logo
  • Пн.-Пт.: з 9:00 до 19:00
  • Сб.: з 9:00 до 18:00
logo
Хіміотерапія, Клінічна онкологія
1
  • Стаж: 8 років
  • Cпеціалізація: Клінічний онколог, хіміотерапевт
Вартість первинної консультації:

Навчалася на медичному факультеті Ужгородського національного університету з 2010 по 2016 рік. Наступні два роки працювала за фахом в Сумському обласному клінічному диспансері лікарем-інтерном хіміотерапевтичного відділення.

Діана Митро стала учасником декількох провідних науково-практичних конференцій. Наприклад, «Інновації діагностики та лікування хворих на злоякісні новоутворення» у Києві на базі Національного інституту раку МОЗ України та «Сучасний погляд на хірургічне лікування раку ободової кишки» у Харкові.

Їй довелося брати участь і в науково-практичних конференціях з міжнародною участю: «Актуальні питання діагностики та лікування раку шийки матки» у Києві на базі Національного інституту раку МОЗ України, «Діагностика та персоніфіковане лікування хворих на рак молочної залози».

В 2018 році Діана відвідала VI Національний конгрес з міжнародною участю «Радіологія в Україні» в Ірпені та наукову конференцію «Сучасні підходи в імуноонкології та променевій терапії в лікуванні злоякісних новоутворень», що відбулася в Одесі.

До своєї роботи в Українському Центрі Томотерапії з 2018 року Діана успішно пройшла інтернатуру в Харківській медичній академії післядипломної освіти на кафедрі онкології та дитячої онкології, клінічної онкології.

Вiдгуки
Інга
Я маю щастя бути пацієнтом клінічного онколога Митро Діана Іванівна. Це молодий, але вискокваліфікований спеціаліст, не лише лікар, але й справжній друг у боротьбі з онкологічним захворюванням. Вона завжди відкрита до розмови, допомагає розуміти всі аспекти лікування і надає відчуття надії.
Вiдгуки з фото
Залишити відгук:
Ваша оцінка:
Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті
phone
Записатися на консультацію
Ми вам передзвонимо найближчим часом
Подзвонити Замовити дзвінок