logo
  • Пн.-Пт.: з 9:00 до 19:00
  • Сб.: з 9:00 до 18:00
logo
Хірургія, Онкохірургія
0
  • Стаж: 13 років
  • Cпеціалізація: Онкохірург, онкогінеколог. Завідувач хірургічним відділенням
Вартість первинної консультації:

Освіта

Олександр закінчив ДДМА (Дніпропетровську державну медичну академію), де навчався з 2005 по 2011 рік за спеціальністю «Лікувальна справа». Далі була інтернатура у Кривому Розі та Кропивницькому. Первинну спеціалізацію з хірургії здобув у м. Кривий ріг. Тематичне удосконалення з лапароскопії отримав в Запоріжжі, а Школу лапароскопії пройшов у Чернігові на базі Чернігівського обласного онкологічного диспансеру.

Олександр Миколайович пройшов тематичне удосконалення «Новітні технології в ендоваскулярній хірургії». Успішно закінчив CIRSE Academy e-learning course (тематичні курси охоплювали питання хірургії при міомі матки та метастазах в печінці при колоректальному раку тощо).

В 2021 році Олександр отримав спеціалізацію «Онкогінекологія», пройшов курс просунутого рівня «Малоінвазивні технології в лікуванні колоректального раку», «Основи лапароскопії в онкогінекології», приймав участь у майстер-класі з колоректальної хірургії.

Професійна діяльність

Досвід роботи хірургом у невідкладні та плановій хірургії — 9 років. Під час інтернатури працював в Кіровоградській обласній лікарні. Після цього працював в хірургічному відділенні Міської лікарні швидкої медичної допомоги м.  Кропивницький (раніше лікарня №4).

Досвідчений спеціаліст постійно вдосконалює свої знання та навички. Приділяє значну увагу новітнім технологіям в медицині та впроваджує їх у повсякденну практику. Поглиблено вивчає малоінвазивні методи хірургічного лікування, що пришвидшує одужання пацієнтів.

З 2019 року Олександр Соколенко долучився до команди TomoClinic.

phone
Записатися на консультацію
Ми вам передзвонимо найближчим часом
Подзвонити Замовити дзвінок