Головна/Бронхоскопія (фібробронхоскопія) у TomoClinic
Бронхоскопія (фібробронхоскопія) у TomoClinic

Бронхоскопія (фібробронхоскопія) у TomoClinic

Безкоштовно
Бронхоскопія (фібробронхоскопія) – ендоскопічне дослідження, яке дозволяє виконувати візуальний огляд дихальних шляхів, проведення ендоскопічних маніпуляцій і забору матеріалу для різних видів досліджень. Під час бронхоскопії тоненька трубка (бронхоскоп) проводитиметься через ваш ніс або рот і далі через горло в легені. Цей метод високоінформативний при вивченні стану внутрішньої поверхні часткових, сегментних і субсегментних бронхів, визначенні прямих і непрямих ознак ураження легенів і органів середостіння. Він дозволяє візуально дослідити поверхню трахеї та бронхіального дерева і, при потребі, видалення сторонніх тіл і для уточнення діагнозу застосовувати біопсію.
Ціна послуги
Поставити запитання

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

Бронхоскопія (фібробронхоскопія) у TomoClinic

Що таке онкологія?

Онкологія – це патологічний процес в організмі, який характеризується швидким поділом клітин. Злоякісні клітини відрізняє змінена форма, невиконання ними своїх функцій, їхнє швидке поширення в тілі та формування в нові патологічні утворення. Онкоклітини не відповідають на сигнали організму, через що уражений орган або система поступово перестають виконувати свої завдання і відмирають. На сьогодні відомі десятки видів онкологічних захворювань, які класифікують за місцем локалізації, стадією, первинністю/вторинністю утворення тощо. Як показала практика, більшу ефективність лікування дає вузькоспеціалізований підхід. Так, вивченням онкології щитоподібної залози займається онкоендокринолог, раковими захворюваннями жіночої репродуктивної системи – онкогінеколог тощо. У медичному центрі TomoClinic прийом ведуть онкологи, які спеціалізуються на онкологічних захворюваннях конкретного спектра. Це забезпечує детальне вивчення проблеми і вибір індивідуальної схеми лікування, з урахуванням стану організму пацієнта і клінічної картини

Бронхоскопія (фібробронхоскопія) у TomoClinic
Бронхоскопія (фібробронхоскопія) у TomoClinic
фон

Записатися на прийом

Ласкаво просимо до клініки, де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі - професіонали.

    гинеколог 2
    Бронхоскопія (фібробронхоскопія) у TomoClinic

    Що входить до безоплатної послуги за програмою медичних гарантій НСЗУ

    До безоплатної послуги включено наступне:

    • консультація лікаря перед дослідженням для виявлення протипоказань та інших аспектів, аналіз попередніх досліджень;
    • видача направлення пацієнту на проведення рентгенологічного дослідження органів грудної порожнини для планування об’єму маніпуляції (у разі, якщо пацієнт не має вже зробленого рентгену);
    • діагностична бронхоскопія для огляду дихальних шляхів без або із ендоскопічною маніпуляцією;
    • забір матеріалу для гістологічного дослідження;
    • оцінювання структури гортані, трахеї та бронхів, вигляду слизової оболонки тощо;
    • анестезія та анестезіологічний моніторинг;
    • аналіз та опис результатів.

    Як отримати безоплатну бронхоскопію у TomoClinic

    Щоб пройти бронхоскопію безоплатно, пацієнту потрібно звернутися до свого сімейного або лікуючого лікаря. Якщо лікар вважатиме за доцільне, то призначить та випише направлення на таке обстеження.

    Переваги бронхоскопії у TomoClinic

    • Точність діагностики. Завдяки прямому визначенню стану дихальних шляхів лікарі можуть точно визначити причини симптомів пацієнта.
    • Лікувальні можливості. Бронхоскопія дозволяє лікарям виконувати ряд процедур безпосередньо в легенях, що зменшує необхідність хірургічних втручань.
    • Висококваліфіковані лікарі-ендоскопісти.
    • Нове обладнання експертного класу.
    • Можливість застосування седації (медикаментозного сну).
    • Високий рівень технічного оснащення клініки.

    Навіщо виконують бронхоскопію?

    Бронхоскопію зазвичай виконують для виявлення причин та проблем із легенями. Наприклад, ваш лікар може призначити Вам процедуру через кашель, що довго не проходить або підозрілих знахідок на рентгенівських знімках. Бронхоскопію так само виконують і з лікувальною метою, наприклад для санації легень, внутрішньолегеневого введення антибіотиків, видалення гнійного вмісту з трахеї та бронхів, альвеолярно-легеневого лаважу.

    Симптоми та захворювання при яких призначають бронхоскопію:

    Симптоми:

    • Тривалий кашель
    • Затруднене дихання
    • Виявлення предметів в дихальних шляхах
    • Кровотечі, виділення гною з дихальних шляхів
    • Набряки невідомої етіології
    • Підозра на новоутворення
    • Часті запалення легень і бронхіти
    • Підозра на туберкульоз

    Захворювання:

    • Пневмонія
    • Запалення бронхів
    • Новоутворення органів дихання
    • Туберкульоз
    • Звуження світлового отвору бронхів через патологічний процес, представлений новоутвореною тканиною
    • Бронхіальна астма
    • Ендобронхіт та інші.

    Показання та протипоказання

    Бронхоскопія, як і будь-який інший вид дослідження, має свої показання та протипоказання. Тому перед бронхоскопією завжди проводиться консультація лікаря, під час якої з’ясовується наявність існуючих захворювань (в т.ч. і алергії на медикаменти або продукти харчування) і визначається загальний стан пацієнта. Однак, слід врахувати, що в екстрених випадках, коли бронхоскопія є життєворятівною, вона може бути виконана незалежно від наявності протипоказань.
    Враховуючи інвазивність ендоскопічного втручання, можливість виникнення ускладнень, воно має бути проведено за визначеними показаннями і за направленням лікаря. Лікар-ендоскопіст має право скасовувати ендоскопічні втручання, виходячи з показань і стану пацієнта, призначати альтернативні обстеження чи консультації інших спеціалістів.
    Показання та протипоказання визначаються галузевими стандартами охорони здоров’я.

    Умови виконання дослідження

    Бронхоскопія проводиться в положенні пацієнта сидячи на стільці, або лежачи на тапчані. Дослідження виконується виключно натще, щоб уникнути ускладнення – закидання в дихальні шляхи їжі або води. Також, пацієнт має припинити вживати їжу та пити не менше ніж за чотири години до проведення бронхоскопії.

    Найчастіше використовується місцеве знеболення, щоб проведення ендоскопа було безболісним і для пригнічення кашльового рефлексу. Крім місцевого нанесення знеболювального розчину або гелю за необхідністю можливе використання знеболення сублінгвально та у вигляді інгаляцій, спреїв.
    Будь-які медикаменти в день дослідження можуть бути прийняті лише з дозволу лікуючого лікаря, в тому числі седативні і БАДи, лікар має бути поінформований про ліки, які пацієнт приймає систематично і відміна яких може дестабілізувати стан пацієнта. При використанні антикоагулянтів проводять корекцію медикаментозного лікування з подальшим відновленням схеми прийому антикоагулянтів після проведення бронхоскопії. Деякі препарати можна буде прийняти трохи згодом, після виконання бронхоскопії.

    Хворим на бронхіальну астму обов’язково треба мати при собі інгалятори з протиастматичними препаратами, в тому числі для зняття нападу бронхоспазму.

    Підготовка до бронхоскопії пацієнтів, що страждають на серцево-судинну патологію, здійснюється індивідуально: заздалегідь має бути стабілізована гемодинаміка, усунені прояви застійної серцевої недостатності, відміняються антиагреганти та антикоагулянти.

    Що відчувають пацієнти при бронхоскопії?

    • Відчуття оніміння і легкої закладеності носа, труднощі при ковтанні слини – наслідок анестезії;
    • Саме дослідження безболісно, як і проведення біопсії;
    • Вам не загрожує задуха, так як сам бронхоскоп тонше трахеї і бронхів, крім того – самостійне дихання, в процесі дослідження, не порушується.
    Бронхоскопія триває від 30 до 60 хвилин, після чого близько двох-трьох годин йде на відновлення. По закінченні процедури 2 години не можна пити та вживати їжу, протягом доби не рекомендується курити.

    Діагностичні або лікувальні заходи, які можуть виконуватися під час процедури:

    • Біопсія слизової оболонки або новоутворення з метою подальшого морфологічного дослідження;
    • Змив зі стінок бронхів – для виявлення бактерій, атипових клітин;
    • Лаваж бронхіального дерева – введення фізрозчину в бронхи дрібного калібру;
    • Санація бронхолегеневої системи – усунення слизу, гною, вмісту кіст, що скупчилися на стінках бронхів.

    Для запису на обстеження або консультацію лікаря телефонуйте у наш контакт-центр або пишіть у чат на сайті.

    Наші переваги!

    Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

    • 1

      Повний цикл лікування в одному місці

      Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • 2

      Комплексний підхід у лікуванні раку

      У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

    • 3

      Висока діагностична точність

      Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

    • 4

      Унікальне для України обладнання

      У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

    • 5

      TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

      Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

    • 6

      Об’єктивна оцінка стану пацієнта

      У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

    Ви можете записатися на прийом Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

      Записатися на консультацію
      Записатися на консультацію
      news img

      Залишились питання?

      Поставте своє питання і ми відповімо на нього найближчим часом

        запит київ
        До верху