Головна/Після проходження курсу лікування у пацієнтів завжди виникає питання: чи завжди рак повертається?
16.05.2024
Лікування

Після проходження курсу лікування у пацієнтів завжди виникає питання: чи завжди рак повертається?

Після проходження курсу лікування у пацієнтів завжди виникає питання: чи завжди рак повертається?

Науковці доводять, що це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Сучасні методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищувати ракові клітини.

Але, на жаль, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби.

Цей прикрий факт дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву онкохвороби.

На ймовірність повернення хвороби впливає безліч факторів, включаючи тип раку, стадію, ефективність проведеного лікування, загальний стан пацієнта та наявність інших захворювань. У деяких випадках рак може повернутися, навіть якщо лікування було успішним. Дуже важливо слідкувати за своїм здоров’ям, проходити регулярні обстеження та консультації з лікарями для своєчасного виявлення та лікування рецидиву або інших проблем.

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 надає персоналізоване лікування раку. Кожен окремий клінічний випадок, без винятку, розбирається на міждисциплінарному лікарському консиліумі. Історія хвороби кожного пацієнта ретельно вивчається, підбираються найбільш ефективні методики подолання хвороби, що підвищує шанси на успішне лікування та збереження якості життя.

Якщо ви обрали 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 для діагностики, уточнення, підтвердження діагнозу або вже цілеспрямовано готові до лікування, ми гарантуємо, що ви отримаєте найкращу медичну допомогу згідно світових стандартів.

Запис на безкоштовну консультацію клінічного онколога:
📲 𝟎𝟖𝟎𝟎𝟑𝟎𝟏𝟓𝟎𝟑

📍м. Київ, вул. Здановської 33/43

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування Лікування
23.05.2024

Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування

Пухлини головного мозку – це гетерогенна група різних внутрішньочерепних новоутворень, доброякісних або злоякісних, виникаючих внаслідок запуску процесу аномального неконтрольованого ділення клітин, які у минулому були нормальними складовими самої тканини мозку, кровоносних судин мозку, черепномозкових нервів, мозкових оболонок, черепа, залізистих утворень мозку або що виникають внаслідок метастазування первинної пухлини, що знаходиться в інший орган. Серед причин […]

Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Шкіра – захисний бар’єр людини і найбільший орган людського тіла. Тому на ній легко знаходять місце численні новоутворення як безневинні, так і смертоносні. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій життєвий цикл. Як захистити себе та вчасно виявити небезпеку? Все […]

Рак найнебезпечніша хвороба у світі Лікування
18.05.2024

Рак найнебезпечніша хвороба у світі

Але новітні досягнення та технології в галузі онкології, пропонують багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. СУЧАСНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування новоутворень залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології виділяють: – Хірургія: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – приватна клініка, що випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики та досягнення у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Ми надаємо повний цикл обслуговування в одному місці. У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. […]

krulko
Степан Крулько
До верху