Головна/𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – лідер з використання сучасних методів та технологій, які дозволяють отримати найкращі результати у боротьбі з онкологічними захворюваннями.
Алла Кухар
Алла Кухар
17.06.2024
Лікування

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – лідер з використання сучасних методів та технологій, які дозволяють отримати найкращі результати у боротьбі з онкологічними захворюваннями.

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – лідер з використання сучасних методів та технологій, які дозволяють отримати найкращі результати у боротьбі з онкологічними захворюваннями.

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 пропонує своїм пацієнтам найсучасніші, з доступних в світі, технологій лікування раку:

  • променева терапія;
  • томотерапія;
  • хіміотерапія;
  • таргетна терапія;
  • імунотерапія;
  • хірургія;
  • радіохірургія;
  • емболізація;
  • лікування болю;
  • паліативна допомога.

Таргетна терапія
Почала розвиватися наприкінці 20 ст. – і в 2010-х роках стала використовуватися при лікуванні багатьох типів раку.

Молекулярна діагностика
У 2014 і 2019 рр. з’явилися тести (MSK-IMPACT та MSK-ACCESS), які дозволяють визначити сотні мутацій клітин, які стають раковими, за допомогою одного аналізу. Так звана рідинна біопсія дозволяє визначати тип мутації, використовуючи кров, а не традиційну тканинну біопсію.
Сьогодні вчені працюють над порівнянням здорових і мутованих клітин пацієнтів, визначаючи зміни в РНК-месенджерах, хромосомах тощо.

Скринінг і раннє виявлення
Ендоскопія, низькодозова КТ, сучасні мамографи й МРТ-апарати, які з’явилися протягом останніх десятиліть, дозволяють виявити онкологічні захворювання на ранніх стадіях, а також передракові стани при обстеженні пацієнтів з груп ризику. Рак на ранніх стадіях лікується краще, а отже, вчені розробляють все нові й нові методики скринінгу, щоб персоналізувати діагностику для пацієнтів.

Хірургія
Малоінвазивна й роботизована хірургія стала стандартом у лікуванні багатьох онкологічних захворюваннях у 21 столітті. Ці методики дозволяють проводити операції, які не поступаються ефективністю відкритим втручанням, однак є менш травматичними, а отже, реабілітація відбувається швидше.
Учені сподіваються, що, хоча хірургічні втручання й лишатимуться важливою частиною лікування раку, все більше й більше онкозахворювань потребуватимуть у майбутньому лише медикаментозної терапії або мініінвазивної хірургії.

Променева терапія
Розвиток променевої терапії протягом останнього десятиліття призвів до появи програм (IMRT, IGRT), які дозволяють направляти максимально необхідні дози на пухлини й оминати здорові тканини й органи.
Сьогодні науковці вивчають протонну терапію – і сподіваються, що такий тип лікування буде ширше використовуватися у наступному десятилітті.

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – інноваційний центр в Україні, який надає повний спектр послуг з лікування раку.
Це дає незаперечну перевагу для пацієнта, так як він може пройти весь комплекс обстеження в одній клініці, отримати точний діагноз, і як найшвидше почати лікування.

Ваше здоров’я – наш пріоритет. Довірте своє лікування професіоналам, які використовують найсучасніші технології для боротьби з онкологічними захворюваннями.

☎️ 𝟎𝟖𝟎𝟎𝟑𝟎𝟏𝟓𝟎𝟑 – запис на безоплатну консультацію.

📍м. Київ, вул. Здановської 33/43

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Рак шкіри: Як захистити себе від ультрафіолетового випромінювання? Лікування
22.07.2024

Рак шкіри: Як захистити себе від ультрафіолетового випромінювання?

Рак шкіри є серйозним захворюванням, яке виникає через пошкодження клітин шкіри ультрафіолетовим (УФ) випромінюванням. УФ випромінювання може надходити від сонця або штучних джерел, таких як солярії. Захист від УФ випромінювання є ключовим фактором у запобіганні раку шкіри. Ультрафіолетове випромінювання поділяється на три типи: UVA, UVB і UVC. UVA-промені проникають глибоко в шкіру, пошкоджуючи клітини та […]

serogina
Наталія Серьогіна
Імунна система і рак: Як підвищити захист організму? Лікування
20.07.2024

Імунна система і рак: Як підвищити захист організму?

Імунна система – це непомітний герой нашого організму, який день і ніч бореться з мікробами, вірусами та навіть раковими клітинами. Але що, якби ви дізналися, що саме від її сили залежить ваша здатність уникнути онкологічних захворювань? Так, це правда! І сьогодні ми розповімо, як підвищити захист організму, щоб зменшити ризики та жити здоровим життям. Ви […]

krulko
Степан Крулько
Здоров’я молочної залози Лікування
12.07.2024

Здоров’я молочної залози

Чи знаєте ви, що здоров’я молочних залоз є одним з найважливіших аспектів жіночого здоров’я? Питання про те, як підтримувати їх у нормі, хвилює багатьох жінок. Як лікар, я часто зустрічаю пацієнток, які прагнуть дізнатися більше про те, як зберегти здоров’я своїх молочних залоз і уникнути серйозних захворювань. У цій статті я розповім про основні фактори […]

Антон Кабаков
Антон Кабаков
Рак і генетика: як спадковість впливає на ризик захворювання? Лікування
10.07.2024

Рак і генетика: як спадковість впливає на ризик захворювання?

Наукові дослідження свідчать, що спадковість є важливим фактором у розвитку ракових захворювань. У певних випадках мутації генів, що передаються від батьків до дітей, можуть значно підвищити ризик розвитку раку. Якщо в родині вже були прецеденти захворювання, це може вказувати на наявність генетичної схильності. Одним з найвідоміших прикладів є мутації в генах BRCA1 та BRCA2. Жінки […]

grechanyk
Вікторія Гречанюк
До верху