logo
 • Пн.-Пт.: з 9:00 до 19:00
 • Сб.: з 9:00 до 18:00
logo

МРТМРТ — це дослідження, при якому використовується сильне магнітне поле і радіочастотні імпульси. Інтенсивність створюваного поля визначає діагностичні параметри приладу. Магнітно-резонансна томографія в Києві — безпечна і ефективна діагностика, під час якої пацієнт не отримує рентгенівське опромінення. Технологія МРТ забезпечує чіткі зображення органів і тканин організму. Цей варіант візуалізації дозволяє отримувати зображення досліджуваного органу в різних площинах (у тому числі і в 3D).

Необхідно розуміти, що апарат не лікує захворювання, а точно діагностує проблему. За його допомогою легко визначається онкологія, новоутворення, інсульт, остеохондроз, грижі хребта, пошкодження зв'язок суглобів, ВСД, вроджені патології плода, ішемія, цефалгія, простатит та інші захворювання.

Переваги
Висока кваліфікація фахівців
Точність діагностики
Підвищений комфорт
Висновок за міжнародними стандартами
Надточні зрізи
Обстеження пацієнтів з вагою до 180 кг

Що таке МРТ? Види МРТ

МРТ – метод діагностичного обстеження, що базується на використанні сильного магнітного поля та радіочастотних імпульсів. Головними перевагами магнітно-резонансної томографії в Києві є її безпечність для пацієнта та висока ефективність. З допомогою цієї технології вдається отримати детальні зображення високої точності, оцінити стан органів та систем пацієнта. Метод візуалізації відкриває можливості для вивчення органу, що досліджується, в різних площинах, а також у 3D-зображенні.

Важливо: МРТ всього тіла в Києві чи окремих органів необхідно для точного встановлення діагнозу, лікувально-терапевтичного ефекту ця процедура не має. Діагностика інформативна для виявлення онкологічних новоутворень, доброякісних пухлин, інсультів, остеохондрозу, хребтових гриж, пошкодження зв’язок, патологій плоду, ішемії, цефалгії, простатиту та низки інших захворювань.

Чому варто зробити в центрі МРТ Києва TomoClinic?

 1. Процедуру проводять кваліфіковані лікарі.
 2. Діагностика дає точний, інформативний результат.
 3. Комфортні умови для пацієнта.
 4. Висновок за результатами діагностиками складається згідно з міжнародними стандартами.
 5. Висока точність зрізів у зображенні.
 6. Проведення МРТ для людей з великою вагою у Києві.

МРТ в Києві: ціни та види дослідження

МРТ дослідження передбачає декілька типів діагностичного дослідження, залежно від типу хвороб та порушень, що їх прагне детально вивчити лікар. Так, для отримання точної інформації про злоякісній пухлині використовують технологію дифузійно-зважених зображень («псевдо-ПЕТ»). Це дозволяє комплексно та точно обстежити внутрішні органи та тканини, щоб встановити правильний діагноз чи підтвердити його, обрати ефективну схему лікування.

Які органи та частини тіла дозволяє обстежити МРТ?

 1. Голова. Найчастіше діагностика проводиться для встановлення діагнозів Альцгеймера, оцінки стану при розсіяному склерозі, інших неврологічних порушеннях. Головні болі, запаморочення невідомої етимології, погіршення зору, травми голови, онкологія, стани після перенесеного інсульту – фактори для проведення МРТ.
 2. Шийний, грудний, поперековий відділи хребта досліджуються на МРТ, аби оцінити складності враження після падінь, аварій, при дегенеративних хворобах міжхребцевих дисків, якщо є скарги на біль чи підозри на онкологію.
 3. Серце – діагностика порушень великих судин, ішемічної хвороби, пухлин серця, вроджені та набуті патології.
 4. Черевна порожнина. Обстежуються внутрішні органи, новоутворення, порушення роботи жовчовивідних шляхів.
 5. Органи малого тазу. В ході процедури діагностуються захворювання передміхурової залози, репродуктивної системи чоловіків та жінок, прямої кишки.
 6. Суглобів. Зробити МРТ в Києві показано при підозрі на дегенеративні захворювання суглобів, для підтвердження розтягнень та інших травм.

Дослідження органів та систем на МРТ відрізняється можливістю налаштовувати велику кількість параметрів, що дозволяє адаптувати процес діагностики та отримувати детальні зображення досліджуваного органу. Розширене і точне зображення органів черевної порожнини, мозку тощо дає можливість лікарю оцінити функціонування та стан окремих органів, що необхідно для встановлення чи підтвердження наявних порушень неврологічного, нейропсихологічного характеру, в онкології тощо.

МРТ з контрастом в Києві – різновид діагностичного дослідження, що застосовується для отримання більш деталізованого та точного зображення внутрішніх органів. Для цього пацієнту внутрішньовенно вводять спеціальний препарат із здатністю тимчасового накопичення в тканинах, і завдяки цьому вдається посилити сигнал МРТ та отримати покращене зображення. Ціна в Києві МРТ з контрастом вища за діагностику без контрастного препарату, що зумовлено більшою інформативністю та точністю дослідження.

Коли потрібно зробити МРТ в Києві?

Актуальність діагностичної процедури пояснюється її безпечністю, якщо порівнювати з іншими діагностичними медичними дослідженнями. Протипоказання до проведення МРТ можливі через небезпеку для пацієнта магнітного поля, використовуваного для обстеження. Не роблять МРТ в Києві вагітним жінкам в першому триместрі, пацієнтам з імплантованими електричними приладами, при наявності алергічної реакції на контрастний препарат з гадолінієм.

Магнітне поле впливає на роботу кардіостимулятора, нейростимулятора, кохлеарного імпланта, інсулінової помпи, кардіовертера-дефбрилятора.

Саме тому пацієнт має поінформувати медперсонал про наявність у нього металевих електричних пристроїв в організмі. Також певним застереженням є страх замкнутого простору в пацієнта, через що дослідження в тунельних томографах для таких осіб не проводиться. В центрі TomoClinic використовується томограф з великим діаметром тунелю, що спрощує проходження діагностики для пацієнтів з клаустрофобією та МРТ до 180 кг в Києві.

Підготовка до МРТ-обстеження

МРТ Київ

Які правила підготовки до МРТ в Києві?

 1. Одежа має бути зручною, без блискавок, гудзиків, застібок з металу, дротів, що є елементами застібок в нижній білизні для жінок.
 2. В разі постійного прийому ліків не варто припиняти прийом.
 3. Оскільки обстеження триває більше години, утримайтесь від напоїв перед процедурою, аби не навантажувати сечовий міхур. І навпаки, прийом великої кількості рідини має бути складовою підготовки до МРТ органів тазу.
 4. При МРТ голови не потрібно робити макіяж.
 5. Оскільки магнітне поле може вивести з ладу пристрої, не варто заносити до кабінету із працюючим томографом смартфон, прикраси, окуляри, годинник, слуховий пристрій, інші електронні гаджети.
 6. Обов’язково надайте інформацію персоналу про наявні металеві імпланти, якщо такі є.

Якщо є висновки за результатами попередніх обстежень, візьміть їх із собою.

Як проходить МРТ-діагностика

Щоб не реагувати негативно на процедуру, необхідно розуміти, що таке МРТ і як вона проходить.

Діагностична процедура має свою специфіку:

 • відсутність будь-яких болісних відчуттів;
 • тривалість власне процедури обстеження – від 15 до 60 хвилин, цей час може варіюватися залежно від ділянки дослідження, задач, що стоять перед лікарем;
 • пацієнт знаходиться в положенні лежачи на спині, частина тіла, що досліджується, перебуває в спеціальній котушці;
 • якщо досліджуються органи черевної порожнини, навколо цієї частини тіла розташовують спеціальний пояс із додатковими пристроями;
 • рухатися не можна;
 • проведення МРТ деяких видів передбачає короткочасну затримку дихання пацієнтом;
 • діагностика проводиться, коли в кабінеті залишається лише пацієнт, медпрацівник контролює перебіг процедури з сусідньої кімнати.

Робота обладнання для діагностики супроводжується деренчанням, гудінням, що нормально для такого типу процедури. Після дослідження пацієнт може вести звичний образ життя.

Принцип роботи МРТ-обладнання

Ціни на МРТ в Києві визначаються обладнанням, що використовується для обстеження пацієнтів. Проте загалом принцип роботи усіх томографів однаковий.

Технологія візуалізації тканин, що лежить в основі магнітно-резонансної томографії, працює із магнітними властивостями протонів – атомів водню, з яких складаються клітини людського тіла.

Під впливом сильного магнітного поля протони по-різному відштовхують спрямовані на них радіохвилі різної частоти, що фіксується з допомогою спеціального обладнання. Так, віддача енергії жировими клітинами відбувається швидше, аніж м’язовими. Особливості перебігу цих процесів відображається в зображеннях, що створюється з допомогою програмного забезпечення. Тканини із різною щільністю та фізичними властивостями по-різному виглядають на знімках, що дозволяє виявити патологічні ділянки.

МРТ в Києві на правому березі у центрі TomoClinic проводиться на обладнанні із надзвичайними показниками гентрі. Це дозволяє обстежувати пацієнтів в Києві на МРТ до 180 кг і навіть вище. Таким чином, в нас можна пройти діагностику тим, хто не зміг обстежитись в інших закладах.

Що дає МРТ-дослідження

Результати діагностичного обстеження на магнітно-резонансному томографі мають формат текстового опису із зображеннями, інформація дублюється на цифровому носії – диску. Важливо: аби встановити точний діагноз, лише пройти дослідження недостатньо – потрібна кваліфіковане розшифрування результатів МРТ. Досвідчені та компетентні лікарі TomoClinic компетентно розшифрують результати досліджень, що дозволить обрати оптимальну схему лікування вашому лікарю, за направленням якого ви обстежувались в нашому центрі. Зберігайте зображення в сухому місці.

МРТ в Києві: ціна та інша переваги TomoClinic

Діагностика багатьох захворювань саме методом МРТ має чисельні переваги, серед них – більша ефективність та інформативність у порівнянні із КТ. Дослідження проводиться на апараті TOSHIBA Vantage Titan 1.5T, що має унікальне конструктивне виконання. Це дозволяє проводити МРТ повних людей в Києві та пацієнтів із клаустрофобією. Інші переваги:

 1. Компетенція та досвід спеціалістів із діагностики.
 2. Показник індуктивності складає 1,5 Тесла, що забезпечує високу точність обстеження.
 3. Комфортні умови проходження діагностики навіть для пацієнтів з патологічними викривленнями хребта.
 4. Безпека діагностики – немає іонізуючого випромінення.
 5. Висновок за результатами дослідження відповідає міжнародним стандартам.
 6. Дуже висока точність зрізів органів та тканин, що досліджуються.
 7. Для сучасного обстеження задіюють МРТ всього тіла, методи псевдо-ПЕТ та мультипараметричне обстеження.

Для запису на МРТ в Голосіївському районі Києва зателефонуйте нам чи замовте зворотний дзвінок через форму на сайті.

Лікарі центру TomoClinic

Компетентні, кваліфіковані, досвідчені лікарі нашого центру – фундамент роботи, що робить можливим надання послуг на стабільно високому рівні. Окрім діагностики, у нас ви можете записатися на прийом уролога, онколога, мамолога, ортопеда та інших спеціалістів, а також пройти дослідження КТ. На консультації наші фахівці зможуть уточнити чи встановити діагноз та обрати оптимальну схему лікування. Позитивні відгуки про МРТ в Києві, багаторічний досвід, кваліфікація персоналу дає нам змогу утримувати першість на ринку медичних послуг в Україні.

Запишіться на МРТ по помірній ціні в Києві, щоб отримати адекватну інформацію про стан організму, почути відповіді на питання, що турбують, та найголовніше – розпочати ефективне лікування. Діагностика на експертному обладнанні, компетенція спеціалістів – фактори для безпечного та сучасного лікування.

Ціни
МРТ головного мозку
МРТ головного мозку (EPI)
Медичний супровід пацієнтів вагою понад 140 кг
МРТ гіпофізу
МРТ орбіт та параорбітального простору
МРТ гортані
МРТ придаткових пазух
МРТ ротоглотки
МР-ангіографія артерій головного мозку
МР-ангіографія судин головного мозку
МР-ангіографія вен головного мозку
МРТ шийного відділу хребта
МРТ грудного відділу хребта
МРТ поперекового відділу хребта
МРТ скринінг хребта
МРТ крижів і куприка
МРТ колінного суглоба
МРТ плечового суглоба
МРТ гомілковостопного суглоба
МРТ ліктьового суглоба
МРТ променево-зап'ясткового суглоба
МРТ кисті
МРТ стопи
МРТ органів черевної порожнини та заочеревинного простору
МРТ холангіопанкреатографія
МРТ органів малого тазу
МРТ молочних залоз
МРТ м'яких тканин однієї анатомічної ділянки
МРТ м'яких тканин голови та шиї
МРТ носоглотки
Запис результатів обстеження на диск
Вiдгуки
Тамара
Я хотела бы выразить благодарность Томоклиник за профессионализм и заботу, которые я получил во время прохождения МРТ. Весь процесс был чрезвычайно гладким и комфортным, начиная от момента записи на прием и заканчивая самой процедурой. После окончания исследования мне быстро предоставили результаты, и четко разъяснили их мне, подробно отвечая на все вопросы. Общее впечатление от "Томоклиник" — это место, где забота о пациентах на первом месте. Страшно было вообще получить направление на МРТ. Но благодаря профессиональному и дружелюбному подходу, я чувствовал себя уверенно и в безопасности на протяжении всей процедуры. Большое спасибо за ваши подход и обращение с пациентами!
Олеся
Вот сколько живу и никогда даже не задумывалась о том, что мне может понадобиться магнитно-резонансная томография, в моем случае мне понадобилось МРТ для диагностики остеохондроза, в шейном отделе позвоночника, волновалось ужасно и за результат, и за то, как пройдет магнитно-резонансная томография, аппарат хоть и солидно смотрится, но в то же время и страшно. В общем, как бы то ни было, я прошла МРТ без проблем для моей тонкой и чувствительной души. Я бы даже сказала, что вторично сделала бы томографию с удовольствием. Кстати, что важно, цена для Киева у Вас очень даже неплохая, но главное, конечно, это Ваше внимание к таким капризным пациентам как я. Спасибо, с меня, кроме благодарности, рекомендации Вашей клиники своим знакомым, коллегам и друзьям.
Марина
Ви напевно знаєте про дзвін у вухах? А уявіть, що він у мене був постійно. Мені тому і призначили магнітно-резонансну томографію, досвіду в цій процедурі у мене не було, тому я трохи хвилювалася, але все пройшло чудово, ніякої клаустрофобії я не відчувала. Для мене був важливий результат діагнозу, щоб я могла позбутися своєї проблеми. Результати магнітно-резонансної томографії мені видали через 1,5 години. Я в цьому нічого не розумію, але лікар сказав, що все не так погано, трохи підлікуватись і все пройде. Дякую Вам за точний діагноз, а то лікувала б себе невідомо від чого.
Ирина
Я когда впервые сделала магнитно-резонансную томографию, то ужасно волновалась, боялась клаустрофобии, подругу этот страх оватил и думала, что со мной будет тоже самое, я и врача предупредила на всякий случай, но меня успокоили, научили правильно дышать и Вы знаете, помогло, ничего страшного в магнитно-резонансной томографии нет, даже интересно как-то стало. В общем Ваша клиника мне очень понравилась и цена на магнитно-резонансную томографию для Киева очень даже нормальная. Спасибо, я конечно очень надеюсь, что головные боли меня впредь беспокоить не будут, (хорошо что с Вашей помощью выяснилось, у меня ничего серьезного) но если что, то я опять к Вам.
Ірена
не записали на МРТ органів малого тазу для жінки без направлення від сімейного лікаря. НЕ розумію, нібито комерційна структура, для чого направлення?
Представник клініки TomoClinic
Дата: 07.09.2021
Шановна Ірена, Дякуємо вам за зворотний зв'язок і приділений час. Незважаючи на те, що TomoClinic є приватним медичним центром, для нас важливо надати пацієнту якісну діагностику європейського рівня і при цьому не завдати шкоди в ході обстеження. Саме для цього нам необхідно направлення від лікаря (не обов'язково сімейного). Річ у тому, що направлення є, фактично, обґрунтуванням і підтвердженням, що пацієнту дійсно необхідно проходити дане обстеження. Органи малого тазу на МРТ у більшості випадків скануються з використанням контрастного підсилення. У лікарів і лаборантів має бути підстава на введення контрастної рідини в організм пацієнта. Підставою для цього є направлення або письмова рекомендація лікаря, в яких вказується зона обстеження та попередній або підтверджений діагноз (клінічна задача), виходячи з якого лікарі-діагности дійсно розуміють, що в даному випадку обстеження без контрастного підсилення проводити неінформативно, або навпаки використання в даному випадку є недоцільним. Саме тому на складні обстеження на МРТ, до яких відноситься в тому числі і обстеження органів малого тазу, необхідно направлення профільного спеціаліста. Якість, доцільність та безпека - основні принципи проведення обстежень в TomoClinic. З повагою, TomoClinic
Марія
Доброго дня.Щиро вдячна вам за якісне обстеження.Я не помилилась обравши вас.Побільше вам клієнтів і процвітання..Дуже дякую.Всім рекомендую.
Татьяна Рубан
Мне расшифровали сразу результат МРТ-обследования. Врач оказался очень милым, умным и профессионально подкованным человеком. Видно, что он давно адаптирован к поведению пациентов, и знает, что сказать в трудную минуту. Я находилась в прекрасной атмосфере и не испытывала стресса. Всем рекомендую клинику “Варта”.
Григорий Глушко
Я посетил клинику Варта в минуту отчаяния, потому что никак не мог решиться на операцию, а консервативные методы мне не помогали. Различные диагнозы многих специалистов, к которым я обращался, просто сводили с ума. И вот я встретил врачей, которые поставили конкретный диагноз (в отличие от предыдущих мест/людей). Теперь я знал, что делать и куда обращаться. Спасибо, что вернули меня к жизни!
Татьяна Галиева
Часто встречаю вопрос об оценке той или иной услуги. Так вот специалистам медицинского центра Варта я бы поставила 10 максимальных баллов. Во-первых, надежный аппарат, четко разложивший мою проблему по полочкам. Во-вторых, вежливый, доброжелательный и компетентный персонал. Врач четко и быстро расшифровал информацию о моем здоровье. Я чувствовала себя в безопасности во время диагностики. Рекомендую!
Владимир Семеренко
В середине апреля моей маме была сделана операция на головном мозге. Залогом успеха считаю точную диагностику, сделанную специалистами клиники Варта. Особая благодарность за возможность обследования крупногабаритных пациентов. В других местах нам просто отказали, так как у мамы большой вес. Прежде всего, хочу поблагодарить врачей и весь персонал за прекрасный подход к пожилому человеку, который благодаря им все хорошо перенес.
Ирина Ивахина
В точно назначенное время попала на прием, обслуживание было отличным, полный профессионализм. Врач полный оптимизма, моментально наладил контакт с ребенком и выдал достоверную информацию. Я рекомендую! В случае другой необходимости я обязательно воспользуюсь услугами снова.
Александр Орлов
С чистой совестью рекомендую МРТ в TomoClinic. Врачей отличает настоящий профессионализм, теоретическая подготовка и спокойствие. К тому же мне доступно объяснили диагноз болезни моей матери после 30 минут разговора. Врачи заставили меня почувствовать уверенность в благополучном исходе.
Тарас Лашко
Как отец подростка, хочу с полной уверенностью рекомендовать клинику Варта. Подход к моему ребенку был профессиональным, новейшее оборудование помогло быстро диагностировать решаемую проблему. Визит на МРТ, прошел спокойно, я действительно встретил специалистов высокого класса. Спасибо вам!
Вiдгуки з фото
Залишити відгук:
Ваша оцінка:
Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті
phone
Записатися на консультацію
Ми вам передзвонимо найближчим часом
Подзвонити Замовити дзвінок