Головна/Онко Check-Up для жінок у 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜
Смірнова Оксана Володимирівна
Смірнова Оксана Володимирівна
29.05.2024
Лікування

Онко Check-Up для жінок у 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜

Онко Check-Up для жінок у 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜

Існує безліч порад щодо запобігання розвитку онкологічних хвороб. Проте є прості та зрозумілі правила, які дозволяють мінімізувати ризики.

Онкочекап – це комплексна програма обстежень, спрямована як на раннє виявлення хвороб, так і на оцінку схильності до різних захворювань.
Виходячи з цього, онкочекап – це повна діагностика організму, необхідна для виявлення злоякісних новоутворень і ризиків, що можуть з’явитися у майбутньому.

Навіщо потрібно проходити онкологічний скринінг саме вам?

Все дуже просто: більшість онкологічних захворювань на ранніх стадіях не мають симптомів, тому єдиний спосіб діагностувати їх вчасно – щороку проходити онкочекап.

Онкочекап для жінок у 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 спрямований на скринінг таких видів раку: рак шкіри, рак шийки матки, рак яєчників, рак кишківника, рак молочних залоз, рак легень, рак головного мозку, рак шлунку, рак щитоподібної залози.

Онко Check-Up для жінок у 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – послуги європейського рівня, що включають:

 • консультації провідних фахівців клініки,
 • лабораторні тести,
 • КТ, МРТ, УЗ діагностику,
 • мамографію,
 • гастро- і колоноскопію.

Переваги проходження СНЕСК-UP у 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜:

 • Немає призначення зайвих процедур: чекап підбирається індивідуально.
 • Обстеження проводиться за короткий термін.
 • Результати приходять швидко та у вигляді докладного опису стану організму та подальших рекомендацій щодо покращення чи підтримки здоров’я.
 • Проходження всіх процедур та консультацій в одному місці.
 • Отримання рекомендацій від кваліфікованих лікарів щодо профілактики та лікування захворювань.
 •  За програмою медичних гарантій консультативно-діагностичні послуги можна отримати безкоштовно.

Онко Check-Up рекомендований тим, хто:

– Багато працює, не встигає відновлюватись і має високий рівень системного стресу.
– Має надлишкову вагу або помітив різке зниження ваги.
– Має шкідливі звички і мало вживає в їжу зелених продуктів.
– Має сімейну схильність до онкологічних захворювань або замислюється про стан здоров’я в майбутньому.
– Хто піклується про своє здоров’я!

📲𝟎𝟖𝟎𝟎𝟑𝟎𝟏𝟓𝟎𝟑 – запишіться на
безоплатну консультацію з питань проходження персоналізованого СНЕСК-UP саме для вас.

📍м. Київ, вул. Здановської 33/43

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Обережно, рак! Ворога потрібно знати в обличчя Лікування
23.06.2024

Обережно, рак! Ворога потрібно знати в обличчя

Рак – це одне з найнебезпечніших захворювань сучасності, яке може атакувати будь-яку частину нашого організму у будь-який час. Цей ворог безжалісний до своїх жертв, тому важливо бути завжди насторожі і знати його “обличчя”. Симптоми раку можуть бути різними і залежать від типу захворювання. Найпоширеніші ознаки раку включають незвичайні кровотечі, швидку втрату ваги, постійне втомлення, зміни […]

chernyavsky
Дмитро Чернявський
Який метод лікування онкології є найкращим? Лікування
20.06.2024

Який метод лікування онкології є найкращим?

На жаль, немає універсального “найкращого” методу лікування раку, оскільки кожен випадок є унікальним. Лікування раку ґрунтується на індивідуальних характеристиках пацієнта, типі раку, стадії захворювання та інших факторах. Вибір методу лікування зазвичай вимагає консультації медичного колективу та урахування останніх досягнень сучасної медицини. Тому важливо отримати професійну консультацію від лікаря, який зможе розглянути всі можливі варіанти та […]

krulko
Степан Крулько
𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – лідер з використання сучасних методів та технологій, які дозволяють отримати найкращі результати у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Лікування
17.06.2024

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – лідер з використання сучасних методів та технологій, які дозволяють отримати найкращі результати у боротьбі з онкологічними захворюваннями.

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 пропонує своїм пацієнтам найсучасніші, з доступних в світі, технологій лікування раку: променева терапія; томотерапія; хіміотерапія; таргетна терапія; імунотерапія; хірургія; радіохірургія; емболізація; лікування болю; паліативна допомога. Таргетна терапія Почала розвиватися наприкінці 20 ст. – і в 2010-х роках стала використовуватися при лікуванні багатьох типів раку. Молекулярна діагностика У 2014 і 2019 рр. з’явилися тести (MSK-IMPACT […]

kuhar
Алла Кухар
Популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 Київ про МРТ Лікування
13.06.2024

Популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 Київ про МРТ

Що таке МРТ Магнітно-резонансна томографія — це тип неінвазивного медичного дослідження, в результаті якого можна отримати детальне зображення людського організму. Апарат МРТ працює за допомогою ядерного магнітного резонансу. Процедура найбільш ефективна для дослідження м’яких тканин. Який принцип роботи МРТ Принцип роботи МРТ полягає в використанні сильного магнітного поля. Під впливом магнітно-резонансного томографа ядро атома водню […]

лікар 5
Віталій Ковальов
До верху