Головна/Найпоширеніший рак у чоловіків
Кузякіна Крістіна
Кузякіна Крістіна
06.05.2024
Лікування

Найпоширеніший рак у чоловіків

Найпоширеніший рак у чоловіків

За останнє десятиліття було описано понад 200 різних видів і підвидів онкологічних захворювань.

Рак передміхурової залози є найпоширенішою формою раку і третьою за частотою причиною смерті серед чоловіків.

Коротко розповімо про чотири види онкологічних захворювань, яких потрібно особливо остерігатися сильній статі.

Рак простати. Він розвивається у тканинах передміхурової залози. Ця онкопатологія відрізняється повільним та злоякісним перебігом, пухлина росте непомітно і може не проявляти себе багато років. Більшість пацієнтів, у яких рак було діагностовано на пізніх стадіях, говорили, що взагалі ніколи не зверталися до лікаря, бо їх нічого не турбувало. І це основна проблема.
Серед ознак, які виникають, на себе звертають увагу біль в кістках, кров в сечі і відчуття напруги при сечовипусканні.

Рак легенів. Вважається найбільш смертоносним з усіх видів раку, ще одна особливість- важко діагностується (поява його симптомів зазвичай означає прогресуючий розвиток пухлини і метастази). Основним фактором ризику є куріння, проте рак легенів може виникати і поза всяким звʼязком зі шкідливою звичкою (наприклад, під впливом
небезпечних канцерогенних сполук, забруднення навколишнього середовища).
Загальні симптоми включають кашель, задишку, біль у грудях, захриплість голосу, шумне дихання, зміна мокротиння і кашель з кров’ю.

Колоректальний рак. Ризик розвитку раку товстої або прямої кишки підвищують (крім спадкової схильності): ожиріння, куріння, запальні захворювання кишківника, відсутність належної фізичної активності, вік, низьке споживання клітковини, зловживання некорисною їжею.
Його симптомами можуть бути біль в животі, ректальна кровотеча, зміна режиму роботи кишечника, незрозуміла втрата ваги.
Чоловікам у віці від 50 років рекомендовано проходити скринінг на колоректальний рак кожні 5 років – це ефективно забезпечує його раннє виявлення і належне лікування.

Рак печінки. Факторами, що прискорюють його появу, є часте і непомірне споживання алкоголю, гіподинамія, нездорове харчування і ожиріння, зараження вірусами гепатиту В і С.
Симптоми раку печінки включають жовтяницю, втрату апетиту та біль у животі.

Рак, виявлений на I стадії виліковний у 95% пацієнтів. Натомість в Україні, у 21% випадків, його діагностують вже на пізніх стадіях коли з’являються метастази й ефективність лікування значно знижується.

Медична команда 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 піклується про здоров’я та життя пацієнтів максимально ретельно. Лікарі та медсестри опікуються людиною на всьому шляху лікування та відновлення, розуміючи, наскільки важливий душевний спокій і підтримка тих, хто поруч. Головний принцип сучасної медицини – при лікуванні онкологічного захворювання зберегти органи, якість життя людини, естетику тіла та її душевний спокій. У наші дні лікарі проводять малоінвазивні втручання та видаляють новоутворення без шрамів та рубців. Також за можливості лікаря роблять онкологічні та реконструктивні операції за одну процедуру (наприклад, встановлюють імплантати при мастектомії). У 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 працює команда фахівців та психологів, які допомагають пацієнтам зробити перші кроки до усвідомлення та прийняття діагнозу, знизити рівень тривоги та страху, адаптуватися до нової ситуації, наново розставити життєві пріоритети.

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 пропонує всі види консультативно-діагностичних та лікувальних послуг для попередження, виявлення та успішної боротьби з хворобою.

Наголошуємо, що за Програмою медичних гарантій більшість послуг y 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 можна отримати БЕЗОПЛАТНО!

📲 𝟎𝟖𝟎𝟎𝟑𝟎𝟏𝟓𝟎𝟑 – телефонуйте вже зараз, записуйтесь на консультацію до найкращих фахівців.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування Лікування
23.05.2024

Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування

Пухлини головного мозку – це гетерогенна група різних внутрішньочерепних новоутворень, доброякісних або злоякісних, виникаючих внаслідок запуску процесу аномального неконтрольованого ділення клітин, які у минулому були нормальними складовими самої тканини мозку, кровоносних судин мозку, черепномозкових нервів, мозкових оболонок, черепа, залізистих утворень мозку або що виникають внаслідок метастазування первинної пухлини, що знаходиться в інший орган. Серед причин […]

Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Шкіра – захисний бар’єр людини і найбільший орган людського тіла. Тому на ній легко знаходять місце численні новоутворення як безневинні, так і смертоносні. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій життєвий цикл. Як захистити себе та вчасно виявити небезпеку? Все […]

Рак найнебезпечніша хвороба у світі Лікування
18.05.2024

Рак найнебезпечніша хвороба у світі

Але новітні досягнення та технології в галузі онкології, пропонують багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. СУЧАСНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування новоутворень залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології виділяють: – Хірургія: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при […]

Після проходження курсу лікування у пацієнтів завжди виникає питання: чи завжди рак повертається? Лікування
16.05.2024

Після проходження курсу лікування у пацієнтів завжди виникає питання: чи завжди рак повертається?

Науковці доводять, що це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Сучасні методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищувати ракові клітини. Але, на жаль, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Цей прикрий факт дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли […]

До верху