Головна/Після проходження курсу лікування у пацієнтів завжди виникає питання: чи завжди рак повертається?
Аліна Моісеєнко
Аліна Моісеєнко
16.05.2024
Лікування

Після проходження курсу лікування у пацієнтів завжди виникає питання: чи завжди рак повертається?

Після проходження курсу лікування у пацієнтів завжди виникає питання: чи завжди рак повертається?

Науковці доводять, що це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Сучасні методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищувати ракові клітини.

Але, на жаль, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби.

Цей прикрий факт дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву онкохвороби.

На ймовірність повернення хвороби впливає безліч факторів, включаючи тип раку, стадію, ефективність проведеного лікування, загальний стан пацієнта та наявність інших захворювань. У деяких випадках рак може повернутися, навіть якщо лікування було успішним. Дуже важливо слідкувати за своїм здоров’ям, проходити регулярні обстеження та консультації з лікарями для своєчасного виявлення та лікування рецидиву або інших проблем.

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 надає персоналізоване лікування раку. Кожен окремий клінічний випадок, без винятку, розбирається на міждисциплінарному лікарському консиліумі. Історія хвороби кожного пацієнта ретельно вивчається, підбираються найбільш ефективні методики подолання хвороби, що підвищує шанси на успішне лікування та збереження якості життя.

Якщо ви обрали 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 для діагностики, уточнення, підтвердження діагнозу або вже цілеспрямовано готові до лікування, ми гарантуємо, що ви отримаєте найкращу медичну допомогу згідно світових стандартів.

Запис на безкоштовну консультацію клінічного онколога:
📲 𝟎𝟖𝟎𝟎𝟑𝟎𝟏𝟓𝟎𝟑

📍м. Київ, вул. Здановської 33/43

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Рак легенів: Симптоми, фактори ризику, вплив на здоров’я та важливість раннього звернення по допомогу Лікування
14.12.2024

Рак легенів: Симптоми, фактори ризику, вплив на здоров’я та важливість раннього звернення по допомогу

Рак легенів є одним із найпоширеніших видів онкології у світі та головною причиною смертності серед онкохворих. За даними Міжнародного агентства з дослідження раку (IARC), у 2022 році майже 2,5 мільйона людей отримали цей діагноз, а понад 1,8 мільйона людей втратили життя через цю хворобу. Хто в зоні ризику? Чоловіки хворіють на рак легенів у 5 […]

лікар 2
Андрій Тимошенко
Імунотерапія в лікуванні раку: нові підходи та досягнення в активізації імунної системи для боротьби з онкологічними захворюваннями. Лікування
12.11.2024

Імунотерапія в лікуванні раку: нові підходи та досягнення в активізації імунної системи для боротьби з онкологічними захворюваннями.

Імунотерапія стає одним із найперспективніших підходів у лікуванні онкології, надаючи пацієнтам можливість боротися з раком за допомогою власної імунної системи. Цей підхід спрямований на активацію імунітету, щоб він міг розпізнавати й атакувати пухлинні клітини, які зазвичай маскуються і уникають імунного контролю. Імунотерапія особливо ефективна для пацієнтів з агресивними або запущеними формами раку, коли традиційні методи […]

krulko
Степан Крулько
Паліативна допомога в онкології Лікування
8.11.2024

Паліативна допомога в онкології

Паліативна допомога відіграє надзвичайно важливу роль в онкології, особливо для пацієнтів, які перебувають на пізніх стадіях хвороби. Її основна мета — не вилікування, а полегшення симптомів та покращення якості життя пацієнтів і їхніх родин, зменшення фізичних і психологічних страждань. У багатьох випадках паліативна допомога також сприяє збереженню контролю над ситуацією, створюючи максимально комфортні умови для […]

serogina
Наталія Серьогіна
Генетичні мутації та рак Лікування
5.11.2024

Генетичні мутації та рак

Генетичні мутації мають ключове значення у розвитку раку, оскільки саме вони призводять до неконтрольованого росту клітин. Вони можуть бути спадковими — переданими від батьків, або набутими протягом життя. Приблизно 5-10% випадків раку пов’язані з мутаціями, що передаються спадково. Наприклад, мутації в генах BRCA1 та BRCA2 значно підвищують ризик раку молочної залози та яєчників, а синдром […]

krulko
Степан Крулько
До верху