logo
 • Пн.-Пт.: з 9:00 до 19:00
 • Сб.: з 9:00 до 18:00
logo

Щодня колінні суглоби зазнають великих навантажень, тому болі та дискомфорт у них є частою проблемою. Іноді для діагностики необхідне КТ. КТ колінного суглоба — це безпечний неінвазивний метод із високою інформативністю. З його допомогою досвідчений лікар поставить точний діагноз та вибере ефективну тактику лікування. Зробити КТ колінного суглоба у Києві на унікальному обладнанні експертного класу можна в TomoClinic. Завдяки високій кваліфікації лікарів-радіологів патології успішно виявляються навіть на ранніх стадіях.

Переваги
Низьке променеве навантаження
Виявлення захворювань на ранніх стадіях
Точність діагностики
Комфортні умови
Висновок за міжнародними стандартами
Доступні ціни

АКЦІЯ

В період з 1 липня по 31 серпня в клініці діє знижка 10% на всі види КТ:

Що показує КТ коліна?

Діагностика колінного суглоба за допомогою комп’ютерної томографії дає змогу лікарю чітко бачити особливості кісткової тканини та прилеглих структур. Методика визначає:

 • вроджені дефекти;
 • травми та посттравматичні стани;
 • остеомієліт, остеоартроз, артрити;
 • пухлинні та кістозні утворення, повітряні порожнини;
 • хондроматоз суглоба;
 • бурсити, синовіти;
 • стан та розташування імплантатів.

На знімках можна розглянути суглобові кістки та капсулу, меніски та зв’язки, сумку колінного суглоба, надколінник, великі нервові та судинні утворення, а також інші елементи цієї анатомічної зони.

На КТ-зображеннях найкраще візуалізуються кісткові структури, суглобові щілини, тріщини, контури та конгруентність поверхонь. Обстежити хрящі та м’які тканини допомагає МРТ колінного суглоба.

Показання до КТ колінного суглоба

Направлення на КТ пацієнти отримують на консультації хірурга або ортопеда-травматолога після рентгенографії або УЗД. Зазвичай КТ колінних суглобів проводиться у разі таких симптомів, як:

 • припухлість коліна;
 • кульгавість;
 • біль під час навантаження чи в стані спокою;
 • помітна деформація;
 • зміна кольору шкірного покриву;
 • обмеженість рухів;
 • клацання, хрускіт, дискомфорт.

Найбільш інформативною така діагностика є при свіжих травмах та ушкодженнях, підозрі на трабекулярні переломи та рідину всередині суглоба. Також КТ коліна призначають у процесі підготовки до встановлення протезу, для контролю протезування та відстеження динаміки лікування.

Протипоказання до КТ колінного суглоба

Метод практично не має протипоказань. Однак дослідження рентгенівськими променями неможливе у віці до 6 років та під час вагітності. Цим пацієнтам КТ роблять лише у разі серйозних показань. Для КТ колінного суглоба з контрастом існують ті ж обмеження, що і для будь-якої діагностики із застосуванням контрастної речовини. КТ колінного суглоба із контрастуванням дозволяється дітям з 12 років.

Також існує відносне протипоказання — зайва вага. Більшість томографів витримують пацієнтів до 120 кг. Проте TomoClinic оснащена сучасним томографом, розрахованим на вагу до 200 кг.

Підготовка до КТ колінного суглоба

Спеціальної підготовки процедура не потребує. Безпосередньо перед діагностикою необхідно зняти металеві аксесуари. Шкоди вони не завдадуть, але можуть спотворити дані діагностики. Якщо призначено комп’ютерну томографію колінного суглоба з контрастом, необхідно заздалегідь здати аналізи для виявлення протипоказань.

Як роблять КТ колінного суглоба?

Діагностика проходить безболісно та без дискомфорту. Під час сканування пацієнт лежить на спині, нога фіксується ременями. У процесі дослідження висувна платформа переміщується плавно. Процедура виглядає однаково для обох ніг.

Зробити КТ колінного суглоба можна лише за кілька хвилин. Трохи довше триває обстеження із контрастуванням (КТ-артрографія). Перед початком сканування під місцевим знеболенням суглоб вводиться контраст. Під час такої діагностики лікар отримує детальнішу інформацію, особливо при пошкодженнях суглоба.

Розшифровка результатів

Після КТ колінного суглоба розшифровкою отриманих даних у діагностичному центрі TomoClinic займаються експерти-радіологи. Пацієнт отримує опис (письмовий висновок КТ колінного суглоба) та CD-диск зі знімками протягом 3 робочих днів. Але зазвичай фахівці клініки надають медичну документацію щодо КТ колінного суглоба, результат діагностики та електронний носій уже за кілька годин.

Вартість КТ колінного суглоба

Якщо необхідно пройти КТ колінного суглоба, ціна та якість стають вирішальними факторами. У TomoClinic діє лояльна цінова політика у поєднанні з експертною якістю діагностики. Вартість залежить від виду КТ (з контрастом чи без), необхідності застосування заспокійливих засобів та інших нюансів. Але і в цьому випадку прайс на послуги конкурентний.

Переваги КТ колінного суглоба у нашій клініці

Комп'ютерна томографія проводиться на сучасному томографі TOSHIBA Aquilion One, що дає змогу отримати комп’ютерну модель із 640 зрізів 0,5 мм завтовшки. МСКТ колінного суглоба в нашому центрі ー це:

 1. Низьке променеве навантаження.
 2. Високий рівень точності візуалізації.
 3. Якісне знеболювання у разі введення контрасту в суглоб.
 4. Комфортні умови для діагностики.
 5. Можливість пройти КТ коліна за доступною ціною пацієнтам із різним достатком.
 6. Складання висновку відповідно до міжнародного протоколу.
 7. Комфортні та спокійні умові в медзакладі.

Докладніше розкажуть про медсервіс та КТ колінного суглоба відгуки наших пацієнтів.

Лікарі

Потрібне професійне та швидке проведення КТ? Записатися на КТ колінного суглоба у Києві можна в TomoClinic (Голосіївський район) за телефоном або онлайн. Наші фахівці також проводять КТ тазостегнового суглоба, кісток черепа, органів малого тазу та грудної клітки. Професіоналізм лікарів та провідна техніка забезпечують відсутність діагностичних помилок.

Часті запитання
Що краще зробити: КТ чи МРТ колінного суглоба?

Обидва методи мають переваги. Вони не замінюють, а доповнюють одне одного. Комп’ютерна томографія краще візуалізує зміни в кісткових тканинах, свіжі травми, гематоми, а МРТ колінного суглоба — дефекти хряща, пошкодження м’яких тканин, відкладення кальцію, ділянки субхондрального склерозу.

Що дивляться на КТ колінного суглоба?

КТ коліна дає змогу обстежити:

 • стегнову та великогомілкову кістку;
 • зв’язковий апарат;
 • меніски;
 • великі судини та нерви;
 • синовіальну сумку;
 • прилеглі м’язи, фасції;
 • надколінок.

Також під час КТ-дослідження цієї анатомічної зони оцінюється стан підшкірно-жирової клітковини.

Хто направляє на комп'ютерну томографію колінних суглобів?

Оскільки у методі КТ здійснюється вплив рентгенівського випромінювання, обстеження колінних суглобів цим способом роблять тільки за суворими показаннями і згідно з рекомендаціями лікаря. Зазвичай направлення на обстеження дає ортопед-травматолог або хірург.

Ціни
МЗКТ колінного суглоба
Вiдгуки
Ярослав
Мыколюк Дмитрий Леонидович, спасибо вам за профессионализм! Я получил сложную травму колена во время соревнований и очень боялся, что это будет крест на моем пути в спорте. Меня отвезли в Клинику Варта для обследования. Порадовало, что долго не пришлось ждать КТ. Процедура была сразу в день обращения. Уже на следующий день были готовы анализы. Благодаря точности снимков мне сделали успешную операцию. После реабилитации я смогу вернуться к спорту! Дмитрий Леонидович, спасибо вам!
Эдуард
Я обратился в Клинику Варта по поводу частых болей в коленях. Мне назначили КТ, которую делала Гринчук Наталья Сергеевна. Именно после выполнения обследования мне назначили лечение, которое дало результат. Клиника неплохая, буду еще обращаться. Наталье Сергеевне отдельное спасибо.
Надежда
Моему сыну подростку был поставлен неутешительный диагноз - злокачественная опухоль. Не могу передать словами что я пережила... Рухнул весь мир, но я знала, что надо бороться и спасать сына. Для диагностики остеосаркомы была назначена КТ коленного сустава с контрастом. Мы обратились в Клинику Варта по рекомендации одного знакомого врача. Сыну быстро провели обследование. КТ делал рентгенолог Миколюк Дмитрий Леонидович. Он сумел правильно поставить диагноз, очень точно описал снимки и с ними мы пошли к онкологу. Нам назначили курс лечения, и я верила в успех. Иначе нельзя! Через некоторое время мы сделали повторное исследование у Дмитрия Леонидовича, и он подтвердил эффективность лечения. Моей радости не было конца! Я уверена что точность диагностики и профессионализм нашего онколога помогли вырвать сына из лап этой опасной болезни. Теперь мы будем регулярно наблюдаться и проводить повторные обследования в этой клинике. Я буду рекомендовать ее всем своим знакомым и тем матерям, которые тоже столкнулись с опасной болезнью. Главное в лечении онкологии - вовремя обратиться к врачу, пройти точную диагностику и анализы, без которых невозможно правильное лечение. Только тогда помощь будет эффективной и болезнь можно победить!
Елена Евгеньевна
Я благодарна Гринчук Наталье Сергеевне за точную диагностику! Много лет страдаю от ревматизма и коленные суставы совсем износились. Мой ортопед назначил мне КТ. По совету подруги я обратилась в Клинику Варта на ул. Михаила Ломоносова, д. 33/43. Процедура была назначена прямо на следующий день. В очереди мне стоять не пришлось. Наталья Сергеевна помогла занять правильное положение на столе, поскольку после травмы спины у меня сильно искривлен позвоночник. Результаты я смогла получить на следующий день. Отличные снимки помогли моему лечащему врачу поставить правильный диагноз. Мне провели эндопротезирование одного из суставов. Операция прошла успешно! Теперь я на ногах! Могу полностью себя обслуживать, гулять на улице. Это прекрасно, когда ты ни от кого не зависишь! Как хорошо, что мне попался опытный рентгенолог и хирург! Наталья Сергеевна, спасибо вам за все!
Вiдгуки з фото
Залишити відгук:
Ваша оцінка:
Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті
phone
Записатися на консультацію
Ми вам передзвонимо найближчим часом
Подзвонити Замовити дзвінок