургія; радіохірургія; емболізація; лікування болю; паліативна допомога. Таргетна терапія Почала розвиватися наприкінці 20 ст. – і в 2010-х роках стала використовуватися при лікуванні багатьох типів раку. Молекулярна діагностика У 2014 і 2019 рр. з’явилися тести (MSK-IMPACT […]

kuhar
Алла Кухар
Популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 Київ про МРТ Лікування
13.06.2024

Популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 Київ про МРТ

Що таке МРТ Магнітно-резонансна томографія — це тип неінвазивного медичного дослідження, в результаті якого можна отримати детальне зображення людського організму. Апарат МРТ працює за допомогою ядерного магнітного резонансу. Процедура найбільш ефективна для дослідження м’яких тканин. Який принцип роботи МРТ Принцип роботи МРТ полягає в використанні сильного магнітного поля. Під впливом магнітно-резонансного томографа ядро атома водню […]

лікар 5
Віталій Ковальов
До верху