logo
 • Пн.-Пт.: з 9:00 до 19:00
 • Сб.: з 9:00 до 18:00
logo
Рентгенологія, Радіологія
7
 • Стаж: понад 20 років
 • Cпеціалізація: Лікар-рентгенолог, радіолог
Вартість первинної консультації:

Освіта

 • Харківський Національний медичний університет.
 • 2010 рік - ТУ «Комп'ютерна томографія» в Харківській медичній академії післядипломної освіти.
 • 2016 рік - Стажування з КТ і МРТ в Карловому Університеті, 5th Prague European Tutorial of Radiology Прага, Чеська Республіка.
 • 2017 рік - Атестація на II категорію з рентгенології в Харківській медичній академії післядипломної освіти ПАЦ «Рентгенологія».

Членство в Асоціаціях

Асоціація Радіологів України.

Участь у конференціях

Участь в науково-практичних конференціях з КТ і МРТ діагностики, радіологічні суботи УМТ + Toshiba.

Напрями в практичній діяльності

 • Обстеження пацієнтів хірургічного профілю, контроль пiсля оперативного лікування.
 • Обстеження пацієнтів до і після ендопротезування суглобів, контроль стану ендопротезів.
 • Вісцеральна радіологія.
 • КТ перфузіографія внутрішніх органів.
 • Онкопротоколи (пухлини різних локалізацій, лімфовузли, пошук метастазів. Первинний пошук, онкоскринінг, динамічне спостереження після лікування, променевої і хіміотерапії, опис післяопераційних змін).
 • Проведення та подальший опис досліджень КТ, в тому числі із внутрішньовенним болюсним контрастуванням органів грудної порожнини, органів черевної порожнини та малого таза, ангіографія голови, шиї, хребта, кісткової системи, дослідження товстого кишечника в умовах пневмоколон.

Стратегія лікування

Хороший лікар - той, який однаково успішно поєднує в собі високий професіоналізм з людяністю, уважним і співчутливим ставленням до пацієнтів. Адже багато хто з них знаходиться у важкому фізичному і психологічному стані.

Ми маємо надавати всім пацієнтам без виключення максимум із доступних діагностичних методів, для отримання найбільш достовірної діагностичної картини.

Вiдгуки
Ольга
Выражаю благодарность врачу Ковалеву. Это специалист мне понравился. Я у него проходила процедуру рентгена. Все четко объяснил, без лишних слов. Вежливый и доброжелательный.
Алена К
Ковалеву Виталию Викторовичу - отдельный респект. Корректный и выдержанный специалист, знающий свое дело. Принимает в клинике в TomoClinic. Учреждение находится на Ломоносова. Рекомендую доктора.
Анна
Спасибо врачу Виталию Викторовичу! Пришла на прием к Ковалеву после сдачи анализов на процедуру рентгена. Все достаточно быстро, удивительно, что за один день мне удалось пройти две процедуры. Такую оперативность врачей встретишь редко.
Ирина Владимировна
Ковалев Виталий Викторович - замечательный врач, которому я бы хотела выразить огромную признательность. Не скрою, годы берут свое. Стала болеть поясница. Что я только не перепробовала из мазей. Моя приятельница, тоже дама в возрасте, посоветовала мне обратиться в Клинику Варта. Медицинский центр находится по адресу: ул. М. Ломоносова, 33/43. Виталий Владимирович проводил мне процедуру рентгена по направлению от врача - невролога. Врач - строгий, мне кажется, не терпит фамильярностей. Но мне понравилось в нем пунктуальность: прием начался вовремя. Как я намучалась с этим в государственных клиниках! Постоянное ожидание, утомительное и нервозное. Здесь - все иначе. Доброжелательный персонал, быстрая сдача анализов. Обязательно буду пользоваться услугами этой клиники.
Элона
Выражаю признательность врачу Виталию Ковалеву. Мне прием очень понравился. В первую очередь тем, что не нужно было ждать по часу процедуры. Это не государственная клиника, в которой к пациентам относятся плохо. В Клинику Варта буду ходить всегда, а также рекомендовать медицинский центр всем знакомым.
Вікторія
Дуже вдячна лікарю Ковальову за детальну розшифровку того, що показало кт. Рекомендую його як чуйну людину і як спеціаліста, бо дуже важливо, коли не тільки дають в руки результати, а ще й є змога запитать і отримать відповіді.
Татьяна Борисенко
Два раза делала кт на Петровке, а в этот раз врач посоветовала Клинику Варту, потому что там мощнейшее оборудование. Описание моей томографии делал врач Ковалев Виталий Викторович. очень подробно расшифровал все и выдали без задержек.
Вiдгуки з фото
Залишити відгук:
Ваша оцінка:
Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті
phone
Записатися на консультацію
Ми вам передзвонимо найближчим часом
Подзвонити Замовити дзвінок