Головна/Лікуємо без черг!
Тарасенко Тетяна Євгеніївна
Тарасенко Тетяна Євгеніївна
19.04.2024
Життя Клініки

Лікуємо без черг!

Лікуємо без черг!

Рак – це велика група онкологічних захворювань, для яких характерний швидкий та неконтрольований ріст клітин, що утворюють пухлину.
Відсутність лікування призводить тільки до одного результату – загибелі хворого.

Тому, абсолютно логічно, що дізнавшись про діагноз, хочеться якнайшвидше розпочати лікування.

Завдяки ефективно налагодженому процесу і можливості проведення лікування на двох лінійних прискорювачах, у 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 відсутні черги.

Це дає пацієнтам змогу якнайшвидше розпочати лікування та повернутися до радощів ЖИТТЯ.

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 приймає для проведення променевої терапії всіх пацієнтів. Максимальний термін очікування початку лікування – не більше тижня. Це той проміжок часу, коли фахівці проводять при необхідності додаткові обстеження та передпроменеву підготовку.

Величезною перевагою є те, що відділення променевої терапії обладнано двома сучасними високоенергетичними лінійними прискорювачами, які відносяться до останнього покоління апаратів для дистанційної перед – і післяопераційної променевої терапії злоякісних новоутворень будь-якої локалізації.

Для перемоги над захворюванням у пацієнтів і лікарів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 є максимум можливостей для найбільш результативного та ефективного лікування.

Нагадаємо, що променева терапія проводиться для пацієнтів БЕЗОПЛАТНО за рахунок НСЗУ.

Наголошуємо, що у 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 ви можете отримати також БЕЗОПЛАТНО кваліфіковану консультацію онколога і променевого терапевта.

Запис до фахівця:
📲 𝟎𝟖𝟎𝟎𝟑𝟎𝟏𝟓𝟎𝟑

📍м. Кропивницький, вул. Ялтинська 1
📍м. Київ, вул. Здановської 33/43

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування Лікування
23.05.2024

Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування

Пухлини головного мозку – це гетерогенна група різних внутрішньочерепних новоутворень, доброякісних або злоякісних, виникаючих внаслідок запуску процесу аномального неконтрольованого ділення клітин, які у минулому були нормальними складовими самої тканини мозку, кровоносних судин мозку, черепномозкових нервів, мозкових оболонок, черепа, залізистих утворень мозку або що виникають внаслідок метастазування первинної пухлини, що знаходиться в інший орган. Серед причин […]

Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Шкіра – захисний бар’єр людини і найбільший орган людського тіла. Тому на ній легко знаходять місце численні новоутворення як безневинні, так і смертоносні. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій життєвий цикл. Як захистити себе та вчасно виявити небезпеку? Все […]

Рак найнебезпечніша хвороба у світі Лікування
18.05.2024

Рак найнебезпечніша хвороба у світі

Але новітні досягнення та технології в галузі онкології, пропонують багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. СУЧАСНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування новоутворень залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології виділяють: – Хірургія: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при […]

Після проходження курсу лікування у пацієнтів завжди виникає питання: чи завжди рак повертається? Лікування
16.05.2024

Після проходження курсу лікування у пацієнтів завжди виникає питання: чи завжди рак повертається?

Науковці доводять, що це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Сучасні методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищувати ракові клітини. Але, на жаль, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Цей прикрий факт дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли […]

До верху