logo
 • Пн.-Пт.: з 9:00 до 19:00
 • Сб.: з 9:00 до 18:00
logo

Мамологія — це галузь медицини, що досліджує патології грудей, а також займається діагностикою захворювань, їх лікуванням і профілактикою. Оскільки кількість пацієнтів з такими патологіями збільшується, проходити обстеження необхідно регулярно жінкам. Маммология в Киеве

Мамологія в Києві розвинена настільки добре, що своєчасна діагностика і правильний підхід до дослідження здатні виявляти новоутворення на початкових етапах та лікувати навіть найскладніші захворювання.

Мамолог — це лікар, основним завданням якого є обстеження і лікування патологій молочних залоз. А також він надає рекомендації щодо заходів профілактики та можливого їхнього розвитку в групах ризику. Щоб уникнути різних ускладнень з боку здоров'я молочних залоз, рекомендується проходити у мамолога регулярні обстеження.

Консультація мамолога (Київ), проведена в TomoClinic, допоможе вам провести точну діагностику та ефективне лікування будь-яких патологій молочних залоз. Для отримання чудового результату залучаються найдосвідченіші лікарі-експерти України, використовується високоточне діагностичне обладнання і сучасні методи лікування за міжнародними протоколами.

Переваги
Органозберігаючі і пластичні операції
Висока кваліфікація маммологів
Доступна вартість послуг
Устаткування експертного класу
Комфортна обстановка
Сучасні протоколи лікування

Коли треба звернутися до лікаря?

Необхідність у консультації мамолога виникає не тільки у випадку появи симптомів, які можуть вказувати на розвиток захворювань молочних залоз. Сучасний ритм життя, стрес, несприятлива екологічна обстановка призвели до істотного збільшення патологій грудей. Необхідність їх обстеження в профілактичних цілях стала актуальною для жінок будь-якого віку. Щорічне збільшення кількості хворих переконує у завчасному діагностуванні, щоб запобігти виникненню патологій та подальшому лікуванню доброякісних утворень грудей.

Профілактичне обстеження у мамолога, що передбачає УЗД молочних залоз і мамографію, допоможе виявити різні патології навіть на ранніх стадіях їх розвитку. Вони є золотим стандартом профілактики для кожної жінки, оскільки звернення до мамолога на початкових етапах розвитку будь-якої патології істотно підвищує ефективність лікування.

Коли йти на прийом до мамолога

Залежно від віку жінки профілактичні огляди у лікаря мамолога повинні проводитися:

 • у віці 20–30 років — кожні 3 роки;
 • у 30–40 років — кожні 2 роки;
 • після 40 років — щорічно.

Особливо актуальні ці рекомендації для тих дівчат і жінок, які мають спадкову схильність до патологій молочних залоз або страждають від частих чи хронічних гінекологічних та ендокринних захворювань. До групи ризику належать пацієнтки, які страждають від безпліддя, робили багато абортів, почали менструювати до 12 років, народили першу дитину після 30 років, зіткнулися з пізнім настанням клімаксу, схильні до частих стресів, підвищеної інсоляції або впливу токсичних речовин. Багато порушень в структурі тканин грудей можуть протікати приховано тривалий час, і виявити їх допомагає тільки огляд у мамолога.

Як проходить обстеження у мамолога

Воно полягає в проведенні огляду пацієнтки та додатковому виконанні УЗД (до 40 років) або мамографії (після 40). Показаннями до призначення додаткових діагностичних досліджень є вік і конкретний клінічний випадок.

Будь-які зміни стану грудей є показаннями до обов'язкового звернення до фахівця. Багато захворювань молочних залоз протікають зі схожою симптоматикою, і при розвитку агресивних форм раку пізній візит до лікаря-мамолога може коштувати жінці життя. Раннє виявлення і початок лікування раку молочних залоз рятує життя жінки. Крім цього, багато патології грудей мають перебіг, що прогресує, і можуть ускладнюватися трансформацією в ракову пухлину. Прийом у лікаря-мамолога допоможе розвіяти всі сумніви й почати своєчасне та ефективне лікування.

Звернення в TomoClinic допоможе вам провести професійне обстеження грудей і не допустити розвитку ускладнень. Консультація мамолога в Києві проводиться за всіма міжнародними стандартами, для діагностики захворювань молочних залоз застосовується обладнання експертного класу. Інформативні та точні мамологічні дослідження допомагають мамолога складати максимально ефективний план лікування.

Симптоми

Обов'язковий огляд у мамолога необхідний, якщо наявні:

 • будь-які ущільнення або утворення в залозі, які виявляються при пальпації;
 • біль або інші дискомфортні відчуття;
 • зміна форми молочної залози: втягування соска, асиметрія ареоли, зовнішні деформації в обрисах або розмірі грудей;
 • почервоніння і структурні зміни шкіри грудей;
 • виділення із сосків;
 • збільшення лімфатичних вузлів у зоні пахв чи грудей;
 • гормональні порушення тощо.

Обстеження молочних залоз (м. Київ, TomoClinic) проводиться в комфортних умовах. Після вивчення скарг і збору анамнезу лікар-мамолог проведе огляд грудей, призначить додаткові лабораторні та інструментальні дослідження, що відповідатимуть вашому клінічному випадку, а потім, на підставі отриманих даних, установить вірний діагноз та призначить лікування захворювань молочних залоз.

Захворювання

У TomoClinic ви завжди можете отримати консультацію та рекомендації мамологів щодо необхідності лікування або спостереження таких захворювань та патологій, зокрема:

 • Лактостазу
 • Всіх форм мастопатії
 • Фіброаденоми грудей
 • Галактореї
 • Атрофії та гіпертрофії молочної залози
 • Гінекомастії
 • Раку

Спроби самолікування за допомогою прикладання капустяного листя, компресів, нетрадиційних методів, гомеопатії, приймання настоянок грибів, чистотілу та інших засобів народної медицини можуть бути не тільки неефективними, а й призвести до небезпечних для здоров'я й життя ускладнень. Тому лікування може призначити тільки мамолог після діагностики.

Методи діагностики

Під час обстеження мамолог уважно вивчає всі скарги пацієнтки, ставить додаткові питання для збору анамнезу, професійно проводить пальпацію для якісного огляду молочних залоз. Ці дані допомагають скласти подальший план обстеження пацієнтки за допомогою лабораторних та інструментальних методів. Завдяки науково-технічному прогресу мамологія має безліч високоточних методик, що дозволяють робити діагностику максимально інформативною.

Прийом лікаря-мамолога в TomoClinic може доповнюватися такими методиками:

 • УЗД молочних залоз;
 • мамографією;
 • цитологією та гістологією;
 • імуногістохімічним аналізом;
 • МРТ (з контрастом і без);
 • пункційною біопсією новоутворень.

Скринінговими методами діагностики в мамології є УЗД і мамографія. За необхідності обстеження доповнюється іншими способами або консультаціями профільних фахівців.

УЗД молочних залоз

УЗД молочних залоз допомагає оцінювати структуру молочної залози, лімфатичних вузлів, протоків, а також наявність новоутворень у залозі та протоках. Рекомендується виконувати з 5 по 12 день менструального циклу. За необхідності певний день циклу для дослідження може порекомендувати лікар.

Процедура виконується протягом 15-30 хвилин. Додаткова підготовка для її виконання не потрібна. Протипоказань для проведення цього виду діагностики практично немає.

При наявності пухлин жінці може призначатися трепан-біопсія тканин залози. Для її прицільного виконання забір матеріалу проводиться під контролем УЗД. Завдяки візуалізації, фахівець за допомогою голки проводить забір тканин саме з осередку новоутворення, що підвищує інформативність і точність гістологічного або імуногістохімічного аналізу. Ці дослідження допомагають встановлювати злоякісність пухлини, визначати її різновид і призначати максимально ефективне лікування раку молочних залоз за допомогою хіміотерапії або гормонотерапії.

Мамографія

Під час мамографії виконується рентгенологічне дослідження. Ця методика призначається в профілактичних або діагностичних цілях. Зазвичай, це дослідження рекомендується жінкам старше 40 років, але, якщо треба, проводиться і в більш ранньому віці, наприклад, при спадковій схильності до онкології грудей.

Мамографія практично не має протипоказань і може призначатися за наявності силіконових імплантатів грудей. Спеціальна підготовка теж не потрібна. Процедура триває не більше 15–20 хвилин. В день дослідження не потрібно користуватися дезодорантом та іншими косметичними засобами для догляду за шкірою грудей або під пахвами.

Профілактичну мамографію в 40–50 років рекомендується проводити раз на 2 роки (за необхідності частіше), після 50 років — щорічно. До настання клімаксу дослідження рекомендується виконувати з 5 по 12 день циклу, але, якщо потрібно, процедура проводиться і в інші дні. Після менопаузи мамографія виконується в будь-який день.

Обладнання

У TomoClinic для мамологічного обстеження застосовується новітнє обладнання експертного класу:

 • Апарат УЗД TOSHIBA Aplio XG з функціями доплера та еластографії — дозволяє виявляти утворення розміром від 2 мм, оцінювати лімфоток або кровотік в пухлинах, визначати щільність тканини.
 • Мамограф HOLOGIC SELENIA Dimensions (USA) м) — дозволяє проходити обстеження з максимальним комфортом (не здавлюючи груди), а також візуалізує найдрібніші мікрокальцинати (від 50 мкм).
 • Томограф TOSHIBA Vantage Titan 1.5T, який не має обмежень за вагою — для проведення МРТ молочних залоз.
 • Томограф TOSHIBA Aquilion One на 640 зрізів з товщиною зрізу 0,5 мм — для виявлення метастазів за допомогою проведення КТ грудної клітки і черевної порожнини.

Лікування 

Своєчасне звернення до досвідчених мамологів TomoClinic дозволить не допустити розвитку небезпечних ускладнень та провести максимально ефективне лікування захворювань молочних залоз. У план лікування можуть входити медикаментозні, фізіотерапевтичні, класичні та малоінвазивні хірургічні методи, консультації фахівців: онколога, дієтолога, психолога та ін. У клініці застосовують тільки ті препарати, які мають відповідні сертифікати та добре себе зарекомендували, а також сучасні протоколи лікування грудей і новітнє обладнання.

Для боротьби з раком грудей і лікування доброякісних утворень молочних залоз можуть проводитися органозбережні операції. На всіх етапах діагностики, терапії та реабілітації виявляється активна психологічна підтримка.

Переваги мамології в нашій клініці 

 1. Високий рівень кваліфікації мамологів.
 2. Застосування новітнього обладнання експертного класу.
 3. Сучасні протоколи діагностики та лікування.
 4. Можливість виконання органозберігаючих і пластичних операцій.
 5. Доступна вартість послуг.
 6. Комфортні умови.
 7. Психологічна підтримка пацієнтів на всіх етапах.

Цінова політика

Звертаючись в TomoClinic, ви можете бути впевнені, що вартість прийому мамолога, мамографії та інших досліджень відповідає професійному рівню фахівців і високій якості послуг, що надаються. Загальна вартість лікування визначається індивідуально, залежно від клінічного випадку, призначених процедур і досліджень.

Лікарі

Провести консультацію мамолога в Києві можна у висококваліфікованих фахівців медичного центру TomoClinic, який розташований в Голосіївському районі столиці. Записатися до мамолога й обрати зручний час для прийому завжди допоможуть оператори нашого контакт-центру.

TomoClinic завжди піклується про ваше здоров'я!

Послуги та процедури

Фахівці
6
Лікар-онколог першої категорії
Ціни
Мамографія у двох проекціях
Вiдгуки
Мария
Никогда не писала отзывы, но после такого приема просто не имею морального права молчать. После долгих колебаний все-таки решилась на консультацию у маммолога. На прием попала к И.И. Смоланка. Очень доброжелательный, вежливый и компетентный врач. Подробно объяснил, что со мной происходит, какие еще надо сдать анализы, чтобы назначить лечение. В общем, такого обращения в больницах я давненько не припомню. Спасибо вам большое!
Соєва С.
До Гурандо А.В. зверталася неодноразово. Він виявив у мене в грудях кісту, спостерігав після операції. Тепер регулярно, раз на півроку приходжу до нього на обстеження. Це дуже приємна і розумна людина, високо професійний і компетентний спеціаліст. Завжди спокійно і докладно відповідає на всі мої запитання. Такі лікарі - велика рідкість у наш час. Рекомендую всім, хто шукає першокласного мамолога.
Тетяна Куніна
Ніколи не думала, що народження дочки може принести такі проблеми з грудьми. Молока було дуже багато, на жаль, ніхто не сказав, що спочатку варто зціджувати те, що дитина не взяла. Як результат - найсильніша біль в грудях. Почала шукати хорошого мамолога. Як виявилося, незважаючи на те, що Київ величезне місто, зробити це не так то просто. Свій вибір зупинила на Центрі Варта, записалася на консультацію до Смоланка І.І. На прийомі була просто ошелешена тим, що у мене мастит і треба терміново починати лікування. Іван Іванович, велике спасибі, що виявили проблему і призначили відмінне лікування. Вже через кілька днів стало набагато краще. СПАСИБІ!
Жанна
Долго искала хорошего маммолога, пока знакомые не посоветовали записаться к Гурандо А.В. Почитала отзывы в интернете, пишут только хорошее. После консультации и сама решила оставить положительный отзыв. Врач внушил доверие с первых минут общения. Как говорится, профессионала видно сразу. После осмотра и расспросов сделал маммографию. Мои опасения оказались не напрасны, из больницы ушла с диагнозом фиброаденома груди. Андрей Вячеславович говорит, что в наше время это прекрасно и без последствий лечится. Спасибо вам за поддержку. Думаю, с таким врачом я действительно со всем справлюсь.
Лариса
Несколько слов о маммологе И.И. Смоланка. Принял строго по записи, осмотр, консультация - все прошло хорошо. Дал толковые советы по самодиагностике и самообследованию груди. С такими специалистами, как в Центре Варта приятно иметь дело ) На душе приятно становится от теплого отношения и внимания ).
Валентина К.
Свою историю начну с самого начала, может быть для кого-то это послужит уроком. Заметила изменения в груди, даже не могу сформулировать, что именно было не так, какой-то дискомфорт. Но все никак не могла выбраться в больницу, то дети, то работа, всегда находились более важные дела. На прием к врачу-маммологу Смоланка И.И. записалась после обеда. Несмотря на то, что я была одна из последних пациенток, врач был предельно вежлив, подробно расспросил о всех жалобах, осмотрел и сам отвел на УЗИ. В правой груди обнаружили какое-то образование. Иван Иванович назначил дополнительные анализы, сказал, что необходимо провести процедуру биопсии. После всех обследований диагноз подтвердился, опухоль груди. Операбельная, с хорошим прогнозом, но все равно Опухоль! Договорились о дне операции, сдала дополнительные анализы. В общем все прошло хорошо. Теперь буду наблюдаться. А ведь приди я пораньше, операции можно было бы избежать! Дорогие женщины, ничего нет важнее вашего здоровья! Не откладывайте визит к врачу, даже если неприятные ощущения совсем незначительные. А всем сотрудникам Варты - огромное СПАСИБО!
Annet
Хочу выразить благодарность замечательному маммологу и человеку с большой буквы Гурандо Андрею Вячеславовичу! На прием попала, можно сказать случайно. Проходила профосмотр и знакомые рекомендовали обследоваться у этого врача. Осмотр врач провел очень тщательно, понравилось внимательное отношение. Посоветовал сделать УЗИ. После обследования еще раз побеседовали. Оказывается не все так безоблачно, как мне казалось раньше. Договорились, что приду через 3 месяца, надо наблюдаться. Если кто ищет хорошего маммолога, то вам сюда. Очень удобное расположение Центра - на ул. Ломоносова 33/43. И обращение персонала хорошее. Спасибо за вашу работу!
Ирина Клочкова
В центр TomoClinic обратилась, так как слышала о нем много положительных отзывов. А после посещения вообще считаю, что Андрей Вячеславович Гурандо - лучший в своем деле. Профессионал с большой буквы! Очень внимательный и спокойный доктор. После консультации врач провел маммографию. Небольшие отклонения есть, но в целом все в порядке. Спасибо за вашу работу!
Вiдгуки з фото
Залишити відгук:
Ваша оцінка:
Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті
phone
Записатися на консультацію
Ми вам передзвонимо найближчим часом
Подзвонити Замовити дзвінок