Головна/Чому обирають нас?
Степан Крулько
Степан Крулько
08.05.2024
Життя Клініки

Чому обирають нас?

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – приватна клініка, що випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики та досягнення у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Ми надаємо повний цикл обслуговування в одному місці.

У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Крім високоякісного медичного обслуговування, Tomoclinic пропонує психологічну підтримку та програми допомоги пацієнтам і їх сімʼям.

У нас висококваліфікована команда спеціалістів, професіоналів, які невтомно та регулярно підвищують рівень своіх знань і практичних навичок, а також мають тисячі позитивних відгуків від щасливих пацієнтів. У команді нашої клініки кожен лікар має офіційно підтверджену кваліфікацію і величезний досвід у лікуванні онкологічних захворювань.

Ми обʼєднуємо свій досвід, цінності та підходи у лікуванні з єдиною метою – покращення вашого здоров’я, використовуючи інноваційне обладнання та передові технології.
Надаємо ефективне лікування з максимальним комфортом для вас та ваших рідних.

У прагненні бути кращими на ринку медичних послуг, ми створюємо сервіс, який відповідає найвищим вимогам.

Нам важливо йти в ногу з часом і тому ми ретельно слідкуємо за появою нових технологій та активно впроваджуємо їх у клініці.

Цінуємо довіру, яку ви надаєте, обираючи медичні послуги у 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜.

📲 Запис на консультацію:
𝟎𝟖𝟎𝟎𝟑𝟎𝟏𝟓𝟎𝟑

м. Київ, вул. Здановської 33/43

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування Лікування
23.05.2024

Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування

Пухлини головного мозку – це гетерогенна група різних внутрішньочерепних новоутворень, доброякісних або злоякісних, виникаючих внаслідок запуску процесу аномального неконтрольованого ділення клітин, які у минулому були нормальними складовими самої тканини мозку, кровоносних судин мозку, черепномозкових нервів, мозкових оболонок, черепа, залізистих утворень мозку або що виникають внаслідок метастазування первинної пухлини, що знаходиться в інший орган. Серед причин […]

Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Шкіра – захисний бар’єр людини і найбільший орган людського тіла. Тому на ній легко знаходять місце численні новоутворення як безневинні, так і смертоносні. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій життєвий цикл. Як захистити себе та вчасно виявити небезпеку? Все […]

Рак найнебезпечніша хвороба у світі Лікування
18.05.2024

Рак найнебезпечніша хвороба у світі

Але новітні досягнення та технології в галузі онкології, пропонують багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. СУЧАСНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування новоутворень залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології виділяють: – Хірургія: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при […]

Після проходження курсу лікування у пацієнтів завжди виникає питання: чи завжди рак повертається? Лікування
16.05.2024

Після проходження курсу лікування у пацієнтів завжди виникає питання: чи завжди рак повертається?

Науковці доводять, що це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Сучасні методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищувати ракові клітини. Але, на жаль, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Цей прикрий факт дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли […]

До верху