logo
 • Пн.-Пт.: з 9:00 до 19:00
 • Сб.: з 9:00 до 18:00
logo

У вас складна онкологічна ситуація, що вимагає думки кількох лікарів? Онкологічний консиліум в Києві, що працює в TomoClinic, поєднує фахівців з понад 20-річним досвідом роботи. Консиліум лікарів — це команда онкологів профільної спеціальності, які вивчають усі наявні дані й обирають максимально ефективну тактику лікування, або ж проводять корекцію вже призначеного лікування, якщо в такому є необхідність. Завдяки їхній спільним зусиллям можна виробити для пацієнта ефективну стратегію лікування.

Коли необхідний онкологічний консиліум?

Проведення мультидисциплінарного онкологічного консиліуму проводиться з метою:

 • підтвердити або спростувати діагноз, який поставили пацієнту під час попередньої діагностики;
 • підібрати для пацієнта оптимальну схему терапії;
 • якщо терапія вже проводиться, але водночас вона не дає очікуваних результатів, онкологічний консиліум ставить для себе завдання скорегувати її;
 • мультидисциплінарний онкологічний консиліум складається з лікарів різних профілів, тому його відвідування заощадить ваш час на консультації інших лікарів;
 • лікарський консиліум дає пацієнту відчуття спокою, оскільки люди переважно сприймають думку багатьох фахівців значно авторитетніше, ніж одного.

До онкологічного консиліуму входять онкохірурги, радіологи, хіміотерапевти та інші фахівці. Вони спроможні діагностувати та призначити лікування пухлин шкірних покривів, молочної залози, органів малого таза, щитоподібної залози та інших ділянок людського тіла.

Які документи необхідно надати для проведення консиліуму?

Аби пройти медичний консиліум, у вас на руках повинні бути такі документи:

 • підтвердження діагнозу;
 • результати УЗД, КТ, МРТ та інших інструментальних та лабораторних досліджень, на підставі яких лікар поставив вам відповідний діагноз;
 • якщо ви проходили біопсію, то із собою необхідно мати її результати;
 • якщо ви проходили консультації в інших лікарів, вам знадобляться виписки з цих консультацій.

Цього переліку документів достатньо для того, аби провести лікарський онкоконсиліум.

Як проходить онкологічний консиліум у TomoClinic?

Засідання мультидисциплінарної комісії проходить за таким сценарієм:

 • Насамперед пацієнту необхідно записатися на первинний прийом до лікаря-онколога, а також зібрати всю необхідну документацію.
 • На первинному прийомі лікар-експерт вивчає історію хвороби, результати досліджень, медичні висновки та іншу інформацію.
 • Якщо поточної інформації недостатньо, лікар може видати пацієнту направлення на додаткові діагностичні дослідження.
 • Мультидисциплінарний онкологічний консиліум. Впродовж нього лікарі-експерти в онкологічній галузі:
  • вивчають усі наявні медичні висновки;
  • дискутують щодо можливих вирішень проблемних моментів;
  • розглядають історію хвороби пацієнта під різними кутами;
  • аналізують правильність призначеного лікування та його результати;
  • коригують або розробляють новий курс лікування, підбираючи індивідуально для кожного пацієнта засоби (медичні препарати) та тривалість курсу.
 • Після того як фахівці лікарського консиліуму досягнуть консенсусу, своє рішення вони оформлять документально — у вигляді спеціального висновку.
 • Для проведення лікування відповідно до рішення онкоконсиліуму пацієнту запропонують особистого адміністратора, який допоможе скласти найзручніший графік відвідувань клініки та консультуватиме пацієнта про всі зміни, доповнення, отримані проміжні результати аналізів, а також про зручну схему руху в межах клініки.

Рішення мультидисциплінарного консиліуму

Після того як медичний консиліум детально вивчить всю історію хвороби та дійде єдиного рішення, буде оформлений спеціальний документ, в якому це рішення буде вказано. Цей документ міститиме такі дані:

 • П. І. Б. голови консиліуму, його посада, спеціалізація та кваліфікація;
 • П. І. Б. пацієнта;
 • назва та адреса клініки, де було проведено консиліум;
 • П. І. Б. лікаря, згідно з чиїм рішенням був організований онкологічний консиліум;
 • обґрунтування необхідності проведення онкологічного консиліуму;
 • попередній діагноз пацієнта, поставлений до проведення медичного консиліуму;
 • висновок консиліуму та діагноз, який був на ньому затверджений;
 • необхідні підписи та печатки сторін-учасниць.

Протокол консиліуму лікарів пацієнт може отримати на руки.

Крім протоколу, пацієнт також може розраховувати на усні рекомендації від консиліуму медичного центру щодо своїх подальших дій.

Переваги скликання онкоконсиліуму в TomoClinic

Наша клініка має такі переваги:

 1. Фахівці з великим досвідом роботи. У середньому стаж роботи наших лікарів становить від 25 до 30 років.
 2. Експертна оцінка стану хворого, результатів аналізів і наявних результатів діагностики.
 3. Постійний медичний нагляд з боку лікарів і всього медперсоналу клініки.
 4. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта, завдяки якому консультація лікаря-онколога буде максимально об’єктивною.
 5. Призначення ефективного лікування.
 6. Сучасне медичне обладнання, що відповідає європейським стандартам.
 7. Детальна діагностика, в якій є як інструментальні, так і лабораторні види досліджень.
 8. Психологічна підтримка пацієнта з онкозахворюванням і його родичів на всіх етапах.
 9. Заслужена репутація. Якщо ваша онкологічна ситуація вимагає скликання консиліуму, відгуки людей про нашу клініку кажуть самі за себе. Їх переважна більшість виключно позитивні.

Якщо ви зіткнулися з онкологічним захворюванням, дуже важливо вибирати фахівців відповідально, адже саме в їхні руки ви довіряєте своє здоров’я.

Як записатися на прийом?

Залишилися питання? Або цікавить інша думка щодо онкологічного діагнозу й обраного лікування? Тоді вам необхідний онкологічний консиліум. Записатися на прийом до онколога TomoClinic ви можете попередньо за телефоном нашої гарячої лінії. Служба підтримки працює з 08:00 до 21:00. Також ви можете написати в одну з наших соціальних мереж або скласти заявку на зворотний дзвінок. Якщо вам потрібен консиліум, медичний центр надасть вам усі необхідні послуги.

Цінова політика

Для послуг онкологічного консиліуму ціни в медичному центрі TomoClinic доступні для багатьох пацієнтів. Ознайомитися з ними ви можете на сторінці «Ціни» або зателефонувавши до контакт-центру й поставивши всі необхідні питання оператору.

Фахівці
6
Лікар-онколог першої категорії
Вiдгуки
Жанна
Всю жизнь висит надо мной ужас от этой страшной болезни - рак. У нас она в роду передается уже несколько поколений по женской линии. Бабушка, ее сестра, тетя, моя двоюродная сестра. Зная эту предрасположенность я регулярно прохожу обследование, чтобы не пропустить начальную стадию. Это не передать словами как это сложно каждый раз ждать вердикт от врача пронесло на этот раз или нет. Раньше все анализы и наблюдения я проходила в другом месте. Потом я узнала о Варте и решила пройти здесь. Каково же было мое удивление в лучшую сторону и от самой клиники и от профессионализма врачей, медперсонала их отношение к больным людям, которое я наблюдала. Меня еще очень удивил подход к выдаче анализов, его дважды проверяют разные врачи, чтобы не дай бог не упустить какую то мелочь, которая может обернуться катастрофой. Оборудование самое современное, диагностика очень обширная, а принятие мнения о методе лечения в слонжных ситуациях вообще принимает целый консилиум врачей. Реально приходит вера, что тебе здесь помогут!!
Галя Іванцова
Моя нескінченна вдячність лікарям онкологам TomoClinic, вони врятували мого свекра. Без нашого дідуся складно уявити хоч одне сімейне свято і без його любові до онуків! Лікарі онкологи зібрали цілий консиліум і на підставі аналізів і скріну максимально ТОЧНО визначили стадію і локалізацію пухлини, врахували його вікові захворювання і призначили лікування. Минуло вже кілька місяців після операції, дідусь потихеньку відновлюється, продовжує лікування. І в нас міцніє надія на благополучне одужання.
Иван Петрович
Когда я был на консультации в другой больнице, мне один онколог по анализам назначил лечение. Меня крайне смутил такой подход к моему здоровью и я решил проконсультироваться в другом месте. Пока искал ответ в интернете наткнулся на множество положительных отзывов о Клинике Варта и ее онкологических услугах. Я записался на прием, конечно не все анализы подошли, сделал еще необходимые в том числе и МРТ для более точной картины. Порадовал индивидуальный подход и консультация моего врача онколога с другими узкоспециализированными специалистами на основании чего и был установлен точный диагноз. Меня убедило такое отношение ко мне и моему состоянию, теперь морально готов лечь под нож.
Ирина
Когда заболела мамочка и уже была известна причина - карцинома, прошел консилиум врачей онкологов, который определял стоит ли делать операцию или можно обойтись без нее. Было принято решение удалить раковую опухоль, а также окружающие ее ткани. Операция была сложной, но с использованием всех современных технологий, прошла хорошо. Думаю очень важно учитывать все параметры болезни и вообще состояние больного, чтобы принять единственно правильное решение. Буду рекомендовать Клинику Варта.
Оксана
Коли у моєї сестри діагностували рак шийки матки на початковій стадії, лікар онколог дуже "дбайливо" поставився до неї. Так як вона молода жінка і ще дуже хотіла мати дітей, проводилася нарада, щоб визначити мінімальну зону для операції з мінімальною травмою для репродуктивної системи. Лікарі змогли знайти рішення, операція на сучасному обладнанні була проведена успішно. Загоєння і відновлення в цілому пройшло швидко, організм зо всім впорався добре.Ми раді, що звернулися в TomoClinic, і тепер сподіваємося на племінників))).
Вiдгуки з фото
Залишити відгук:
Ваша оцінка:
Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті
phone
Записатися на консультацію
Ми вам передзвонимо найближчим часом
Подзвонити Замовити дзвінок