Головна/Безоплатне видалення новоутворень шкіри
Кабаков Антон Олегович
Кабаков Антон Олегович
21.05.2024
Лікування

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Шкіра – захисний бар’єр людини і найбільший орган людського тіла.
Тому на ній легко знаходять місце численні новоутворення як безневинні, так і смертоносні.

Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій життєвий цикл.

Як захистити себе та вчасно виявити небезпеку? Все дуже просто, – сходити на огляд до лікаря!

30 хвилин – це не надто висока плата за своєчасне виявлення злоякісних утворень, згодні? За цей час лікар огляне поверхню шкіри та відзначить ті родимки, які вимагають особливої уваги.

Тест ABCDЕ допомагає оцінити, коли родимки стають небезпечними та потрібно звернутись до лікаря:
А – “assymetry”. Ця буква відповідає поняттю «асиметрія». Якась родимка змінила форму і стала асиметричною (одна половинка не подібна на іншу).
B – “borders”, що в перекладі означає “межі” родимки. Родимка має нерівну межу, неправильну, “рвану” форму.
С – “colour”, тобто, “колір” родимки. Родимка в нормальному стані має однорідний коричневий або світло-бронзовий колір. При патології вона набуває чорного, фіолетового, червоного, білого кольору або має кілька кольорів.
D – “diameter” – діаметр родимки. Нормальна родимка невелика в діаметрі і не має властивості збільшуватися. Патологічні процеси змушують родимку розростатися в діаметрі. Діаметр родимки не повинен перевищувати 6мм.
E – “evolution” або “еволюція” родимки. Родимка почала збільшуватися або змінювати колір.

Безоплатна хірургія шкіри у 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 включає:

  • консультація хірурга,
  • передопераційні аналізи,
  • оперативне втручання,
  • введення лікарських препаратів,
  • гістологічне дослідження.

Закликаємо вас звертати увагу на утворення шкіри, щоб не пропустити початок небезпечного процесу, який може непомітно перерости у смертельну загрозу!

Записуйтесь до 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜, отримайте докладну інформацію щодо стану здоровʼя вашої шкіри.

📲 𝟎𝟖𝟎𝟎𝟑𝟎𝟏𝟓𝟎𝟑 – запис на безоплатну консультацію.

📍м. Київ, вул. Здановської 33/43

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Обережно, рак! Ворога потрібно знати в обличчя Лікування
23.06.2024

Обережно, рак! Ворога потрібно знати в обличчя

Рак – це одне з найнебезпечніших захворювань сучасності, яке може атакувати будь-яку частину нашого організму у будь-який час. Цей ворог безжалісний до своїх жертв, тому важливо бути завжди насторожі і знати його “обличчя”. Симптоми раку можуть бути різними і залежать від типу захворювання. Найпоширеніші ознаки раку включають незвичайні кровотечі, швидку втрату ваги, постійне втомлення, зміни […]

chernyavsky
Дмитро Чернявський
Який метод лікування онкології є найкращим? Лікування
20.06.2024

Який метод лікування онкології є найкращим?

На жаль, немає універсального “найкращого” методу лікування раку, оскільки кожен випадок є унікальним. Лікування раку ґрунтується на індивідуальних характеристиках пацієнта, типі раку, стадії захворювання та інших факторах. Вибір методу лікування зазвичай вимагає консультації медичного колективу та урахування останніх досягнень сучасної медицини. Тому важливо отримати професійну консультацію від лікаря, який зможе розглянути всі можливі варіанти та […]

krulko
Степан Крулько
𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – лідер з використання сучасних методів та технологій, які дозволяють отримати найкращі результати у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Лікування
17.06.2024

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – лідер з використання сучасних методів та технологій, які дозволяють отримати найкращі результати у боротьбі з онкологічними захворюваннями.

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 пропонує своїм пацієнтам найсучасніші, з доступних в світі, технологій лікування раку: променева терапія; томотерапія; хіміотерапія; таргетна терапія; імунотерапія; хірургія; радіохірургія; емболізація; лікування болю; паліативна допомога. Таргетна терапія Почала розвиватися наприкінці 20 ст. – і в 2010-х роках стала використовуватися при лікуванні багатьох типів раку. Молекулярна діагностика У 2014 і 2019 рр. з’явилися тести (MSK-IMPACT […]

kuhar
Алла Кухар
Популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 Київ про МРТ Лікування
13.06.2024

Популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 Київ про МРТ

Що таке МРТ Магнітно-резонансна томографія — це тип неінвазивного медичного дослідження, в результаті якого можна отримати детальне зображення людського організму. Апарат МРТ працює за допомогою ядерного магнітного резонансу. Процедура найбільш ефективна для дослідження м’яких тканин. Який принцип роботи МРТ Принцип роботи МРТ полягає в використанні сильного магнітного поля. Під впливом магнітно-резонансного томографа ядро атома водню […]

лікар 5
Віталій Ковальов
До верху